Личният дневник на Зори

Споделено, откровено, съкровено
Аватар
Мърмори
Философска система
Мнения: 1304
Регистриран на: 19 Авг 2010, 21:51

Re: Личният дневник на Зори

Мнение от Мърмори »

Отново ще използвам думи,изречени от Черита, за да опиша всичко, което бушува в мен. Ани, отново, без дори да подозираш, си тършувала в душата ми. И понеже нямам силата на твоите думи...позволи ми,моля те !

cchery написа:

Писна ми да ме отричат,
да ме хулят,

и вечно тайно в мене да надничат!

Писна ми да ми се обяснява
че съм слаба,
ала сила всякак да ми се вменява!



Омръзна ми от мен да искат

да бъда домакиня, майка и съпруга...

И още мила, влюбена и друга.

И всяка нощ да сменям облеклото -

да бъда моя сянка във леглото.



Додея ми от кухи фрази,

от безсмислени омрази!

Додея ми от празници нелепи

и делници със свити шепи!




Искам всеки ден

да е пак обикновен!

Но с изненади хиляди, чаровни

да пълня часовете монотонни!

Да виждам искрена усмивка,

да чувствам истинска и любовта

докрай за теб да бъда първа и последната жена!


Единствена............


източник
Аватар
Kleo
Вятър в косите...
Мнения: 15467
Регистриран на: 20 Авг 2010, 10:00
Местоположение: София

Re: Личният дневник на Зори

Мнение от Kleo »

Зори, прекрасно е написаното, напълно отразява и собствения ми душевен мир, а къде е написала това нашата Черита, че аз лично не го бях виждала досега? :922
Синът ми е на 18. Изживявам мечтите си. Центрирана и щастлива съм :) Виждам се отново майка.
Аватар
cchery
Завършена форумна мечка
Мнения: 7926
Регистриран на: 19 Авг 2010, 11:12

Re: Личният дневник на Зори

Мнение от cchery »

vihrogonche написа:Зори, прекрасно е написаното, напълно отразява и собствения ми душевен мир, а къде е написала това нашата Черита, че аз лично не го бях виждала досега? :922
Това мисля, че го бях писала за един 8-и март по случай деня на жената..... нещо гледам съм била излязла яко от коловоза :1062 :1062 . Макар че като се замисля аз от много отдавна съм "прегърнала" идеята за единствената жена! Но това би искало своите сериозни размишления, а не им е сега времето!

Зоринка, давай, излей го навън това, което те мъчи и то ще стане много по-слабо, дори неосезаемо! :922
"Умният мислещият човек по правило се съмнява във възможностите си, когато е изправен пред неизвестното."

Радостина А. Ангелова - поетеса
Аватар
droidd
Философска система
Мнения: 1123
Регистриран на: 10 Юли 2011, 16:26

Re: Личният дневник на Зори

Мнение от droidd »

Зори, :922 :329
Аватар
Мърмори
Философска система
Мнения: 1304
Регистриран на: 19 Авг 2010, 21:51

Re: Личният дневник на Зори

Мнение от Мърмори »

Мърмори написа:
tita написа:Ехеее, ама ти започна ли курса? :222
Ами да, записах се, започвам в понеделник. Човек трябва да работи над себе си и слабостите си. Това е един страх,който вече 12 години не мога да преодолея. И все си търсех оправдание да не го направя. Но вече стига!Казват, че най-добрия начин да пребориш страха е да се впуснеш в нещото,от което те е страх. Това смятам да направя. Дано не се изложа, че като се знам каква съм паника...
Ето, че вече съм шофьор. Все още неуверен, но шофьор. Преодолях страха с помощта на страхотния инструктор, който имах. Казва се Юлиян Маринов от автошкола "Ради Маринов и синове". Страхотен професионалист ! Препоръчвам го на всички от Варна.
tita

Re: Личният дневник на Зори

Мнение от tita »

Ехееее .. Зориии, голямо БРАВО! :326

Сега трябва с теб да се научим да .... :1028

[img]http://www.nai-evtino.com/files/%D0%9F% ... %D1%80.jpg[/img]

:955 :955

Аз още не съм .. се научили да ругая, де. :221

За сега карам колата на Митко, но се оглеждам за нещо читаво и не скъпо, като за първа кола да не й треперя и да паркирам смело и безотговорно. :1209
Публикувай отговор