Който се страхува от мечки, го е шубе!!!

Обещано от Чери

Модератор: cchery

Re: Обещано от Чери

Мнениеот cchery » Вто 16 Юни 2015, 09:56

И така, мили ми момичета и мецанки, аз имам нов режим от Руми - сама си го пожелах - и от вчера съм се "метнала" на него. Целта - за 4-е оставащи седмици до морето, да сваля 4 кг.... :1139 :1139 :1139 ....... Може би няма да стане, но искам да имам цел, все пак. Т.е. в момента съм 64 кг - желанието ми е да ги докарам 60 до плажа....

Почнах да си водя и нова табличка - вдигнала съм мерките сравнено с края на последното извъртане на режима ми, но мисля, че това е нормално предвид нетренирането, което правя от 5 седмици насам. Ще вляза във форма - каквато и да е тя. :1062 А тя е..... ето една снимка от Китенския плаж:

Изображение

Изображение

Не мога да повярвам, че го пиша, но............. баси, харесвам се..... :oops: :oops: :oops: :221 :221 :221 ...... искам да оправя бедрата и да стегна корема и мисля да приключвам с това отслабване, продължило близо 3 десетилетия :1140 :1140 :1140 :1140
Изображение

"Когато видиш, че някой загърбва собствения си живот и този на децата, за да е сигурен, че ще оздравееш – това означава много. Тогава разбираш, че трябва да се бориш."

Стилиян Петров (капитан на НО по футбол на България)
Аватар
cchery
Завършена форумна мечка

Мнениеот Kleo » Вто 16 Юни 2015, 11:23

Красива си! Има защо да се харесваш! Целта ти е супер, желая ти да я осъществиш, от сърце! :329
Синът ми е на 13. Ах, колко го обичам! Децата са щастие и отговорност...
Живееща мечтите си. Центрирана в собственото си сърце. Блажена.
Изготвям хороскопи - за повече информация - на лични.
Kleo
Вятър в косите...

Мнениеот Ванчето » Вто 16 Юни 2015, 17:02

Черитке, наистина изглеждаш много, много добре! :326
Още съвсем мъничко ти остава...
Ще успееш! :524
Никога не е късно за ново начало!
Аватар
Ванчето
От писане глава не боли

Мнениеот cvety_rz » Вто 16 Юни 2015, 21:08

Чери, Хуууууубавааааа си :954
Пожелавам ти успех с последната цел.Леле, колко добре звучи последна цел :mrgreen:
Аватар
cvety_rz
Влюбена във вятъра

Мнениеот cchery » Сря 17 Юни 2015, 08:55

Хихихи...... благодаря ви..... Само да уточня че под "Харесвам се!" имах предвид очертанията на тялото около раменете и корема.... а не дали съм хубава :1062 :1062 :1062 . Иначе, забележете - лявата ръка и по-точно предмишницата е като от Освиенцим... слаба, изпита, обезформена :1139 .... и още е така, но т.к. вече активно е в движение, се надявам да навакса пак с мускулатура :) .

Засега се движа по режима... само дето вечер включвам по малко бира - 250 мл. Ще видим дали ми е допустимо като се "мерна" на Кантарев тези дни.
Изображение

"Когато видиш, че някой загърбва собствения си живот и този на децата, за да е сигурен, че ще оздравееш – това означава много. Тогава разбираш, че трябва да се бориш."

Аватар
cchery
Завършена форумна мечка

Мнениеот tita » Сря 17 Юни 2015, 13:35

Супер си, Ани! Готина, ама много готина. Страхотна горна част си постигнала! Голямо БРАВО! :524
Очаквам да вида снимките ти във fitnesinsruktor.com, като част от онези мотивиращи истории на всички, постигнали страхотен напредък с режимите и тренировките на Руми. :922
Изображение

It's not important if the way's long and hard. It's important what lies at the end.
To reach your goal, never mind the road, but the means to move to the finish.
Аватар
tita
От писане глава не боли

Мнениеот cchery » Пет 19 Юни 2015, 08:44

Благодаря ви, момичета!!! Не съм вярвала, че ще има начин да стигна дотук. Дано този път го довърша вече това "дело на живота ми".... :1062 :1062 :1062 Титка, и аз се глася за "корицата" на сайта на Руми :221 :221 , ама трябва поне веднъж да съм сериозна на 100%... нещо дето го мога само в определени случаи. Дори и с новия режим имам "забежки" и се надявам силно да са неголеми. Не го правя щото съм гладна или нещо подобно, а защото...... направо не знам как да го определя.... ей така от келешлък. А и в мен определено има страх като тръгна да отслабвам - понеже това иначе не ми се случва, та като се започне, отключвам едно питане "Ама да не съм болна сега?" и вярвайте ми полагам много усилия да го контролирам. Сериозно се замислям за някакво обучение по медитация и мантри, защото така ще се "самоизям" безпричинно. Но да не скофтям хубавата (вече) ми тема :954 .

