Цели, мечти и желания за 2022 г., и Равносметка за 2021 г.

Свобода на словото
Публикувай отговор
Аватар
Kleo
Вятър в косите...
Мнения: 15467
Регистриран на: 20 Авг 2010, 10:00
Местоположение: София

Re: Цели, мечти и желания за 2016 + равносметка за 2015

Мнение от Kleo »

cchery написа:Текстът на Симо е много хубав..... но що ли ми се струва, че ..... ъъъъъ..... Деси, дали не е една основна думичка в текста, която се повтаря повече от 10 пъти, причината за да го постнеш тук?!? :1062 :1062
Не е заради посочената от него цел № 1, признавам си :1062
Просто наистина ми хареса какво си е наумил да направи през идващата година, особено точки № 3, 4, 7 и ... 1 /ама, разбира се, къде без това?!/ :524
Синът ми е на 18. Изживявам мечтите си. Центрирана и щастлива съм :) Виждам се отново майка.
Аватар
cchery
Завършена форумна мечка
Мнения: 7926
Регистриран на: 19 Авг 2010, 11:12

Re: Цели, мечти и желания за 2016 + равносметка за 2015

Мнение от cchery »

Kleo написа:
cchery написа:Текстът на Симо е много хубав..... но що ли ми се струва, че ..... ъъъъъ..... Деси, дали не е една основна думичка в текста, която се повтаря повече от 10 пъти, причината за да го постнеш тук?!? :1062 :1062
Не е заради посочената от него цел № 1, признавам си :1062
Просто наистина ми хареса какво си е наумил да направи през идващата година, особено точки № 3, 4, 7 и ... 1 /ама, разбира се, къде без това?!/ :524
:1062 :1062 :1062 :1062

На мен най-много ми допаднаха 5, 7 и 8. Да речем, че цел 2 и 3 вече съм ги постигнала, по един или друг начин. Що се отнася за парите и харченето - не мога да си правя сметка. Т.е. не искам.... макар че е добре, но ще оставя тази цел за догодина. Застраховката на апартамента ни е страхотна идея - трябва да се направи!!! Макар ние да имаме такава, т.к. сме с ипотека, но .... мисля, че една допълнителна застраховка няма да е зле. Старите ми дрехи за благотворителност... ъъъъ..... аз ги оставям в пакети до кофите за боклук - не бих казала, че са ми нещо много хубави старите парцалки, че да стават за благотворителност. Но съм на абсолютно същия принцип като Симо - нещо, което не съм слагала в продължение на 1 година, така и няма да го облека.. затова - в коша!!!! :)

Да се качим с децата на най-сериозните български върхове..... оооооо, това би било удоволствие за мен!!! А за ходенето до Лондон.... е, вече сме го правили, така че напред към .......... Мюнхен!!! :)
"Умният мислещият човек по правило се съмнява във възможностите си, когато е изправен пред неизвестното."

Радостина А. Ангелова - поетеса
Аватар
Kleo
Вятър в косите...
Мнения: 15467
Регистриран на: 20 Авг 2010, 10:00
Местоположение: София

Re: Цели, мечти и желания за 2016 + равносметка за 2015

Мнение от Kleo »

cchery написа:
Kleo написа:Не е заради посочената от него цел № 1, признавам си :1062
Просто наистина ми хареса какво си е наумил да направи през идващата година, особено точки № 3, 4, 7 и ... 1 ...
:1062 :1062 :1062 :1062

На мен най-много ми допаднаха 5, 7 и 8. Да речем, че цел 2 и 3 вече съм ги постигнала, по един или друг начин. Що се отнася за парите и харченето - не мога да си правя сметка. Т.е. не искам.... макар че е добре, но ще оставя тази цел за догодина. Застраховката на апартамента ни е страхотна идея - трябва да се направи!!! Макар ние да имаме такава, т.к. сме с ипотека, но .... мисля, че една допълнителна застраховка няма да е зле. Старите ми дрехи за благотворителност... ъъъъ..... аз ги оставям в пакети до кофите за боклук - не бих казала, че са ми нещо много хубави старите парцалки, че да стават за благотворителност. Но съм на абсолютно същия принцип като Симо - нещо, което не съм слагала в продължение на 1 година, така и няма да го облека.. затова - в коша!!!! :)

