Какво очаквате с нетърпение?

Свобода на словото
Публикувай отговор
Аватар
Kleo
Вятър в косите...
Мнения: 15467
Регистриран на: 20 Авг 2010, 10:00
Местоположение: София

Re: Какво очаквате с нетърпение?

Мнение от Kleo »

4 септември - събеседването в Приложната гимназия сутринта и да взема първата лична карта на Алекс следобеда :1216
Синът ми е на 18. Изживявам мечтите си. Центрирана и щастлива съм :) Виждам се отново майка.
Аватар
Kleo
Вятър в косите...
Мнения: 15467
Регистриран на: 20 Авг 2010, 10:00
Местоположение: София

Re: Какво очаквате с нетърпение?

Мнение от Kleo »

Kleo написа:4 септември - събеседването в Приложната гимназия сутринта и да взема първата лична карта на Алекс следобеда :1216
Личната карта на Алекс е готова и взета, много му е хубава, той също си я хареса. Да си я ползва със здраве и радост до пълнолетието си :524

Интервюто мина супер зле /комисията беше в лошо настроение и си личеше, задаваха ми пределно провокативни въпроси, и то заяждайки се.../, но три чАса след провеждането му ми се обадиха да ми съобщят, че са се спрели именно на мен! Бях ето така от искрено учудване :plezya se Хубавото е, че оттогава насам няколко пъти ходя в гимназията и всеки път отношението към мен е повече от добро! Може пък на интервюто нещо нарочно да са ме изпробвали или просто са имали кофти ден, кой знае?
Синът ми е на 18. Изживявам мечтите си. Центрирана и щастлива съм :) Виждам се отново майка.
Аватар
Kleo
Вятър в косите...
Мнения: 15467
Регистриран на: 20 Авг 2010, 10:00
Местоположение: София

Re: Какво очаквате с нетърпение?

Мнение от Kleo »

Не мога да се сетя.
Май че няма нищо такова.
Ценя всеки миг какъвто си е :1044
Синът ми е на 18. Изживявам мечтите си. Центрирана и щастлива съм :) Виждам се отново майка.
Аватар
Kleo
Вятър в косите...
Мнения: 15467
Регистриран на: 20 Авг 2010, 10:00
Местоположение: София

Re: Какво очаквате с нетърпение?

Мнение от Kleo »

Хм, може би Коледното обикаляне и пазаруване?

:1155 :1159 :1178 :1163 :1181 :1168 :1188

Самият Коледен дух. Зимните песнички. Снега. Писмата до Добрия Старец. Усещането за Чудеса. Коледните курабийки. Уютът вкъщи, когато навън е много студено и бяло. Зимната ваканция. Нова Година. Новогодишните обещания. И равносметката за отминалата година.
Синът ми е на 18. Изживявам мечтите си. Центрирана и щастлива съм :) Виждам се отново майка.
Аватар
Kleo
Вятър в косите...
Мнения: 15467
Регистриран на: 20 Авг 2010, 10:00
Местоположение: София

Re: Какво очаквате с нетърпение?

Мнение от Kleo »

ДЕКЕМВРИ :fan :1028
Синът ми е на 18. Изживявам мечтите си. Центрирана и щастлива съм :) Виждам се отново майка.
Аватар
Kleo
Вятър в косите...
Мнения: 15467
Регистриран на: 20 Авг 2010, 10:00
Местоположение: София

Re: Какво очаквате с нетърпение?

Мнение от Kleo »

Kleo написа:ДЕКЕМВРИ :fan :1028
Декември дойде и почти си замина вече :1028 Беше хубав месец за мен! Много динамичен, много рабОтен, финансово резултатен и накрая размазващо-почивен :1028

Сега чакам с нетърпение утре вечерта, в полунощ, за да затворя очи и да си пожелая успешна и ползотворна, красива и разкошна нова година :222 Изображение
Синът ми е на 18. Изживявам мечтите си. Центрирана и щастлива съм :) Виждам се отново майка.
Аватар
Kleo
Вятър в косите...
Мнения: 15467
Регистриран на: 20 Авг 2010, 10:00
Местоположение: София

Re: Какво очаквате с нетърпение?

