Обещано от Kleo

Публикувай отговор
Аватар
Kleo
Вятър в косите...
Мнения: 15467
Регистриран на: 20 Авг 2010, 10:00
Местоположение: София

Re: Обещано от Kleo

Мнение от Kleo »

Синът ми е на 18. Изживявам мечтите си. Центрирана и щастлива съм :) Виждам се отново майка.
Аватар
cvety_rz
Влюбена във вятъра
Мнения: 2131
Регистриран на: 28 Окт 2010, 07:49

Re: Обещано от Kleo

Мнение от cvety_rz »

Деси, как са при теб нещата след житенето.Успяваш ли да задържиш смъкнатото?
Вярата не прави нещата лесни, прави ги възможни!
Аватар
Kleo
Вятър в косите...
Мнения: 15467
Регистриран на: 20 Авг 2010, 10:00
Местоположение: София

Re: Обещано от Kleo

Мнение от Kleo »

cvety_rz написа:Деси, как са при теб нещата след житенето.Успяваш ли да задържиш смъкнатото?
Да, мерси, че питаш. 62 кг съм, +-1, заради цикъла и естествените биоритми за денонощието. Имам още много за сваляне исмъкване от себе си обаче!
Синът ми е на 18. Изживявам мечтите си. Центрирана и щастлива съм :) Виждам се отново майка.
Аватар
cvety_rz
Влюбена във вятъра
Мнения: 2131
Регистриран на: 28 Окт 2010, 07:49

Re: Обещано от Kleo

Мнение от cvety_rz »

При мен е най- зле положението при овулацията тогава 1 кило идва ей така от въздуха направо :1215
Хубаво е, че си задържала резултата.Сега този месец месец малко, другия малко и така ще дойде времето, в което ще напишеш успях!Важното е да не спираш и да не губиш ентусиазъм :940
Вярата не прави нещата лесни, прави ги възможни!
Аватар
Kleo
Вятър в косите...
Мнения: 15467
Регистриран на: 20 Авг 2010, 10:00
Местоположение: София

Re: Обещано от Kleo

Мнение от Kleo »

Няма да се предавам, мерси, Цвети!
Синът ми е на 18. Изживявам мечтите си. Центрирана и щастлива съм :) Виждам се отново майка.
Аватар
cchery
Завършена форумна мечка
Мнения: 7926
Регистриран на: 19 Авг 2010, 11:12

Re: Обещано от Kleo

Мнение от cchery »

cvety_rz написа:При мен е най- зле положението при овулацията тогава 1 кило идва ей така от въздуха направо :1215
Абсолютно същото се случва и с мен по време на овулация. Но вече си знам. :954
Kleo написа:
cvety_rz написа:Деси, как са при теб нещата след житенето.Успяваш ли да задържиш смъкнатото?
Да, мерси, че питаш. 62 кг съм, +-1, заради цикъла и естествените биоритми за денонощието. Имам още много за сваляне исмъкване от себе си обаче!
Деси, а в момента спазваш ли някакъв режим, някакви ограничения.... въобще дали правиш нещо по въпроса с храненето си?!
"Умният мислещият човек по правило се съмнява във възможностите си, когато е изправен пред неизвестното."

Радостина А. Ангелова - поетеса
Аватар
Kleo
Вятър в косите...
Мнения: 15467
Регистриран на: 20 Авг 2010, 10:00
Местоположение: София

Re: Обещано от Kleo

Мнение от Kleo »

Да, ям повече ябълки и като цяло плодове. По-малко ядки, особено след като разбрах от вас, че носят толкова много калории, въпреки че сурови са полезни. Не прекалявам с храната, въпреки че имам все така завиден апетит :plezya se тоест не преяждам. Не пия отдавна газирани сладки напитки, намалих драстично шоколада и хляба като цяло. Избягвам да консумирам тлъсти, мазни и пържени неща. Ей такива неща.
Синът ми е на 18. Изживявам мечтите си. Центрирана и щастлива съм :) Виждам се отново майка.
Аватар
Kleo
Вятър в косите...
Мнения: 15467
Регистриран на: 20 Авг 2010, 10:00
Местоположение: София

Re: Обещано от Kleo

Мнение от Kleo »

Грижа се за себе си. Това е. Обещах си го и го спазвам. С все по-голяма лекота. И с нулево чувство за вина. Считам го за все по-важно условие да бъдеш в мир със себе си, с околните и със света като цяло. Да бъдеш щастлив. Въпреки всякакви обстоятелства, трудности или несгоди. Ям повече плодове, наистина, особено ябълки. Все по-рядко преяждам. Все по-често мисля за спорт, движение, тренировки, а и последните месеци реално ги почнах от вкъщи. Мъжът ми обеща да ми направи велосипед, специален, и решихме тримата да ходим в парка да караме колела :954 :954 :954 Това е много добра идея, приветствам я. Ще имаме време да бъдем заедно, в същото време ще бъдем на чист въздух и ще спортуваме. Започнах да се лекувам и с хомеопатия. Засега не мога да спра медикамента, който приемам, за да поддържам психическото си равновесие и заради който така надебелявам. Но вътрешно знам, че един ден ще бъда в идеално физическо и психично здраве, без всякакви лекарства и хапчета. Докато настъпи този момент, продължавам да живея по новому.
Синът ми е на 18. Изживявам мечтите си. Центрирана и щастлива съм :) Виждам се отново майка.
Аватар
Kleo
Вятър в косите...
Мнения: 15467
Регистриран на: 20 Авг 2010, 10:00
Местоположение: София

Re: Обещано от Kleo

Мнение от Kleo »

Трудно е. Боря се със старите навици, вкоренени дълбоко в мен. Засилвам волята си. Стремя се към повече полезности. И по-малко вредности.
Синът ми е на 18. Изживявам мечтите си. Центрирана и щастлива съм :) Виждам се отново майка.
Аватар
Kleo
Вятър в косите...
Мнения: 15467
Регистриран на: 20 Авг 2010, 10:00
Местоположение: София

Re: Обещано от Kleo

Мнение от Kleo »

Вчера си купих половин кило овесени трици. Снощи си разтворих три супени лъжици от тях в кофичка кисело мляко с лъжичка мед. И сега това ми беше закуската, за да не се изкушавам с глупости в офиса покрай колегите. Взимам си и ябълка за хрупане с мен. И така :222
Синът ми е на 18. Изживявам мечтите си. Центрирана и щастлива съм :) Виждам се отново майка.
Аватар
Kleo
Вятър в косите...
Мнения: 15467
Регистриран на: 20 Авг 2010, 10:00
Местоположение: София

Re: Обещано от Kleo

Мнение от Kleo »

Ябълки, ягоди в изобилие, овесени трици в кисело мляко и мед, много салатки, на това наблягам.
Синът ми е на 18. Изживявам мечтите си. Центрирана и щастлива съм :) Виждам се отново майка.
Публикувай отговор