ТЕСТОВЕ

Свобода на словото
Публикувай отговор
Аватар
Kleo
Вятър в косите...
Мнения: 15467
Регистриран на: 20 Авг 2010, 10:00
Местоположение: София

Re: Коледно тестче + още нещо + ТЕСТОВЕ

Мнение от Kleo »

Синът ми е на 18. Изживявам мечтите си. Центрирана и щастлива съм :) Виждам се отново майка.
Аватар
Kleo
Вятър в косите...
Мнения: 15467
Регистриран на: 20 Авг 2010, 10:00
Местоположение: София

Re: Коледно тестче + още нещо + ТЕСТОВЕ

Мнение от Kleo »

Kleo написа:Какъв психологически тип сте?

Екстровертите насочват енергията си навън, като за тях е изключително важно да общуват с хора, а при интровертните е точно обратното – те се насочват към себе си, като предпочитат да се изолират. Чрез този тест вие ще разберете към кой тип принадлежите. Това ще ви помогне да си обясните защо имате определено държание сред хората и разбирайки своята същност, да подобрите общуването си.

За съжаление, попълних теста, но нещо не ми отвори резултата от него!
Днес отново попълних теста, но от домашния си компютър, и този път резултатът ми се отвори, ето го и него, и съм напълно съгласна с него:

Вашата оценка е: 14 от 30 точки

Вие сте aмбивертен тип личност.

Притежавате добре развити черти на интровертния и екстровертния тип личност. Доминиращият стил на поведение зависи от конкретната ситуация и моментното ви емоционално състояние. Често се разкъсвате между потребността да бъдете сам и желанието да излезете сред хора. Намерете темпа, който най–много ви подхожда, за да съумеете да запазите баланса, който сте постигнали.
Синът ми е на 18. Изживявам мечтите си. Центрирана и щастлива съм :) Виждам се отново майка.
Аватар
Kleo
Вятър в косите...
Мнения: 15467
Регистриран на: 20 Авг 2010, 10:00
Местоположение: София

Re: Коледно тестче + още нещо + ТЕСТОВЕ

Мнение от Kleo »

Тест, Създай си идеалния уютен уикенд и разбери какво ястие трябва да сготвиш

Изображение

Мусака с чушки и тиквички.

Необходими продукти:

4 тиквички
6 червени чушки
200 г кашкавал
160 мл прясно мляко
50 мл краве масло
2 яйца
1 с.л. доматено пюре
олио за намазване
сол и черен пипер на вкус
магданоз за поръсване
кисело мляко за гарниране

Днес ви предлагаме да приготвите една позабравена рецепта от старите готварски книги.

Чушките се избушват и се пекат 40 минути в загрята на 200 градуса фурна, с вентилатор. Оставят се да се задушат, обелват се и се почистват от семките.

Тиквичките се измиват добре, режат се на колелца, подреждат се в тави, мажат се с олио и се посоляват. Пекат се в загрята на 200 градуса фурна заедно с чушките, докато станат златисти и леко омекнат – 30 минути.

Яйцата се разбиват с прясното мляко и доматеното пюре, и се овкусяват със сол и черен пипер.

Форма за печене се маже с част от маслото и в нея се редят на пластове чушките и тиквичките, като между тях се поръсва с настърган кашкавал. Завършва се с кашкавал.

Залива се с млечно-яйчната смес, отгоре се слага останалото масло, нарязано на кубчета и се пече около 20 минути в загрята на 200 градуса фурна, с вентилатор.

Оставя се за 20 минути да се охлади. Сервира се с наситнен магданоз и кисело мляко.
Синът ми е на 18. Изживявам мечтите си. Центрирана и щастлива съм :) Виждам се отново майка.
Аватар
Kleo
Вятър в косите...
Мнения: 15467
Регистриран на: 20 Авг 2010, 10:00
Местоположение: София

Re: Коледно тестче + още нещо + ТЕСТОВЕ

Мнение от Kleo »

Разберете повече за личността си с този тест

Отговорете на няколко въпроса

Искате да разберете повече за личността си? Интроверт или екстроверт? Как приемате новостите?

Отговорете на следните въпроси и разберете повече за себе си.

1. Гмурвате се дълбоко в морето, за да се насладите на красотата на морското дъно. Внезапно виждате русалка. Каква е първата ви мисъл?

Изображение

2. Какъв цвят е опашката й?

3. Около русалката има множество риби. Какви са те: опасни и враждебни, или мили и безобидни?

4. Гмуркането ви продължава и виждате мида. Каква е тя: грапава или гладка?

5. Пътешествието ви по морското дъно приключва и вие излизате от морето. Кой ви очаква на брега?