Мнение от Kleo »

26 януари - НеСеминарът в зала 1 на НДК
краят на януари - книгата на Бени за депресията, паник атаките и бърнаута
да си купим нова спалня вкъщи
Синът ми е на 18. Изживявам мечтите си. Центрирана и щастлива съм :) Виждам се отново майка.
Аватар
Kleo
Вятър в косите...
Мнения: 15467
Регистриран на: 20 Авг 2010, 10:00
Местоположение: София

Re: Какво очаквате с нетърпение?

Мнение от Kleo »

Да разбера с колко лева ще ми увеличат двете заплати, ще стане ясно сега през февруари.
Синът ми е на 18. Изживявам мечтите си. Центрирана и щастлива съм :) Виждам се отново майка.
Аватар
Kleo
Вятър в косите...
Мнения: 15467
Регистриран на: 20 Авг 2010, 10:00
Местоположение: София

Re: Какво очаквате с нетърпение?

Мнение от Kleo »

В продължение на предния ми постинг в тази тема, да споделя, че считано от месец Март 2019 г. съм със следните заплати:
- 330 лева основна заплата към Центъра /работя там на половин щат, като психолог и зрителен терапевт/;
- 460 лева основна заплата плюс около 50 лева лекторски към Гимназията /работя там на половин щат, като учител по философия/.
Общо взето средно месечният ми доход е между 700 и 1000 лева, в зависимост от това дали съм изработвала и хороскопи или не съм, и от това дали в дадения месец има бонуси или няма такива.

А сега какво очаквам с нетърпение ли? Може би няколко неща:
- да си видя къщата и шкафовете напълно подредена, а прозорците измити :1062
- да се видя с няколко приятелки, които много обичам, и те мен надявам се, а все не успяваме да се уговорим
- да започна да тренирам нещо редовно този път /вкъщи или не, няма значение/
- 4 октомври вечерта, когато ще е представянето на най-новата книга на Ген ключовете, и в която вечер ще бъда част от организаторите-доброволци
- да намеря време да отида и на АГ /това лято си обърнах внимание на зъбите, ПКК и още няколко неща, но не успях с АГ-то/
- дългата Коледна ваканция, когато се надявам да си почина добре от всичко, но и да пътуваме нанякъде семейно
- да пиша в дневника си на хартия, да си погледам малко на карти Таро, да прочета 2-3 запланувани книги

А вие чакате ли нещо с нетърпение /или търпеливо/? :524
Синът ми е на 18. Изживявам мечтите си. Центрирана и щастлива съм :) Виждам се отново майка.
Аватар
Kleo
Вятър в косите...
Мнения: 15467
Регистриран на: 20 Авг 2010, 10:00
Местоположение: София

Re: Какво очаквате с нетърпение?

Мнение от Kleo »

- да проверя всички входни нива на учениците си и да ги обобщя в таблицата, която ми искат от службата :plezya se /срок: 22.10./
- да изчистим апартамента си, за което ще помоля да се включат Алекс и Хри, разбира се :1062 :lol: :940
- да дойде 1 ноември, че да си почина цели три дни :1028 :1216
Синът ми е на 18. Изживявам мечтите си. Центрирана и щастлива съм :) Виждам се отново майка.
Аватар
Kleo
Вятър в косите...
Мнения: 15467
Регистриран на: 20 Авг 2010, 10:00
Местоположение: София

Re: Какво очаквате с нетърпение?

Мнение от Kleo »

Kleo написа:- да проверя всички входни нива на учениците си и да ги обобщя в таблицата, която ми искат от службата :plezya se /срок: 22.10./
- да изчистим апартамента си, за което ще помоля да се включат Алекс и Хри, разбира се :1062 :lol: :940
- да дойде 1 ноември, че да си почина цели три дни :1028 :1216
Вчера чак предадох справката в таблицата :plezya se :oops: :???:

Беше зверски труд, но свърши!

Апартаментът отдавна е изчистен подобаващо, от Александър :954 :1216

А колкото до 1 ноември, ей го, пристига, ура, взех си отпуска и ще се видя с близка приятелка да пием по бира, по две или по три :fan

ПОЗДРАВ усилен на МАКС, преди да отида да преподавам в ГИМНАЗИЯТА:

[youtube]taL29pTZQjE[/youtube]
Синът ми е на 18. Изживявам мечтите си. Центрирана и щастлива съм :) Виждам се отново майка.
Публикувай отговор