Инатливо Булче се зарича

Публикувай отговор
Аватар
cchery
Завършена форумна мечка
Мнения: 7926
Регистриран на: 19 Авг 2010, 11:12

Re: Инатливо Булче се зарича

Мнение от cchery »

Булка Марулка написа:Аз така лееекичко си ги побутвам и днес се изненадах много приятно на кантара. Напоследък много ми играят килограмите и не очаквах такъв резултат от детокса. Остават ми към 16 килограма до поставената цел. Доволна съм от себе си и нямам търпение да се приближа още!
Гери, тези финални 16 килограма изглеждат толкова нищожни на фона на успеха, който си постигнала :) :) . Знам, че са най-трудните за справяне. И от сърце ти желая да не те тормозят дълго. Чакам с нетърпение следващия ти постинг! :923
"Умният мислещият човек по правило се съмнява във възможностите си, когато е изправен пред неизвестното."

Радостина А. Ангелова - поетеса
Булка Марулка

Re: Инатливо Булче се зарича

Мнение от Булка Марулка »

Айде ще се покажа :)
В началото:

[img]http://s13.postimg.org/9mzhqokdf/311143_3899179759111_752835936_n.jpg[/img]


В момента:

[img]http://s29.postimg.org/9zsybkjpf/11016960_10206258853851841_2377730675534588942_n.jpg[/img]


[img]http://s9.postimg.org/sgyq247nv/11014823_10206258853171824_8308724102900777628_n.jpg[/img]

Имам още, но не е зле :)
(Мъжа ми не съм го снимала сега - същия си е :1062 )
Аватар
Сиренце
Със словото напред
Мнения: 1652
Регистриран на: 13 Окт 2010, 13:58
Местоположение: Черни Вит

Re: Инатливо Булче се зарича

Мнение от Сиренце »

:1215 :1215 :1215 :326 :326 :326 :326
Защото направо останах без думи! Страхотен резултат, БРАВО!
Аватар
cchery
Завършена форумна мечка
Мнения: 7926
Регистриран на: 19 Авг 2010, 11:12

Re: Инатливо Булче се зарича

Мнение от cchery »

Евала, Гери! :954 :954 :954 :954 Какво направи ти със себе си?! :1062 :1062 :1062 :1062 Сигурна съм, че искаш да стигнеш докрая и това, което ни показваш, е доста зарибяващо.... да те последваме. А всъщност..... моля те пак да върнеш лентата и да ни разкажеш какво точно направи ти за този успех. Това, което си спомням за тебе е, че ти предстоеше една доста сложна операция..... и после ти се появи тук вече преполовила пътя с борбата с килограмите... и аз загубих нишката някак си. :)
"Умният мислещият човек по правило се съмнява във възможностите си, когато е изправен пред неизвестното."

Радостина А. Ангелова - поетеса
Аватар
cvety_rz
Влюбена във вятъра
Мнения: 2131
Регистриран на: 28 Окт 2010, 07:49

Re: Инатливо Булче се зарича

Мнение от cvety_rz »

Гери, направо съм изумена от промяната :1215 БРАВО! :326 :326 :326
И аз като Чери ще помоля да ни разкажеш по подробно как стигна до тук :954
Вярата не прави нещата лесни, прави ги възможни!
Булка Марулка

Re: Инатливо Булче се зарича

Мнение от Булка Марулка »

