Обещано от Чери

Публикувай отговор
Аватар
Kleo
Вятър в косите...
Мнения: 15467
Регистриран на: 20 Авг 2010, 10:00
Местоположение: София

Re: Обещано от Чери

Мнение от Kleo »

Аз си консумирам и прясно, и кисело краве мляко, както и близките ми, и никой от тях досега не се е оплакал - факт.
Синът ми е на 18. Изживявам мечтите си. Центрирана и щастлива съм :) Виждам се отново майка.
Аватар
cchery
Завършена форумна мечка
Мнения: 7926
Регистриран на: 19 Авг 2010, 11:12

Re: Обещано от Чери

Мнение от cchery »

Охаааааа, каква тишина тук, какво нещо?!?! :1062 :1062 Не съм писала сигурно половин година - най-вече щото нямаше с какво ново да се явя тук. Сега има...... пиша го, щото при мен нещата са нетрайни..... както обикновено. Та след като на 18 ноември 2014 година стартирах хранителен режим, закупен от Румяна Илиева и го завъртях 2 пъти, т.е. изпълних 2 пъти, т.к. е пригоден за 4 седмици, към днешна дата нещата стоят така - .

Престашавам се и пускам и снимки..... не е добре работата, но..... пък аз съм това, което съм.... Ето го:
21.01.2015_ANFAS 2.png
(2.28 MiB) Свалено 491 пъти
21.01.2015_DESEN PROFIL.png
(2.93 MiB) Свалено 491 пъти
21.01.2015_LYAV PROFIL.png
(4.05 MiB) Свалено 491 пъти
21.01.2015_GRUB.png
(3.91 MiB) Свалено 491 пъти
Аз лично съм много доволна. Много, защото както Момчил каза преди 2 вечери - "Това е първата диета, която те виждам да ядеш и да имаш резултати!" :1069 :1069 ...

Засега продължавам поне до вечеря да се придържам към режима. Не за друго - просто свикнах и понеже нищо не ми липсва, си кютам така. Планирала съм да извъртя още веднъж режима, но ще е след края на февруари. Ще видя точно кога. Сега имам нужда от ДЕТОКС и ще го правя. А как - ами ще се появи инфо и за това в най-скоро време. :222
"Умният мислещият човек по правило се съмнява във възможностите си, когато е изправен пред неизвестното."

Радостина А. Ангелова - поетеса
Аватар
Ванчето
От писане глава не боли
Мнения: 941
Регистриран на: 06 Яну 2014, 17:26

Re: Обещано от Чери

Мнение от Ванчето »

Чери, аз не успявам да отворя табличката...
Трябва ли да имам регистрация, за да го направя?
Никога не е късно за ново начало!
Аватар
cchery
Завършена форумна мечка
Мнения: 7926
Регистриран на: 19 Авг 2010, 11:12

Re: Обещано от Чери

Мнение от cchery »

Бъни написа:Чери, аз не успявам да отворя табличката...
Трябва ли да имам регистрация, за да го направя?
Бъни, пробвай от този линк, да видим дали става.
"Умният мислещият човек по правило се съмнява във възможностите си, когато е изправен пред неизвестното."

Радостина А. Ангелова - поетеса
Аватар
Kleo
Вятър в косите...
Мнения: 15467
Регистриран на: 20 Авг 2010, 10:00
Местоположение: София

Re: Обещано от Чери

Мнение от Kleo »

Таблицата ти не ми се отваря.
А на снимките се вижда колко много си отслабнала.
И си се стегнала на-вся-къ-де! :524 :326 :922
Синът ми е на 18. Изживявам мечтите си. Центрирана и щастлива съм :) Виждам се отново майка.
Аватар
Ванчето
От писане глава не боли
Мнения: 941
Регистриран на: 06 Яну 2014, 17:26

Re: Обещано от Чери

Мнение от Ванчето »

Да, Чери, успях! Отворих я!
Много хубави цифрички... :roll: И килограмите които си свалила не са малко, но мен повече ме впечатляват сантиметрите които отчиташ като минус! Особено на талията и ханша, където е най-трудно да бъдат намалени обиколките! Браво на теб, много се радвам на успеха ти! :524
А снимките няма да ги коментирам! :222 Той Момчил ти го е казал вече:
cchery написа: преди 2 вечери - имаш резултати!" :1069 :1069 ...
Щом е видимо вече дори за хората, с които си всеки ден, значи коментара е просто излишен! :940 :940
Никога не е късно за ново начало!
Аватар
Cheva
Със словото напред
Мнения: 1526
Регистриран на: 31 Мар 2011, 11:32

