Обещано от Смехурко

Смехурко

Обещано от Смехурко

Мнение от Смехурко »

Обещавам си:
- Всяка сутрин без никакви оправдания да намирам време, начин и мотивация да играя упражнения в къщи
- Редовно да правя детоксикация всеки месец както до сега
- Да се придържам максимално към разделно хранене
- Ще се старая максимално да не се поддавам на тестени и сладки изкушения, защото аз съм над тях
- Ще опитвам да откривам нови вкусни и полезни храни, които са добри за моята фигура и здраве
- Ще пия редовно достатъчно вода, чай.
- Ще пия редовно глухарчето

За сега спирам. Когато се уверя, че съм постоянна в тези обещания ще разширя обхвата.
Аватар
Cheva
Със словото напред
Мнения: 1526
Регистриран на: 31 Мар 2011, 11:32

Re: Обещано от Смехурко

Мнение от Cheva »

Смехурко, успех ! :923
Резултатите ти до момента показват, че можеш!
"Когато няма къде да отидеш, ела на себе си!"
Аватар
cchery
Завършена форумна мечка
Мнения: 7926
Регистриран на: 19 Авг 2010, 11:12

Re: Обещано от Смехурко

Мнение от cchery »

Смехурко, какво става с тебе?! Толкова отдавна не съм те виждала? :)
"Умният мислещият човек по правило се съмнява във възможностите си, когато е изправен пред неизвестното."

Радостина А. Ангелова - поетеса
Смехурко

Re: Обещано от Смехурко

Мнение от Смехурко »

Здравей, мила :940
Радвам се, че си се сетила за мен.
Аз ходя на работа и съм от 8 до 20,30-21ч на вън. Мъжът ми е командировка вече месец. Моля приятелки да ми прибират децата. Същевременно трябва да ходя по лекари, да водя децата и майка по лекари. Все не ми стига времето. Нямам време за форум. Дори не мога да видя децата. Иначе мога да се похваля, че задържам тегло. Работата ми изисква да съм официална и ходя с пола и високи обувки. Много се харесвам и бих искала да ви покажа снимки, но няма кой да ме снима.
Аватар
droidd
Философска система
Мнения: 1123
Регистриран на: 10 Юли 2011, 16:26

Re: Обещано от Смехурко

Мнение от droidd »

Смехурко написа:Много се харесвам и бих искала да ви покажа снимки, но няма кой да ме снима.
ЕЕЕЕЕЕЕЕЕ, при днешните технологии, все ще се намери някой............Важното е , че ТИ се харесваш :524 :326
Като гледам Черитка е обиколила всички ви :221 Само така Чери, ами няма само ти да се отчиташ я :222
Аватар
cchery
Завършена форумна мечка
Мнения: 7926
Регистриран на: 19 Авг 2010, 11:12

Re: Обещано от Смехурко

Мнение от cchery »

droidd написа:
Смехурко написа:Много се харесвам и бих искала да ви покажа снимки, но няма кой да ме снима.
ЕЕЕЕЕЕЕЕЕ, при днешните технологии, все ще се намери някой............Важното е , че ТИ се харесваш :524 :326
Като гледам Черитка е обиколила всички ви :221 Само така Чери, ами няма само ти да се отчиташ я :222
Ами да....... какво е то туй това?!? :1062 :1062 Обиколих всички, с които заедно застанахме до стената от килограми, за да дават сведения и кураж на неуспелите!

А Мими, страшно много ми хареса и на мен цитата, който Диди е извадила от твоя постинг! Накарай децата да те снимат! Имаш .... имаш основание да си горда и щастлива от постигнатото! Браво! Браво! Браво!
"Умният мислещият човек по правило се съмнява във възможностите си, когато е изправен пред неизвестното."

Радостина А. Ангелова - поетеса
Публикувай отговор