ТЕСТОВЕ

Свобода на словото
Публикувай отговор
Аватар
cchery
Завършена форумна мечка
Мнения: 7926
Регистриран на: 19 Авг 2010, 11:12

Re: Коледно тестче + още нещо + ТЕСТОВЕ

Мнение от cchery »

ТЕСТ: Какъв си бил/а в предишния си живот?

https://m.vesti.bg/testove/test-kakyv-s ... -zhivot-45" onclick="window.open(this.href);return false;



Резултат
Твоят отговор е Откривател

Винаги искаш да получаваш още - знания, спомени, приятели.

Това, което знаеш и можеш, не ти е достатъчно и постоянно търсиш нови хоризонти за реализация.

Това е страхотно, продължавай да грабиш с големи шепи от живота със същата страст.
"Умният мислещият човек по правило се съмнява във възможностите си, когато е изправен пред неизвестното."

Радостина А. Ангелова - поетеса
Аватар
Kleo
Вятър в косите...
Мнения: 15467
Регистриран на: 20 Авг 2010, 10:00
Местоположение: София

Re: Коледно тестче + още нещо + ТЕСТОВЕ

Мнение от Kleo »

И аз искам да си направя този тест, но нещо не сполучвам с линка, Чери :1044
Синът ми е на 18. Изживявам мечтите си. Центрирана и щастлива съм :) Виждам се отново майка.
Аватар
Kleo
Вятър в косите...
Мнения: 15467
Регистриран на: 20 Авг 2010, 10:00
Местоположение: София

Re: Коледно тестче + още нещо + ТЕСТОВЕ

Мнение от Kleo »

Кой герой от сериала Приятели си ти?

Изображение

Представи си, че стоиш на прочутия оранжев диван в кафене Сентръл Парк. Гюнтер ти сервира кафе, а ти се чудиш кой точно герой от култовия сериал „Приятели“ си ти. Време е да разбереш, като направиш този бърз и забавен тест.

Към въпросите на Теста!

Изображение

Моят резултат:

Ти си Джоуи

Изображение

Спокойно! Ти не си глупава като Джоуи. Може би просто много обичаш пица и НЕ ДЕЛИШ ХРАНА?! Не по това обаче си приличате с този неустоим чаровник. Ти си човек, който обича да се забавлява, да живее за мига и по възможност – да се тормози с колкото е възможно по-малко глупости. Може да се каже, че определено си бохемът в твоя приятелски кръг. Животът е един, затова нека го живеем на макс – с усмивка, без излишни драми, с готини мацки... тоест, мъже. И добре, де, нека има и пица в изобилие!
Синът ми е на 18. Изживявам мечтите си. Центрирана и щастлива съм :) Виждам се отново майка.
Аватар
Kleo
Вятър в косите...
Мнения: 15467
Регистриран на: 20 Авг 2010, 10:00
Местоположение: София

Re: Коледно тестче + още нещо + ТЕСТОВЕ

Мнение от Kleo »

Онлайн Тестове в различни категории

Тест, Подхожда ли ви работата?

Моят резултат:
Вие прекрасно се оправяте във всяка ситуация - както житейска, така и професионална. Притежавате рядкото качество да не забелязвате собствените си достойнства и като следствие от това не преставате да търсите възможност за усъвършенстване. Чувствате се достатъчно добре на всякаква работа, затова бъдете внимателни - не се съгласявайте на първата предложена. И знайте, че каквото и да правите, всичко ще Ви доставя удоволствие.
Синът ми е на 18. Изживявам мечтите си. Центрирана и щастлива съм :) Виждам се отново майка.
Аватар
Kleo
Вятър в косите...
Мнения: 15467
Регистриран на: 20 Авг 2010, 10:00
Местоположение: София

Re: Коледно тестче + още нещо + ТЕСТОВЕ

Мнение от Kleo »

Черногледи ли сте?, ТЕСТ - цък!