Re: Обещано от Чери

Мнение от Cheva »

Чери, след като видях таблицата и се успокоих. Този път режимът работи! :222
От снимките ми е трудно да видя големи разлики, но таблицата е показателна!
И като се има предвим , че периодът обхваща коледните празници...чудесен резултат! :326
"Когато няма къде да отидеш, ела на себе си!"
Аватар
cchery
Завършена форумна мечка
Мнения: 7926
Регистриран на: 19 Авг 2010, 11:12

Re: Обещано от Чери

Мнение от cchery »

Cheva написа:От снимките ми е трудно да видя големи разлики, но таблицата е показателна!
Е, няма как да видиш нещо, което не съществува :1062 :1062 . В смисъл, че големи разлики няма. Защото е така. Аз също не виждам Х-факторите на моето отслабване :lol: макар видимо да съм се посмалила. Но определено очаквах да изглеждам по друг начин. Обаче виж какво ми написа веднъж Руми по повод следната моя забележка:

Пускам си табличката за отчет за третата седмица. Тъкмо бях доволна от цифрите в нея, й направих сравнение със снимки от началото и днес....... *:( sad..... ми не e това, което съм очаквала. Наистина. Нека не ти звуча инфантилно, но аз съм крайно критична или да го кажа по друг начин - честна - към себе си и това, което виждам днес като мое тяло, не ме удовлетворява. Давам си сметка колко много съм имала да свалям и да работя по проблемни зони. Като сложиш дрехите и не си личи толкова, но на голо........

"Анелия, няма как да постигнеш мечтаната форма за един месец, два месеца! Не си качила излишните килограми за толкова кратък период от време, не очаквай и да се промениш за толкова.

Постигнала си много за толкова кратко време :))) Помисли, само едно завъртане на режима :))) Разбирам, че се целиш в звездите и напълно те подкрепям да следваш мечтите си. Но, бъди реалист :)) Спри се за минутка, зарадвай се на постигнатия успех и след това смело продължи напред. Ще изгориш всички излишни мазнинки, само бъди търпелива и упорита :)))"


Бъни, Деси, благодаря ви, че минахте оттук и ме окуражихте. Малко ми е фриволно в момента - Руми предлага да завъртя трети кръг на режима, а на мен не ми се иска...... Още мисля по въпроса какво и що да сторя. Не знам. Откровено.
"Умният мислещият човек по правило се съмнява във възможностите си, когато е изправен пред неизвестното."

Радостина А. Ангелова - поетеса
Аватар
Ванчето
От писане глава не боли
Мнения: 941
Регистриран на: 06 Яну 2014, 17:26

Re: Обещано от Чери

Мнение от Ванчето »

cchery написа:Руми предлага да завъртя трети кръг на режима, а на мен не ми се иска...... Още мисля по въпроса какво и що да сторя. Не знам. Откровено.
Чери, а защо не ти се иска?
Никога не е късно за ново начало!
Аватар
cchery
Завършена форумна мечка
Мнения: 7926
Регистриран на: 19 Авг 2010, 11:12

Re: Обещано от Чери

Мнение от cchery »

Бъни написа:
cchery написа:Руми предлага да завъртя трети кръг на режима, а на мен не ми се иска...... Още мисля по въпроса какво и що да сторя. Не знам. Откровено.
Чери, а защо не ти се иска?
Доняяяяякъде ме домързява :1062 . Но като цяло от 16 февруари искам да направя по метода на Надя Петрова. И просто ще ми се съберат доста време някакви режими, а това ме натоварва жестоко. Чисто психически.
"Умният мислещият човек по правило се съмнява във възможностите си, когато е изправен пред неизвестното."

Радостина А. Ангелова - поетеса
Аватар
Kleo
Вятър в косите...
Мнения: 15467
Регистриран на: 20 Авг 2010, 10:00
Местоположение: София

Re: Обещано от Чери

Мнение от Kleo »

ПОСЛУШАЙ СЕБЕ СИ
Синът ми е на 18. Изживявам мечтите си. Центрирана и щастлива съм :) Виждам се отново майка.
Публикувай отговор