Цели, мечти и желания за 2022 г., и Равносметка за 2021 г.

Свобода на словото
Публикувай отговор
Аватар
Kleo
Вятър в косите...
Мнения: 15467
Регистриран на: 20 Авг 2010, 10:00
Местоположение: София

Re: Цели, мечти и желания за 2016 + равносметка за 2015

Мнение от Kleo »

Да бъда себе си.
Без маска и без грим.
Без преструвки и лицемерие.
Без срам и страх.
Без вина.
Синът ми е на 18. Изживявам мечтите си. Центрирана и щастлива съм :) Виждам се отново майка.
Аватар
Kleo
Вятър в косите...
Мнения: 15467
Регистриран на: 20 Авг 2010, 10:00
Местоположение: София

Re: Цели, мечти и желания за 2016 + равносметка за 2015

Мнение от Kleo »

Още четири месеца от 2016.
Отворих темата и видях,
че аз всъщност си вървя по Пътя :1216
Синът ми е на 18. Изживявам мечтите си. Центрирана и щастлива съм :) Виждам се отново майка.
Аватар
Kleo
Вятър в косите...
Мнения: 15467
Регистриран на: 20 Авг 2010, 10:00
Местоположение: София

Re: Цели, мечти и желания за 2016 + равносметка за 2015

Мнение от Kleo »

Ехо, някой да иска да сподели нещо в тази тема :524
Синът ми е на 18. Изживявам мечтите си. Центрирана и щастлива съм :) Виждам се отново майка.
Аватар
Kleo
Вятър в косите...
Мнения: 15467
Регистриран на: 20 Авг 2010, 10:00
Местоположение: София

Re: Цели, мечти и желания за 2016 + равносметка за 2015

Мнение от Kleo »

Kleo написа:Ехо, някой да иска да сподели нещо в тази тема :524
Да! Аз искам да споделя :1062 :lol: :mrgreen:

През оставащото време от 2016 г. /а именно есенните септември, октомври и ноември, и зимният празничен декември/ искам за себе си следното:

- Отлична професионална реализация, доволни клиенти, много пари и усещане, че изпълнявам мисията си /Боже, колко гръмко звучи, но какво да направя, като желая именно това?!/ :1028

- Любов, любов и пак ЛЮБОВ, навсякъде около мен и вътре в мен - да има Любов :1216

- Здраве - физическо и психическо здраве, душевно равновесие, психична стабилност :1216

- Успехи на Алекс в училище, в спорта и с приятелствата му, да бъде здрав и да се чувства много, много щастлив :524

- Да участвам с хубава своя презентация на семинара в Дряново, да бъда полезна с нея на колегите от другите Центрове :222
Синът ми е на 18. Изживявам мечтите си. Центрирана и щастлива съм :) Виждам се отново майка.
Аватар
Kleo
Вятър в косите...
Мнения: 15467
Регистриран на: 20 Авг 2010, 10:00
Местоположение: София

Re: Цели, мечти и желания за 2016 + равносметка за 2015

Мнение от Kleo »

Пак да отслабна.
Синът ми е на 18. Изживявам мечтите си. Центрирана и щастлива съм :) Виждам се отново майка.
Аватар
Kleo
Вятър в косите...
Мнения: 15467
Регистриран на: 20 Авг 2010, 10:00
Местоположение: София

Re: Цели, мечти и желания за 2016 + равносметка за 2015

Мнение от Kleo »

Директно си го взимам от Фейсбука на Сиренце с огромна благодарност за споделеното от нея:

... Декември е уют. Кори от портокали. Пукащи дърва. Запалени свещи. Червено вино. Понякога розе. Тихо пиано. Вълнен шал и дебели чорапи. Първи сняг. Декември е грижа. Внимание и мисъл към най-любимите ти хора.

Подаръци. Изненади. Срещи. Топло мляко с канела. Писма картички. Очакване. Декември е искри и фойерверки. Блясък по улиците, в очите. Светлини.
Декември е (равно на) сметки. Разплащаме се с 365 дни случвания и пропускания. Всичко онова, което сме можели да бъдем, а не сме. Всяка неказана дума и закъснял жест. Онзи телефонен разговор, който пропуснахме.

Пътуването, което не направихме. Работата, която не приехме. Думите, които не казахме.

Декември е обещания. Наравно стари и нови. Да бъдем по-добри. По-щедри. По-благодарни. Да мечтаем повече. Декември е поглед навътре. Носталгия по детството. По това какви бяхме, какво търсихме, в какво вярвахме. По приказки с щастливи начала, не краища. По онова утре, което все търсим и все не стигаме.
Декември е всичко в едно. Най-студеният и най-топлият месец. Най-пълният с хора и най-самотният. Едновременно край и ново начало. Прошка. Декември идва и си отива като сън. Всяка година се питаш кога пак стана Декември. Никога няма да разбереш. . .