Моят резултат:

Уравновесени личности сте! Внимателни и чувствителни, Вие имате дискретно чувство за хумор и сте способни да решавате възникналите проблеми. Не Ви задоволяват повърхностното впечатление и общите приказки, стремите се да вникнете в същността на нещата. Обикновено сте уравновесени, но понякога се люшкате между периоди на безгрижен оптимизъм, в които търсите само удоволствия, и други, в които забелязвате само най-далечните цели и те Ви се струват недостижими. Тогава губите надежда и ставате неспокойни. Опитайте се да подхождате към живота с чувство за ирония. Застанете с главата надолу, и ще видите, че светът може да бъде различен. Научете се да възприемате позитивно приливите и отливите в живота.
Синът ми е на 18. Изживявам мечтите си. Центрирана и щастлива съм :) Виждам се отново майка.
Аватар
cchery
Завършена форумна мечка
Мнения: 7926
Регистриран на: 19 Авг 2010, 11:12

Re: Коледно тестче + още нещо + ТЕСТОВЕ

Мнение от cchery »

Kleo написа:Черногледи ли сте?, ТЕСТ - цък!

Моят резултат:

Уравновесени личности сте! Внимателни и чувствителни, Вие имате дискретно чувство за хумор и сте способни да решавате възникналите проблеми. Не Ви задоволяват повърхностното впечатление и общите приказки, стремите се да вникнете в същността на нещата. Обикновено сте уравновесени, но понякога се люшкате между периоди на безгрижен оптимизъм, в които търсите само удоволствия, и други, в които забелязвате само най-далечните цели и те Ви се струват недостижими. Тогава губите надежда и ставате неспокойни. Опитайте се да подхождате към живота с чувство за ирония. Застанете с главата надолу, и ще видите, че светът може да бъде различен. Научете се да възприемате позитивно приливите и отливите в живота.
Това е и моят резултат. Аз имах 32 точки. В общи линии съм на кантара и с предходната категория. :954 . Смятам, че е сравнително точен този тест.
"Умният мислещият човек по правило се съмнява във възможностите си, когато е изправен пред неизвестното."

Радостина А. Ангелова - поетеса
Аватар
Kleo
Вятър в косите...
Мнения: 15467
Регистриран на: 20 Авг 2010, 10:00
Местоположение: София

Re: Коледно тестче + още нещо + ТЕСТОВЕ

Мнение от Kleo »

Ха-ха, Чери, и аз бях с 32 точки :922
Синът ми е на 18. Изживявам мечтите си. Центрирана и щастлива съм :) Виждам се отново майка.
Аватар
Kleo
Вятър в косите...
Мнения: 15467
Регистриран на: 20 Авг 2010, 10:00
Местоположение: София

Re: Коледно тестче + още нещо + ТЕСТОВЕ

Мнение от Kleo »

Синът ми е на 18. Изживявам мечтите си. Центрирана и щастлива съм :) Виждам се отново майка.
Аватар
Kleo
Вятър в косите...
Мнения: 15467
Регистриран на: 20 Авг 2010, 10:00
Местоположение: София

Re: Коледно тестче + още нещо + ТЕСТОВЕ

Мнение от Kleo »

Създай сама идеалния си дом и разбери къде трябва да живееш - ТЕСТ с 4 въпроса, с илюстрации!

Изображение

Моят резултат гласи: Уютна хижа в Алпите. Ти обичаш уюта и топлината, и за теб няма по-прекрасно нещо от камина, бумтящ огън, горещ шоколад и топли прегръдки. Ето защо идеалното място за теб е хижа някъде из френските Алпи, откъдето да се наслаждаваш на спиращи дъха гледки.
Синът ми е на 18. Изживявам мечтите си. Центрирана и щастлива съм :) Виждам се отново майка.
Аватар
Kleo
Вятър в косите...
Мнения: 15467
Регистриран на: 20 Авг 2010, 10:00
Местоположение: София

Re: Коледно тестче + още нещо + ТЕСТОВЕ

Мнение от Kleo »

Канарче, кученце, златна рибка или коте сте вие в Любовта? :1044

Като кое животно изразявате обичта си?

