Какво очаквате с нетърпение?

Свобода на словото
Публикувай отговор
Аватар
Kleo
Вятър в косите...
Мнения: 15467
Регистриран на: 20 Авг 2010, 10:00
Местоположение: София

Какво очаквате с нетърпение?

Мнение от Kleo »

И така, темичката сама си подсказва за какво ще си пишем в нея.

Аз очаквам с нетърпение вечерта. Да вляза в банята. Да отмия умората от деня. Да се погрижа по-специално за себе си. Може да е половин час, но го искам това време. Време за мен.

Вие сте на ход!
Синът ми е на 18. Изживявам мечтите си. Центрирана и щастлива съм :) Виждам се отново майка.
Аватар
cchery
Завършена форумна мечка
Мнения: 7926
Регистриран на: 19 Авг 2010, 11:12

Re: Какво очаквате с нетърпение?

Мнение от cchery »

А де?!? Деси, от снощи мисля какво да ти отговоря и.......... Боже, та аз съм се била научила да не съм чак толкова нетърпелива.... честно!!! :) Има доста неща, които очаквам. Но за нито едно не изпитвам неистова нужда да се сбъдне.
"Умният мислещият човек по правило се съмнява във възможностите си, когато е изправен пред неизвестното."

Радостина А. Ангелова - поетеса
Аватар
Kleo
Вятър в косите...
Мнения: 15467
Регистриран на: 20 Авг 2010, 10:00
Местоположение: София

Re: Какво очаквате с нетърпение?

Мнение от Kleo »

cchery написа:А де?!? Деси, от снощи мисля какво да ти отговоря и.......... Боже, та аз съм се била научила да не съм чак толкова нетърпелива.... честно!!! :) Има доста неща, които очаквам. Но за нито едно не изпитвам неистова нужда да се сбъдне.
А това е рецептата тези неща да ти се сбъднат с по-голяма лекота, отколкото ако ги искаше отчаяно и бързо :524
Синът ми е на 18. Изживявам мечтите си. Центрирана и щастлива съм :) Виждам се отново майка.
Аватар
dexter
Философска система
Мнения: 1363
Регистриран на: 19 Окт 2010, 12:14

Re: Какво очаквате с нетърпение?

Мнение от dexter »

Да свърши работния ден и да се прибера - напоследък само това очквам с нетърпение :221 . Иначе толкова бързо минава времето, че постоянно си напомням да не го пришпорвам....
Аватар
Kleo
Вятър в косите...
Мнения: 15467
Регистриран на: 20 Авг 2010, 10:00
Местоположение: София

Re: Какво очаквате с нетърпение?

Мнение от Kleo »

Бонуса за третото тримесечие.
Поне малко да компенсира ниската заплата.
Синът ми е на 18. Изживявам мечтите си. Центрирана и щастлива съм :) Виждам се отново майка.
Аватар
Kleo
Вятър в косите...
Мнения: 15467
Регистриран на: 20 Авг 2010, 10:00
Местоположение: София

Re: Какво очаквате с нетърпение?

Мнение от Kleo »

Да свърши тежкият ПМС и да почне МЦ :plezya se

Музикалната терапия в Центъра да приключи и да си тръгна от работа вече :plezya se

Ей такива простички неща като цяло :plezya se
Синът ми е на 18. Изживявам мечтите си. Центрирана и щастлива съм :) Виждам се отново майка.
Аватар
Kleo
Вятър в косите...
Мнения: 15467
Регистриран на: 20 Авг 2010, 10:00
Местоположение: София

Re: Какво очаквате с нетърпение?

Мнение от Kleo »

:1216 Съботата :1216
Синът ми е на 18. Изживявам мечтите си. Центрирана и щастлива съм :) Виждам се отново майка.
Аватар
Kleo
Вятър в косите...
Мнения: 15467
Регистриран на: 20 Авг 2010, 10:00
Местоположение: София

Re: Какво очаквате с нетърпение?

Мнение от Kleo »

Kleo написа: :1216 Съботата :1216
Kleo написа:Бонуса за третото тримесечие. Поне малко да компенсира ниската заплата.
Ето, че е петък привечер :1028 Което означава, че утре е ... съботааааа :1028 Още отсега ми мирише на палачинки и кафе :222

Освен това днес получихме и паричните награди, тоест всичко и във финансите се стабилизира, урааааа :1216

Хайде, мили мои, какво чакате вие с нетърпение?

П.П. МЦ още го очаквам, затова съм и доста напрегната и раздразнителна като цяло.

Очаквам с нетърпение утре сутринта да изпия с мама едно кафе, да гушна племенничките ми, да ми боядисат косата. А в неделя сутринта да се видя с кръстницата ми - първо ще идем на църква, после ще се разходим из центъра. Изобщо - релаксира ми се!
Синът ми е на 18. Изживявам мечтите си. Центрирана и щастлива съм :) Виждам се отново майка.
Аватар
cchery
Завършена форумна мечка
Мнения: 7926
Регистриран на: 19 Авг 2010, 11:12

Re: Какво очаквате с нетърпение?

Мнение от cchery »

Деска, виж какво очаквам с нетърпение :razz: - точно преди 5 минути влизам да прочета последния ти постинг в тази тема и какво виждам отдолу?!?!?! Постингът се чете от 7 гости!!!!!! :!: :!: :!: :!: :D Ееееееееее, очаквам с нетърпение 7-е гости да се визуализират с никовете си :222 ... Аз съм първия от тях! :954


[img]http://s8.postimg.org/3wwu9m2sx/guests.jpg[/img]
"Умният мислещият човек по правило се съмнява във възможностите си, когато е изправен пред неизвестното."

Радостина А. Ангелова - поетеса
Аватар
cvety_rz
Влюбена във вятъра
Мнения: 2131
Регистриран на: 28 Окт 2010, 07:49

Re: Какво очаквате с нетърпение?

Мнение от cvety_rz »

Очаквам с нетърпение да стана слаба.Ако може дори да е станало вчера :954
Очаквам и приключването на ремонта.Нямам търпение да се нанесем в новия стар апартамент.
Вярата не прави нещата лесни, прави ги възможни!
Аватар
cchery
Завършена форумна мечка
Мнения: 7926
Регистриран на: 19 Авг 2010, 11:12

Re: Какво очаквате с нетърпение?

Мнение от cchery »

cvety_rz написа:Очаквам с нетърпение да стана слаба.Ако може дори да е станало вчера :954
Хаххаха, Цвети!!! Ами и аз така искам..... но като че ли не го очаквам. :)

А на въпроса на темата - очаквам тази нощ да се Н А С П Я!!!!!! :plezya se :plezya se
"Умният мислещият човек по правило се съмнява във възможностите си, когато е изправен пред неизвестното."

Радостина А. Ангелова - поетеса
Публикувай отговор