Инатливо Булче се зарича

Публикувай отговор
Аватар
Kleo
Вятър в косите...
Мнения: 15467
Регистриран на: 20 Авг 2010, 10:00
Местоположение: София

Re: Инатливо Булче се зарича

Мнение от Kleo »

Марулке, свалила си над 30 килограма живо тегло? :326 :326 :326
Браво, мадам!!! :524 :524 :524
Моят 10-годишен син Александър тежи 32 кг, значи ти си махнала от себе си цяло момче, освен голямо евалла и браво, и продължавай все така и занапред, аз друго не мога да продумам, Булче :922
Синът ми е на 18. Изживявам мечтите си. Центрирана и щастлива съм :) Виждам се отново майка.
ellyto

Re: Инатливо Булче се зарича

Мнение от ellyto »

Ехааа какъв резултат имаш Булче!!!!
Няма значение за колко време, даже е по-добре, че е по-бавно, защото така кожата няма да се стресира и да увисва. Браво за резултата и продължавай напред все така!!!!
Интересно ми е да разкажеш повече за промените, които си направила и да въобще за теб, за всичко, което ти се е случило и как си се мотивирала.

Още веднъж браво за резултатите!!!! :922 :922
Аватар
metsababa
Site Admin
Мнения: 200
Регистриран на: 17 Авг 2010, 15:54

Re: Инатливо Булче се зарича

Мнение от metsababa »

Страхотно си се справила, Булка! 30 килограма сааааааа нещо голямо! Браво! И аз рачитам да ни напишеш какво-що си свършила, та така добре си се отсрамила. :)
Аватар
Ванчето
От писане глава не боли
Мнения: 941
Регистриран на: 06 Яну 2014, 17:26

Re: Инатливо Булче се зарича

Мнение от Ванчето »

И аз не мога да подмина без кометар тези -30 кг... То всъщност какво ли точно да коментирам ?!?! Страхотно постижение!
БРАВО!!! :524
Никога не е късно за ново начало!
Булка Марулка

Re: Инатливо Булче се зарича

Мнение от Булка Марулка »

Аааа така, погладете ми козинката :954
Сега детоксвам (не съм се писала в темичката за месеца, но може да го свърша след малко). Организмът ми свикна и си търси ежемесечният детокс. Това е едно от неща, на които смятам, че дължа резултата си. Декември пълнолунието беше на връх рожденият ден на големият ми син. Ей не издържах да подмина и си направих тридневен детокс след това, нищо че луната беше излязла от фазата. Установих, че последните месеци, повече от половин година, дори и да се освиня за седмица, дори две, качвам не повече от два килограма, които си заминават още първия ден на детокс или съобразено хранене. Значи просто си държа килограмите, нещо което не ми се е случвало до сега. Другото, което правя е хранене по модела на 90 дневната. Имам и един житен режим, който задължително ще повторя най-късно март, или веднага след рождения ден на малкия средата на Февруари. Стомаха ми свикна да се храни предимно разделно и не приема да го тъпча с какво да е и как да е. Не го усещам като старание, просто така ми е добре, така ми е вкусно и се чувствам жизнена и енергична. Започна ли да ям всичко наред се подувам, подпухвам, чувствам се затлачена, буквално. Не съм изрядна, не съм крайна. Често се случва да нарушавам и обикновено е по поводи някакви, понякога просто така. Обаче знам, че това ще ми коства физически дискомфорт и не ми е цел. Понякога съм много, много гладна и ям по-големи количества, но когато са съобразени с разделното хранене дори да ми стане тежко, бързо отминава и не се отразява по никакъв друг начин. Готвя редовно вкъщи най-различни манджи, супи ... Аз си хапвам само ориз или само месо със салата примерно, домочадието си яде пиле с ориз или общо си хапваме боб, леща ... На сладкото имам най-много ортаци :lol: Много съм доволна и щастлива с резултата си до тук и най-важното ми е, че отслабването вече не ми е цел, а просто си живея по този начин. Целта ми е да се чувствам добре, жизнена и енергична, а свалянето на килограми е най-прекрасната екстра.
Аватар
Cheva
Със словото напред
Мнения: 1526
Регистриран на: 31 Мар 2011, 11:32