Аз се разпознавам главно в описанието за канарчето и котенцето, а вие?
Синът ми е на 18. Изживявам мечтите си. Центрирана и щастлива съм :) Виждам се отново майка.
Аватар
Kleo
Вятър в косите...
Мнения: 15467
Регистриран на: 20 Авг 2010, 10:00
Местоположение: София

Re: Коледно тестче + още нещо + ТЕСТОВЕ

Мнение от Kleo »

Изображение

Розата, която избереш, показва каква си в действителност от Косара Василева, Тест, © Dama.bg

Ако трябва да сме напълно откровени, трябва да признаем, че всички носим някаква маска. Някои от нас - и повече от една. И понякога толкова свикваме с тази своя маска, с тези свои маски, че забравяме какво наистина се крие под тях. Е, този тест ще ви го припомни.

Погледнете розите. Коя привлече погледа ви? Готови ли сте? А сега вижте какво значи това...

1. Класическата червена роза означава, че зад амплоато ти на силна и независима жена се крие жена с дълбока чувствителност, жена нежна и ранима. Жена, която се е уморила от еманципацията, която светът днес ни налага. Жена, която търси мъж, който да ѝ позволи от време на време да бъде слаба.
2. Зелената роза показва, че си жена, която всички търсят, когато са изправени пред някакъв проблем. Жена, която умее да вдъхва сила и вяра на околните. Жена, която кара другите да се усмихват и в най-сивия ден. Но... и жена, която има нужда от време на време някой да зарежда нея. Някой да се погрижи за нея. Някой да вдигне и окуражи нея. Жена, която винаги е там за останалите... и чака да се появи този, който ще е там за нея.
3. Розата в бледорозов цвят говори за нежност, ранимост, съпричастност, загриженост, способност да съпреживяваш тревогите и радостите на хората около себе си. Но тази роза говори и за друго - говори за това, че често пренебрегваш себе си, че забравяш истинската си стойност, че си склонна да се подценяваш и да се съмняваш в себе си. Изборът на тази роза показва, че е крайно време да се погледнеш в огледалото и да си спомниш коя си и колко си прекрасна.
4. Шарената роза показва, че си човек, който винаги е център на компанията. Човек, когото всички харесват и когото всички следват. Човек със силно влияние и силна харизма. Но под повърхността се крие човек, който познава до болка чувството да си сам сред хора. Човек, който разбира останалите, но често се чувства неразбран. Човек, който е заобиколен от последователи и "фенове", но често се чувства изолиран зад стените, които е издигнал около сърцето си - сърце, което много е обичало, но и много е страдало...
5. Жълтата роза е знак, че обичаш да планираш всичко в аванс. Обичаш да си представяш бъдещето и да градиш планове за него. Но истината е, че зад всичко това се крие неумение да останеш в настоящия момент, да изживееш настоящия момент. Защо? Просто защото си идеалист и перфекционист. И забравяш, че нищо в живота не е перфектно. Нищо не е идеално. Забравяш го и планирайки, се опитваш да създадеш идеалното и перфектно бъдеще. А единственото, което трябва да направиш, е да се потопиш в настоящето. Защото именно това да се потопиш в живота...
6. Синята роза означава, че си човек, който обича предизвикателствата; който не се плаши от отговорностите; който притежава визия и в същото време - невероятен потенциал да превръща идеите си в реалност. Но... синята роза означава и че си човек, който е свикнал да се справя с всичко сам и не обича да търси помощ. А трябва. Защото всъщност за това сме хора - за да си помагаме. За да протягаме ръка. И за да поемаме протегнатата. И в това няма нищо лошо, нищо срамно. Напротив - именно това ни прави хора. Именно това ни прави силни. Именно това ни прави истински...
Синът ми е на 18. Изживявам мечтите си. Центрирана и щастлива съм :) Виждам се отново майка.
Публикувай отговор