Обещано от Чери

Публикувай отговор
Аватар
cchery
Завършена форумна мечка
Мнения: 7926
Регистриран на: 19 Авг 2010, 11:12

Обещано от Чери

Мнение от cchery »

Ето ме и мен най-сетне! Натутках се, намотках се и искам да направя официално изявление :1062 :1062 . А то ще е кратко:


[img]http://metsababa.net/pics/untitled%20.png[/img]


[img]http://belkok.hit.bg/untitled%20copy.png[/img]

мецабаба: Анке, ще ти скъсам............ книгата на док :955 :955 , ако не успееш!
"Умният мислещият човек по правило се съмнява във възможностите си, когато е изправен пред неизвестното."

Радостина А. Ангелова - поетеса
Hrisi
Аз пиша, пиша вече час
Мнения: 212
Регистриран на: 22 Авг 2010, 13:50

Re: Обещано от Чери

Мнение от Hrisi »

Точно така-Отслабни мамка му!!!
[img]http://lh4.ggpht.com/_BHk1DgHMxuQ/TCCTB35EBWI/AAAAAAAAKF0/aSEpkVesDH0/1337833_9d0899a2.jpg[/img]
УСМИХВАЙТЕ СЕ!ЖИВОТЪТ Е ПРЕКРАСЕН!
Аватар
cchery
Завършена форумна мечка
Мнения: 7926
Регистриран на: 19 Авг 2010, 11:12

СТЪПКА ПЪРВА

Мнение от cchery »

Чай от джоджен - почнах да пия от този благотворен чай от вчера насам.
  1. ПРИЧИНА за включването му към моята диета (под диета разбирайте начин на живот) - действа противоцелулитно и хормонорегулиращо! Имам целулит за половината монголски племена :1062 :1062 , а хормоните - имайки предвид, че съм с един яйчник..... няма какво да коментирам.
  2. ЕФЕКТ - намаляване на обиколките на бедрата, ханша и талията с 1 см за 2 седмици! Тази сутрин си взех съвсем точни мерки и теглилки :plezya se :plezya se и ще се отчитам другия петък.
  3. ПРИГОТВЯНЕ - 3 стръкчета пресен джоджен с дръжките запарвам в половин литър вряла вода зааа колкото време имам. Пия на гладно сутрин.


БЕЗ СОЛ - от снощи.... Вярно паламудът беше вкусен точно като изгоряла автомобилна гума, ама...... трай бабо за Убост :1062 :1062 :1062 .
  1. ПРИЧИНА за изключването й от моята диета - задържам течности, а оттам и шлаки и килограми. Събуждам се с отоци на очите и пръстите! Вреди ми на очите, бъбреците и сърцето.
  2. ЕФЕКТ - намаляване на обиколките на бедрата, ханша и талията с 1 см за 2 седмици! Безоточност на погледа ми :1062 :1062 :1062 .
  3. ПРИГОТВЯНЕ - умерено ръсене със солницата, па макар и с трепереща от солна абстиненция ръка :1069


ФИБРИ
  1. ПРИЧИНА за включването им към моята диета - подпомагащи отслабването ми, регулиране на стомашно-чревния тракт, профилактика на рака на дебелото черво.
  2. ЕФЕКТ - намаляване на високия ми холестерол, подобрение и евентуално последен епизод на хемороидалната ми сага ниско долу под кръста :oops: :oops: :955 .
  3. ПРИГОТВЯНЕ - овесени ядки+малко овесени трици (за усвояване на калция от ядките), накиснати с гореща вода и прясно мляко; пшенични трици, ленено семе - 2 с.л. дневно към салати или зърнена закуска.

TO BE CONTINUED
"Умният мислещият човек по правило се съмнява във възможностите си, когато е изправен пред неизвестното."

Радостина А. Ангелова - поетеса
Аватар
Kleo
Вятър в косите...
Мнения: 15467
Регистриран на: 20 Авг 2010, 10:00
Местоположение: София

Re: Обещано от Чери

Мнение от Kleo »

Браво, Чери, с теб съм! :524
Разбира се, че ще отслабнеш!
Включи и позитивни утвърждения!
Синът ми е на 18. Изживявам мечтите си. Центрирана и щастлива съм :) Виждам се отново майка.
VIKI1023
Рицар на перото
Мнения: 495
Регистриран на: 23 Авг 2010, 13:06

Re: Обещано от Чери

Мнение от VIKI1023 »

Ще успееш,щом имаш нашата подкрепа!
[url=http://line.romanticcollection.ru][img]http://line.romanticcollection.ru/ba/23_13b_48FF8640_RdoCenxke_8.gif[/img][/url]
DeerE
От писане глава не боли
Мнения: 880
Регистриран на: 20 Авг 2010, 21:17

Re: Обещано от Чери

Мнение от DeerE »

АХХХХХХХХХХХХХ, колко много имах нужда от това
Milenita Bonita

Re: Обещано от Чери

Мнение от Milenita Bonita »

Чери,стискам ти палци!!!Бъди силна!
:923
А от мен да знаеш,че постепенно ще свикнеш с вкуса на не посолените ястия.Не е толкова лошо в крайна сметка!Ще усетиш вкуса на храната,а не на солта,най-накрая :1062
Аватар
cchery
Завършена форумна мечка
Мнения: 7926
Регистриран на: 19 Авг 2010, 11:12

Re: Обещано от Чери

Мнение от cchery »

Milenita Bonita написа:Ще усетиш вкуса на храната,а не на солта,най-накрая :1062
Хм, това го чувам за втори път в рамките на 3 дена. Значи..... е време да се вслушам. :) :923

Благодаря на всички за стиснатите палци и куража! Всяка една от нас, която се престраши да застане до стената има нужда от това! Така че..... моля бъдете нашата опора и коректив! :) :)
ЕМИ написа:АХХХХХХХХХХХХХ, колко много имах нужда от това
Емка, тебе кога ще те видим тук?!? Казвай още от какво имаш нужда - насреща съм! :923
"Умният мислещият човек по правило се съмнява във възможностите си, когато е изправен пред неизвестното."