Изображение
Синът ми е на 18. Изживявам мечтите си. Центрирана и щастлива съм :) Виждам се отново майка.
Аватар
Kleo
Вятър в косите...
Мнения: 15467
Регистриран на: 20 Авг 2010, 10:00
Местоположение: София

Re: Цели, мечти и желания за 2016 + равносметка за 2015

Мнение от Kleo »

Ще почнем ли да си искаме разни неща за идващата скоро 2017 година?
Ще направим ли искрената си равносметка за отиващата си 2016 година?
Аз живях хубаво и благодатно тази година. Доволна съм и признателна за много неща в нея. За здравето и хармонията. За изобилието. За чувството, че съм още млада. ...
Надявам се искрено 2016 да е положила стабилни основи за бъдещето на мен и семейството ми!
Желая 2017 година да бъде по-мирна за целия свят. Да има по-малко тероризъм и насилие. Нахлуващите в страната ни чужденци да се държат по-добре, зачитайки къде се намират. Желая България да върви напред. Желая здраве на мен и на близките ми. Също успехи в професионален план, както и достатъчно парички за всичко. Истински приятели, любов и страст. Да ми е спокойно и уютно. Да се обичам все по-качествено. Да се грижа с нежност за себе си, не само за околните. Ей такива неща... Вие сте! /ако искате де/
Синът ми е на 18. Изживявам мечтите си. Центрирана и щастлива съм :) Виждам се отново майка.
Аватар
Kleo
Вятър в косите...
Мнения: 15467
Регистриран на: 20 Авг 2010, 10:00
Местоположение: София

Re: Цели, мечти и желания за 2017 + равносметка за 2016

Мнение от Kleo »

Синът ми е на 18. Изживявам мечтите си. Центрирана и щастлива съм :) Виждам се отново майка.
Аватар
Kleo
Вятър в косите...
Мнения: 15467
Регистриран на: 20 Авг 2010, 10:00
Местоположение: София

Re: Цели, мечти и желания за 2017 + равносметка за 2016

Мнение от Kleo »

Годината за мен беше добра и стабилна :1216 :222 :954

Постигнах много нови неща в работата си.
Чувствах се оценена и полезна - и у дома, и на работа.
Имах основен и допълнителен доход, който ми стигаше за нещата, които ми бяха важни.
Успях да даря малки суми за хора и каузи, които аз си избрах.

Като цяло вкъщи бяхме доста здрави. Изключително съм щастлива, че съм здрава. И физически, и психически. Ценя това всеки възможен момент. Не желая стари болезнени спомени да станат отново реалност.

Не съм имала сериозни проблеми нито със сина ми, нито с мъжа ми.
Погледнах с нови очи на мъжа ми, оцених го по нов начин, с годините ми става още по-близък.
Синът ми порасна с още една година. Надмина ме на ръст. Носи ми много радост. Горда съм, че съм му майка. Обичам миговете на споделеност с него, общите ни снимки, музиката и игрите, и общите дейности, които имахме през годината.

Виждах се редовно с близки, роднини и приятели. Чувствах се истински подкрепяна и разбирана от тях.
Доставях си радост всеки ден. Научих се да празнувам факта, че съм жива. Развих още по-здравословен егоизъм, в сравнение с преди.
Излизах достатъчно често навън и просто се забавлявах.

Направихме някои положителни промени и хубави покупки в дома си.
За първи път през живота си открих спестовен влог и дори ще започна Новата година с малко пари в него.

Разширих социалните си контакти и създадох няколко нови приятелства.
Получих доста и неочаквани подаръци от различни хора. Благодарна съм.

Стигнах до важни за мен изводи. Взех важни за мен решения. Направих избори, за които не съжалявам.
Продължих да уча уроците си.

Надявам се и 2017 година да бъде добра година за мен и близките на сърцето ми хора!

На всички в темата ви желая светли и щастливи Коледно-новогодишни празници! И да успеете да съхраните духа на съпричастност, мир, веселие и заедност през цялата идваща година!
Синът ми е на 18. Изживявам мечтите си. Центрирана и щастлива съм :) Виждам се отново майка.
Аватар
cchery
Завършена форумна мечка
Мнения: 7926
Регистриран на: 19 Авг 2010, 11:12

Re: Цели, мечти и желания за 2017 + равносметка за 2016

Мнение от cchery »

Kleo написа: Развих още по-здравословен егоизъм, в сравнение с преди.
И аз, Деси, си мислех, че съм се справила с това..... Но от снощи съм наясно, че ще трябва пак да си го пожелая.....

Радвам се за твоите постижения :923 :923 !! Още по-успешна нова година ти желая!
"Умният мислещият човек по правило се съмнява във възможностите си, когато е изправен пред неизвестното."

Радостина А. Ангелова - поетеса
Аватар
Kleo
Вятър в косите...
Мнения: 15467
Регистриран на: 20 Авг 2010, 10:00
Местоположение: София

Re: Цели, мечти и желания за 2017 + равносметка за 2016

Мнение от Kleo »

cchery написа:
Kleo написа: Развих още по-здравословен егоизъм, в сравнение с преди.
И аз, Деси, си мислех, че съм се справила с това..... Но от снощи съм наясно, че ще трябва пак да си го пожелая.....

Радвам се за твоите постижения :923 :923 !! Още по-успешна нова година ти желая!
Чери, ако искаш сподели какво е станало снощи при теб. С теб съм. Каквото и да е. Каквото и да става :922

Желая ти през Новата година да сбъдваш желанията и мечтите си с радостна лекота! И ... няма да е зле да дойдеш тук отново, този път с по-дълъг отчет, да разкажеш каквото прецениш за 2016... да поставиш свои цели за 2017... въобще, перото е ТВОЕ :222 :1216
Синът ми е на 18. Изживявам мечтите си. Центрирана и щастлива съм :) Виждам се отново майка.
Публикувай отговор