Какво очаквате с нетърпение?

Свобода на словото
Публикувай отговор
Аватар
Kleo
Вятър в косите...
Мнения: 15467
Регистриран на: 20 Авг 2010, 10:00
Местоположение: София

Re: Какво очаквате с нетърпение?

Мнение от Kleo »

куку_без_пипи написа: ... Много....ама много ми е приятно да се запознаем :) И в този ред на мисли, Клео, кажи ми, с ръчичка на сърце, какво очакваш с нетърпение лично за теб (ама само за теб) в най-вълшебното време от годината? :1164 :1196
И на мен ми е много приятно :923 Писах ти отново на лични.

С ръка на сърце, очаквам с нетърпение именно дните, в които ще си остана вкъщи с близките ми. 11 дни без служебни задачи и ангажименти. Без надпреварване с времето и гледане на часовника. Без шеф, колеги, клиенти, документи, досиета, консултации, беседи. Само аз, свободното ми време, дома ми, мъжа ми и детето ни. Аз никога не скучая, а и си направих нещо като план какво искам да свърша през празничните дни... така че ще се отдам с удоволствие на точките от моя списък.

За себе си искам ... честно! ... дано не ти прозвучи меркантилно и глупаво... все пак тепърва се запознаваме... искам повече ИЗОБИЛИЕ в моя свят. Искам аз и мъжът ми да получаваме повече реални ДОХОДИ за труда, който полагаме. Искам да можем да си купим някои дълго отлагани и необходими неща, както и да довършим ремонта в кухнята, в банята, в коридора. Искам да си имаме КЪЩИЧКА С ДВОР на някое прекрасно местенце близо до София /Искърското дефиле - защо не?/, където да си почиваме уикендите. Искам да мога да ходя на повече платени КУРСОВЕ и ОБУЧЕНИЯ, и да си купувам повече КНИГИ. Искам да ходим повече на КИНО и на ТЕАТЪР.

Искам да мога да ПОДАРЯВАМ повече хубави подаръци на близките и приятелите си. Искам да мога да осигурявам с лекота на сина си екскурзиите и почивките, както и качествени дрехи, маратонки, излизания, уроци, техника. Искам да мога да ИНВЕСТИРАМ в нечия голяма мечта. Искам да давам средства и пари за БЛАГОТВОРИТЕЛНИ каузи. Искам ... с две думи, искам повече ПАРИ, за да сбъдна не само чисто материалните си желания, но и такива, които са духовни, образователни, емоционални и т.н., но отново обвързани с пари.

Искам МЪЖЪТ ми да се чувства по-щастлив и по-удовлетворен вътрешно. Да бъде в мир със себе си и със света. Да бъде по-голям оптимист. Когато той се чувства добре, някак и аз почвам да се чувствам в пъти по-добре и ... по-спокойна, стабилна, уравновесена, сигурна. Искам той да намери мястото си под Слънцето. Да почувства богатството в себе си и да го привлече и във външния свят. Знам, че го може. Трябва и той да повярва повече в себе си. Да ми е жив и здрав!

Искам да имам повече КЛИЕНТИ, съответно повече ДОВОЛНИ клиенти, които да доведат при мен нови КЛИЕНТИ :1069 , и с това, че съм им дала качествена услуга, те да възнаградят достойно труда ми. Ето за горните неща мечтае душата ми и ги очаква с нетърпение. Кой знае? Може би пък точно 2018 година ще е годината на ИЗОБИЛИЕТО В МОЕТО СЕМЕЙСТВО!
Синът ми е на 18. Изживявам мечтите си. Центрирана и щастлива съм :) Виждам се отново майка.
Аватар
Kleo
Вятър в косите...
Мнения: 15467
Регистриран на: 20 Авг 2010, 10:00
Местоположение: София

Re: Какво очаквате с нетърпение?

Мнение от Kleo »

Отново да пиша всеки уикенд за идващата седмица.

1 февруари. Очаква се тогава да преподпишем нови трудови договори.

Да се потопя отново в ученията за Ген ключовете и Хюман Дизайна.
Синът ми е на 18. Изживявам мечтите си. Центрирана и щастлива съм :) Виждам се отново майка.
Аватар
Kleo
Вятър в косите...
Мнения: 15467
Регистриран на: 20 Авг 2010, 10:00
Местоположение: София

Re: Какво очаквате с нетърпение?