Да се качим с децата на най-сериозните български върхове..... оооооо, това би било удоволствие за мен!!! А за ходенето до Лондон.... е, вече сме го правили, така че напред към .......... Мюнхен!!! :)
Един от най-хубавите ми спомени от детството ми наистина е когато бях с мама на Вихрен, после - почти до Мусала, после превземахме един по един няколко доста сложни Рилски маршрути, включващи и обход на 7-те рилски езера, помня и Копитото на Витоша, и Родопите, Цигов чарк и още много други местенца... че дори и Бузлуджа, Шипка, Царевец във Велико Търново... пещерата Снежанка и Магурата... много сме ходили из България. Разбира се и морето всяко лято!

Чери, да разбирам ли, че една от целите ти за 2016 година е да отидете семейно до Мюнхен? :524
Синът ми е на 18. Изживявам мечтите си. Центрирана и щастлива съм :) Виждам се отново майка.
Аватар
Kleo
Вятър в косите...
Мнения: 15467
Регистриран на: 20 Авг 2010, 10:00
Местоположение: София

Re: Цели, мечти и желания за 2016 + равносметка за 2015

Мнение от Kleo »

Подариха ни семейна 3D игра. Състои се в следното: да се изработи с хартия и зададени в играта елементи триизмерна фигура, в случая рис :524 Така че една от целите, които залагам за предстоящата година, е да успеем да направим риса тримата заедно.
Синът ми е на 18. Изживявам мечтите си. Центрирана и щастлива съм :) Виждам се отново майка.
Аватар
Kleo
Вятър в косите...
Мнения: 15467
Регистриран на: 20 Авг 2010, 10:00
Местоположение: София

Re: Цели, мечти и желания за 2016 + равносметка за 2015

Мнение от Kleo »

Надявам се фют да не се разсърди, че я пренесох от спам-темата тук:
futarela написа: ... Ето я новата година , започваме ! Работа , детска , училище ... Време е сега за нови обещания за нови цели . Вие имате ли такива ??? Аз искам да сме здрави , спокойни и всичко да ни е по мед и масло . Искам и да започнем да учим английски с Кики ,но дали ще ...не знам . Искам да си купим нова кола ,искам и да ходим по екскурзии )))) Споделете вашите желания)
Фюти, желая ти здраве, спокойствие, късмет, да учите английски с Кики, да се сдобиете с нова кола, да ходите по екскурзии :524
Синът ми е на 18. Изживявам мечтите си. Центрирана и щастлива съм :) Виждам се отново майка.
Аватар
cchery
Завършена форумна мечка
Мнения: 7926
Регистриран на: 19 Авг 2010, 11:12

Re: Цели, мечти и желания за 2016 + равносметка за 2015

Мнение от cchery »

Kleo написа:Един от най-хубавите ми спомени от детството ми наистина е когато бях с мама на Вихрен, после - почти до Мусала, после превземахме един по един няколко доста сложни Рилски маршрути, включващи и обход на 7-те рилски езера, помня и Копитото на Витоша, и Родопите, Цигов чарк и още много други местенца... че дори и Бузлуджа, Шипка, Царевец във Велико Търново... пещерата Снежанка и Магурата... много сме ходили из България. Разбира се и морето всяко лято!
Ехаааааа, Деска, размечтах се... Искам и аз да обиколя всички тези места точно с децата...... нарочно не слагам Момчил, не защото не искам да е с нас, а защото.... той хич, ама хич не обича да си дава зор. Има силите да издържи всичките маршрути, но просто..... би мърморил със страшна сила колко уморен, пребит и барбальок е..... Докато аз харесвам страшно много това чувство на умора след ходене или след бягане..... Да не кажа и че се стремя към него. :)
Kleo написа:Чери, да разбирам ли, че една от целите ти за 2016 година е да отидете семейно до Мюнхен? :524
дЪ! :1062 То всъщност вече е планувано.... ама уви се подмотваме да го организираме, а това означава да се нахакаме на скъпи самолетни билети.
Kleo написа:Подариха ни семейна 3D игра. Състои се в следното: да се изработи с хартия и зададени в играта елементи триизмерна фигура, в случая рис :524 Така че една от целите, които залагам за предстоящата година, е да успеем да направим риса тримата заедно.
Ей....... Десита, стягайте се и да направите "котето".... :1062 и после да го снимаш и покажеш!!! :)
"Умният мислещият човек по правило се съмнява във възможностите си, когато е изправен пред неизвестното."