Re: Инатливо Булче се зарича

Мнение от Cheva »

Булка Марулка написа: Много съм доволна и щастлива с резултата си до тук и най-важното ми е, че отслабването вече не ми е цел, а просто си живея по този начин. Целта ми е да се чувствам добре, жизнена и енергична, а свалянето на килограми е най-прекрасната екстра.
Булче, респект! Невероятен резултат! Много ме радва, че така естествено се е получило.
Хем щастлива и доволна , хем с резултати ! Продължавай все така ! :326 :922
"Когато няма къде да отидеш, ела на себе си!"
Аватар
Kleo
Вятър в косите...
Мнения: 15467
Регистриран на: 20 Авг 2010, 10:00
Местоположение: София

Re: Инатливо Булче се зарича

Мнение от Kleo »

[img]http://s.rozali.com/p/j/i/jito-jitna-di ... 00x334.jpg[/img]

Булче, хайде с мен се мятай на ФЕВРУАРСКИЯ житен режим! Аз вече се подготвям за него. На 9-ти почва същинската му фаза. :922 Тамън ще си бъдем компания. Какво ще кажеш? И отново, голямо браво и пак браво за резултатите ти и начина ти на хранене и живот!

[img]http://www.beinsadouno.com/board/upload ... _57989.png[/img]
Синът ми е на 18. Изживявам мечтите си. Центрирана и щастлива съм :) Виждам се отново майка.
Аватар
cchery
Завършена форумна мечка
Мнения: 7926
Регистриран на: 19 Авг 2010, 11:12

Re: Инатливо Булче се зарича

Мнение от cchery »

Kleo написа:Булче, хайде с мен се мятай на ФЕВРУАРСКИЯ житен режим! Аз вече се подготвям за него. На 9-ти почва същинската му фаза. :922 Тамън ще си бъдем компания. Какво ще кажеш? И отново, голямо браво и пак браво за резултатите ти и начина ти на хранене и живот!
Хихихи, Деси, аз тъкмо мислех да я вербувам за . :222

Хей, Гери, хайде - включвай се в някоя дружина да става по-весело. :)
"Умният мислещият човек по правило се съмнява във възможностите си, когато е изправен пред неизвестното."

Радостина А. Ангелова - поетеса
Булка Марулка

Re: Инатливо Булче се зарича

Мнение от Булка Марулка »

:221 Сладурани!
Малкият ми син има рожден ден на 15.02. Съответно правене на торта, много готвене, гости и тържества. Струва ми се, че не мога да се включа в житения режим. За 14 дневния детокс нещо не се навих като го четох. Много ми се искаше да житя точно Февруари, но няма да е тази година. Дори да го започна на 5-ти, веднага след детокса, то последния ми ден трябва да е 14-ти и на 15-ти да захранвам. Сигурно ще го започна няколко дни след 15-ти.
Аватар
Kleo
Вятър в косите...
Мнения: 15467
Регистриран на: 20 Авг 2010, 10:00
Местоположение: София

Re: Инатливо Булче се зарича

Мнение от Kleo »

Булче, ако все пак ще житиш през февруари, се съобрази с лунните фази и с деня на старта, важно е наистина! Ако не разполагаш с необходимата информация, обади ми се и ще ти помогна за избора! Житеният режим е уникален по вида си, защото освен физически, е и много духовен! :954 Разбирам, че имаш уважителни причини да не го почнеш, когато му е точното време.
Синът ми е на 18. Изживявам мечтите си. Центрирана и щастлива съм :) Виждам се отново майка.
Аватар
cvety_rz
Влюбена във вятъра
Мнения: 2131
Регистриран на: 28 Окт 2010, 07:49

Re: Инатливо Булче се зарича

Мнение от cvety_rz »

Гери, адмирации :826 Много свалени килограми и много хъс за останалите.Това е неочаквано добра комбинация :326
Вярата не прави нещата лесни, прави ги възможни!
Публикувай отговор