Новата Енергия.Новото Време. или Накъде сме тръгнали? АНКЕТА

Свобода на словото
Публикувай отговор

Има ли нови енергии след декември 2012 година?

Не, разбира се! Какви нови енергии? Това са глупости.
7
44%
Естествено, че има! Усещам ги с пълна сила вече!
4
25%
Сигурна съм, че има нещо променено, но лично аз още не го чувствам.
5
31%
Не разбирам въпроса.
0
Няма гласували
Друго - какво? - моля споделете в отделен постинг! - предварително благодаря за което.
0
Няма гласували
 
Общо гласове: 16

Аватар
Kleo
Вятър в косите...
Мнения: 15467
Регистриран на: 20 Авг 2010, 10:00
Местоположение: София

Новата Енергия.Новото Време. или Накъде сме тръгнали? АНКЕТА

Мнение от Kleo »

Накъде сме тръгнали всички ние, след "края" на света, през декември 2012 година?

Искам да ви питам нещо всички тука... :oops:

1. Дали животът ви тече по-различно от декември миналата година? - защото на мен лично тотално и пълно ДА, всичко вибрира на нова, висока честота, животът ми претърпя генерална промяна и всичко се обърна на 180 градуса при мен :plezya se

2. Вярвате ли в Любовта? В онази голямата и единствена любов, която пламва от пръв поглед и не признава никакви правила и пречки? - защото аз винаги съм вярвала в Нея, винаги съм чакала Нея и бленувала за Нея, но някак все ми се е изплъзвала... досега... а сега, сега вече знам, че я има, че е толкова могъща, че появи ли се веднъж, те оставя без почва под краката, без трезва мисъл и преценка, без логика, и на всичкото отгоре те помита целият, грабва те изцяло и безвъзвратно, безусловно и настъпателно, докато останеш само едно голо уязвимо същество, пулсиращо в тръпката на даването и получаването, на енергията на обичта и страстта... и хем е страшно, хем толкова истинно и приятно, че ти ставаш готов на всичко, само и само да изживееш всичко на макс... :fan

От началото на месец декември 2012 година ми се случват такива неща, които никога не съм желала и искала в живота си, никога не съм се борила за тях съзнателно, дори напротив - винаги съм се заричала пред самата себе си, че на мен такова нещо никога не може да ми се случи! :1215

Само че фактите са факти. Говорят красноречиво. По силата на реалното им битие и съществуване. А когато фактите крещят, дори Боговете мълчат, има една такава приказка, нали така? :222 Поех риска. Отдадох се на случващото се. Не съжалявам и миг. Животът ми се промени. Това е. Най-накрая успях да споделя с вас и много ми олекна, скъпи приятелки, ама много! :922 Благодаря ви :923 Бог да бъде винаги с вас! :524

Благодарна съм на тези, които ще участват в темата и/или ще отговорят на анкетата :922
Синът ми е на 18. Изживявам мечтите си. Центрирана и щастлива съм :) Виждам се отново майка.
Аватар
Мърмори
Философска система
Мнения: 1304
Регистриран на: 19 Авг 2010, 21:51

Re: Новата Енергия. Новото Време. или... Накъде сме тръгнали

Мнение от Мърмори »

Вихъре, какво да ти кажа? Има една мисъл (дори не знам на кого е): "Всеки човек е дело на самия себе си, но само успелите си го признават." Това е и моето мнение. Не вярвам в енергии, времена, епохи и т.н. Вярвам, че всеки човек сам определя съдбата си- със своите действия или бездействия. И само негово е правото да се учи или не от грешките си, да се развива или да се носи по течението. А онова "отпушване", за което Ани ти говори на "Конференцията..."- мисля, че то също е плод на нас самите- да осъзнаем нуждата от промяна, да сме подготвени да я приемем , да отворим очи за новото. Това,което се случва с теб не е някаква пеперуда,случайно кацнала на рамото ти. Това е резултат от изхода от депресията ти,широко отворените ти очи, буквално дори- излъчването ти и държанието ти на първата среща. Ако беше надянала маската на синдрома на омъжената жена, нищо от всичко това нямаше да ти се случи.
Аватар
Kleo
Вятър в косите...
Мнения: 15467
Регистриран на: 20 Авг 2010, 10:00
Местоположение: София

Re: Новата Енергия. Новото Време. или... Накъде сме тръгнали

Мнение от Kleo »

Мерси за постинга ти! :923
Синът ми е на 18. Изживявам мечтите си. Центрирана и щастлива съм :) Виждам се отново майка.
Аватар
Kleo
Вятър в косите...
Мнения: 15467
Регистриран на: 20 Авг 2010, 10:00
Местоположение: София

Re: Новата Енергия.Новото Време. или Накъде сме тръгнали? АН

Мнение от Kleo »

