Обещано от Чери

Публикувай отговор
Аватар
cchery
Завършена форумна мечка
Мнения: 7926
Регистриран на: 19 Авг 2010, 11:12

Re: Обещано от Чери

Мнение от cchery »

И така, мили ми момичета и мецанки, аз имам нов режим от Руми - сама си го пожелах - и от вчера съм се "метнала" на него. Целта - за 4-е оставащи седмици до морето, да сваля 4 кг.... :1139 :1139 :1139 ....... Може би няма да стане, но искам да имам цел, все пак. Т.е. в момента съм 64 кг - желанието ми е да ги докарам 60 до плажа....

Почнах да си водя и нова табличка - вдигнала съм мерките сравнено с края на последното извъртане на режима ми, но мисля, че това е нормално предвид нетренирането, което правя от 5 седмици насам. Ще вляза във форма - каквато и да е тя. :1062 А тя е..... ето една снимка от Китенския плаж:

Изображение

Изображение

Не мога да повярвам, че го пиша, но............. баси, харесвам се..... :oops: :oops: :oops: :221 :221 :221 ...... искам да оправя бедрата и да стегна корема и мисля да приключвам с това отслабване, продължило близо 3 десетилетия :1140 :1140 :1140 :1140
"Умният мислещият човек по правило се съмнява във възможностите си, когато е изправен пред неизвестното."

Радостина А. Ангелова - поетеса
Аватар
Kleo
Вятър в косите...
Мнения: 15467
Регистриран на: 20 Авг 2010, 10:00
Местоположение: София

Re: Обещано от Чери

Мнение от Kleo »

Красива си! Има защо да се харесваш! Целта ти е супер, желая ти да я осъществиш, от сърце! :329
Синът ми е на 18. Изживявам мечтите си. Центрирана и щастлива съм :) Виждам се отново майка.
Аватар
Ванчето
От писане глава не боли
Мнения: 941
Регистриран на: 06 Яну 2014, 17:26

Re: Обещано от Чери

Мнение от Ванчето »

Черитке, наистина изглеждаш много, много добре! :326
Още съвсем мъничко ти остава...
Ще успееш! :524
Никога не е късно за ново начало!
Аватар
cvety_rz
Влюбена във вятъра
Мнения: 2131
Регистриран на: 28 Окт 2010, 07:49

Re: Обещано от Чери

Мнение от cvety_rz »

Чери, Хуууууубавааааа си :954
Пожелавам ти успех с последната цел.Леле, колко добре звучи последна цел :mrgreen:
Вярата не прави нещата лесни, прави ги възможни!
Аватар
cchery
Завършена форумна мечка
Мнения: 7926
Регистриран на: 19 Авг 2010, 11:12

Re: Обещано от Чери

Мнение от cchery »

Хихихи...... благодаря ви..... Само да уточня че под "Харесвам се!" имах предвид очертанията на тялото около раменете и корема.... а не дали съм хубава :1062 :1062 :1062 . Иначе, забележете - лявата ръка и по-точно предмишницата е като от Освиенцим... слаба, изпита, обезформена :1139 .... и още е така, но т.к. вече активно е в движение, се надявам да навакса пак с мускулатура :) .

Засега се движа по режима... само дето вечер включвам по малко бира - 250 мл. Ще видим дали ми е допустимо като се "мерна" на Кантарев тези дни.
"Умният мислещият човек по правило се съмнява във възможностите си, когато е изправен пред неизвестното."