Мнение от Kleo »

Да купя някакъв много хубав подарък за рождения ден на Хри. ... И той да го хареса.

Да ми увеличат заплатата сега от февруари месец.

Да си боядисам косата.
Синът ми е на 18. Изживявам мечтите си. Центрирана и щастлива съм :) Виждам се отново майка.
Аватар
Kleo
Вятър в косите...
Мнения: 15467
Регистриран на: 20 Авг 2010, 10:00
Местоположение: София

Re: Какво очаквате с нетърпение?

Мнение от Kleo »

Резултатите на Алекс от НВО. Както и изпитите му по рисуване. Дали ще го приемат в най-желаната от него гимназия.
Синът ми е на 18. Изживявам мечтите си. Центрирана и щастлива съм :) Виждам се отново майка.
Аватар
Kleo
Вятър в косите...
Мнения: 15467
Регистриран на: 20 Авг 2010, 10:00
Местоположение: София

Re: Какво очаквате с нетърпение?

Мнение от Kleo »

Както и новата ми среща с ...

Изображение
Синът ми е на 18. Изживявам мечтите си. Центрирана и щастлива съм :) Виждам се отново майка.
Аватар
Kleo
Вятър в косите...
Мнения: 15467
Регистриран на: 20 Авг 2010, 10:00
Местоположение: София

Re: Какво очаквате с нетърпение?

Мнение от Kleo »

Класиранията
Синът ми е на 18. Изживявам мечтите си. Центрирана и щастлива съм :) Виждам се отново майка.
Аватар
cchery
Завършена форумна мечка
Мнения: 7926
Регистриран на: 19 Авг 2010, 11:12

Re: Какво очаквате с нетърпение?

Мнение от cchery »

Морето и почивката.... при това с голямо нетърпение...... и какви нови предизвикателства ми е приготвила съдбата за следващите 4 месеца....
"Умният мислещият човек по правило се съмнява във възможностите си, когато е изправен пред неизвестното."

Радостина А. Ангелова - поетеса
Аватар
Kleo
Вятър в косите...
Мнения: 15467
Регистриран на: 20 Авг 2010, 10:00
Местоположение: София

Re: Какво очаквате с нетърпение?

Мнение от Kleo »

Да се наспя. Най-накрая. Планирам да е още утре.
Синът ми е на 18. Изживявам мечтите си. Центрирана и щастлива съм :) Виждам се отново майка.
Аватар
Kleo
Вятър в косите...
Мнения: 15467
Регистриран на: 20 Авг 2010, 10:00
Местоположение: София

Re: Какво очаквате с нетърпение?

Мнение от Kleo »

Тези от МОН :fan да публикуват първото класиране :plezya se вече се побърквам от нетърпение, честно :fan
Синът ми е на 18. Изживявам мечтите си. Центрирана и щастлива съм :) Виждам се отново майка.
Аватар
Kleo
Вятър в косите...
Мнения: 15467
Регистриран на: 20 Авг 2010, 10:00
Местоположение: София

Re: Какво очаквате с нетърпение?

Мнение от Kleo »

Второто класиране. До 12 юли. Дано бъде приет на някое от първите си три желания, дано се придвижи нагоре в класацията.

Яснота и по отношение на конкурса за директор на Центъра. Дали ще ходя на устното интервю, а на писмения тест?

Изобщо искам вече яснотаааа. Уморих се. :plezya se
Синът ми е на 18. Изживявам мечтите си. Центрирана и щастлива съм :) Виждам се отново майка.
Аватар
cchery
Завършена форумна мечка
Мнения: 7926
Регистриран на: 19 Авг 2010, 11:12

Re: Какво очаквате с нетърпение?

Мнение от cchery »

Края на последния осминафинал на това Световно първенство, който се играе в момента и има или още 5 минути или още 15 в зависимост от това дали ще има дузпи. Дано изходът от този мач е положителен за Англия, а не за техните съперници от Колумбия :plezya se .

Е, аз поне няма да чакам така дълго, както ти, Десита :1062 .
"Умният мислещият човек по правило се съмнява във възможностите си, когато е изправен пред неизвестното."

Радостина А. Ангелова - поетеса
Публикувай отговор