Кои неща ви зареждат положително, мецанки?

Свобода на словото
Публикувай отговор
Аватар
cchery
Завършена форумна мечка
Мнения: 7926
Регистриран на: 19 Авг 2010, 11:12

Re: Кои неща ви зареждат положително, мецанки?

Мнение от cchery »

Kleo написа:Да започна новата година напълно на чисто. Всички сметки - платени. Кредитът - погасен на 100%.

Да отида в СПА-столицата на България, Велинград. И то точно на Водици. Толкова съм позитивно заредена, че не може повече.
:326 :326 :326

Браво за постигнатото, Деси! Приятно изкарване във Велинград. Аз смятам също да се възползвам от благинките на топлата вода, но тук в София. Имам 2 идеи къде да се мушнем на топличко с Бела след 2 часа......
"Умният мислещият човек по правило се съмнява във възможностите си, когато е изправен пред неизвестното."

Радостина А. Ангелова - поетеса
Аватар
Kleo
Вятър в косите...
Мнения: 15467
Регистриран на: 20 Авг 2010, 10:00
Местоположение: София

Re: Кои неща ви зареждат положително, мецанки?

Мнение от Kleo »

cchery написа:
Kleo написа:Да започна новата година напълно на чисто. Всички сметки - платени. Кредитът - погасен на 100%.

Да отида в СПА-столицата на България, Велинград. И то точно на Водици. Толкова съм позитивно заредена, че не може повече.
:326 :326 :326

Браво за постигнатото, Деси! Приятно изкарване във Велинград. Аз смятам също да се възползвам от благинките на топлата вода, но тук в София. Имам 2 идеи къде да се мушнем на топличко с Бела след 2 часа......
Черко, благодаря ти! Вие къде отидохте? Ние бяхме във Велинград, изкарахме си супер, с една мъничка неприятност - одрасках си палеца на единия крак в открития им басейн, поради това, че не са си оправили дупките в плочките и мозайката на дъното на басейните. Дреболия е, но понеже си припомних какво преживях преди няколко години в друг хотел, си позволих да им напиша следния имейл, как ти се струва на теб?

До управителя на хотел Аура Велинград!!!
от: Десислава Враджалиева (vihrogonche@abv.bg)
дата: 07.01.2019 11:36
до: hotelaura@abv.bg

Здравейте,
Сега през уикенда, на 5-6 януари, аз и синът ми бяхме гости на Аква-зоната във Вашия хотел. По принцип е предпочитано и много обичано от нас място, поради което поне 2-3 пъти в годината Ви посещаваме.

Поводът да Ви напиша настоящето писмо обаче за съжаление е неприятен! Държа да Ви информирам и да сигнализирам, че външните два басейна представляват РЕАЛНА ОПАСНОСТ за посетителите и почиващите си!!! МОЛЯ ВЗЕМЕТЕ СПЕШНИ МЕРКИ да ремонтирате и възстановите откъртените мозайки и плочки от дъното на джакузито и малкия басейн!!! Аз нараних леко палеца на левия си крак сега в съботата, но друг Ваш гост /не дай си, Боже - ДЕТЕ!!!/ може да се нарани много по-жестоко!!!

Разтревожена съм наистина, тъй като самата аз станах ЖЕРТВА преди близо 3 години в друг басейн на друг хотел в друг град. Нарочно не пиша името му, защото там управителят ме компенсира с безплатен уикенд, когато травмата ми премина. НАЛОЖИ СЕ ДА ПОТЪРСЯ СПЕШНА МЕДИЦИНСКА ПОМОЩ поради СИЛНО КЪРВЕНЕ НА ПАЛЕЦА НА ДЕСНИЯ МИ КРАК!!! Беше засегната артерия, кръвоносен съд... тече много кръв, наложи се водният спасител от хотела да окаже първа помощ и да превърже раната. НАПРАВЕТЕ ТАКА, ЧЕ ПОДОБЕН ИНЦИДЕНТ ДА НЕ СЕ СЛУЧВА И ВЪВ ВАШИЯ ХОТЕЛ !!!

Аз и мои близки вече ще имаме едно на ум, посещавайки СПА-зоната Ви занапред. Ще наблюдаваме дали ще направите всичко нормално и здравословно. Държим да Ви кажем, че не отстраните ли проблема, повече няма да сме Ви гости. Така че искрено се надяваме този имейл да е напълно достатъчен.

Желая Ви щастлива, изобилна и ползотворна Нова година!
С уважение,
Десислава Враджалиева от София
Синът ми е на 18. Изживявам мечтите си. Центрирана и щастлива съм :) Виждам се отново майка.
Аватар
Kleo
Вятър в косите...
Мнения: 15467
Регистриран на: 20 Авг 2010, 10:00
Местоположение: София

Re: Кои неща ви зареждат положително, мецанки?

Мнение от Kleo »

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение
Синът ми е на 18. Изживявам мечтите си. Центрирана и щастлива съм :) Виждам се отново майка.
Аватар
Kleo
Вятър в косите...
Мнения: 15467
Регистриран на: 20 Авг 2010, 10:00
Местоположение: София

Re: Кои неща ви зареждат положително, мецанки?

