сп. Cosmopolitan онлайн - късметчето за днес

Свобода на словото
Публикувай отговор

Кое женско списание четете и защо? /можете да отговорите с повече от една опция/

Cosmopolitan
1
13%
Glamour
1
13%
Joy
1
13%
Ева
0
Няма гласували
Мери
1
13%
Аз - Жената
0
Няма гласували
Розали
0
Няма гласували
Жената днес
0
Няма гласували
Всичко за Жената
1
13%
Друго /кое?/, моля, посочете!
0
Няма гласували
Не чета женски списания.
3
38%
 
Общо гласове: 8

Аватар
Kleo
Вятър в косите...
Мнения: 15467
Регистриран на: 20 Авг 2010, 10:00
Местоположение: София

Re: сп. Cosmopolitan онлайн - късметчето за днес

Мнение от Kleo »

Дребен жест от твоя страна - например да купиш любимите му бонбони - ще засили връзката ви. Завърни се към стара, но все още примамлива тръпка.
Синът ми е на 18. Изживявам мечтите си. Центрирана и щастлива съм :) Виждам се отново майка.
Аватар
Kleo
Вятър в косите...
Мнения: 15467
Регистриран на: 20 Авг 2010, 10:00
Местоположение: София

Re: сп. Cosmopolitan онлайн - късметчето за днес

Мнение от Kleo »

Наслади се на щура нощ навън или парещи целувки на задните редици в киното. Много по-младо сладурче определено си пада по теб.
Синът ми е на 18. Изживявам мечтите си. Центрирана и щастлива съм :) Виждам се отново майка.
Аватар
Kleo
Вятър в косите...
Мнения: 15467
Регистриран на: 20 Авг 2010, 10:00
Местоположение: София

Re: сп. Cosmopolitan онлайн - късметчето за днес

Мнение от Kleo »

Не се поддавай на дяволито изкушение като целувка със секси сладур, който НЕ е гаджето ти...

[img]http://s.cosmopolitan.bg/i/cosmo-kusmeti/cl4.gif[/img]

Съдбата ти вещае животински секс.
Синът ми е на 18. Изживявам мечтите си. Центрирана и щастлива съм :) Виждам се отново майка.
Аватар
Kleo
Вятър в косите...
Мнения: 15467
Регистриран на: 20 Авг 2010, 10:00
Местоположение: София

Re: сп. Cosmopolitan онлайн - късметчето за днес

Мнение от Kleo »

Очертава се да имате ужасно сантиментален и романтичен разговор. Силно впечатлена си от сладур, който страстно се вълнува от политика.
Синът ми е на 18. Изживявам мечтите си. Центрирана и щастлива съм :) Виждам се отново майка.
Аватар
Kleo
Вятър в косите...
Мнения: 15467
Регистриран на: 20 Авг 2010, 10:00
Местоположение: София

Re: сп. Cosmopolitan онлайн - късметчето за днес

Мнение от Kleo »

Ще се лишите от солидна порция наслада, ако не си останете вкъщи.

ТЕСТ - Постъпките ти отговарят ли на възрастта ти?

Моят резултат: ти си в Златната среда

Държиш се точно като мацка на твоята възраст, но докато за едни представляваш преуспяла бизнес дама, други гледат на теб като на безгрижна веселячка. Забавляваш се с различните роли в живота си и във всеки един ден се налага от кариеристка да влизаш в ролята на приятелка, гадже, дъщеря. Може би си невероятно способна в една област, но се чувстваш повече от несигурна в друга и това е съвършено нормално. Изглежда си открила баланса, но проявяваш гъвкавост. Похвално!


[img]http://p.cosmopolitan.bg/tests/postupki ... -636x0.jpg[/img]
Синът ми е на 18. Изживявам мечтите си. Центрирана и щастлива съм :) Виждам се отново майка.
Аватар
Kleo
Вятър в косите...
Мнения: 15467
Регистриран на: 20 Авг 2010, 10:00
Местоположение: София

Re: сп. Cosmopolitan онлайн - късметчето за днес

Мнение от Kleo »

Oбзаложeте se кой от двамата ще предложи по-гореща похотлива поза. В тази игра няма да има губещи! ... Размяната на пикантни sms-и с ново сладурче наистина ще покачи либидото ти.

[img]http://s.cosmopolitan.bg/i/cosmo-kusmeti/cl1.gif[/img]

ТЕСТ - Достатъчно спонтанна ли си?

Моят резултат: Ти си ... импровизираната иноваторка!

Професионалистка си в извличането на развлечения от различни странни ситуации, дори от скучен работен следобед. Освен това почти никога не бягаш от отговорност. Настройваш обстоятелствата, така че да оправдаят целите ти. Вярваш в себе си, затова не би се поддала на моментен импулс заради малка награда. За да поддържаш спонтанността си, изучавай нови умения и след това поемай рискове, които се основават на усвоеното. С всяко малко трикче, което усвоиш, откриваш нови начини да разведряваш ежедневието си.