Радостина А. Ангелова - поетеса
Аватар
Kleo
Вятър в косите...
Мнения: 15467
Регистриран на: 20 Авг 2010, 10:00
Местоположение: София

Re: Цели, мечти и желания за 2016 + равносметка за 2015

Мнение от Kleo »

Още цели за тази година:

Повече Яснота. Защото яснотата е Сила! :524

Повече финансова грамотност. Повече финансова стабилност. Със стремеж към финансова независимост и свобода :524

Първата крачка е направена. Открих си спестовен влог в същата банка, в която ми е и разплащателната сметка. Ще си спестявам в него детските + всички парички, които съм спечелила от хороскопи през годината. Така ще имам заделени пари настрана, няма да харча всичко до стотинката, а и ще имам яснота колко печеля допълнително, извън заплатата ми. Добрата новина - вече имам 80 лв. спестени, от средата на януари до момента. Не е зле. Важно е, че почнах. Другата добра новина - мъжът ми ме подкрепя в това начинание.

Монетизиране на Мечтата. Защото мечтите ни може да бъдат принтер за пари. За успех. Освен за щастие и лична удовлетвореност :524
Синът ми е на 18. Изживявам мечтите си. Центрирана и щастлива съм :) Виждам се отново майка.
Аватар
Kleo
Вятър в косите...
Мнения: 15467
Регистриран на: 20 Авг 2010, 10:00
Местоположение: София

Re: Цели, мечти и желания за 2016 + равносметка за 2015

Мнение от Kleo »

Искам да пиша повече.
Усещам натрупването.
Желая да се изливам.
Синът ми е на 18. Изживявам мечтите си. Центрирана и щастлива съм :) Виждам се отново майка.
Аватар
Kleo
Вятър в косите...
Мнения: 15467
Регистриран на: 20 Авг 2010, 10:00
Местоположение: София

Re: Цели, мечти и желания за 2016 + равносметка за 2015

Мнение от Kleo »

Днес, на Новолуние, стартирах с нещо полезно и приятно за мен :1216 С танци у дома :1216 Поставям си за цел през цялата оставаща 2016 година да продължа да танцувам вкъщи, на фона на избрани от мен звуци :1216
Синът ми е на 18. Изживявам мечтите си. Центрирана и щастлива съм :) Виждам се отново майка.
Аватар
Kleo
Вятър в косите...
Мнения: 15467
Регистриран на: 20 Авг 2010, 10:00
Местоположение: София

Re: Цели, мечти и желания за 2016 + равносметка за 2015

Мнение от Kleo »

- често да си припомням с горда радост, че съм българка, и не само да си го припомням, но и да правя така, че България да укрепва материално и духовно, с думи и с дела, а не да се потапям в общата истерия за неизбежната, вечната българска "криза" :524
Синът ми е на 18. Изживявам мечтите си. Центрирана и щастлива съм :) Виждам се отново майка.
Аватар
Kleo
Вятър в косите...
Мнения: 15467
Регистриран на: 20 Авг 2010, 10:00
Местоположение: София

Re: Цели, мечти и желания за 2016 + равносметка за 2015

Мнение от Kleo »

Повече да се радвам.
Повече да пея и да танцувам.
Повече да ценя всеки един миг.


[youtube]5gBsT8lN03U[/youtube]
Синът ми е на 18. Изживявам мечтите си. Центрирана и щастлива съм :) Виждам се отново майка.
Публикувай отговор