Мнение от Kleo »

Отговориха ми от хотела:

"Здравейте г-жо Враджалиева,

Съжалявам за неприятният инцидент който сте имали в Аква зоната на нашият хотел. Горещата вода, която непрекъснато тече в басейните и джакузито, е причина плочките да се отлепят често, и ние своевременно отстраняваме този проблем по няколко пъти в годината. Но в момента сезонът не ни позволява да лепим плочки при -15 градуса. Веднага, щом времето позволява това ще бъде направено. Искрено съжалявам за вашият инцидент и се надявам да ни разберете и да не оставате с лоши чувства. Ще се радвам пак да бъдете наши гости и занапред. Желая Ви здраве и успех през Новата година.

С уважение, Управител Таня Савова

Hotel Aura
Velingrad, 25 Tsar Ivan Asen II str.
tel. +359 359 59679
mob.: +359 885 660 605
hotelaura@abv.bg
http://www.hotelaura-bg.com" onclick="window.open(this.href);return false;"
Синът ми е на 18. Изживявам мечтите си. Центрирана и щастлива съм :) Виждам се отново майка.
Аватар
Kleo
Вятър в косите...
Мнения: 15467
Регистриран на: 20 Авг 2010, 10:00
Местоположение: София

Re: Кои неща ви зареждат положително, мецанки?

Мнение от Kleo »

Изображение

Тази снимка на Селена Гомез много ми харесва.

Изображение
Синът ми е на 18. Изживявам мечтите си. Центрирана и щастлива съм :) Виждам се отново майка.
Аватар
Kleo
Вятър в косите...
Мнения: 15467
Регистриран на: 20 Авг 2010, 10:00
Местоположение: София

Re: Кои неща ви зареждат положително, мецанки?

Мнение от Kleo »

Изображение
Синът ми е на 18. Изживявам мечтите си. Центрирана и щастлива съм :) Виждам се отново майка.
Аватар
Kleo
Вятър в косите...
Мнения: 15467
Регистриран на: 20 Авг 2010, 10:00
Местоположение: София

Re: Кои неща ви зареждат положително, мецанки?

Мнение от Kleo »

Изображение

Изображение

[youtube]wqCpjFMvz-k[/youtube]
Синът ми е на 18. Изживявам мечтите си. Центрирана и щастлива съм :) Виждам се отново майка.
Аватар
Kleo
Вятър в косите...
Мнения: 15467
Регистриран на: 20 Авг 2010, 10:00
Местоположение: София

Re: Кои неща ви зареждат положително, мецанки?

Мнение от Kleo »

6 прекрасни малки неща, с които да се поглезиш, когато уикендът е твърде студен!

Изображение

Автор: Мария Николова

Наближава уикенд, но както се вижда от прогнозата за времето - ще бъде студен и не много приятен за разходки или време сред природата.

Затова ако не си от почитателите на снега и сковаващия мраз, виж нашите 6 идеи как да уплътниш събота и неделя и с онези малки неща, които ще те накарат да се почувстваш по-добре и ще те заредят с нови сили за следващата седмица.

Ето и кои са те:

1. Направи си огромна кана ароматен чай, допълни го с мед и се наслади на топлото преживяване, съзерцавайки зимната картина навън.

Изображение

2. Пусни си любим филм и сериал и си направи огромна купа с пуканки (и не я споделяй с никого!)

Изображение

3. Наслади се на онази книга, която се каниш да прочетеш от миналата година, но все стои на нощното ти шкафче и само събира прах...

Изображение

4. Направи една кратка ободряваща 20-минутна тренировка и раздвижи тялото. Можеш да заложиш на йога или просто да направиш няколко серии клекове, които се отразяват чудесно на фигурата.

Изображение

5. Отиди на спа процедури и се поглези. А ако те мързи да излизаш и ти е твърде студено, направи си ги вкъщи.

Изображение

6. Каниш се от един месец да сготвиш онова прекрасно ястие, което си видяла в предаване на Джейми Оливър, но все не ти остава време през работните дни? Е, сега е моментът!

Изображение


А пък аз лично планирам утре да отида на Витоша с Хри и Алекс :222
Синът ми е на 18. Изживявам мечтите си. Центрирана и щастлива съм :) Виждам се отново майка.
Аватар
Kleo
Вятър в косите...
Мнения: 15467
Регистриран на: 20 Авг 2010, 10:00
Местоположение: София

Re: Кои неща ви зареждат положително, мецанки?

Мнение от Kleo »

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение
Синът ми е на 18. Изживявам мечтите си. Центрирана и щастлива съм :) Виждам се отново майка.
Аватар
Kleo
Вятър в косите...
Мнения: 15467
Регистриран на: 20 Авг 2010, 10:00
Местоположение: София

Re: Кои неща ви зареждат положително, мецанки?

Мнение от Kleo »

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение
Синът ми е на 18. Изживявам мечтите си. Центрирана и щастлива съм :) Виждам се отново майка.
Аватар
Kleo
Вятър в косите...
Мнения: 15467
Регистриран на: 20 Авг 2010, 10:00
Местоположение: София

Re: Кои неща ви зареждат положително, мецанки?

Мнение от Kleo »

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

[youtube]lp-EO5I60KA[/youtube]
Синът ми е на 18. Изживявам мечтите си. Центрирана и щастлива съм :) Виждам се отново майка.
Публикувай отговор