Радостина А. Ангелова - поетеса
Аватар
cchery
Завършена форумна мечка
Мнения: 7926
Регистриран на: 19 Авг 2010, 11:12

Re: Обещано от Чери

Мнение от cchery »

МАЗНИНИ

  1. ПРИЧИНА - без мазнини, приети с храната се нарушават естествените метаболитни процеси в тялото, в частност на изгаряне на натрупаните (забележете) мазнини. Мазнините, по-специално Омега 3 и Омега 6 служат като катализатори на химични реакции при които се произвеждат простогландини. Тези просто~ (егати сложната дума) служат за по-добро усвояване от мускулите на инсулина, а също така спомагат за производството на растежния хормон, който изгаря мазнините и изгражда мускулите. При липса на Омега 3 и Омега 6 киселините (както масовото произвоство на хранителни продукти ни налага) могат да се очакват депресия, слаба памет, суха кожа или коса, екзема, пърхот, прекомерно изпотяване, тежък ПМС, задържане на вода.
    Проблемът с мазнините идва, когато омега 6 мазнините са много повече (примерно 15 - 40 пъти) повече от омега 3 киселините. Тогава те служат за производство на арахидонова киселина от организма. А тя от своя страна има биологичния ефект на наситените мазнини - води до натрупване на лош холестерол, което е причина за инфаркти, инсулти и затлъстяване!
  2. ЕФЕКТ - намаляване на обиколките на всите мои телеса; намаляване на лошия холестерол.
  3. ПРИГОТВЯНЕ/ ИЗТОЧНИЦИ - основно има 2 вида мазнини - наситени (главно с животински произход) и ненаситени. Първите добринасят за трупане на лош холестерол, докато вторите действат противоположно, както и в полза на нещата, описани в "ефект". Източници на омега 3 мастни киселини са основно рибите и както док подчертава не луксозните. Една скумрия примерно върши перфектна работа. Омега 6 мастните киселини се набавят от лененото семе, слънчогледови семки, тиквени семки, пшенични зародиши, сусам, безсолни ядки – орехи, бадеми, лешници. При тези 2 киселини много важно е съотношението, а то трябва да е 1:4 в полза на омега 6 мастните киселини!!!
ХРАНЕНЕ - какво ще променя?
  • РИБА - определено трябва да наблегна на рибата и морските продукти. Не са ми любими, но то е просто защото досега не съм ги включвала редовно.
  • ЗЕХТИН - 2 с.л. дневно или по една за намаляване на лошия холестерол; за набавяне на олеинова киселина - мощно средство срещу рака на гърдата; зехтинът пречиства мозъка заради съдържанието си на олеокантал; зехтинът съдържа вещество подобно на ибупрофена, което е средство срещу главоболие;
  • МАСЛИНИ - притежават всички предимства на зехтина (естествено говорим за безсолните маслини);
  • МЕЖДИННИ ЗАКУСКИ - тук е останал навика ми да не ям често (от ученическите ми години), за да не напълнея.... Сега го променям, защото.... считам категорично, че това не е верния подход. Преди обяд ще имам една закуска или с плодове, или с овесени ядки+трици+ленено семе. Твърд обяд, междинна закуска към 16 часа - плод или ядки. Вечеря......
  • ЗЕЛЕНЧУЦИ - повече внимание на зелето, че ми е най-лесно то. Пресни подправки - на пазара е пълно със зелении, за които съм сигурна, че са моя ключ към отслабването.
Ще допълвам още........ :)
"Умният мислещият човек по правило се съмнява във възможностите си, когато е изправен пред неизвестното."

Радостина А. Ангелова - поетеса
Аватар
cchery
Завършена форумна мечка
Мнения: 7926
Регистриран на: 19 Авг 2010, 11:12

Re: Обещано от Чери

Мнение от cchery »

ПРОБИОТИЦИ
  1. ПРИЧИНА - лошите хранителни навици, лошата храна, леченията с АБ и други лекарствени средства увреждат микрофлората на човек и организмът не може да усвоява правилно храните, а се задръства с тях под формата на шлаки.
  2. ЕФЕКТ - подобряване работата на стомашно-чревния ми тракт, спиране на подуването;
  3. ПРИГОТВЯНЕ/ ИЗТОЧНИЦИ - Лактобациликус Булгарикус
"Умният мислещият човек по правило се съмнява във възможностите си, когато е изправен пред неизвестното."

Радостина А. Ангелова - поетеса
Аватар
Cheva
Със словото напред
Мнения: 1526
Регистриран на: 31 Мар 2011, 11:32

Re: Обещано от Чери

Мнение от Cheva »

cchery , обеща , кака!
Сега вече няма мърдане, ще те следим изкъсо! :1062
Успех! :923
"Когато няма къде да отидеш, ела на себе си!"
Публикувай отговор