Коледни подаръци

Свобода на словото
Публикувай отговор
Аватар
Kleo
Вятър в косите...
Мнения: 15467
Регистриран на: 20 Авг 2010, 10:00
Местоположение: София

Re: Коледни подаръци

Мнение от Kleo »

[youtube]jHu6ocPOgEo[/youtube]
Синът ми е на 18. Изживявам мечтите си. Центрирана и щастлива съм :) Виждам се отново майка.
Аватар
Kleo
Вятър в косите...
Мнения: 15467
Регистриран на: 20 Авг 2010, 10:00
Местоположение: София

Re: Коледни подаръци

Мнение от Kleo »

Настройвам се:

Изображение
Синът ми е на 18. Изживявам мечтите си. Центрирана и щастлива съм :) Виждам се отново майка.
Аватар
Kleo
Вятър в косите...
Мнения: 15467
Регистриран на: 20 Авг 2010, 10:00
Местоположение: София

Re: Коледни подаръци

Мнение от Kleo »

Изображение

Какво да подарим на зодия Риби?

Чувствителните, креативни и артистични, представителите на зодия Риби обичат да получават коледни подаръци, които носят в себе си мир и хармония.

Рибите са сантиментални мечтатели. Те обичат красивите мигове от миналото и ревностно пазят най-ценните си спомени.

Един от най-подходящите подаръци за представителите на зодия Риби са тези, които се асоциират със спомените им. Ще ги зарадвате и с красиви бижута или талисман.

Друг подходящ вариант за празниците на Рибите е нещо, което да докосне чувствената страна на личността им. Може да им подарите бутилка отлично вино, скъп парфюм или ароматизирани свещи и цветя, и те ще ви бъдат искрено благодарни.

Рибите са творчески натури, поради което харесват вещи с оттенък на артистичност, креативност и духовност. Например билети за театър или стихосбирка (в зависимост от интересите на човека) биха били идеален подарък за този знак.

Вкусът към романтиката е характерен за всички Риби - и жени, и мъже. Дамите биха се зарадвали изключително много на чаши за чай с романтична щампа, а господата - луксозните кутии за вино с мотив в старинен стил.

А ето и няколко конкретни идеи за това какво да подарим на Рибите, за да ги изненадаме:

• Албум за снимки / Рамка за снимка

• Романтични книга / диск с романтична музика

• Вечеря в ресторант за морски дарове

• Възглавница / меко одеялце за сън

• Кошница с шоколади и екзотични плодове

• Аксесоар за дома (по възможност в син цвят, Рибите обичат синьо)

Каквото и да изберете, не забравяйте, че Рибите обичат да фантазират. Бъдете сигурни в едно, че радостта, която ще им доставите, ще помнят за цял живот.
Синът ми е на 18. Изживявам мечтите си. Центрирана и щастлива съм :) Виждам се отново майка.
Аватар
Kleo
Вятър в косите...
Мнения: 15467
Регистриран на: 20 Авг 2010, 10:00
Местоположение: София

Re: Коледни подаръци

Мнение от Kleo »

Тази вечер ще си разменяме подаръците колегите.
Предчувствам предколедната радост.
Обичам да виждам всеобщото вълнение, което цари наоколо.
Синът ми е на 18. Изживявам мечтите си. Центрирана и щастлива съм :) Виждам се отново майка.
Аватар
Kleo
Вятър в косите...
Мнения: 15467
Регистриран на: 20 Авг 2010, 10:00
Местоположение: София

Re: Коледни подаръци

Мнение от Kleo »

Започнахте ли да обмисляте какво на кого да подарите за Коледа или за НГ? Или вече сте направили дори първите си покупки?
Аз си признавам, че все още не съм пазарувала. Въпреки че самата аз предварително получих няколко подаръка: от нашите семинара за Венерината поредица, от Хри - зимна елегантна рокля...
Скоро ще украсяваме вкъщи изкуствената елхичка, ще закачим коледния венец на входната врата. Обичам да си запалим лампичките и да ги омотаем около елхата. Всичко става някак вълшебно, особено ако навън е бяло, а вкъщи е топло и уютно.
На 20 декември ще си направим коледно парти в службата, по традиция ще си разменяме подаръчета, ще си пуснем хубава музика, ще хапнем и ще пийнем, на място, където работим, защото условията го позволяват. Тук си готвим и сервираме, имаме си хубава уредба, голяма стая, в която празнуваме.
Този път ще празнувам и още веднъж, пак с колеги, този път от гимназията. На 18 декември ще ходим на ресторант. Така че се очертават доста служебни мероприятия покрай идващите зимни празници и ваканция. Ще бъда в дълъг отпуск. И на двете места. От 22 декември до 2 януари включително ще си почивам.
При вас как са нещата? :1163 :1163 :1163 :1178 :1178 :1178 :827
Синът ми е на 18. Изживявам мечтите си. Центрирана и щастлива съм :) Виждам се отново майка.
Аватар
cchery
Завършена форумна мечка
Мнения: 7926
Регистриран на: 19 Авг 2010, 11:12

