Обещано от Цвети

Публикувай отговор
Аватар
cvety_rz
Влюбена във вятъра
Мнения: 2131
Регистриран на: 28 Окт 2010, 07:49

Обещано от Цвети

Мнение от cvety_rz »

Ето ме и мен тук до стената.Има няколко неща, които искам да променя и ще се радвам да ги споделя с вас, защото правйки ви съпричастни с това аз ставам по отговорна за изпълнението им.На първо място искам да променя:
* моето собствено отношение към мен самата.Да спра да се подценявам и комлексирам от това което съм, да се науча да се обичам.Да започна да отделям време и за себе си а не само за семейството.Обичам децата си и съпруга си, но проблема е, че изостваих всичко, което съм аз за да съм по пълноценна за тях.За съжаление малко късно осъзнах грешката си.Никой не спечели нищо от това, че се обезличих.....Искам отново да започна да пея, да свиря, да рисувам...и вече направих няколко макар и плахи стъпки в тази насока
* Искам да отслабна.Искам и аз като вляза в магазин за дрехи да мога да си купя нещо а не да търся рамер от двайсетина ХХХХХХХХХХL.Искам да мога да тичам на воля с децата без да ме заболяват коленете, искам да мога да правя отново лицеви опори без да ми пръщят китките от напора на тежкото ми тяло....Искам да усещам онази лекота, която чувствах преди...

Това е съвсем накратко :954


[img]http://belkok.hit.bg/untitled%20copy.png[/img]

Цвети, вярвам, че ще успееш!
Вярата не прави нещата лесни, прави ги възможни!
мама на мария

Re: Обещано от Цвети

Мнение от мама на мария »

Цвети,пожелавам ти от сърце да постигнеш това,което искаш.Пожелавам ти да постигнеш дори много повече от това..УСПЕХ!
deina0071

Re: Обещано от Цвети

Мнение от deina0071 »

Браво cvety_rz -Пожелавам ти успех от все сърце :923 щом си го решила значи можеш и ще го направиш :524
Аватар
Kleo
Вятър в косите...
Мнения: 15467
Регистриран на: 20 Авг 2010, 10:00
Местоположение: София

Re: Обещано от Цвети

Мнение от Kleo »

Цвети, от цялото си сърце ти желая УСПЕХ в преследването и сътворяването им в реалност на прекрасните цели, които си си поставила! :524
Синът ми е на 18. Изживявам мечтите си. Центрирана и щастлива съм :) Виждам се отново майка.
Аватар
droidd
Философска система
Мнения: 1123
Регистриран на: 10 Юли 2011, 16:26

Re: Обещано от Цвети

Мнение от droidd »

Цвети, само така момиче !!! :524 С теб сме и вярваме, че ще се справиш :923 :329
Аватар
bobichan
От писане глава не боли
Мнения: 827
Регистриран на: 20 Авг 2010, 12:02
Обратна връзка:

Re: Обещано от Цвети

Мнение от bobichan »

На добър път Цвети! И когато ти е трудно пиши - ще те подкрепяме. Това, което си направила е страхотно - пей, рисувай, тичай на воля...
Ако имаш нужда от помощ ще ти препоръчам една книга, която ще направи точно това, което искаш. Ще ти помогне да се заобичаш повече. Казва се "Защо мъжете си падат по кучки". Сигурна съм, че ще я изгълташ за минута и ще се питаш сляпа ли съм била че не съм видяла всичко това.
С нея или без нея желая ти много воля :224 !
[url=http://www.vdahnovenia.bg/]Вдъхнови се за голямата промяна![/url]
Аватар
cvety_rz
Влюбена във вятъра
Мнения: 2131
Регистриран на: 28 Окт 2010, 07:49

Re: Обещано от Цвети

Мнение от cvety_rz »

Благодаря ви много за подкрепата :940 Оценявам го :!: :!: :!:
Боби, книгата има ли я в електронен вариант за теглене или мога да си я намеря само на книжния пазар? Заинтригува ме :954
Вярата не прави нещата лесни, прави ги възможни!
jasmin

Re: Обещано от Цвети

Мнение от jasmin »

Желая ти УСПЕХ и много сила и постоянство по пътя на промяната! Той никога не е кратък, всъщност никога не свършва, но колкото повече напредваш, толкова по-добре се чувстваш и искаш все повече и повече, в което няма нищо лошо.
Намери пътя си и го следвай! Дали ще ти помогнат книгите в пътя не знам, но на много са помогнали, включително и на мен. Имам цяла страница в отметките на браузъра си, кръстена ПРОМЯНА... В сайта Изворите има секция текст - изключително вдъхновяващи четива. Това ми е едно от любимите АКО ЖИВОТЪТ Е ИГРА, ТОВА СА ПРАВИЛАТА
д-р Чери Картър-Скот
:940 :923 :524

Боби - тази книга не съм я чела, но определено ще я намеря :222
Аватар
Kleo
Вятър в косите...
Мнения: 15467
Регистриран на: 20 Авг 2010, 10:00
Местоположение: София

Re: Обещано от Цвети

Мнение от Kleo »

Книгата е великолепна, чела съм я! Четиво за готини жени :222
Синът ми е на 18. Изживявам мечтите си. Центрирана и щастлива съм :) Виждам се отново майка.
Булка Марулка

Re: Обещано от Цвети

Мнение от Булка Марулка »

УСПЕХ, Цвети! Имаш и моята подкрепа и вярата ми в теб, че ще успееш!
Аватар
cvety_rz
Влюбена във вятъра
Мнения: 2131
Регистриран на: 28 Окт 2010, 07:49

Re: Обещано от Цвети

Мнение от cvety_rz »

От известно време се подготвям за едно по голямо гладолечение и мисля, че момента вече дойде.Бронхити, синузити и куп други неща ме мъчат и до сега с лечение стигам до едно облекчаване на симптомите и после пак отначало.Едва ли ще ви очудя ако кажа, че ми писна дасе въртя на тази въртележка :126 Смятам да направя един 10 дневен курс на плодове и чай с мед по Лидия Ковачева.И както се досещате 10 дена звучи малко страшно за моята лакома натура :1062 :1062 :1062 та за това смятам да се отчитам всеки ден тук.Нещо като дневник за това, през което преминавам а и по този начин се надявам да съм и по стриктна като съм споделила пред други :mrgreen: .Започвам от утре като днес пих англ. сол, за да освободя малко стомшно-чревната област и съм на по лека храна.Определено ще се нуждая от вашата помощ :923
Вярата не прави нещата лесни, прави ги възможни!
Публикувай отговор