:954
И аз съм доволна от себе си. Инатлива съм, но имах стаен страх, че няма да успея. Наистина искам още да сваля, но вече се чувствам добре в кожата си и въпреки излишните сланинки с удоволствие си купувам дрехи и имам самочувствие, като знам с какво съм се справила до момента.
Как го направих? Бавно. Минаха повече от две години и сигурно ще мине още поне една докато си кажа стига ми толкова. Както си спомня Чери имах една сложна и тежка операция, за която помогнаха много хора, включително и от този форум! Операцията мина успешно, възстановявах се година без да правя нищо по теглото си. След това се захванах. Килограмите натрупах от обездвижване и много лекарства, основно кортикостероиди. Сдобих се и с хормонален дисбаланс. Общо взето в този филм играя главна роля втори път. След първата бременност имах същия проблем, но по-лека форма и без операция. Тогава свалих с диетата на Дюкан и всичко беше наред до 4 месец на втората бременност, когато започнаха болките и обездвижването заради тях. Последните 2 месеца бяха изключително тежки, а последните дни страшни. Родих секцио, замина още година докато умните глави измислят какво да точно ме правят и ме натъпчат хубаво с лекарства. Оперираха ме, приемах още известно време лекарства и така след година започнах с 90 дневната. Приключих я след три месеца, но организма ми изобщо не беше доволен от това. Не му понасяше общата храна, смесването на видовете храна. Не помня колко свалих за тези 3 месеца, мисля, че бяха под 20 килограма. Не знам. Смятах да направя тримесечна почивка и да я започна отново, но не успях. Тежко ми беше да ям "наред". Започнах да се храня пак по начина на 90 дневната, като по поводи нарушавах. Дискомфорта от общото хранене продължава и сега. Чувствам се затлачена, подувам се, задържам в пъти повече течности, понякога ако продължи по-дълго от 2-3 дни започвам да вдигам кръвно дори, а може и сърцебиене да получа. Двете са ми дар от Хипотиреодит на Хашимото, който явно също се влияе добре от режима на разделно хранене. Всеки месец правя тридневен детокс, рядко съм пропускала, а Декември като го изпуснах си направих пак тридневен, но по-късно. Тялото си го търси. Имам два житни режима. Не мисля, че са съвсем по правилата, но ми се отразяват много добре. Успокоявам се, че половин правилен режим е по-добре от никакъв, макар да не е толкова добре като правилен (голямо изречение спретнах ...) Имам периоди, в които почти не съм сваляла и това ме е потискало, но в един момент забелязвах, че всъщност съм се събрала на сантиметри. Сега такива периоди ги приемам по-спокойно. Още повече, че не бързам за никъде. Основното, многото, го свалих. Сега продължавам по схемата колкото повече, толкова повече, като целта ми изобщо не е да съм идеално слаба или кльощава. Аз съм едра и малко килограми никак не ми стоят добре. Стърчат едни кокаляци, та може и да потропвам :lol: Така че моята формула е хранене по 90 дневната, детокс всеки месец, понякога житен режим. Може би на 6 месеца веднъж. И пиене на много вода! Аз пия поне 3 литра на ден, а често стигам и до 5. Пакетирани храни не ям. Вкусът ми се промени много. Не ми харесват нито вафли, нито бисквити ... Всичко ми е едно странно на вкус. Нищо общо с това, което помня. Ако щете вярвайте и кебапчетата и кюфтетата са ми гадни на вкус, готовите имам предвид. Казват ми, че съм започнала да ям доста безсолно. Не съм го целяла. Не съм и очаквала, че толкова ще се променя в следствие на този режим. В началото въглехидратните дни ми бяха най-силни. Другите и да не сваля нищо, на тестото поне килограм падаше, а дори и повече. Сега вече не е така, по-скоро обратното. Смятам, че и метаболизмът ми се е изменил. В плодовите дни често ям сурови ядки. Скъпи са, но ми набавят много важни елементи. които са ми много необходими. Алкохол пия рядко, по поводите обикновено, но не ме влече. Бирата ми е вкусна, от нея отърване няма. Ще видим лятото как ще я караме. Това е общо взето. Упражнения почти не правя. Няма време да ходя на някакъв спорт, а във вкъщи в 11 вечерта обикновено заспивам права и не ми се правят коремни преси. Това ми е сериозен минус и се надявам лятото с по-дългите дни да успея да вместя нещо.
Аватар
Kleo
Вятър в косите...
Мнения: 15467
Регистриран на: 20 Авг 2010, 10:00
Местоположение: София

Re: Инатливо Булче се зарича

Мнение от Kleo »

Гери, изглеждаш супер! Браво, момиче! Направо си неузнаваема в сравнение с преди! :326 И мерси за дългия разказ!
Синът ми е на 18. Изживявам мечтите си. Центрирана и щастлива съм :) Виждам се отново майка.
Аватар
cvety_rz
Влюбена във вятъра
Мнения: 2131
Регистриран на: 28 Окт 2010, 07:49

Re: Инатливо Булче се зарича

Мнение от cvety_rz »

Гери, благодаря ,че сподели.Да си призная честичко ги гледам снимките ти.Голям стимул си!!!
Вярата не прави нещата лесни, прави ги възможни!
Аватар
Ванчето
От писане глава не боли
Мнения: 941
Регистриран на: 06 Яну 2014, 17:26

Re: Инатливо Булче се зарича

Мнение от Ванчето »

Булке Марулке, :D
това твоето си е направо ефектът УАУ...!
Поздравления, справила си се прекрасно!
Никога не е късно за ново начало!
Публикувай отговор