Re: Коледни подаръци

Мнение от cchery »

Kleo написа:При вас как са нещата? :1163 :1163 :1163 :1178 :1178 :1178 :827
Ами.......... никак не са :1062 :1062 . Нямам идеи. Съответно нищо не съм реализирала - става въпрос за подаръци. Не съм и мислила дори......

Иначе знам, че на 13-и сме на Коледно от фирмата на Момчил, т.е. ще има купон. Предният ден е шоуто на Нешка Робева в НДК, на което ще ходя. А съм си планирала и още един концерт - за 11 декември: ЗЛАТНИТЕ БГ ХИТОВЕ НА ВСИЧКИ ВРЕМЕНА. И засега е това.
"Умният мислещият човек по правило се съмнява във възможностите си, когато е изправен пред неизвестното."

Радостина А. Ангелова - поетеса
Аватар
dexter
Философска система
Мнения: 1363
Регистриран на: 19 Окт 2010, 12:14

Re: Коледни подаръци

Мнение от dexter »

Аз съм почти готова с коледните подаръци. В списъка ми са Яна, кръщелниците ми и роднини. Оказва се, че децата не искат нищо определено за Коледа, искат изненади :). За Яна съм взела календар с любимите й чихуа-хуа (тя си го беше харесала и всяка седмица ходихме в книжарницата да го гледа, докато го купих без да й кажа и тя толкова дълбоко се разстрои като не го намери, че се наложи да й кажа да продължи да вярва в Дядо Коледа :221 ), две книги на нейни любими автори, пъзел с коледни кученца и обици. За майка ми взех различни видове витамини и козметика. За мъжа ми - слушалки за телефона, за братчето ми - козметика. Остават ми кръщелниците, там нямам идеи - сигурно някакво бижу или дрехи. Ще ходя на пазар тази събота. Това с подаръците не ми е най-любимият момент от празниците, но се надявам да намеря нещо хубаво и да зарадвам всички :).
Аватар
Kleo
Вятър в косите...
Мнения: 15467
Регистриран на: 20 Авг 2010, 10:00
Местоположение: София

Re: Коледни подаръци

Мнение от Kleo »

Изображение

Декс, много готино и приятно ми звучат твоите подаръци! :1164 Сигурна съм, че всички ще са щастливи и благодарни, когато ги получат!

Изображение
Синът ми е на 18. Изживявам мечтите си. Центрирана и щастлива съм :) Виждам се отново майка.
Аватар
Kleo
Вятър в косите...
Мнения: 15467
Регистриран на: 20 Авг 2010, 10:00
Местоположение: София

Re: Коледни подаръци

Мнение от Kleo »

Днес започнах с пазаруването на коледни подаръци. Засега аз и Алекс купихме за колежка и съответно съученичка за коледните ни партита в работата и в училище. Той взе глобус и топли зимни чорапи, а аз - сет за поддържане на нокти и маска за коса. Сега вече обмислям подаръците за близките ми. А вие докъде я докарахте откъм подаръци и пазаруване? :923
Синът ми е на 18. Изживявам мечтите си. Центрирана и щастлива съм :) Виждам се отново майка.
Аватар
cchery
Завършена форумна мечка
Мнения: 7926
Регистриран на: 19 Авг 2010, 11:12

Re: Коледни подаръци

Мнение от cchery »

Аз също почнах с част от подаръците. Но за съжаление остават повечето. И най-вече на децата нищо не съм измислила. Но не само, де. Имам някоя и друга идея, но да си призная - нещо хич не ми се ходи по магазини.
"Умният мислещият човек по правило се съмнява във възможностите си, когато е изправен пред неизвестното."

