Коледни подаръци

Свобода на словото
Публикувай отговор
Аватар
Kleo
Вятър в косите...
Мнения: 15467
Регистриран на: 20 Авг 2010, 10:00
Местоположение: София

Re: Коледни подаръци

Мнение от Kleo »

На Алекс подаръкът му е игра за PSP - Star Wars - и сега е много, много щастлив! Вече я играе, днес му пристигна по Еконт.

На Коледа ще сме при нашите. Майка ми каза да предвидим подаръци само за децата. Така че за моите роднини в Люлин няма да взимам нищо специално поотделно.

На Бъдни вечер /утре/ сме поканили при нас бабата на Хри. Ще й вземем някакво подаръче на нея. Сутринта сигурно ще излезем с Алекс да купим някои последни неща за празника, включително подарък за баща му, че на Коледа е и именик.
Синът ми е на 18. Изживявам мечтите си. Центрирана и щастлива съм :) Виждам се отново майка.
Аватар
Kleo
Вятър в косите...
Мнения: 15467
Регистриран на: 20 Авг 2010, 10:00
Местоположение: София

Re: Коледни подаръци

Мнение от Kleo »

Добрият старец подари на моето семейство следните неща:

- на мен - нов хубав телефон + таблет :1216
- на детето - игра за PSP + страхотен суичър /вчера излязохме с него на пазар и той си го избра/ :1216
- на Хри - портфейл + яке :1216

Взех на двете си племеннички по една хубава блуза на Замръзналото кралство + по едно тематично шоколадово яйце /с играчка от Замръзналото царство... лууууди са по тази анимация/ :1028 . На възрастните се реши нищо да не се купува. След малко отиваме на празничен обяд у мама /направила е Коледна пуйка/ :1028
Синът ми е на 18. Изживявам мечтите си. Центрирана и щастлива съм :) Виждам се отново майка.
Аватар
dexter
Философска система
Мнения: 1363
Регистриран на: 19 Окт 2010, 12:14

Re: Коледни подаръци

Мнение от dexter »

Честита коледа, момичета :923 ! Пожелавам на всички ни спокойна и мирна година, всичко друго ще се нареди!

Идвам да се похваля с подаръка си - от Яна!!! С нейните пари ми е купила книжка за оцветяване "Хари Потър". И ми е направила картичка. И което е най-странно - успяла е да запази всичко в тайна - от сряда до тази сутрин :221 . Милото ми детенце - изобщо не съм очаквала. Току виж взема, че заобичам Коледата :oops: .
Ето я и книжката:

[img]http://i5.books.bg/products/7589/19/197589/197589z.jpg[/img]
Аватар
Kleo
Вятър в косите...
Мнения: 15467
Регистриран на: 20 Авг 2010, 10:00
Местоположение: София

Re: Коледни подаръци

Мнение от Kleo »

Декс, детето ти е страхотно! Радвам се много за теб и честити придобивки! :923
Синът ми е на 18. Изживявам мечтите си. Центрирана и щастлива съм :) Виждам се отново майка.
Аватар
cchery
Завършена форумна мечка
Мнения: 7926
Регистриран на: 19 Авг 2010, 11:12

Re: Коледни подаръци

Мнение от cchery »

Леле, Декс, чак на мен ми стана страшно мило от постъпката на Яна... :) :) ... не знам на теб какво ти говори това, но според мен е един вид "подадена ръка" от нейна страна да я последваш към вътрешния й свят :954 :954 . Браво на детето!!!
dexter написа:Току виж взема, че заобичам Коледата :oops: .
Ох..... имам същия проблем. :oops: :oops: :oops: Слава Богу, че тази година нямаше никакви празнични фанфари, а в Пловдив беше толкова топло, че чувствах дъха на пролетта навсякъде около мен.....

Деси, честити придобивки!!! Таблет и телефон?! :) :) Хей, пак си в играта :222 !!!

