сп. Cosmopolitan онлайн - късметчето за днес

Свобода на словото
Публикувай отговор

Кое женско списание четете и защо? /можете да отговорите с повече от една опция/

Cosmopolitan
1
13%
Glamour
1
13%
Joy
1
13%
Ева
0
Няма гласували
Мери
1
13%
Аз - Жената
0
Няма гласували
Розали
0
Няма гласували
Жената днес
0
Няма гласували
Всичко за Жената
1
13%
Друго /кое?/, моля, посочете!
0
Няма гласували
Не чета женски списания.
3
38%
 
Общо гласове: 8

Аватар
Kleo
Вятър в косите...
Мнения: 15467
Регистриран на: 20 Авг 2010, 10:00
Местоположение: София

Re: сп. Cosmopolitan онлайн - късметчето за днес

Мнение от Kleo »

Специалното ти внимание ще го накара да се разтопи.

[img]http://s.cosmopolitan.bg/i/cosmo-kusmeti/cl5.gif[/img]

Някой ще бъде силно привлечен от забавната ти романтична природа.

Как почиваш на all inclusive - Рибите се чувстват крайно неуютно на all inclusive: за тях там е прекалено шумно и прекалено близо, особено ако в хотела има детско клубче и дискотека за малките. Проблемът е там, че всички тези отвратителни хора и малките им отрочета са прекалено примитивни за това, за да разчитат невербалните сигнали. Така че нервното потропване с крак, разговорите през зъби и изпепеляващият презрителен поглед на Рибата действат единствено на персонала. Останалите почиващи – потни, пияни, зачервени и тъпи, продължават, все едно нищо не се случва, да й тровят райската почивка. Затова Рибите винаги се връщат от отпуската си безкрайно щастливи: метро, любимо, здравей! Милите ми колежки! Какво щастие, отново сме заедно.

http://photo.cosmopolitan.bg/kak-pochiv ... ive/5.html" onclick="window.open(this.href);return false;
Синът ми е на 18. Изживявам мечтите си. Центрирана и щастлива съм :) Виждам се отново майка.
Аватар
Kleo
Вятър в косите...
Мнения: 15467
Регистриран на: 20 Авг 2010, 10:00
Местоположение: София

Re: сп. Cosmopolitan онлайн - късметчето за днес

Мнение от Kleo »

Отдайте се на страстите си в киното, защото търсиш старомодна романтика... Действай, а не разсъждавай. Само така ще завоюваш тръпката си.
Синът ми е на 18. Изживявам мечтите си. Центрирана и щастлива съм :) Виждам се отново майка.
Аватар
Kleo
Вятър в косите...
Мнения: 15467
Регистриран на: 20 Авг 2010, 10:00
Местоположение: София

Re: сп. Cosmopolitan онлайн - късметчето за днес

Мнение от Kleo »

Подготви си плейлиста от страстни парчета... И излез на лов за сладури в парка. :plezya se
Синът ми е на 18. Изживявам мечтите си. Центрирана и щастлива съм :) Виждам се отново майка.
Аватар
Kleo
Вятър в косите...
Мнения: 15467
Регистриран на: 20 Авг 2010, 10:00
Местоположение: София

Re: сп. Cosmopolitan онлайн - късметчето за днес

Мнение от Kleo »

Осигурете си време за романтична вечеря под звездите. Точно от това имате нужда! Позволи на някой от приятелското си обкръжение да се превърне в нещо повече.
Синът ми е на 18. Изживявам мечтите си. Центрирана и щастлива съм :) Виждам се отново майка.
Аватар
Kleo
Вятър в косите...
Мнения: 15467
Регистриран на: 20 Авг 2010, 10:00
Местоположение: София

Re: сп. Cosmopolitan онлайн - късметчето за днес

Мнение от Kleo »

Обожаваш жестовете на близост от сорта на разтапящи блусове, вечери на свещи и т.н. Не си ги спестявай.

