Който се страхува от мечки, го е шубе!!!

Обещано от Цвети

Модератор: cchery

Re: Обещано от Цвети

Мнениеот ellyto » Сря 20 Яну 2016, 16:41

Цвети, Цвети, голяма работа, че няма минус...важното е че няма ПЛЮС!!!!! Ами да, хапвала си стабилно, отпуснала си душата и в крайна сметка не си качила! За мен това е една прекрасна новина, след като знаеш, че лесно качваш а пък трудно сваляш.
Щом си решила на 76 кг. да правиш снимки, нека така да бъде! Ха дано да ги свалиш по-скоро, че да видим разликите :)
Разбира се, че човек има нужда и от свобода. В крайна сметка хора сме пък и всеки има нужда да се отпусне и да спре да мисли я за проблеми с килограмите, я проблеми с други неща...и това си е в рамките на нормалните неща!
Така, че ще имаш успехите, които искаш и аз съм сигурна в това...еее нещата стават бавно, ами така е и по-добре, щот като има набързо надолу после има и набързо нагоре, а този ефект както вече знаем много добре, не го търсим...поне вече не! :922 :922
Когато човек иска нещо, намира начин да го постигне, а когато не иска, си търси причини!!!
Ръчно изработване на квилинг украшения
Аватар
ellyto
Философска система

Мнениеот Ванчето » Пон 15 Фев 2016, 23:15

Цвети, видях снощи във фейса едни много хубави снимки... :954 и трябва да ти кажа, че изглеждаш чудесно!
С голямо нетърпение ще чакам да споделиш какви са постигнатите резултати...!
Никога не е късно за ново начало!
Аватар
Ванчето
От писане глава не боли

Мнениеот cchery » Вто 16 Фев 2016, 16:45

Ванчето написа:Цвети, видях снощи във фейса едни много хубави снимки... :954 и трябва да ти кажа, че изглеждаш чудесно!
С голямо нетърпение ще чакам да споделиш какви са постигнатите резултати...!

Искам да ти кажа, Цвети, че и аз ги видях...... и че аз мисля досущ като Ванчето! :954 :954 :954
Изображение

"Когато видиш, че някой загърбва собствения си живот и този на децата, за да е сигурен, че ще оздравееш – това означава много. Тогава разбираш, че трябва да се бориш."

Стилиян Петров (капитан на НО по футбол на България)
Аватар
cchery
Завършена форумна мечка

Мнениеот cvety_rz » Сря 17 Фев 2016, 08:54

Благодаря ви, :922 .Като мине и другата седмица ще се тегля и меря и ще споделя какъв е резултата.Ще се снимам по клин и определено няма да е таква голяма еуфорията ви както като съм с дрехи :1062 Но вече идва момента, когато трябва да се отчита промяната в детайлите а не така общо, че просто съм отслабнала.Няма да излъжа ако кажа, че никак не обичма частта със снимането и беше голяма борба дали да ги публикувам снимките.Ако знаете какви мацки с какви рокли имаше аз с моята се чувтсвах като Грозданка( т.е грозна) Но никой не ми е виновен, че съм изградила самочувствието си на база само външен вид :128
Между другото сега ще пиша на Руми за индивидуален режим.Чудех се дали да си купя новите тренировки или режима, защото не мога да си позволя и двете и везните наклониха в полза режим :954
Аватар
cvety_rz
Влюбена във вятъра

Мнениеот cchery » Сря 17 Фев 2016, 14:07

cvety_rz написа:Ако знаете какви мацки с какви рокли имаше аз с моята се чувтсвах като Грозданка( т.е грозна) Но никой не ми е виновен, че съм изградила самочувствието си на база само външен вид :128

Уф, Цвети, ами..... да..... от нас си зависи дали ще сме Грозданки, "мамашки" - това моето определение за мен :1062 или.... Пепеляшки. И въпреки това живеем в такава среда.. и е много трудно да отлепим от нея!