След малко ще ходя да си правя закуската и да пускам някоя тренировка. Купих си накитник за ръката..... вече съм опакована доволно: от миналата година неизменно тренирам с маратонки и специалните стелки, които купих след счупването на ходилото, сега имам и накитник..... дано не ми се наложи да слагам и каска :955 :955 :955 .
Изображение

Аватар
cchery
Завършена форумна мечка

Мнениеот Cheva » Пон 22 Юни 2015, 13:29

Много добри резултати , Чери! :1209

cchery написа: имам нов режим от Руми - сама си го пожелах - и от вчера съм се "метнала" на него

И с какво се различава режимът от предишния? Заинтригува ме, питам съвсем общо.
"Когато няма къде да отидеш, ела на себе си!"
Аватар
Cheva
Със словото напред

Мнениеот cchery » Пон 22 Юни 2015, 18:52

Cheva написа:
cchery написа: имам нов режим от Руми - сама си го пожелах - и от вчера съм се "метнала" на него

И с какво се различава режимът от предишния? Заинтригува ме, питам съвсем общо.

Не е базиран на разделното хранене... и са отстранени нещата, които ми идваха в повече или не ми харесаха предния път - многото варива, липсата на зехтин за овкусяване на салатите и т.н. :)
Изображение

Аватар
cchery
Завършена форумна мечка

Мнениеот Cheva » Вто 23 Юни 2015, 17:21

Хайде, да ти е вкусно и приятно с този , че да видим резултати!
Аватар
Cheva
Със словото напред

Мнениеот cchery » Пон 13 Юли 2015, 14:46

Cheva написа:Хайде, да ти е вкусно и приятно с този , че да видим резултати!

Пускам линк към табличката ми след 4 седмици на режим. От тях едната обаче спокойно може да бъде наречена "свободни съчинения" с вариации на Черини инати, т.е. седмица 3 беше седмица на излизания по ресторанти, рождени дни и т.н. Но за мен по-генералното е онова, което видях на кантара тази сутрин, а то беше - 61,8 кг :) ..... немислимо тегло за последните 12 години!! Да..... от тези килограми стартира бременноста ми с Коки..... Доволна съм и от мерките, които съм свалила от себе си общо за 4-е месеца режим. Не можах да се снимам днес..... ще се опитам по-късно.
Изображение

Аватар
cchery
Завършена форумна мечка

Мнениеот Kleo » Пон 13 Юли 2015, 16:14

Браво!!! :326
Kleo
Вятър в косите...

Мнениеот cvety_rz » Пон 13 Юли 2015, 19:52

Браво :326 :326 Това, което мога да кажа е ТИ УСПЯ !!! :826
Аватар
cvety_rz
Влюбена във вятъра

Мнениеот Kleo » Вто 14 Юли 2015, 10:35

cchery написа:
Cheva написа:Хайде, да ти е вкусно и приятно с този , че да видим резултати!

Пускам линк към табличката ми след 4 седмици на режим. От тях едната обаче спокойно може да бъде наречена "свободни съчинения" с вариации на Черини инати, т.е. седмица 3 беше седмица на излизания по ресторанти, рождени дни и т.н. Но за мен по-генералното е онова, което видях на кантара тази сутрин, а то беше - 61,8 кг :) ..... немислимо тегло за последните 12 години!! Да..... от тези килограми стартира бременноста ми с Коки..... Доволна съм и от мерките, които съм свалила от себе си общо за 4-е месеца режим. Не можах да се снимам днес..... ще се опитам по-късно.

Черита, помниш ли колко дълго се бориш да видиш изобщо завЕтната шестица? :524 :524 :524 Все килограмите ти започваха със седмица и ти си мечтаеше, хайде де, няма ли веднъж да стана поне 69.900? :329
А сега си само 61 килограма!!! :326 Браво и пак браво от мен!
Ние с теб се разминаваме. Когато аз изглеждах добре и доста по-слаба отсега, ти още не беше отслабнала. Сега ти изглеждаш супер, а пък аз надебелях ужасно.
Кога ли и двете ще сме в синхрон, и то надолу, разбира се? :fan :1216 :1028
Kleo
Вятър в косите...

Мнениеот Cheva » Съб 08 Авг 2015, 14:25

cchery написа:Какви са резултатите ти към днешна дата ?

Чева, аз не бих си казала (все още), че съм успяла :) . Имам върху какво да работя и ще го направя. Що се отнася до резултатите ми към днешна дата - не попълвам табличката, защото го правя само когато съм на режима. Иначе - талия и ханш са +1 см, а кг - 63 от тази сутрин; при другите мерки - няма промяна. Това връщане на кг и см го имаше всеки път досега, когато спирах с режима, и го приемам за напълно нормално. Отделно трябва да кажа, че за морето тръгнах, тежейки 62 кг, а се върнах - 65,3 :1139 :1139 :1139 ...... И това при невероятно многото количество плуванене и скокове във водата, които направих :1062 :1062 . Нямам притеснения и в това отношение - последните 4-5 години винаги се връщам от морето с по 3 кг отгоре. Постепенно всичко се нормализира.

Ще направя 2 седмици от режима ми в най-скоро време - не съм решила само кога да стартирам, че всички съботи и недели пътуваме и е много трудно да спазвам режими извън дома. Но смятам, че за всичко има време! Възможно е дори да почна режима с новото предизвикателство на Руми, което тя планира да стартира от 28-и септември! :)
Аватар
Cheva
Със словото напред

ПредишнаСледваща

Назад към ДО СТЕНАТА