[img]http://s.cosmopolitan.bg/i/cosmo-kusmeti/cl10.gif[/img]

Внимавай - в социалния ти кръг влиза невероятно сладурче с горещи несериозни намерения.
Синът ми е на 18. Изживявам мечтите си. Центрирана и щастлива съм :) Виждам се отново майка.
Аватар
Kleo
Вятър в косите...
Мнения: 15467
Регистриран на: 20 Авг 2010, 10:00
Местоположение: София

Re: сп. Cosmopolitan онлайн - късметчето за днес

Мнение от Kleo »

Очаква те целувка, от която мозъкът ти дълго няма да функционира нормално.

ТЕСТ, свръх открита или свръх потайна си?

Твърде потайна

[img]http://p.cosmopolitan.bg/tests/svruh-ot ... -636x0.jpg[/img]

Добре, ти си силно и тихо момиче. Но потенциалните ти нови приятели (както и онова момче, което цяла петък вечер наблюдаваше в дискотеката) може да изтълкуват твоето хладно отношение към тях като незаинтересованост и да те вземат за недостъпна. Хората се впечатляват, ако се държиш твърде дръпнато и си твърде лаконична. Добрата новина за теб, потайна госпожице, е, че те помнят как ги караш да се чувстват, а не какво говориш. Дръж се мило, бъди усмихната и естествена. Забрави за всички изтъркани клиширани реплики и просто се довери на себе си.
Синът ми е на 18. Изживявам мечтите си. Центрирана и щастлива съм :) Виждам се отново майка.
Аватар
Kleo
Вятър в косите...
Мнения: 15467
Регистриран на: 20 Авг 2010, 10:00
Местоположение: София

Re: сп. Cosmopolitan онлайн - късметчето за днес

Мнение от Kleo »

Ти си царицата на съблазънта - титла, която този месец оправдаваш напълно в очите на половинката си.

[img]http://s.cosmopolitan.bg/i/cosmo-kusmeti/cl6.gif[/img]

Горещ обект иска координатите ти по време на парти у приятелка.
Синът ми е на 18. Изживявам мечтите си. Центрирана и щастлива съм :) Виждам се отново майка.
Аватар
Kleo
Вятър в косите...
Мнения: 15467
Регистриран на: 20 Авг 2010, 10:00
Местоположение: София

Re: сп. Cosmopolitan онлайн - късметчето за днес

Мнение от Kleo »

Можеш да разчиташ на помощта му да се справиш със стреса в службата.
Синът ми е на 18. Изживявам мечтите си. Центрирана и щастлива съм :) Виждам се отново майка.
Аватар
Kleo
Вятър в косите...
Мнения: 15467
Регистриран на: 20 Авг 2010, 10:00
Местоположение: София

Re: сп. Cosmopolitan онлайн - късметчето за днес

Мнение от Kleo »

Изпробвайте ново страстно местенце като кухненския плот например. Не си падаш по спонтанността, но тъкмо пътуване в последния момент води до вълнуващ епизод.
Синът ми е на 18. Изживявам мечтите си. Центрирана и щастлива съм :) Виждам се отново майка.
Аватар
Kleo
Вятър в косите...
Мнения: 15467
Регистриран на: 20 Авг 2010, 10:00
Местоположение: София

Re: сп. Cosmopolitan онлайн - късметчето за днес

Мнение от Kleo »

За да поддържате близостта помежду си създайте свой собствен ритуал (милички съобщения през седмицата, например.)
Синът ми е на 18. Изживявам мечтите си. Центрирана и щастлива съм :) Виждам се отново майка.
Аватар
Kleo
Вятър в косите...
Мнения: 15467
Регистриран на: 20 Авг 2010, 10:00
Местоположение: София

Re: сп. Cosmopolitan онлайн - късметчето за днес

Мнение от Kleo »

Подготви си плейлиста от страстни парчета... :1206 :1002 :1125

:1061 :722 :1004 :1103 :929 :975
Синът ми е на 18. Изживявам мечтите си. Центрирана и щастлива съм :) Виждам се отново майка.
Публикувай отговор