ТЕСТОВЕ

Свобода на словото
Публикувай отговор
Аватар
Kleo
Вятър в косите...
Мнения: 15467
Регистриран на: 20 Авг 2010, 10:00
Местоположение: София

Re: Коледно тестче + още нещо + ТЕСТОВЕ

Мнение от Kleo »

Kleo написа:
Kleo написа:


Това е същият тест като по-горе, но тук мандалите се открояват по-ясно и човек може по-лесно да си избере "неговата" за дадения момент :524
Днес отново си направих горния ТЕСТ с избора на МАНДАЛА. Готиното на този тест е в това, че е МОМЕНТЕН, тоест отразява настоящото състояние и нужда. Ето кои три картинки си избрах сега:

6. Комуникация

Водещ елемент – вода.

Носи в себе си енергията на кита - пазител на тайните на океана, разказвач на неговите истории...

Тази мандала демонстрира силата на комуникацията помежду ни – всеки кръг е различен от другите и спомага за цялостната хармония. Такива сме и ние, такива са и начините, чрез които общуваме помежду си – вербално и невербално. Мандалата напомня, че трябва да се свържем със своя център и винаги, когато общуваме, да изразяваме своето истинско аз. Ако сте избрали тази мандала, трябва да насочите вниманието си не само към това, което казват хората до вас, но и към това, което НЕ казват. Насочете вниманието си и към посланията, които ВИЕ им изпращате. Уверете се, че те са позитивни – както за вас, така и за останалите. Говорете със сърцето си и се научете да чувате сърцата на другите.

11. Вдъхновение

Водещ елемент – въздух.

Носи енергията на пауна – въплъщение на красотата, на присъствието, което се забелязва, на увереността...

Центърът на мандалата наподобява пера. Носи усещане за въздушност. Това е символ на творческото начало, на оригиналността, на различността. Да се изправиш гордо пред света и да покажеш истинската си красота – това значи да живееш вдъхновен живот. Ако сте избрали тази мандала, трябва да намерите повече смелост в себе си и да дадете израз на талантите си. Нека те бъдат пътеводна светлина в живота ви. Използвайте ги, за да вдъхновявате себе си и хората около себе си. Използвайте ги, за да осъществите призванието си. За да сбъднете мечтите си.

14. Мотивация

Водещ елемент – огън.

Носи енергията на коня – символ на енергията и свободата.

В сърцето на мандалата е пламъкът – този, който пали искрата в нас, който ни движи напред, който поддържа енергията ни жива. Пламъкът, който ни кара да вярваме, че няма нищо невъзможно. Стига да сме мотивирани, устремени, фокусирани. Освободени. Ако сте избрали тази мандала, трябва да се отърсите от ограниченията, страховете и предразсъдъците си. Почувствайте опиянението от това да бъдете себе си. Да изградите живота, който искате. Да се борите за това, в което вярвате. И да не се предавате, докато не го постигнете. Дайте поле за изява на амбицията си. Дайте свобода на мечтите си.
Синът ми е на 18. Изживявам мечтите си. Центрирана и щастлива съм :) Виждам се отново майка.
Аватар
Kleo
Вятър в косите...
Мнения: 15467
Регистриран на: 20 Авг 2010, 10:00
Местоположение: София

Re: Коледно тестче + още нещо + ТЕСТОВЕ

Мнение от Kleo »

Синът ми е на 18. Изживявам мечтите си. Центрирана и щастлива съм :) Виждам се отново майка.
Аватар
Kleo
Вятър в косите...
Мнения: 15467
Регистриран на: 20 Авг 2010, 10:00
Местоположение: София

Re: Коледно тестче + още нещо + ТЕСТОВЕ

Мнение от Kleo »

Синът ми е на 18. Изживявам мечтите си. Центрирана и щастлива съм :) Виждам се отново майка.
Аватар
Kleo
Вятър в косите...
Мнения: 15467
Регистриран на: 20 Авг 2010, 10:00
Местоположение: София

Re: Коледно тестче + още нещо + ТЕСТОВЕ

Мнение от Kleo »



Моят резултат:

Работещата в екип

Това, което те мотивира най-много, са инстинктите ти да доставяш удоволствие на хората около теб. Да, но това не означава, че си слаб противник. Просто си невероятно добра в координирането на работата с екипа. Правиш всичко с невероятна страст. Винаги намираш правилните думи и това ти помага да се справяш с професии, при които е важна съвместната работа, независимо дали става дума за привличане на нови корпоративни клиенти или креативни брейнсторминги в рекламна агенция. Отлично се справяш и с воденето на преговори. При наличието на евентуален спор, би открила най-ефективното решение за компромис и от двете страни. Подходящи кариери: PR, музика, организиране на събития, маркетинг, планиране на сватби, педиатрия, международни отношения, търговия.


