Обещано от Цвети

Публикувай отговор
ellyto

Re: Обещано от Цвети

Мнение от ellyto »

Цвети, Цвети, голяма работа, че няма минус...важното е че няма ПЛЮС!!!!! Ами да, хапвала си стабилно, отпуснала си душата и в крайна сметка не си качила! За мен това е една прекрасна новина, след като знаеш, че лесно качваш а пък трудно сваляш.
Щом си решила на 76 кг. да правиш снимки, нека така да бъде! Ха дано да ги свалиш по-скоро, че да видим разликите :)
Разбира се, че човек има нужда и от свобода. В крайна сметка хора сме пък и всеки има нужда да се отпусне и да спре да мисли я за проблеми с килограмите, я проблеми с други неща...и това си е в рамките на нормалните неща!
Така, че ще имаш успехите, които искаш и аз съм сигурна в това...еее нещата стават бавно, ами така е и по-добре, щот като има набързо надолу после има и набързо нагоре, а този ефект както вече знаем много добре, не го търсим...поне вече не! :922 :922
Аватар
Ванчето
От писане глава не боли
Мнения: 941
Регистриран на: 06 Яну 2014, 17:26

Re: Обещано от Цвети

Мнение от Ванчето »

Цвети, видях снощи във фейса едни много хубави снимки... :954 и трябва да ти кажа, че изглеждаш чудесно!
С голямо нетърпение ще чакам да споделиш какви са постигнатите резултати...!
Никога не е късно за ново начало!
Аватар
cchery
Завършена форумна мечка
Мнения: 7926
Регистриран на: 19 Авг 2010, 11:12

Re: Обещано от Цвети

Мнение от cchery »

Ванчето написа:Цвети, видях снощи във фейса едни много хубави снимки... :954 и трябва да ти кажа, че изглеждаш чудесно!
С голямо нетърпение ще чакам да споделиш какви са постигнатите резултати...!
Искам да ти кажа, Цвети, че и аз ги видях...... и че аз мисля досущ като Ванчето! :954 :954 :954
"Умният мислещият човек по правило се съмнява във възможностите си, когато е изправен пред неизвестното."

Радостина А. Ангелова - поетеса
Аватар
cvety_rz
Влюбена във вятъра
Мнения: 2131
Регистриран на: 28 Окт 2010, 07:49

Re: Обещано от Цвети

Мнение от cvety_rz »

Благодаря ви, :922 .Като мине и другата седмица ще се тегля и меря и ще споделя какъв е резултата.Ще се снимам по клин и определено няма да е таква голяма еуфорията ви както като съм с дрехи :1062 Но вече идва момента, когато трябва да се отчита промяната в детайлите а не така общо, че просто съм отслабнала.Няма да излъжа ако кажа, че никак не обичма частта със снимането и беше голяма борба дали да ги публикувам снимките.Ако знаете какви мацки с какви рокли имаше аз с моята се чувтсвах като Грозданка( т.е грозна) Но никой не ми е виновен, че съм изградила самочувствието си на база само външен вид :128
Между другото сега ще пиша на Руми за индивидуален режим.Чудех се дали да си купя новите тренировки или режима, защото не мога да си позволя и двете и везните наклониха в полза режим :954
Вярата не прави нещата лесни, прави ги възможни!
Аватар
cchery
Завършена форумна мечка
Мнения: 7926
Регистриран на: 19 Авг 2010, 11:12

Re: Обещано от Цвети

Мнение от cchery »

cvety_rz написа:Ако знаете какви мацки с какви рокли имаше аз с моята се чувтсвах като Грозданка( т.е грозна) Но никой не ми е виновен, че съм изградила самочувствието си на база само външен вид :128
Уф, Цвети, ами..... да..... от нас си зависи дали ще сме Грозданки, "мамашки" - това моето определение за мен :1062 или.... Пепеляшки. И въпреки това живеем в такава среда.. и е много трудно да отлепим от нея!

Аз чакам да те видя с клина... ще видиш, че... ще видиш какво ще ти пишем! :222
cvety_rz написа:Между другото сега ще пиша на Руми за индивидуален режим.Чудех се дали да си купя новите тренировки или режима, защото не мога да си позволя и двете и везните наклониха в полза режим :954
Ехаааааа..... Цветко, страхотно решение!!! Искрено се надявам да те доведе до мечтаната цел!! Искрено! :)
"Умният мислещият човек по правило се съмнява във възможностите си, когато е изправен пред неизвестното."