Аз получих... определено вече ще внимавам какво си пожелавам, защото получих....... прахосмукачка :1062 :1062 ...... но не каква да е, а безжична... от 2 самостоятелно функциониращи части.... Абе ето това:

Изображение

Историята на този подарък е....... смешна, защото попаднах на този модел в 1 от бюлетините на нашите дилъри и много се изкефих на това, че е мощна и че наместо да се разкарвам с метла и лопатка, за да обирам не особено ефективно трохи и топченца котешка тоалетна, мога да го направя елегантно и успешно с прахосмукачка, която е независима от кабел и лесно се пренася...... Но, честно.... просто си го помислих... че ще е готино след време да имам такъв уред. Не ми трябваше, защото другата ми прахосмукачка е сравнително нова и ..... много хубава - избрах си я пак аз така че да е много мощна и много тиха.... Е, сега имам 2 прахосмукачки... :1062 :1062 ...... и като се има предвид, че съм много далече от образа и подобието на класическите домакини, които ден след ден чистят, мият, бършат прах и т.н.......

А децата получиха подаръци, които ще им влязат в употреба:

Бела - чанта на миньони за носене на телефон и ключ; калци и поличка за тренировки; игра "ФЕРМЕР" (която игра играем вече 4-и ден цялото семейство :222 ), блуза на миньони, мини-парфюм и рол-он..... (био);

Коко - топка за хандбал, вратарски ръкавици, мъжки парфюм, термо бельо за тренировки, състоящо се от блуза и клин и химикал с невидимо мастило;

Момчил.... определено нямаше подарък за него, защото така се бяхме разбрали - ние двамата да не си разменяме подаръци, а да си спестим паричките за екскурзията до Германия през пролетната ваканция..... аз си спазих обещанието, но разбира се ми е малко терсене, т.к. той все пак ми купи и подари прахосмукачка :oops: :oops: ...... Иначе от родителите на Момчил получихме много хубав керамичен сервиз, който си пожелахме.
"Умният мислещият човек по правило се съмнява във възможностите си, когато е изправен пред неизвестното."

Радостина А. Ангелова - поетеса
Аватар
Kleo
Вятър в косите...
Мнения: 15467
Регистриран на: 20 Авг 2010, 10:00
Местоположение: София

Re: Коледни подаръци

Мнение от Kleo »

О, да, цялата съм в играта, Анюшка :plezya se
На теб честита прахосмукачка! :plezya se
Изглежда практична, приятна и тъничка. Със здраве! :524
Синът ми е на 18. Изживявам мечтите си. Центрирана и щастлива съм :) Виждам се отново майка.
Аватар
Kleo
Вятър в косите...
Мнения: 15467
Регистриран на: 20 Авг 2010, 10:00
Местоположение: София

Re: Коледни подаръци

Мнение от Kleo »

Вчера аз и Алекс купихме следните подаръци:

- на мама: роман на Даниел Стийл /"Майчин грях"/, тя обича да я чете
- на сестра ми: парфюм с аромат на люляк, тя обожава това ухание /аз също/
- на братовчедка ми: порцеланова чаша с коледни мотиви, гланц за устни и магнитче за хладилника със закачлива маймунка /тя е зодия Маймуна по Китайския хороскоп/

Надяваме се подаръците да бъдат харесани, защото бяха избрани със сърце и разум :222

Остава да уважим и леля ми с нещо, но засега не съм се спряла на нищо... още мисля. А заслужава жената! Много я чувствам близка.

Племенничките ми бяха зарадвани още на самата Коледа, като отидохме, с две симпатични блузки на героините от Замръзналото кралство и две шоколадови тематични яйце. Вече си ги носят. Тамън са им. Харесват си ги.
Синът ми е на 18. Изживявам мечтите си. Центрирана и щастлива съм :) Виждам се отново майка.
Аватар
Kleo
Вятър в косите...
Мнения: 15467
Регистриран на: 20 Авг 2010, 10:00
Местоположение: София

Re: Коледни подаръци

Мнение от Kleo »

Kleo написа:
Kleo написа:Мама ми подари билет за този семинар, това ще й е Коледно-Новогодишният подарък за мен, много съм й благодарна и щастлива, че ще отида:

http://misli.bg/neseminar

П.П. Цената е промоционална още един ден. След това билетите поскъпват. Ако някой иска да дойде с мен?
БИЛЕТЪТ ВЕЧЕ Е У МЕН :1216 :1216 :1216

Днес си го получих от куриер, с наложен платеж.
УТРЕ е семинарът, после ще споделям впечатления от него :524
Синът ми е на 18. Изживявам мечтите си. Центрирана и щастлива съм :) Виждам се отново майка.
Аватар
Kleo
Вятър в косите...
Мнения: 15467
Регистриран на: 20 Авг 2010, 10:00
Местоположение: София