Радостина А. Ангелова - поетеса
Аватар
Kleo
Вятър в косите...
Мнения: 15467
Регистриран на: 20 Авг 2010, 10:00
Местоположение: София

Re: Коледни подаръци

Мнение от Kleo »

Изображение

Здравствуйте!

Суматоха, круговерть, спешка и суета. Прямо сейчас сделайте вдох и выыыыыыыдох. До Нового года осталось всего 14 дней. Да-да!

И если у вас сейчас участилось сердцебиение, а рука потянулась к календарю, чтобы выбрать день для покупок, остановитесь. Главное вы уже успели: полакомились мандаринами, нарядили и сфотографировали елку, загрузили фото в Инстаграм. Все остальное приложится.

Честно. Потому что все дело в женской энергии: есть энергия — есть праздник! Согласны?

Правда, есть пятнадцать важных предновогодних вещей, о которых вы точно забыли. Но мы напомним!

P.S. Рассылка Академии попала в шорт-лист лучших рассылок Рунета. Проголосуйте, пожалуйста, чтобы мы с вами выиграли!

Изображение

До Нового года осталось 14 дней!

Имбирные пряники

Угощение простое, но очень полезное:
Это теплый семейный вечер, когда вы вместе будете месить тесто, вырезать формы, выпекать.
Это игрушки на елку. Представляете, какой аромат по всей квартире? Корица, имбирь, ваниль!
Это подарки коллегам и знакомым. Маленькие сюрпризы ручной работы — это то, что создает вокруг вас правильный образ.
Записаться на маникюр после праздников

Боимся опоздать с маникюром к праздникам, но забываем о том, что 1 января жизнь продолжается.

Бокал шампанского в ванной

Прямо сегодня! Праздники не ограничены календарем, а праздничное настроение уже внутри нас. Разрешите себе мини-отпуск в середине рабочей недели.

Новогодний музыкальный плейлист

Время слушать рождественские песни, подпевать любимым исполнителям, вальсировать под «Let it snow». В Apple Music уже появились тематические сборники.

Подборки фильмов на выходные

На праздниках всегда стоит вопрос: что смотреть? Телевизор не хочется, там ничего нового. Подумайте заранее о фильмах, видеозаписях концертов любимых исполнителей.

Бумажные снежинки

Да, сейчас в магазинах можно купить любой новогодний декор, но бумажные снежинки своими руками — что с ними сравнится? Достаньте салфетки и начинайте творить. А потом намочите снежинки водой и приклейте на окна. Чувствуете, праздник к нам приходит!

Карты таро «Послания стихий»

Во время любого застолья, когда стрелки часов переваливают за полночь, случаются моменты тишины: гости устали, а уходить еще рано. Что делать? Расшевелить всех гаданиями на картах.

Бенгальские огни, хлопушки и конфетти

Волшебные мелочи, которые создадут атмосферу, развеселят и украсят ваш Инстаграм.

Подарок свекрови

Надеемся, что об этом вы все же не забыли. А если и так, то вовремя вспомнили!

Горошек для оливье

Почему-то забывается всегда именно он, а бежать за ним в магазин уже поздно.

Какао и маршмеллоу

Это так вкусно, красиво и ароматно! Если забыли купить, то внесите его в свой список новогодних покупок.

Журналы для карты желаний

В этом году карту желаний делаем или 22 декабря (полнолуние), или 28 декабря (день, когда закладываем фундамент для будущих свершений).

Маленькие подарки коллегам

Пусть это будет что-то символичное, например, маленькая шоколадная свинка. Подарок маленький, а радость большая.

Влажная уборка с солью, проветривание

Если у вас мало времени для генеральной уборки, сделайте минимум: помойте полы и поверхности мебели водой с солью, а потом хорошенько все проветрите. Представьте, что это не простая уборка, а энергетическая. Пусть уходит все плохое!

Заветное желание

Найдите елочную игрушку, которая будет напоминать вам о заветном желании. Повесьте ее на елочку, а когда наступит Новый год, посмотрите на нее и сфокусируйтесь на мечте.

И пусть до Нового года осталось всем мало. Вы успели самое главное — создали праздничную атмосферу внури себя.

:1209 :222 :922
Синът ми е на 18. Изживявам мечтите си. Центрирана и щастлива съм :) Виждам се отново майка.
Публикувай отговор