Радостина А. Ангелова - поетеса
Аватар
cvety_rz
Влюбена във вятъра
Мнения: 2131
Регистриран на: 28 Окт 2010, 07:49

Re: Обещано от Цвети

Мнение от cvety_rz »

Тази вечер ще се снимам по бански за Руми.Гадост :twisted: Много се вълнувам и съм убедена, че направих за мен правилния избор.Ще имам и нови тренировки бонус така, че не е болка за умиране,че няма да тренирам с дупемания.Така да ме успокоите и вие :mrgreen:
Чери, нямаме ли някакви връзки, някой познат да работи там, за да ускорим получаването на режима :222 ( Това го казвам на шега рабира се )
Вярата не прави нещата лесни, прави ги възможни!
Аватар
Kleo
Вятър в косите...
Мнения: 15467
Регистриран на: 20 Авг 2010, 10:00
Местоположение: София

Re: Обещано от Цвети

Мнение от Kleo »

Цвети, изглеждаш фантастично на снимките, които си постнала във ФБ :326 :326 :326
Синът ми е на 18. Изживявам мечтите си. Центрирана и щастлива съм :) Виждам се отново майка.
Аватар
Ванчето
От писане глава не боли
Мнения: 941
Регистриран на: 06 Яну 2014, 17:26

Re: Обещано от Цвети

Мнение от Ванчето »

:954 :954 :954
Последно промяна от Ванчето на 20 Фев 2016, 17:22, променено общо 1 път.
Никога не е късно за ново начало!
Аватар
Ванчето
От писане глава не боли
Мнения: 941
Регистриран на: 06 Яну 2014, 17:26

Re: Обещано от Цвети

Мнение от Ванчето »

cvety_rz написа:Тази вечер ще се снимам по бански за Руми.Гадост :twisted: Много се вълнувам и съм убедена, че направих за мен правилния избор.Ще имам и нови тренировки бонус така, че не е болка за умиране,че няма да тренирам с дупемания.Така да ме успокоите и вие :mrgreen:
Чери, нямаме ли някакви връзки, някой познат да работи там, за да ускорим получаването на режима :222 ( Това го казвам на шега рабира се )
Цвети, аз моя режим го получих доста бързо, въпреки че дори се наложи няколко дни да се изчака докато получа яснота за храненето покрай последните ми проблеми. Не го мисли, предполагам, че и твоя няма да се забави много... :razz: докато се усетиш и ще се мяташ на новите менюта и новите тренировки...! :954
А какво се случи всъщност със стария режим, защо реши да го смениш?
cvety_rz написа:Ако знаете какви мацки с какви рокли имаше аз с моята се чувтсвах като Грозданка( т.е грозна)
Цвети, много добре те разбирам. Аз имам същия проблем. Опитвам се да работя върху него. Казвам си, че всички хора си имат различни приоритети - за някои е супер важно всеки ден да са с различни, нови тоалети, за други са важни други неща. Пък както е казал народа "човек се простира според чергата си", всеки според възможностите си.
И да знаеш, че "Грозданка" съществува само в твоята глава... :940 :940 :940
Никога не е късно за ново начало!
Аватар
cchery
Завършена форумна мечка
Мнения: 7926
Регистриран на: 19 Авг 2010, 11:12

Re: Обещано от Цвети

Мнение от cchery »

Ванчето написа:И да знаеш, че "Грозданка" съществува само в твоята глава... :940 :940 :940
Много добре казано!!! :326 :326

Цвети, имаш ли вече режим?! :) Чухме се с Руми и ѝ споделих, че още 2 момичета от форума са станали нейни клиентки :954 . Спомни си за теб, т.к. ти спечели спортното ни предизвикателство тук. :)
"Умният мислещият човек по правило се съмнява във възможностите си, когато е изправен пред неизвестното."

Радостина А. Ангелова - поетеса
Аватар
Мърмори
Философска система
Мнения: 1304
Регистриран на: 19 Авг 2010, 21:51

Re: Обещано от Цвети

Мнение от Мърмори »

Цвети, да ти е честит режима :) Много да те радва и да те отведе до мястото, на което искаш да стигнеш :)
Пожелавам ти успех :)

Драсни няколко реда да споделиш първоначални впечатления :)
Публикувай отговор