Аз чакам да те видя с клина... ще видиш, че... ще видиш какво ще ти пишем! :222

cvety_rz написа:Между другото сега ще пиша на Руми за индивидуален режим.Чудех се дали да си купя новите тренировки или режима, защото не мога да си позволя и двете и везните наклониха в полза режим :954

Ехаааааа..... Цветко, страхотно решение!!! Искрено се надявам да те доведе до мечтаната цел!! Искрено! :)
Изображение

"Когато видиш, че някой загърбва собствения си живот и този на децата, за да е сигурен, че ще оздравееш – това означава много. Тогава разбираш, че трябва да се бориш."

Аватар
cchery
Завършена форумна мечка

Мнениеот cvety_rz » Сря 17 Фев 2016, 17:41

Тази вечер ще се снимам по бански за Руми.Гадост :twisted: Много се вълнувам и съм убедена, че направих за мен правилния избор.Ще имам и нови тренировки бонус така, че не е болка за умиране,че няма да тренирам с дупемания.Така да ме успокоите и вие :mrgreen:
Чери, нямаме ли някакви връзки, някой познат да работи там, за да ускорим получаването на режима :222 ( Това го казвам на шега рабира се )
Аватар
cvety_rz
Влюбена във вятъра

Мнениеот Kleo » Чет 18 Фев 2016, 19:05

Цвети, изглеждаш фантастично на снимките, които си постнала във ФБ :326 :326 :326
Синът ми е на 13. Ах, колко го обичам! Децата са щастие и отговорност...
Живееща мечтите си. Центрирана в собственото си сърце. Блажена.
Изготвям хороскопи - за повече информация - на лични.
Kleo
Вятър в косите...

Мнениеот Ванчето » Съб 20 Фев 2016, 17:11

:954 :954 :954
Последна промяна Ванчето на Съб 20 Фев 2016, 17:22, променена общо 1 път
Аватар
Ванчето
От писане глава не боли

Мнениеот Ванчето » Съб 20 Фев 2016, 17:20

cvety_rz написа:Тази вечер ще се снимам по бански за Руми.Гадост :twisted: Много се вълнувам и съм убедена, че направих за мен правилния избор.Ще имам и нови тренировки бонус така, че не е болка за умиране,че няма да тренирам с дупемания.Така да ме успокоите и вие :mrgreen:
Чери, нямаме ли някакви връзки, някой познат да работи там, за да ускорим получаването на режима :222 ( Това го казвам на шега рабира се )

Цвети, аз моя режим го получих доста бързо, въпреки че дори се наложи няколко дни да се изчака докато получа яснота за храненето покрай последните ми проблеми. Не го мисли, предполагам, че и твоя няма да се забави много... :razz: докато се усетиш и ще се мяташ на новите менюта и новите тренировки...! :954
А какво се случи всъщност със стария режим, защо реши да го смениш?

cvety_rz написа:Ако знаете какви мацки с какви рокли имаше аз с моята се чувтсвах като Грозданка( т.е грозна)

Цвети, много добре те разбирам. Аз имам същия проблем. Опитвам се да работя върху него. Казвам си, че всички хора си имат различни приоритети - за някои е супер важно всеки ден да са с различни, нови тоалети, за други са важни други неща. Пък както е казал народа "човек се простира според чергата си", всеки според възможностите си.
И да знаеш, че "Грозданка" съществува само в твоята глава... :940 :940 :940
Аватар
Ванчето
От писане глава не боли

Мнениеот cchery » Вто 23 Фев 2016, 13:50

Ванчето написа:И да знаеш, че "Грозданка" съществува само в твоята глава... :940 :940 :940

Много добре казано!!! :326 :326

Цвети, имаш ли вече режим?! :) Чухме се с Руми и ѝ споделих, че още 2 момичета от форума са станали нейни клиентки :954 . Спомни си за теб, т.к. ти спечели спортното ни предизвикателство тук. :)
Изображение

Аватар
cchery
Завършена форумна мечка

Мнениеот Мърмори » Сря 16 Мар 2016, 13:09

Цвети, да ти е честит режима :) Много да те радва и да те отведе до мястото, на което искаш да стигнеш :)
Пожелавам ти успех :)