И така, време е да проверите резултатите:

ВИЖТЕ КАКВО КАЗВА ЗА ВАС ТЕСТЪТ НА РУСАЛКАТА - ОТГОВОРИ

1. Мисълта, която ви хрумва, когато виждате русалката, е начинът ви на реакция, когато изпаднете в необичайна ситуация. "Не може да бъде!" или "Сигурно има логично обяснение!" - какво ви мина през ум?
2. Цветът на опашката й. Ако той е бил в студената гама: зелен, син, лилав - вие сте по-скоро интровертни личности и традиционалисти. Ако обаче е в топлата: червен, жълт, оранжев, то вие сте екстроверти, които винаги са готови да откриват нови неща.
3. Какви бяха рибките около русалката: враждебни или добронамерени? Това е начинът, по който решавате конфликтите. Ако те са били агресивни, обикновено разговорите в противоречиви ситуации с вас минават на висок тон. Ако обаче са били добронамерени, означава, че при възникнал спор, вие осигурявате комфортна среда за разрешаването му.
4. Каква е мидата: грапава или гладка? Ако ръбчетата й са загладени и обли: хората идват при вас за съвет и подкрепа. Ако обаче е грапава и заострена, то вие правите впечатление на човек, който по-скоро не е настроен да помага на околните.
5. Колко души ви чакат на плажа? Ако е цяла тълпа: вие сте истинската звезда на всяко парти. Ако са няколко: вероятно имате малко приятели, но отбрани. Ако на плажа не ви чака никой, значи имате проблем с доверието.
Синът ми е на 18. Изживявам мечтите си. Центрирана и щастлива съм :) Виждам се отново майка.
Аватар
Kleo
Вятър в косите...
Мнения: 15467
Регистриран на: 20 Авг 2010, 10:00
Местоположение: София

Re: Коледно тестче + още нещо + ТЕСТОВЕ

Мнение от Kleo »

ТЕСТ: Коя херцогиня си ти - Кейт Мидълтън или Меган Маркъл?

Изображение

Ти си очарователната херцогиня на Съсекс - Меган Маркъл. Мила, усмихната, любезна, естествена, неподправена, винаги готова да ти даде съвет. Ти цял живот си чакала своята приказка да се сбъдне, но търпението и отдадеността ти са си заслужавали, защото си привлякла наистина прекрасни случки. Ти си благословена да бъдеш специална. Мечтаеш за престижна кариера, но си готова и да се посветиш на семейството, ако намериш партньор, който да ти даде цялата любов, щастие и сигурност на света. Не се отказваш пред нищо и винаги си готова да се бориш докрай за каузите си и нещата, в които вярваш, дори понякога да срещаш съпротива!
Синът ми е на 18. Изживявам мечтите си. Центрирана и щастлива съм :) Виждам се отново майка.
Аватар
Kleo
Вятър в косите...
Мнения: 15467
Регистриран на: 20 Авг 2010, 10:00
Местоположение: София

Re: Коледно тестче + още нещо + ТЕСТОВЕ

Мнение от Kleo »

Какво разкриват любимите ти храни за теб? - ТЕСТ

Моят резултат:

Ти си балансирана личност

Обичаш удоволствията, но с мярка. Все пак, дори да не прекаляваш с пикантните храни, може да се стигне до деликатен проблем, причинен от храна, като хемороидите.

За да се предпазиш, може да се довериш на ХемоПро – крем за превенция или облекчаване на възпаления в съответната област. Съдържа прополис, подрумиче (Anthemis nobilis), вазелин и ланолин. http://www.apimed.bg/products/apimed-hemopro" onclick="window.open(this.href);return false;
Синът ми е на 18. Изживявам мечтите си. Центрирана и щастлива съм :) Виждам се отново майка.
Аватар
Kleo
Вятър в косите...
Мнения: 15467
Регистриран на: 20 Авг 2010, 10:00
Местоположение: София

Re: Коледно тестче + още нещо + ТЕСТОВЕ

Мнение от Kleo »

Да оценим нивото на СТРЕС в живота си, от Стоян Георгиев

Изображение

Тест за нивото на стреса, нова статия от сайта Семейство.бг

Много често на хората им е трудно да направят разлика между здравословното наличие на стрес в живота и стреса, който ни довежда до точка на прегаряне.

В практиката си съм наблюдавал два типа хора, отиващи до крайност:

Първият тип са онези, които не осъзнават, че наличието на известна доза стрес в живота им е здравословно и ги подтиква към личен растеж, но не разбират това и казват, че са заети, стресирани или прегорели.

