Обещано от Цвети

Публикувай отговор
diva

Re: Обещано от Цвети

Мнение от diva »

Цвети,
:922 :922 :922 !!!

Горе главата!
Хората са човеци независимо какво показва кантара. Ако някой не го разбира... не е Човек!
Разбирам обидата ти, дори гнева ти. Нормални реакции са.
ТИ си Победител, защото побеждаваш сама себе си! А това е много повече от мнението на който и да е! Колеги... лично аз не ги слагам в графата за някакъв коректив за мен. Колеги почти не могат да се избират. По-важни са приятелите, съмишлениците, които сами си избираме.
:922 Възхищавам ти се на упоритостта! Радвам се на успехите ти, които споделяш! Знам, че пред теб има още много успехи, които ще постигнеш и ще споделиш с нас. Споделянето ти е и мотивация за нас, по-слабите, които все още... /туй е друга тема ;)/

Усмивки, успехи и уверено продължавай по избрания си път!!!

:922 :922 :922
Аватар
Kleo
Вятър в косите...
Мнения: 15467
Регистриран на: 20 Авг 2010, 10:00
Местоположение: София

Re: Обещано от Цвети

Мнение от Kleo »

Цветка, честита ти СЕДМИЦА от мен! :326 :326 :326 Има защо да се ГОРДЕЕШ със себе си! БРАВО, момиче!!! :329 :922 :923 :940

П.П. Колкото до колегите ти - МАЙНАТА им!!! Те ти завиждат и злорадстват. Те знаят, че нямат твоята воля и са респектирани. Но нали знаеш, че равнината се страхува от планината? Подсъзнателно се боят да признаят Истината. Ти за тях си ВРЪХ. Но егото... егото не им позволява да го кажат. Затова предпочитат да обиждат и да говорят нелепости. Добре, че не са ти приятели, а просто... колеги. Лошото е, че по цял ден си с тях... но гледай напълно да ги игнорираш, когато не се налага да общуваш с тях - пълен ИГНОР. Никакво съобразяване и повлияване от тях. Ти продължавай само НАПРЕД, както досега! Вярвам в теб! ... но предполагам колко е трудно в местоработата си да си заобиколена от толкова елементарно и просташко поведение като тяхното... издигни се над него, издигни се над нещата, дори вътрешно им се надсмивай, защото те това заслужават... и пак - прати ги на майната им, наистина.
Синът ми е на 18. Изживявам мечтите си. Центрирана и щастлива съм :) Виждам се отново майка.
Аватар
cchery
Завършена форумна мечка
Мнения: 7926
Регистриран на: 19 Авг 2010, 11:12

Re: Обещано от Цвети

Мнение от cchery »

Цвети, абсолютно игнорирам колегите, изцепките, простотията. Аз ти предлагам да се почерпиш за 7-цата с чисто нова рокля!!!! И да идеш с нея на работа......

Поздравявам те за упоритостта.... гони заветната цел със ситни стъпки, защото на всяка крачка имаше стопер!!! Но продължаваш - това е най-важното. Онези там..... неразумни юроди, ни биха могли да се изправят дори веднъж след като са паднали само от едно от препятствията, през които ти мина.... А ти ставаше все по-силна, все по-уверена..... и знаеш, че огънят може да изгаря, но може и да стопля.... Така че - кой каквото си е запалил в каминката, с това ще се грее..... :329 :329 :329 :329 :329
"Умният мислещият човек по правило се съмнява във възможностите си, когато е изправен пред неизвестното."

Радостина А. Ангелова - поетеса
Аватар
cvety_rz
Влюбена във вятъра
Мнения: 2131
Регистриран на: 28 Окт 2010, 07:49

Re: Обещано от Цвети

Мнение от cvety_rz »

МНОГО,МНОГО,МНОГО ви благодаря :940 Не знам на какво се дължи,но от известно време колкото повече отслабвам толкова по- дебела се виждам :1044 Сякаш старите мисли и комплекси ме налегнаха отново, но няма да им се дам :1046 На работа има и колеги, с които можеш да говориш с часове и да ти е приятно има и такива, с които нямам какво да си кажеш, защото само клюкаарстват и одумват.....мъртви души.Хора разни свят широк....ще се справя и този път.И дори се справих така "сложих" на място единия колега...разревах го и то пред шефовете, защото имам силата и доблеста да говоря директно в очите нещата.Качество, което не всеки умее и понеже съм една по- мълчалива и скромна и те си мислят, че до безкрай ще ме тъпчат и мачкат :222
Чери, наистина съм се приготвила да ходя за нова рокля :954
Вярата не прави нещата лесни, прави ги възможни!
Аватар
Kleo
Вятър в косите...
Мнения: 15467
Регистриран на: 20 Авг 2010, 10:00
Местоположение: София