Радостина А. Ангелова - поетеса
tita

Re: Обещано от Чери

Мнение от tita »

Супер си, Ани! Готина, ама много готина. Страхотна горна част си постигнала! Голямо БРАВО! :524
Очаквам да вида снимките ти във fitnesinsruktor.com, като част от онези мотивиращи истории на всички, постигнали страхотен напредък с режимите и тренировките на Руми. :922
Аватар
cchery
Завършена форумна мечка
Мнения: 7926
Регистриран на: 19 Авг 2010, 11:12

Re: Обещано от Чери

Мнение от cchery »

Благодаря ви, момичета!!! Не съм вярвала, че ще има начин да стигна дотук. Дано този път го довърша вече това "дело на живота ми".... :1062 :1062 :1062 Титка, и аз се глася за "корицата" на сайта на Руми :221 :221 , ама трябва поне веднъж да съм сериозна на 100%... нещо дето го мога само в определени случаи. Дори и с новия режим имам "забежки" и се надявам силно да са неголеми. Не го правя щото съм гладна или нещо подобно, а защото...... направо не знам как да го определя.... ей така от келешлък. А и в мен определено има страх като тръгна да отслабвам - понеже това иначе не ми се случва, та като се започне, отключвам едно питане "Ама да не съм болна сега?" и вярвайте ми полагам много усилия да го контролирам. Сериозно се замислям за някакво обучение по медитация и мантри, защото така ще се "самоизям" безпричинно. Но да не скофтям хубавата (вече) ми тема :954 .

След малко ще ходя да си правя закуската и да пускам някоя тренировка. Купих си накитник за ръката..... вече съм опакована доволно: от миналата година неизменно тренирам с маратонки и специалните стелки, които купих след счупването на ходилото, сега имам и накитник..... дано не ми се наложи да слагам и каска :955 :955 :955 .
"Умният мислещият човек по правило се съмнява във възможностите си, когато е изправен пред неизвестното."

Радостина А. Ангелова - поетеса
Аватар
Cheva
Със словото напред
Мнения: 1526
Регистриран на: 31 Мар 2011, 11:32

Re: Обещано от Чери

Мнение от Cheva »

Много добри резултати , Чери! :1209
cchery написа: имам нов режим от Руми - сама си го пожелах - и от вчера съм се "метнала" на него
И с какво се различава режимът от предишния? Заинтригува ме, питам съвсем общо.
"Когато няма къде да отидеш, ела на себе си!"
Аватар
cchery
Завършена форумна мечка
Мнения: 7926
Регистриран на: 19 Авг 2010, 11:12

Re: Обещано от Чери

Мнение от cchery »

Cheva написа:
cchery написа: имам нов режим от Руми - сама си го пожелах - и от вчера съм се "метнала" на него
И с какво се различава режимът от предишния? Заинтригува ме, питам съвсем общо.
Не е базиран на разделното хранене... и са отстранени нещата, които ми идваха в повече или не ми харесаха предния път - многото варива, липсата на зехтин за овкусяване на салатите и т.н. :)
"Умният мислещият човек по правило се съмнява във възможностите си, когато е изправен пред неизвестното."

Радостина А. Ангелова - поетеса
Аватар
Cheva
Със словото напред
Мнения: 1526
Регистриран на: 31 Мар 2011, 11:32

Re: Обещано от Чери

Мнение от Cheva »

Хайде, да ти е вкусно и приятно с този , че да видим резултати!
"Когато няма къде да отидеш, ела на себе си!"
Аватар
cchery
Завършена форумна мечка
Мнения: 7926
Регистриран на: 19 Авг 2010, 11:12

Re: Обещано от Чери

Мнение от cchery »

Cheva написа:Хайде, да ти е вкусно и приятно с този , че да видим резултати!
Пускам линк към табличката ми след 4 седмици на режим. От тях едната обаче спокойно може да бъде наречена "свободни съчинения" с вариации на Черини инати, т.е. седмица 3 беше седмица на излизания по ресторанти, рождени дни и т.н. Но за мен по-генералното е онова, което видях на кантара тази сутрин, а то беше - 61,8 кг :) ..... немислимо тегло за последните 12 години!! Да..... от тези килограми стартира бременноста ми с Коки..... Доволна съм и от мерките, които съм свалила от себе си общо за 4-е месеца режим. Не можах да се снимам днес..... ще се опитам по-късно.
"Умният мислещият човек по правило се съмнява във възможностите си, когато е изправен пред неизвестното."

Радостина А. Ангелова - поетеса
Публикувай отговор