Дори и малкото раздвижване ги изкарва извън нерви и те трудно осъзнават как нещо подобно може да бъде за тяхно добро.

Втората категория са хората, които са до такава степен ангажирани с мисълта за работа и постижения, че не осъзнават колко са изчерпали своя емоционален резервоар.

Обикновено близките около тях забелязват това, но не и те самите.

За да внеса повече реализъм по тези въпроси, споделям теста на Холмс и Рахе за нивото на стреса в живота ни.

Преди време и аз си мислех, че съм “прегорял” но разбрах, че всъщност има само наличие на здравословен стрес в живота ми.

Използвай го, за да придобиеш по-ясна представа за събитията, които ти влияят.
_________________

Да оценим нивото на стреса в живота си (по скалата на Холмс/Рахе)
100 Смърт на брачен партньор
75 Развод
65 Отделяне от партньора
63 Съд за криминално престъпление
63 Смърт на близък член на семейството или приятел
53 Сериозно нараняване или болест
50 Сватба
47 Загуба на работа
45 Сериозен брачен конфликт
45 Пенсиониране
44 Болест на член от семейството
40 Бременност
39 Сексуални проблеми
39 Раждане на дете
39 Промяна в кариерата
38 Значителна промяна във финансовия статус
35 Чести повече или по-малко несъгласия с твоя брачен партньор
32 Теглене на голям заем или ипотека
30 Отхвърляне на банков заем
29 Промяна в работни отговорности на същото работно място
29 Син или дъщеря отиват да живеят другаде
29 Конфликт с роднини
28 Високо лично постижение
26 Промяна в работата на партньора или пенсиониране
26 Дете, което започва или завършва училище
25 Промяна в условията на живот
24 Целеносачена промяна в личните навици
23 Трудности с твоя работодател или лидер
20 Промяна на работните условия и/или време
20 Преместване
20 Промяна на училището
19 Промяна в дейностите за почивка
19 Промяна на църквата или въвлечеността в църквата
18 Промяна в социалните дейности
17 Теглене на малък заем
16 Промяна в навиците на спане
15 Промяна в честотата на прибирането удома
15 Промяна в навиците на хранене
13 Ваканции
12 Рождество
11 Малки проблеми със закона (нарушаване закона за движение)

———
Оценка:

150-200 точки – всичко е наред!
200-300 точки – бъди внимателен. Необходимо е да направиш нещо, за да намалиш стреса.
300+ точки – ако не направиш нещо сега, си се насочил към прегаряне!


Малко хумористично от мен: пропуснали са в списъка точка - Кандидатгимназиални вълнения :1069
Синът ми е на 18. Изживявам мечтите си. Центрирана и щастлива съм :) Виждам се отново майка.
Аватар
Kleo
Вятър в косите...
Мнения: 15467
Регистриран на: 20 Авг 2010, 10:00
Местоположение: София

Re: Коледно тестче + още нещо + ТЕСТОВЕ

Мнение от Kleo »

Забавен ТЕСТ, планирай идеалното си френско Лято и разбери кой известен Мъж е твоята половинка

Моят резултат:Дейвид Ганди. Мускулестият британски модел е твоята звездна сродна душа, с която никак няма да скучаеш! Готова ли си да се изгубиш в тези прекрасни сини очи?

Изображение
Синът ми е на 18. Изживявам мечтите си. Центрирана и щастлива съм :) Виждам се отново майка.
Аватар
Kleo
Вятър в косите...
Мнения: 15467
Регистриран на: 20 Авг 2010, 10:00
Местоположение: София

Re: Коледно тестче + още нещо + ТЕСТОВЕ

Мнение от Kleo »

38 (2 год младше) :222 :1216
Синът ми е на 18. Изживявам мечтите си. Центрирана и щастлива съм :) Виждам се отново майка.
Аватар
cchery
Завършена форумна мечка
Мнения: 7926
Регистриран на: 19 Авг 2010, 11:12

Re: Коледно тестче + още нещо + ТЕСТОВЕ

Мнение от cchery »

Kleo написа:
38 (2 год младше) :222 :1216
40 (1 год младше) :423
"Умният мислещият човек по правило се съмнява във възможностите си, когато е изправен пред неизвестното."

Радостина А. Ангелова - поетеса
Аватар
Kleo
Вятър в косите...
Мнения: 15467
Регистриран на: 20 Авг 2010, 10:00
Местоположение: София

Re: Коледно тестче + още нещо + ТЕСТОВЕ

Мнение от Kleo »

Ехей, браво на нас, Черко :329
Синът ми е на 18. Изживявам мечтите си. Центрирана и щастлива съм :) Виждам се отново майка.
Публикувай отговор