Да направим нещата които винаги сме искали! - НЛП

Аватар
cchery
Завършена форумна мечка
Мнения: 7926
Регистриран на: 19 Авг 2010, 11:12

Да направим нещата които винаги сме искали! - НЛП

Мнение от cchery »

Защо създавам такава тема и тук, в този форум?!?! При положение, че я има в ОБРАЗОВАНИЕ!! Защото мисля, че повечето от нас са тук, понеже отдавна мечтаят да НАПРАВЯТ НЕЩАТА, КОИТО ВИНАГИ СА ИСКАЛИ!!!

Не знам дали и това е панацеята, но мисля, че поне няма да пречи в нашия път към по-доброто здраве и по-красивата фигура. Става въпрос за т.нар. нервно-лингвистично програмиране! Що е то и на какво залага, може да прочетете тук! А за почина на ИНСТИТУТА ПО НЕРВНО-ЛИНГВИСТИЧНО ПРОГРАМИРАНЕ ще намерите информация по-долу. Този институт е инициирал една любопитна кампания тази година:


ПРОЕКТИ

"Да направим нещата които винаги сме искали!"

Омръзна ли ти всички около теб да мрънкат, да се оплакват и да недоволстват от всичко и всички? Да те заливат отвсякъде с лоши новини и негативни настроения, да виждаш около себе си намръщени физиономии?

Не е чудно тогава защо и ти понякога се чувстваш обезверен и губиш надежда. Вероятно това е причината не винаги да успяваш.

По Коледа и Нова година традиционно си пожелаваме прекрасни неща, даваме си новогодишни обещания за промяна и по-добър живот. Но колко от тях изпъляваме?

Затова, ние от Института по НЛП, вече 6 години помагаме на хората да бъдат успешни и решихме да подемем национална кампания „Да направим нещата, които винаги сме искали!“. :idea: Кампания, която цели да накара хората да направят нещо за себе си. :idea: Колкото и малко да е то – направи го! Отиди на фитнеса, който отлагаш, подари цветето, което очакват, обади се на стар приятел или роднина, ей така, без повод.

Не чакай някой да направи нещо за теб, направи го ти. Постави целите си така, че да ги постигнеш. Веднъж постигнал нещо, което винаги си искал, ще усетиш колко хубаво е усещането, колко пристрастяващо е и колко заразно е. Лесно ще го предадеш на всички около теб, а те на хората около тях, което, бъди сигурен, ще се върне при теб! Ще започнеш да виждаш по-малко недоволни хора, по-малко хора с „липса на късмет“ и повече приятели, които са доволни, че са постигнали нещо. Не е трудно, нали? Една малка стъпка и сивото ежедневие се превръща в смислен ден!

За да видиш как другите успяват и да разкажеш за своите постижения, включи се в каузата на страницата ни във Фейсбук.


МАТЕРИАЛИ

За да подпомогнат кампанията си, ИНЛП са създали и ръководство за постигане на цели!!! Ще ви пусна линк, а за да привлека вниманието ви към идеите, ще копирам съвсем накратко увода му:

"Ето една история, която силно ме впечатли.

Става дума за интервю с американски милионер от армен ски произход. Вече на преклонна възраст той разказва за живота си. Пристигнал в Америка по време на Голямата депресия, започнал търговия с плодове и бързо развил бизнеса си. Когато го попитали как е успял в условията на криза, той отговорил:

„Аз тогава не знаех добре английски, не можех да чета вестници и не знаех, че има криза.“

Тази история е чудесен пример за това как рамките, в които мислим, определят поведението :!: :!: ни и съответно успеха или неуспеха ни. Кризата е реален фактор, но гледната ни точка към нея е най-важното, а тя за разлика от кризата, :idea: подлежи на промяна от наша страна :idea: ............."



Ръководство за постигане на цели
"Умният мислещият човек по правило се съмнява във възможностите си, когато е изправен пред неизвестното."

Радостина А. Ангелова - поетеса
Аватар
Kleo
Вятър в косите...
Мнения: 15467
Регистриран на: 20 Авг 2010, 10:00
Местоположение: София

Re: Да направим нещата които винаги сме искали! - НЛП

Мнение от Kleo »

Записвам се и тук :940
Синът ми е на 18. Изживявам мечтите си. Центрирана и щастлива съм :) Виждам се отново майка.
Публикувай отговор