Обещано от Чери

Публикувай отговор
Аватар
cchery
Завършена форумна мечка
Мнения: 7926
Регистриран на: 19 Авг 2010, 11:12

Re: Обещано от Чери

Мнение от cchery »

tita написа: Не се отказвай, момиче! :524 Имам предвид от тренировките. :) Да въртиш режима трети месец, определено е досадно и според мен можеш да не го правиш.
...........................................................................
Продължи с тренировките и дай почивка на съзнанието си, че трябва да се спазва точен хранителен режим.
Тити, твоите думи ще обяснят може би най-точно защо не искам да правя точно СЕГА третото извъртане на режима - трябва почивка на съзнанието....

А тренировките - няма спиране. Сега съм с Руми, но съм убедена, че ще погледна и към други инструктори. Едно е сигурно - няма да спирам. :954

Благодаря за включването! :923
tita написа: За съжаление, аз както казах, стигнах до положението да си се харесам в огледалото, демотивирах се някак, не ми се излиза от комфорта да не мисля за утрешното си меню и не следвам режима на Руми отдавна, но си тренирам. Е, нямам никакъв напредък от към минуси в кг, но пък съм си на същото положение. :)
Тя и самата Руми го казва - режимът е временен период, през който се учим да усвоим навици, които ще ни ползват занапред. Аз те разбирам повече от добре :D - сигурно аз съм някъде на челно място в редиците на хората, които адски трудно понасят ограничения... Не можеш цял живот да си с 5 крачки напред що се отнася до храната, да не си си изял закуската, но вече да знаеш какво ще вечеряш.... Мен това ме натоварва. Така че сега и аз се боря за задържане на навиците.
"Умният мислещият човек по правило се съмнява във възможностите си, когато е изправен пред неизвестното."

Радостина А. Ангелова - поетеса
Аватар
cchery
Завършена форумна мечка
Мнения: 7926
Регистриран на: 19 Авг 2010, 11:12

Re: Обещано от Чери

Мнение от cchery »

Cheva написа:Но пък си 65кг ! Я си спомни колко време гонеше 6-та и все ти се изплъзваше , а сега си цели 5 кг по-малко
А най-интересното е, че 2 седмици след като не съм на режим и ям.. да го нарека "интересно" :1062 , продължавам да съм 65 кг. Тренирам отново редовно - 5 пъти в седмицата, но не тичам заради тъпа травма на дясна подбедрица...... Честно казано съм доволна на този етап от тази ситуация. :)
"Умният мислещият човек по правило се съмнява във възможностите си, когато е изправен пред неизвестното."

Радостина А. Ангелова - поетеса
Аватар
Kleo
Вятър в косите...
Мнения: 15467
Регистриран на: 20 Авг 2010, 10:00
Местоположение: София

Re: Обещано от Чери

Мнение от Kleo »

Чери, моят ръст е едва 149 см, а в момента тежа точно ... 65 кг, това е моят максимум, толкова влязох да раждам Алекс, а сега нито съм бременна, нито родилка, нито кърмачка :oops: На фона на това сравнение, аз-ти, ръст-килограми, мисля, че още повече ще можеш да оцениш огромния си УСПЕХ в това отношение! Ти просто изглеждаш НЕВЕРОЯТНО! И това е самата свята ИСТИНА! Някой в този форум съвсем скоро беше написал /мисля, че декстерчето/, че няма нужда да й се казва колко е хубава и т.н., защото си имала огледало вкъщи, но пък огледалото само отразява образа отсреща, нито може да говори, нито да прави комплименти, нито да прегърне човека, нали? Така че, Ани, позволи ми да не бъда просто огледало... а да те похваля най-най-искрено и чистосърдечно - БРАВО, браво и пак браво!!! :326 ПРОДЪЛЖАВАЙ все така и със спорта, и с промяната в храненето и начина на живот, и съм сигурна, че ще ЗАДЪРЖИШ постигнатото, а и ще ПОСТИГНЕШ нови свои ВИСИНИ и ПОБЕДИ. Толкова се ГОРДЕЯ с теб, че ми иде да се пръсна. Ти си ми светъл и достоен пример. Хубав ден и все напред от мен! :922
Синът ми е на 18. Изживявам мечтите си. Центрирана и щастлива съм :) Виждам се отново майка.
Аватар
cchery
Завършена форумна мечка
Мнения: 7926
Регистриран на: 19 Авг 2010, 11:12

Re: Обещано от Чери

Мнение от cchery »

Леле, Деси, как хубаво си ме подредила :1062 :1062 :1062 .... Толкова много комплименти към мен, че чак ме хвана срам. Благодаря ти! Държа да вметна обаче, че аз не се чувствам точно така, както ти го усещаш и си го написала. Имам още много път да мина и най-вече - да не направя грешката да се върна обратно :oops: . Защото до този момент винаги се е случвало точно това.
"Умният мислещият човек по правило се съмнява във възможностите си, когато е изправен пред неизвестното."

