Инатливо Булче се зарича

Публикувай отговор
мама на мария

Re: Инатливо Булче се зарича

Мнение от мама на мария »

Булче,как върви при теб?Ти ми се виждаш много позитивен човек и ми се ще да можеш много леко и лестно да излезеш от всякакви гадни настоения,и да се похвалиш с много добри резултати. :923 с теб сме,да знаеш.
Булка Марулка

Re: Инатливо Булче се зарича

Мнение от Булка Марулка »

Благодаря на всички ви за подкрепата! Много е ценна за мен!!!
мама на мария написа:Булче,как върви при теб?Ти ми се виждаш много позитивен човек и ми се ще да можеш много леко и лестно да излезеш от всякакви гадни настоения,и да се похвалиш с много добри резултати. :923 с теб сме,да знаеш.
Ами ... никак не върви. В обратна посока е. Върнала съм си 4 килограма, но си е единствено заради храненето ми. Децата са болни. Почти не спя, притеснена съм, изтощена съм и никакво време да се погледна нямам. Мен самата ме боли много от две седмици се влоших. Не мога да изляза за каквото и да било. Готвя и ям както има и каквото се сетя да поръчам на мъжа ми да купи. Друг е въпроса, че обикновено почвам да готвя към 19ч, та сещай се в колко вечеряме... Трета седмица са болни малките и тъкмо взеха, че се оправиха и ХОП! Малкия е с отит и 39.5 температура, чак не ми дава да му пипна ушната мида. Големия кашля ... На мен понякога сълзи ми текат от болка, въпреки че извиках помощник и ме отменя в доста задължения. Мъжа ми горкия няма време да се оплаче :mrgreen: Много тежък месец ми дойде Февруари. Тази сутрин си мислех, че ми е толкова важно да отслабна, а не го правя, но сякаш в такова изтощение, в каквото се чувствам сега не мога да спазя абсолютно нищо. Живея повече машинално.
До тук съм пълен провал.
мама на мария

Re: Инатливо Булче се зарича

Мнение от мама на мария »

Булче,много силно те прегръщам :940 Пращам ти и много положителна енергия,дано най-после нещата се оправят,както при децата,така и при теб.От все сърце ти го пожелавам.Ти си упорита и аз знам,че оправят ли се веднъж децата и ти ще се оправиш.Сигурна съм. :923
Аватар
Kleo
Вятър в косите...
Мнения: 15467
Регистриран на: 20 Авг 2010, 10:00
Местоположение: София

Re: Инатливо Булче се зарича

Мнение от Kleo »

Булче, и от мен силна прегръдка :923
Хайде да оздравяват бързо децата, че мама отново да върне силата, волята и мотивацията си! :524
Душичке, желая ти здраве, здраве и пак здраве, и никакви болки повече! :923
Синът ми е на 18. Изживявам мечтите си. Центрирана и щастлива съм :) Виждам се отново майка.
Булка Марулка

Re: Инатливо Булче се зарича

Мнение от Булка Марулка »

Благодаря ви, момичета! :923 :940
Аватар
Kleo
Вятър в косите...
Мнения: 15467
Регистриран на: 20 Авг 2010, 10:00
Местоположение: София

Re: Инатливо Булче се зарича

Мнение от Kleo »

Булка Марулка, как си :923 :923 :923
Синът ми е на 18. Изживявам мечтите си. Центрирана и щастлива съм :) Виждам се отново майка.
Булка Марулка

Re: Инатливо Булче се зарича

Мнение от Булка Марулка »

vihrogonche написа:Булка Марулка, как си :923 :923 :923
Започнах да си стъпвам на краката :222 Дечковците са селянчета за седмица, после аз отивам при тях, уреждам си разни документи и тичам по институции. Хубавото време ми носи и доброто настроение и скоро смятам да се хвърля с пълни сили в борбата :954
:923
Аватар
droidd
Философска система
Мнения: 1123
Регистриран на: 10 Юли 2011, 16:26

Re: Инатливо Булче се зарича

Мнение от droidd »

Булка Марулка написа:Хубавото време ми носи и доброто настроение и скоро смятам да се хвърля с пълни сили в борбата :954
Само така :524 :923
Аватар
Kleo
Вятър в косите...
Мнения: 15467
Регистриран на: 20 Авг 2010, 10:00
Местоположение: София

Re: Инатливо Булче се зарича

Мнение от Kleo »

Еййй, супер :954 :954 :954
Синът ми е на 18. Изживявам мечтите си. Центрирана и щастлива съм :) Виждам се отново майка.
Булка Марулка

Re: Инатливо Булче се зарича

Мнение от Булка Марулка »

:954 грее, над мене пече, а аз ще смалявам мойто дупе :222 :lol:
Върнала съм си килограмите и почнах пак от нула. 1.5 кг ги захвърлих пак, ма мноУ съм дИбела бееееее Айде вече без откат! Имам 40 кг да махам все пак! :222
За сега без определена диета просто се храня през деня на плодове, вечер на салата. Леко ще е разделно хранене, леко ще е олекотено ... абе не е момента за започване на определен вид режим, но милото ми тяло толкова иска да се нсвре в някое полу прозрачно секси бельо, че и така бърза да отслабва :221
Аватар
cchery
Завършена форумна мечка
Мнения: 7926
Регистриран на: 19 Авг 2010, 11:12

Re: Инатливо Булче се зарича

Мнение от cchery »

Ей, Гери, ти пак си в играта! Добре наистина, че се оправи времето, иначе...... не знам - с тези студове и снегове и аз нямах ищах да правя нищо! :923 :923
"Умният мислещият човек по правило се съмнява във възможностите си, когато е изправен пред неизвестното."

Радостина А. Ангелова - поетеса
Публикувай отговор