Обещано от Kleo

Публикувай отговор
Аватар
Kleo
Вятър в косите...
Мнения: 15467
Регистриран на: 20 Авг 2010, 10:00
Местоположение: София

Re: Обещано от Kleo

Мнение от Kleo »

cchery написа:
Kleo написа:Благодаря ти, че ме рЪчна :329
Баш това беше целта :1062 :1062 ....
Знам аз, знааааам :922
Синът ми е на 18. Изживявам мечтите си. Центрирана и щастлива съм :) Виждам се отново майка.
ellyto

Re: Обещано от Kleo

Мнение от ellyto »

ръч ръч, ама с ръчкане не става явно :1211 :1211 Аз ще те предизвикам, пък ти ако искаш се включи - дай обещание кой ден ще поставиш началото на тренировките и ще започнеш да правиш нещо, което сериозно да те изкарва от зоната на комфорт - и без шикалкавения с ходене, танци и тинтири минтири. Всичко допълнително като движение си е допълнително и не се брои за тренировка. :1211 :1211 хайде сега да видим дали съм много дръзка в предизвикателството към теб. :plezya se :plezya se :plezya se
Аватар
Kleo
Вятър в косите...
Мнения: 15467
Регистриран на: 20 Авг 2010, 10:00
Местоположение: София

Re: Обещано от Kleo

Мнение от Kleo »

Приемам го!
Датата е 1 септември.
По-рано няма да успея, просто го знам.
На 1 септември навършвам 37 и половина.
Обичам символиката на числата.
Някак подредено и структурирано.
И идеално за начало! Казах :329
Синът ми е на 18. Изживявам мечтите си. Центрирана и щастлива съм :) Виждам се отново майка.
Аватар
Kleo
Вятър в косите...
Мнения: 15467
Регистриран на: 20 Авг 2010, 10:00
Местоположение: София

Re: Обещано от Kleo

Мнение от Kleo »

21 август, днес сутринта, събудих се рано-рано. Направих 10 клека. Започнах с раздвижването си с минимално количество движение, но все пак стартирах с нещо. Четох малко астрология и продължих с още 10 клякания. Така че отчитам за днеска до момента - 20 клека. И ... тръгвам за работа вече. Чао. И мерси на Елито, че ме предизвика така. :524
Синът ми е на 18. Изживявам мечтите си. Центрирана и щастлива съм :) Виждам се отново майка.
Аватар
Kleo
Вятър в косите...
Мнения: 15467
Регистриран на: 20 Авг 2010, 10:00
Местоположение: София

Re: Обещано от Kleo

Мнение от Kleo »

Добро утро :954
Свежо. Септемврийско. Станах рано. Закусвам с кисело мляко, овесени трици, сурови слънчогледови семки и пчелен мед :954 Добре ми е. Настройвам се за тренировка.
Влязох в моята си тема да си припомня обещанията, които си бях дала. И за да добавя още едно - да се наспивам хубаво :954
Без пълноценен и достатъчно дълъг сън не се получават нещата. Нито с настроението, нито с килограмите и метаболизма като цяло. Умората си казва тежката дума. И тогава и на мен самата ми е тежко. И психически, и физически.
Затова си обещавам пълноценен и достатъчно дълъг сън занапред.
Ами това е. Другите обещания си важат. Цел: спазването им.
Тренировки, разумно хранене, повече свежи храни... - зная си нещата.
Синът ми е на 18. Изживявам мечтите си. Центрирана и щастлива съм :) Виждам се отново майка.
Аватар
cvety_rz
Влюбена във вятъра
Мнения: 2131
Регистриран на: 28 Окт 2010, 07:49

Re: Обещано от Kleo

Мнение от cvety_rz »

Деси, това със съня наистина не е за подценяване.И аз съм си го обещала :mrgreen: Продължавай в същия дух и няма начин да не се получи.С теб съм :940
Вярата не прави нещата лесни, прави ги възможни!
Аватар
Kleo
Вятър в косите...
Мнения: 15467
Регистриран на: 20 Авг 2010, 10:00
Местоположение: София

Re: Обещано от Kleo

Мнение от Kleo »

Мерси, Цвети, че си ми писала - и тук, и в темата за тренировките :922 :922 :922
А медът ти е великолепен! Съчетавам го със сладко от дюли - прекрасно!
А също и добавям лъжичка мед към киселото мляко с овесените трици - уникално става така!
Синът ми е на 18. Изживявам мечтите си. Центрирана и щастлива съм :) Виждам се отново майка.
Аватар
Kleo
Вятър в косите...
Мнения: 15467
Регистриран на: 20 Авг 2010, 10:00
Местоположение: София

Re: Обещано от Kleo

Мнение от Kleo »

Вижте как сладко спи тази мацка:

Изображение

П.П. Това го поствам по повод нуждата от достатъчно сън, за да се чувстваме и изглеждаме добре!
Синът ми е на 18. Изживявам мечтите си. Центрирана и щастлива съм :) Виждам се отново майка.
Аватар
Kleo
Вятър в косите...
Мнения: 15467
Регистриран на: 20 Авг 2010, 10:00
Местоположение: София

Re: Обещано от Kleo

Мнение от Kleo »

Утре е събота. Засега нямам никакви планове, освен да се видя повечко време със сина си. Планирам гимнастика заедно с него. Гиричките ми стоят на бюрото му и всяка вечер и сутрин сякаш ми се усмихват ехидно и ме подканят отново да ги грабна. :mrgreen: Така че обещавам утре заедно с детето да отворим широко прозореца, да легнем на килима и да действаме на фона на хубава музика.
Синът ми е на 18. Изживявам мечтите си. Центрирана и щастлива съм :) Виждам се отново майка.
Аватар
cvety_rz
Влюбена във вятъра
Мнения: 2131
Регистриран на: 28 Окт 2010, 07:49

Re: Обещано от Kleo

Мнение от cvety_rz »

Деска, какви ги насътворихте с детето?
Вярата не прави нещата лесни, прави ги възможни!
Аватар
Kleo
Вятър в косите...
Мнения: 15467
Регистриран на: 20 Авг 2010, 10:00
Местоположение: София

Re: Обещано от Kleo

Мнение от Kleo »

cvety_rz написа:Деска, какви ги насътворихте с детето?
Честно ли? Никакви! :mrgreen:
За съжаление. Явно още боря някои "дракони" в самата себе си... Права е Черита.
Виж, Алекс рита футбол интензивно и двата дена!!!
Синът ми е на 18. Изживявам мечтите си. Центрирана и щастлива съм :) Виждам се отново майка.
Публикувай отговор