Благодаря за гласуването в анкетата, чакам още участници в темата :922
Синът ми е на 18. Изживявам мечтите си. Центрирана и щастлива съм :) Виждам се отново майка.
Аватар
Kleo
Вятър в косите...
Мнения: 15467
Регистриран на: 20 Авг 2010, 10:00
Местоположение: София

Re: Новата Енергия.Новото Време. или Накъде сме тръгнали? АН

Мнение от Kleo »

Въпрос от мен към тези, които са гласували, че усещат лично върху себе си променените енергии:
в какво се изразява при вас лично Промяната в Духа?
Наистина ще ми е интересно да споделите в постинг! Повечко подробности!
При мен - личен подем се забелязва, на всички нива:
здраве, пари, работа, взаимоотношения, любов, радост и късмет!
Усещане за вътрешна хармония и центриране.
За растеж. За летене. Много чета, много мисля и много пиша.
Синът ми е на 18. Изживявам мечтите си. Центрирана и щастлива съм :) Виждам се отново майка.
tita

Re: Новата Енергия.Новото Време. или Накъде сме тръгнали? АН

Мнение от tita »

Няма нови енергии, Деси. Енергията е една и винаги я има. :954
Като ученичка на Алена, мога да кажа нейните думи, че в 2013-та човечеството преминава на по-високо енергийно ниво във Вселенската ейрархия, което е начало на нова епоха в развитието му. Малцина са тез, които ще усетят и почувстват някаква промяна. Този преход е резултат от това, че преобладаващата част от хората на Земята е достигнало до правилния избор, че духовното израстване има водещо значение. Понякога тези преходи, според Алена са светкавични, понякога са нужни векове дори хилядолетия. Сега прехода на човечеството е от 12-то на 13-то ниво от 24 степенна скала, т.е. имаме още много да учим и да осъзнаваме. Имало е време, когато са съществували древните цивилизации и човечеството е било на 15-то ниво, но се е сринало в развитието си. Защото всичко зависи от хората, от това дали спазват Вселенските закони, дали ще се откажат от материалните си стремежи и от желанието да получават всичко без много труд, от това дали ще направят верният избор и ще тръгнат по пътя на интелектуалното си и духовно израстване.

Ето интересно четиво :


Ти сама си наясно с Астрологията и знаеш, че 2013-та е подвластна на Венера - планетата на любовта,брака и семейството, на стремежа към хармония в отношенията между хората, на благотворителността. Може би, затова се чувстваш така окрилена и одухотворена. :940 Дерзай и черпи с пълни шепи от това море на обич и хармония!
Аватар
Kleo
Вятър в косите...
Мнения: 15467
Регистриран на: 20 Авг 2010, 10:00
Местоположение: София

Re: Новата Енергия.Новото Време. или Накъде сме тръгнали? АН

Мнение от Kleo »

Благодаря ти, Тита! :922

...Няма нови енергии, Деси. Енергията е една и винаги я има.
Като ученичка на Алена, мога да кажа нейните думи, че в 2013-та човечеството преминава на по-високо енергийно ниво във ...


Е как така хем няма нови енергии, хем от 2013 година човечеството вибрира на по-висока енергийна честота?! Нещо не те разбрах, би ли пояснила?

А за Венера не знаех, наистина. Числото 6 ли определя това? Защото тук по-скоро говорим за нумерология и връзката й с астрологията, а се опасявам, че все още съм боса откъм информация.

Още веднъж страшно мерси за поста ти!!!
Синът ми е на 18. Изживявам мечтите си. Центрирана и щастлива съм :) Виждам се отново майка.
tita

Re: Новата Енергия.Новото Време. или Накъде сме тръгнали? АН

Мнение от tita »

Да, числото 6 и връзката му с Астрологията.

Не става въпрос за вибриране на по-висока честота или за наличие на повече енергия, по-скоро че човечеството е достигнало до ниво от развитието си, в което ще му бъде позволено да получи повече знания за Вселената и живота, знания които ще му помагат да върви към израстването си.
Аватар
Kleo
Вятър в косите...
Мнения: 15467
Регистриран на: 20 Авг 2010, 10:00
Местоположение: София

Re: Новата Енергия.Новото Време. или Накъде сме тръгнали? АН

Мнение от Kleo »

Ахааа, тоест повече хора ще отворят сетивата си за Енергия, която винаги си е била налична, така ли да те разбирам? :222
Синът ми е на 18. Изживявам мечтите си. Центрирана и щастлива съм :) Виждам се отново майка.
Аватар
Kleo
Вятър в косите...
Мнения: 15467
Регистриран на: 20 Авг 2010, 10:00
Местоположение: София

Re: Новата Енергия.Новото Време. или Накъде сме тръгнали? АН

Мнение от Kleo »

:)
Синът ми е на 18. Изживявам мечтите си. Центрирана и щастлива съм :) Виждам се отново майка.
Публикувай отговор