Радостина А. Ангелова - поетеса
Аватар
cvety_rz
Влюбена във вятъра
Мнения: 2131
Регистриран на: 28 Окт 2010, 07:49

Re: Обещано от Чери

Мнение от cvety_rz »

Чери ,аз вярвам, че няма да се върнеш назад.Този път е доста по различно.Сега и спортуваш и се храниш добре, което пък от своя страна е предпоставка да се чувстваш чудесно.Имам спомен, че предното отслабване е било чрез Дюканската диета и едва ли си се чувствала добре.Сега вече не си дебела, не си и закръглена.Просто имаш още малко килограми за смъкване и за дооформяне.Със всекидневните ти тренировки и това ще е скорошна реалност :923
Вярата не прави нещата лесни, прави ги възможни!
Аватар
Kleo
Вятър в косите...
Мнения: 15467
Регистриран на: 20 Авг 2010, 10:00
Местоположение: София

Re: Обещано от Чери

Мнение от Kleo »

Черко, подкрепям написаното от Цвети :954 :954 :954
Синът ми е на 18. Изживявам мечтите си. Центрирана и щастлива съм :) Виждам се отново майка.
Аватар
Kleo
Вятър в косите...
Мнения: 15467
Регистриран на: 20 Авг 2010, 10:00
Местоположение: София

Re: Обещано от Чери

Мнение от Kleo »

Чери, на отчет :922 Хайде, чакам те, да дойдеш да си кажеш какво реши да спазваш през февруари, а защо не и през март!
Синът ми е на 18. Изживявам мечтите си. Центрирана и щастлива съм :) Виждам се отново майка.
Аватар
cchery
Завършена форумна мечка
Мнения: 7926
Регистриран на: 19 Авг 2010, 11:12

Re: Обещано от Чери

Мнение от cchery »

cvety_rz написа:Чери ,аз вярвам, че няма да се върнеш назад.Този път е доста по различно.Сега и спортуваш и се храниш добре, което пък от своя страна е предпоставка да се чувстваш чудесно.....
Цветка, доволна съм, че поне засега се оказваш права! Вече 5-а седмица, откакто свърши и второто извъртане на режима си държа постигнатите 65 кг!! Понякога са 65,0, а друг път 65,8.... но са все в този диапазон. Единствено миналата седмица, по време на ДЕТОКСА, явно прекалих с ядките, защото срядата видях 66,8 кг :1215 :1215 ......... просто не ми го побра акълът как е възможно. Но както и да е - вчера си заковах доволно на 65,0 :) :) . Планът е скоро да има трето завъртане на режима. Но ще пиша допълнително кога. И още нещо - не съм мръднала и на сант от мерките, взети на 20 януари - последния ми ден от режима. Това от една страна е хубаво, но от друга.... предвид факта, че трябва да свалям, не говори добре. Но има време за всичко! :329
"Умният мислещият човек по правило се съмнява във възможностите си, когато е изправен пред неизвестното."

Радостина А. Ангелова - поетеса
Аватар
cvety_rz
Влюбена във вятъра
Мнения: 2131
Регистриран на: 28 Окт 2010, 07:49

Re: Обещано от Чери

Мнение от cvety_rz »

Чери, ти колко килограма искаш още да смъкнеш? Изглеждаш МНОГО добре на снимките и на клипчетата.Като се сетя за първите ти снимки, когато съм те виждала.Не знам дали си даваш реална представа колко много си постигнала.Продължавай все така :524
Вярата не прави нещата лесни, прави ги възможни!
Аватар
cchery
Завършена форумна мечка
Мнения: 7926
Регистриран на: 19 Авг 2010, 11:12

Re: Обещано от Чери

Мнение от cchery »

cvety_rz написа:Чери, ти колко килограма искаш още да смъкнеш?
Цвети, реално не съм била никога идеално слаба. Дори не знам колко точно трябва да тежа, за да постигна това "идеално". Което пък не е нещо манекенско или тем подобно. Просто моето виждане за моето тяло :954 . Все си мисля, че 58 кг биха могли да се класират за това "идеално". Но повече от това имам желание да изглеждам стройна, а не закръглена. Оформена, а не желеподобна. С изчистени и добре очертаващи се пропорции. Абе...... нещо като това "нещо" :1062 :
IMG_0563.JPG
(3.43 MiB) Свалено 626 пъти
Майтапът настрана - поствам снимката на Бела, т.к. тя носи в гените си моето телосложение (което би трябвало да имам). Момчил е с по-удължен торс и масивни крайници и гледам, че Коко го копира аха на 100% - слава Богу неговият торс е нормален :1062 . Малкото чудо има диаметрално различно телосложение спрямо това на баща си. И т.к. очевидно не е взела гените от него, си мисля, че са моите. Съдейки и по снимките на майка от нейните детски години. За съжаление аз напълнях много, когато бях на 11 години ииииии нямам нито една снимка, на която да е видно как би следвало да изглеждам без излишни килограми.


cvety_rz написа: Изглеждаш МНОГО добре на снимките и на клипчетата.Като се сетя за първите ти снимки, когато съм те виждала.Не знам дали си даваш реална представа колко много си постигнала.Продължавай все така :524
Аз като се сетя за тези първи снимки...... иииии ъъъъъъ...... :1215 :1215
"Умният мислещият човек по правило се съмнява във възможностите си, когато е изправен пред неизвестното."

Радостина А. Ангелова - поетеса
Аватар
Ванчето
От писане глава не боли
Мнения: 941
Регистриран на: 06 Яну 2014, 17:26

Re: Обещано от Чери

Мнение от Ванчето »

Еййй, много хубава таз Бела бе... :329
cchery написа: Но повече от това имам желание да изглеждам стройна, а не закръглена. Оформена, а не желеподобна. С изчистени и добре очертаващи се пропорции.
Ето това е! Точно същите неща ми се въртят в главата и на мен от доста време насам! И наистина е по-важно да сме стегнати и оформени, а не както казва Руми "слаби желета"... :plezya se
Никога не е късно за ново начало!
Публикувай отговор