[img]http://p.cosmopolitan.bg/tests/dostatuc ... -636x0.jpg[/img]
Синът ми е на 18. Изживявам мечтите си. Центрирана и щастлива съм :) Виждам се отново майка.
Аватар
Kleo
Вятър в косите...
Мнения: 15467
Регистриран на: 20 Авг 2010, 10:00
Местоположение: София

Re: сп. Cosmopolitan онлайн - късметчето за днес

Мнение от Kleo »

Месецът ви започва сантиментално - защо не повторите първата си среща? Промени парфюма си, за да създадеш перфектна добавка към повишеното си количество феромони.

ТЕСТ, Добра ли си в срещите?

Моят резултат: Търсената мацка

Ти си майсторка на срещите: оптимистично настроена и готова да пробваш всякакви нови неща, независимо дали става въпрос за екзотична кухня или скално катерене. Освен това имаш умерени очаквания. За теб не е от значение дали седите в кафене или в шикозен ресторант, защото гледаш на срещата като на възможност да разбереш дали си пасвате с човека, а не я обръщаш на подробно интервю. Това, разбира се, далеч не значи, че си навита на всичко. Ако си излязла с мъж, който се оказва, че не е съвсем по вкуса ти, не се притесняваш да откажеш втора среща, ако вътрешното ти усещане ти подсказва, че той не е подходящо попадение. Мъжете, с които ходиш по срещи, усещат тази интелигентна увереност от твоя страна. Ако другарчето ти промени плановете ви в последния момент, нямаш нищо против една волейболна вечер, но ще кажеш гласно какво очакваш (следващия път отиваме на кино!). Не се съмняваме, че любовният ти живот е изпълнен със среднощни срещи и телефонни номера на гаджета.


[img]http://p.cosmopolitan.bg/tests/dobra-li ... -636x0.jpg[/img]
Синът ми е на 18. Изживявам мечтите си. Центрирана и щастлива съм :) Виждам се отново майка.
Аватар
Kleo
Вятър в косите...
Мнения: 15467
Регистриран на: 20 Авг 2010, 10:00
Местоположение: София

Re: сп. Cosmopolitan онлайн - късметчето за днес

Мнение от Kleo »

Отвори душата на мъжа до теб в хоризонтално положение. :lol: :lol: :lol: Впусни се в консумирането на неангажиращата си нова тръпка само, ако си убедена, че нямаш чувства!
Синът ми е на 18. Изживявам мечтите си. Центрирана и щастлива съм :) Виждам се отново майка.
Аватар
Kleo
Вятър в косите...
Мнения: 15467
Регистриран на: 20 Авг 2010, 10:00
Местоположение: София

Re: сп. Cosmopolitan онлайн - късметчето за днес

Мнение от Kleo »

Не насилвай събитията и отношенията ви. Скоро нещата неусетно си идват по местата. Ще получиш вдъхновение за доста луди изживявания, но не споделяй детайлите с приятелка, защото е възможно да се раздрънка.
Синът ми е на 18. Изживявам мечтите си. Центрирана и щастлива съм :) Виждам се отново майка.
Аватар
Kleo
Вятър в косите...
Мнения: 15467
Регистриран на: 20 Авг 2010, 10:00
Местоположение: София

Re: сп. Cosmopolitan онлайн - късметчето за днес

Мнение от Kleo »

Страстна нощ в мотел.

Имаш нужда от едно парти с приятели, за да подхраниш самочувствието си.

[img]http://s.cosmopolitan.bg/i/cosmo-kusmeti/cl2.gif[/img]

Тест, Страх ли те е от самотата?

[img]http://p.cosmopolitan.bg/tests/strah-li ... 12x143.jpg[/img]

Моят резултат: Златната среда. Не прекарваш кой знае колко време сама, само че понякога обичаш времето, което посвещаваш изцяло на себе си, без да се съобразяваш с някого. Разходките по магазините в собствената ти компания те правят истински щастлива например. На кино сама? Защо не?! Определено не си от типа хора, които биха заминали сами на друг континент, но обичаш да поддържаш баланс в комуникацията си.

[img]http://p.cosmopolitan.bg/tests/strah-li ... -636x0.jpg[/img]
Синът ми е на 18. Изживявам мечтите си. Центрирана и щастлива съм :) Виждам се отново майка.
Аватар
Kleo
Вятър в косите...
Мнения: 15467
Регистриран на: 20 Авг 2010, 10:00
Местоположение: София

Re: сп. Cosmopolitan онлайн - късметчето за днес

Мнение от Kleo »

Изненадите му действат като 100 %-ова виагра. Следователно изневиделица му се сервирай в ново секси бельо и поеми последствията. Партито, за което си била убедена, че ще бъде скучно, ще завърши с неочаквано вълнуваща свалка.
Синът ми е на 18. Изживявам мечтите си. Центрирана и щастлива съм :) Виждам се отново майка.
Публикувай отговор