Re: Обещано от Цвети

Мнение от Kleo »

Направо тръгвай и после да се чувстваш като Кралицата, която вече си!!! :329
Синът ми е на 18. Изживявам мечтите си. Центрирана и щастлива съм :) Виждам се отново майка.
Аватар
cvety_rz
Влюбена във вятъра
Мнения: 2131
Регистриран на: 28 Окт 2010, 07:49

Re: Обещано от Цвети

Мнение от cvety_rz »

Купих я :mrgreen: Съвсем семпла трикотажна рокличка.Качвам снимки, но са правени с таблета и не са много качествени.Все забравям да заредя батериите на фотото :oops:
[img]http://s31.postimg.org/jmvdlt8dz/me_me_2.jpg[/img]
Вярата не прави нещата лесни, прави ги възможни!
Аватар
cchery
Завършена форумна мечка
Мнения: 7926
Регистриран на: 19 Авг 2010, 11:12

Re: Обещано от Цвети

Мнение от cchery »

cvety_rz написа:Купих я :mrgreen: Съвсем семпла трикотажна рокличка.Качвам снимки, но са правени с таблета и не са много качествени.Все забравям да заредя батериите на фотото :oops:
[img]http://s31.postimg.org/jmvdlt8dz/me_me_2.jpg[/img]
:1215 :1215

:223 :223 :223

Цветка, снимките са много нюню, но..... си личат ръце, рамене, стройния силует...... :1139 :1139 :1139 .......... СТрахотна си!!!! :326 :326
"Умният мислещият човек по правило се съмнява във възможностите си, когато е изправен пред неизвестното."

Радостина А. Ангелова - поетеса
Аватар
cvety_rz
Влюбена във вятъра
Мнения: 2131
Регистриран на: 28 Окт 2010, 07:49

Re: Обещано от Цвети

Мнение от cvety_rz »

Да, права си, че са малки, но исках да ги събера и трите под горните две.Ще трябва да си направя колажа както трябва, че срамота заради професичта, която имам :1062 Полезно беше за мен да си припомня от къде съм тръгнала.Е да снимките по бански са доста по отчайващи, но пък и те са полезни, за да ми напомнят, че пътят не е извървян до край и има още :222
Вярата не прави нещата лесни, прави ги възможни!
Аватар
Kleo
Вятър в косите...
Мнения: 15467
Регистриран на: 20 Авг 2010, 10:00
Местоположение: София

Re: Обещано от Цвети

Мнение от Kleo »

Цвет, разликата е очевАдна, браво на теб!!! :326
Синът ми е на 18. Изживявам мечтите си. Центрирана и щастлива съм :) Виждам се отново майка.
Аватар
cvety_rz
Влюбена във вятъра
Мнения: 2131
Регистриран на: 28 Окт 2010, 07:49

Re: Обещано от Цвети

Мнение от cvety_rz »

И така да се кача на стената на срама :oops: Днес се качих на кантара и той също се качи....82 оки.....цял месец се отпуснах и резултатите не закъсняха, но да си призная яд ме е, но не съжалявам.Наистина ми беше писнало от диети и ограничения....имах нужда да разпусна по стабилно.Върнах малко, но сега се засилвам и право напред.Надявам се да изпълня до край това ,което съм си обещала.Такава е моята историяНе винаги съм успешна, но не мога да лъжа нито себе си нито вас.Когато е добре е добре, когато не е добре не е , но си го казвам :mrgreen:
Вярата не прави нещата лесни, прави ги възможни!
diva

Re: Обещано от Цвети

Мнение от diva »

Цвети, :923
Не е срам! Нормално е да "поохлабиш" режима. Ти доказа и на себе си и на всички, че си борец. Ти знаеш какво искаш и ще го постигнеш!
:923 :923 :923
Публикувай отговор