Обещано от Kleo

Публикувай отговор
Аватар
droidd
Философска система
Мнения: 1123
Регистриран на: 10 Юли 2011, 16:26

Re: Обещано от ВИХРОГОНЧЕ

Мнение от droidd »

Вихърче, какво се случва при теб??? :329 :923
Аватар
Kleo
Вятър в косите...
Мнения: 15467
Регистриран на: 20 Авг 2010, 10:00
Местоположение: София

Re: Обещано от ВИХРОГОНЧЕ

Мнение от Kleo »

droidd написа:Вихърче, какво се случва при теб??? :329 :923
Привет, благодарение на вярната ми приятелка Черита влезнах тук и видях поста на ДроиД.

При мен се случват много неща... Но по темата само ще кажа, че ВАРИРАМ в килограмите, и то много!
Точно в момента съм 55 кг. Чувствам се добре. Но нямам волята да спазвам нещата, които си бях обещала.

Във всеки случай добре ми дойде това напомняне и посръчкване!
Планирам да започна да ходя на ТАНЦИ поне веднъж седмично заедно със сестра ми и първата ни братовчедка.

Ами това е засега от мен. Целта ми е да съм ЗДРАВА, с нормално за мен тегло. Оптималното е около 50 кг. При ръст 149 см, напомням, че съм миньон.

Дроидче, Чери, БЛАГОДАРЯ ви :922 :922
Синът ми е на 18. Изживявам мечтите си. Центрирана и щастлива съм :) Виждам се отново майка.
Аватар
droidd
Философска система
Мнения: 1123
Регистриран на: 10 Юли 2011, 16:26

Re: Обещано от ВИХРОГОНЧЕ

Мнение от droidd »

vihrogonche написа:Целта ми е да съм ЗДРАВА, с нормално за мен тегло
:524 :922
vihrogonche написа:Чувствам се добре. Но нямам волята да спазвам нещата, които си бях обещала.
Вихърче, и на мен ми се позагуби волята в последно време, но за зимните месеци, това не е на добре :1058
Да викаме Неволята....... :221 :922
Аватар
Kleo
Вятър в косите...
Мнения: 15467
Регистриран на: 20 Авг 2010, 10:00
Местоположение: София

Re: Обещано от ВИХРОГОНЧЕ

Мнение от Kleo »

Ще направя ноемврийския детокс.
Започнах отново да закусвам с кисело мляко и трици.
Засега толкоз :222
Синът ми е на 18. Изживявам мечтите си. Центрирана и щастлива съм :) Виждам се отново майка.
Аватар
droidd
Философска система
Мнения: 1123
Регистриран на: 10 Юли 2011, 16:26

Re: Обещано от ВИХРОГОНЧЕ

Мнение от droidd »

vihrogonche написа:Ще направя ноемврийския детокс.
Успех :524 :922
Аватар
Kleo
Вятър в косите...
Мнения: 15467
Регистриран на: 20 Авг 2010, 10:00
Местоположение: София

Re: Обещано от ВИХРОГОНЧЕ

Мнение от Kleo »

Мерси много :922
Синът ми е на 18. Изживявам мечтите си. Центрирана и щастлива съм :) Виждам се отново майка.
Аватар
Kleo
Вятър в косите...
Мнения: 15467
Регистриран на: 20 Авг 2010, 10:00
Местоположение: София

Re: Обещано от ВИХРОГОНЧЕ

Мнение от Kleo »

Хм, въпреки че не направих детокса и си ям повече от обилно през последните дни, продължавам да отслабвам по мъничко - тази сутрин Кантарев показа 53 кг! Толкова ми е хубаво :954 Целта ми е да закова на 49-50-51 кг и да не мърдам оттам нито надолу, нито нагоре! Може би това се случи, защото напоследък доста танцувам вечерите вкъщи, може би самите танци са стопили някое и друго излишно килце от дупе, бедра, корем. Това е супер, защото аз обичам да танцувам! :1216
Синът ми е на 18. Изживявам мечтите си. Центрирана и щастлива съм :) Виждам се отново майка.
Аватар
droidd
Философска система
Мнения: 1123
Регистриран на: 10 Юли 2011, 16:26

Re: Обещано от ВИХРОГОНЧЕ

Мнение от droidd »

vihrogonche написа:Може би това се случи, защото напоследък доста танцувам вечерите вкъщи
:524 Направо съм любопитна да те видя от някъде :222 :326 :326 :329
Аватар
Kleo
Вятър в косите...
Мнения: 15467
Регистриран на: 20 Авг 2010, 10:00
Местоположение: София

Re: Обещано от ВИХРОГОНЧЕ

Мнение от Kleo »

droidd написа:
vihrogonche написа:Може би това се случи, защото напоследък доста танцувам вечерите вкъщи
:524 Направо съм любопитна да те видя от някъде :222 :326 :326 :329
Интересна гледка съм :lol: :plezya se
Синът ми е на 18. Изживявам мечтите си. Центрирана и щастлива съм :) Виждам се отново майка.
Аватар
Kleo
Вятър в косите...
Мнения: 15467
Регистриран на: 20 Авг 2010, 10:00
Местоположение: София

Re: Обещано от ВИХРОГОНЧЕ

Мнение от Kleo »

Да споделя и тук: на 3-ти декември бях със съпруга ми на служебния ми коледен банкет в ресторант Форум в НДК :1216
Разбихме се от танци с него: то не бяха хорА и ръченици, то не бяха латино-импровизации, то не бяха денс-маниащини, то не бяха рок-изпълнения, то не бяха поп-фолк-кючеци, то не беше метъл-куфеене :1216 Не се спряхме, цяла вечер откарахме на дансинга :plezya se Спирахме само, за да хапнем по нещо, да пийнем кой каквото иска и хайде сначАле :plezya se
Спечелихме 3 награди: свирка, 2 бутилки шампанско Искра и голямата награда, за най-атрактивна двойка на дансинга!!! :1216 - 6 чаши за безалкохолно, много красиви, мноооооого сме доволни `начи!!! На следващата сутрин се притеглих: резултатът е още едно свалено кило от телесата ми! :1216 Благодаря за вниманието! :922
Синът ми е на 18. Изживявам мечтите си. Центрирана и щастлива съм :) Виждам се отново майка.
Аватар
Kleo
Вятър в косите...
Мнения: 15467
Регистриран на: 20 Авг 2010, 10:00
Местоположение: София

Re: Обещано от ВИХРОГОНЧЕ

Мнение от Kleo »

От няколко дни почти не се храня.
Не ми се яде просто, имам си причина за това, и тя слава Богу, е хубава, не е пак някаква шибана депресия, която да ме мъчи! :1216
Завчера и вчера почти нищичко не съм хапнала, само мноооого течности и ябълки. И много секс. Това ми е рецептата в момента и доста см и кг свалям, щастлива съм просто.
Не ми се спи, не ми се яде, просто съм влюбена и обичам, пеперуди пърхат в стомаха ми, хубаво ми е, много ми е хубаво, приятелки :922
Та не е баш детокс по пълнолуние, но нека го нарека Любов по пълнолуДие :222 , сещам се за на Чери, докторе, какво ми направи и ме напушва смях... по същия начин се чувствам и аз... вода, ябълки и секс, а като видя, че ябълките са ми в повече, минавам само на течности и секс, чувствам се прекраснооо, ааа, и много танцувам, както вече написах в предния си постинг... декември е моят месец за любов, тя ме вдъхновява, тя ме води, тя ме прави щастлива!
Синът ми е на 18. Изживявам мечтите си. Центрирана и щастлива съм :) Виждам се отново майка.
Публикувай отговор