Re: Коледни подаръци

Мнение от Kleo »

Kleo написа:
Kleo написа:
Kleo написа:Мама ми подари билет за този семинар, това ще й е Коледно-Новогодишният подарък за мен, много съм й благодарна и щастлива, че ще отида:

http://misli.bg/neseminar
БИЛЕТЪТ ВЕЧЕ Е У МЕН :1216 :1216 :1216
УТРЕ е семинарът, после ще споделям впечатления от него :524
Обещаните лични впечатления от НЕ-семинара:

Много ми хареса! Водещият Юли Тонкин е енергична, жизнерадостна и харизматична личност! Раздаде се на максимум на сцената! В залата бликаше от положителна енергия, просто се усещаше как дошлите искаха едновременно и да получат, и да дадат от себе си! Видях се неочаквано с приятелка от гимназията и нейния мъж. Бяха дошли заедно на семинара, като децата си бяха оставили на една от бабите да ги гледа. Така се прегръщахме, щастливи, че се виждаме. Семинарът съвпадна с обилния снеговалеж миналата събота. Беше студено. За първи път видях Мол Перадайз, насладих се на украсата му /все още не бяха махнали Новогодишната украса/. Отидох съвсем сама и изкарах целия ден /от 10 сутринта до 9 вечерта/ с напълно непознати за мен хора. 1500 души!

Имам и работна книга от семинара. Продължавам да мисля по нея и да си я попълвам. Намерих Юли Тонкин и жена му Албена Тонкин във Фейсбук, и се свързах с тях. Чувствам се великолепно заредена! Оптимизмът ми се засили. И в България има силни, готини, позитивни хора. Вярвам в тях.
Синът ми е на 18. Изживявам мечтите си. Центрирана и щастлива съм :) Виждам се отново майка.
Аватар
Kleo
Вятър в косите...
Мнения: 15467
Регистриран на: 20 Авг 2010, 10:00
Местоположение: София

Re: Коледни подаръци

Мнение от Kleo »

Време е за подаръци!
Вие направихте / купихте ли вече вашите?
Имате ли си тайно желание за дар под елхичката...
Синът ми е на 18. Изживявам мечтите си. Центрирана и щастлива съм :) Виждам се отново майка.
Аватар
Kleo
Вятър в косите...
Мнения: 15467
Регистриран на: 20 Авг 2010, 10:00
Местоположение: София

Re: Коледни подаръци

Мнение от Kleo »

Какво да подарим на зодия Риби, Идеи за коледни подаръци за този воден зодиакален знак

Изображение

Чувствителните, креативни и артистични, представителите на зодия Риби обичат да получават коледни подаръци, които носят в себе си мир и хармония.

Рибите са сантиментални мечтатели. Те обичат красивите мигове от миналото и ревностно пазят най-ценните си спомени.

Един от най-подходящите подаръци за представителите на зодия Риби са тези, които се асоциират със спомените им. Ще ги зарадвате и с красиви бижута или талисман.

Друг подходящ вариант за празниците на Рибите е нещо, което да докосне чувствената страна на личността им. Може да им подарите бутилка отлично вино, скъп парфюм или ароматизирани свещи и цветя и те ще ви бъдат искрено благодарни.

Рибите са творчески натури, поради което харесват вещи с оттенък на артистичност, креативност и духовност. Например билети за театър или стихосбирка (в зависимост от интересите на човека) биха били идеален подарък за този знак.

Вкусът към романтиката е характерен за всички Риби - и жени, и мъже. Дамите биха се зарадвали изключително много на чаши за чай с романтична щампа, а господата - луксозните кутии за вино с мотив в старинен стил.

А ето и няколко конкретни идеи за това какво да подарим на Рибите, за да ги изненадаме:

• Албум за снимки/Рамка за снимка

• Романтични книга/диск с романтична музика

• Вечеря в ресторант за морски дарове

• Възглавница/меко одеялце за сън

• Кошница с шоколади и екзотични плодове

• Аксесоар за дома (по възможност в син цвят, Рибите обичат синьо)

Каквото и да изберете, не забравяйте, че Рибите обичат да фантазират. Бъдете сигурни в едно, че радостта, която ще им доставите, ще помнят за цял живот.

Изображение
Синът ми е на 18. Изживявам мечтите си. Центрирана и щастлива съм :) Виждам се отново майка.
Публикувай отговор