Драсни няколко реда да споделиш първоначални впечатления :)
Аватар
Мърмори
Философска система

Мнениеот cvety_rz » Съб 19 Мар 2016, 08:56

Зорииииии, как се радвам, че пишеш и тук и в другите теми.Наминавай по- честичко :940
Фит 30 го завърших.Трудно ми беше, но си заслужаваше.Като килограми съм 82, но на мерки съм смъкнала.Дори започнах да обличам дрехи, които съм носила преди когато съм била 75 кг и ми стоят добре в смисъл, не се нацеждам в тях а ми стават нормално.Знам, че обещах да кача снимки, но снимайки се за Руми се отчаях.Гледката не е добра и ми беше много трудно да го приема.Дори не мога да си представя как съм излгеждала преди да смъкна тези 25 :1215 Отлагам снимането за по- късен етап, защото знам, че ще имам успех.Режима е вкусен и съм доволна.Ще докладвам след седмица как са нещата.
Аватар
cvety_rz
Влюбена във вятъра

Мнениеот Kleo » Сря 23 Мар 2016, 19:28

Честито за дрехите, които носиш! Представям си колко радостно и леко е усещането! :326
Синът ми е на 13. Ах, колко го обичам! Децата са щастие и отговорност...
Живееща мечтите си. Центрирана в собственото си сърце. Блажена.
Изготвям хороскопи - за повече информация - на лични.
Kleo
Вятър в косите...

Мнениеот cvety_rz » Сря 20 Апр 2016, 18:36

Представях с с каква еуфория си пиша в темата, че най- после съм видяла така жадуваната 7, но днес просто влизам и споделям, че съм 79 кг.Радвам се от факта, но и съм зле, защото не знам как така се завъртата нещата около мен, но представяте ли си как голяма част от колектива в обедната почивка коментират големия ми задник.И приказки от рода на това" че ти изибщо отслабнала ли си нещо, защото не ти личи"......Разбирам, че не съм слаба и нямам претенции за това, но пък имам претенциите да съм си "скъсала" задника да смъкна тия 27 кг :328 :328 :328 Пиша всичко това не,за да ме съжалявате просто исках да си напиша отчета, но нещо не ми се получи.Сговнясано ми е и това си е :328 Ще отслабна и останалите килограми знам, защото съм се захванала, но това прави ли ме по човек от някой, който е нямал силите да го направи :?: И трябва ли да не уважаваме пълните хора, защото са такива? Това личен техен избор ли е или са изтеглили късата клечка ? баси тъпнята....яд ме е на мене си ,че се занимавам с такива глупости :128
Аватар
cvety_rz
Влюбена във вятъра

Мнениеот Ванчето » Сря 20 Апр 2016, 23:11

Цвети :940 :940 :940 !!!
Много е неприятно това, което пишеш, нормално е да се чувстваш зле в така създалата се ситуация.
Дори и да ти кажа, че не трябва да обръщаш внимание на тези твои ужасни колеги и на нещата, които говорят, знам, че това не е лесно да се направи.
На мен също ми се отразява когато чувам подобни неща и за това от доста време спрях да споделям и коментирам с хора, за които знам, че дори няма да се опитат да разберът моята гледна точка, а по-скоро ще се подиграват след това.
А пък и тези твои "колеги" в крайна сметка ще са такива още съвсем малко време, така че още повече не би трябвало да обръщаш внимание на ужасните им коментари! Не позволявай на няколко "дребни душици" да ти убият ентусиазма! Само ти си знаеш през какво си минала и колко ти е струвало да стигнеш до тук! А резултатът, които си постигнала е забележителен, повярвай ми! Може и да имаш още върху какво да работиш, но това е вече финалът - извървяла си вече по-голямата част от пътя и според мен само това в момента има значение!
Ние сме с теб! :922
Аватар
Ванчето
От писане глава не боли

ПредишнаСледваща

Назад към ДО СТЕНАТА