[img]http://p.cosmopolitan.bg/tests/kum-kakv ... -636x0.jpg[/img]
Синът ми е на 18. Изживявам мечтите си. Центрирана и щастлива съм :) Виждам се отново майка.
Аватар
Kleo
Вятър в косите...
Мнения: 15467
Регистриран на: 20 Авг 2010, 10:00
Местоположение: София

Re: Коледно тестче + още нещо + ТЕСТОВЕ

Мнение от Kleo »

Този психологически тест с картинките ще ви помогне да опознаете вашия тип личност. Изберете една от 6 снимки, която най-много ви харесва, всяка картина се характеризира с различни типове характери.

[img]http://www.img-share.eu/f/images/189/te ... 4kyGud.jpg[/img]

1. Вие сте щедър и морален човек
Вие се стремите да се превърне в най-добрия. Имате най-високите амбиции и стандарти. На хората може да им се струва ,че сте с труден характер , но най-трудното за вас е да останете насаме със себе си. Вие работите здраво, но не сте егоист. Вие работите, защото искате да направите света по-добър. Обичате много силно, докато не ви наранят. И тогава … все още не преставате да дарявате любов. Много малко хора могат да оценят всичко, което правите за тях.

2. Вълнуващ и честен човек.
Вие сте отговорен човек, който се грижи за другите. Вие вярвате в честната работа и лесно поемате ангажименти. Вие имате добър характер. Вие създавате доверие в хората. Вие сте ярък, бърз и остроумен. Винаги имате нещо интересно за разказване.

3. Интелигентен и внимателен човек.
Вие сте велик мислител. Вашите мисли и идеи са най-важното нещо. Обичаш ли да обмисляте своите теории и възгледи сами. Вие сте интроверт. Вие харесвате да общувате заедно с тези, които обичат да мислят и да учат. Вие никога не са повърхностни. Вие прекарвате много време в размишления за морала на обществото. Вие се опитвате да направите това, което е правилно, дори ако по-голямата част от обществото не се съгласява с вас.

4. Мъдър човек и философ по душа.
Вие сте уникален, единствен по рода си в духовен план. До вас няма никой, който дори леко да прилича на вас. Вие сте интуитивен и доста странен. Вие често са неразбрани, и това ви наранява. Имате нужда от лично пространство. Вашата творческа е необходимо да се развива, тя изисква да получавате уважение от околните. Вие сте човек, който ясно се вижда светлината и тъмните страни на живота. Вие сте много емоционален човек.

5.Уверен и доминиращ човек.
Вие сте много независим. Вие сте на принципа „ще го направя сам". Доверявате се само на себе си. Знаете ли как да останете силни за себе си и хората, които обичате. Вие знаете какво искате и да не се страхувате да се борите за постигането му. Единственото нещо, от което имате нужда е хората да бъдат искрени с вас. Обичате честността и правдата.

6.Мил и чувствителен човек.
Можете лесно да се изградите връзка с хората. Имате много приятели, и вие обичате да правите живота им по-добър. Вие имате топла и светла аура. Хората се чувстват много спокойни във ваше присъствие. Всеки ден мислите как да направите деня си още по-щастлив. Вие искате да бъдете интересен, мъдър и уникален. Необходима ви е любов повече от на всеки друг в света. Готови сте дори да обичате и тези, които не ви обичат, за да получите любов.

Аз в момента си избрах картинки 2 и 3, а вие?
Синът ми е на 18. Изживявам мечтите си. Центрирана и щастлива съм :) Виждам се отново майка.
Аватар
Kleo
Вятър в косите...
Мнения: 15467
Регистриран на: 20 Авг 2010, 10:00
Местоположение: София

Re: Коледно тестче + още нещо + ТЕСТОВЕ

Мнение от Kleo »



Аз се оказах Темпераментен артист

Обичате светлината на прожекторите. Вашата енергия, ентусиазъм и експлозивна личност не могат да минат незабелязани. Вашата страст е творчеството и изкуството, но имате и интелектуална страна - обичате дебатите. Въпреки че обожавате вниманието, вие сте топлосърдечни и обичате да давате. Няма съмнение, че сте роден лидер, но понякога може да сте прекалено властни и доминиращи. Вие сте истински артист и светът е вашата сцена. Притежавате рядка увереност, която ви кара да сияете.


[img]http://cdn.playbuzz.com/cdn/851a70ee-cd ... 25a9e2.jpg[/img]

А ВИЕ?
Синът ми е на 18. Изживявам мечтите си. Центрирана и щастлива съм :) Виждам се отново майка.
Аватар
Kleo
Вятър в косите...
Мнения: 15467
Регистриран на: 20 Авг 2010, 10:00
Местоположение: София

Re: Коледно тестче + още нещо + ТЕСТОВЕ

Мнение от Kleo »



Твоят резултат

Вие сте принцеса Даяна

„Не действам по наръчник... Аз се ръководя от сърцето, а не от главата.“

В живота ви е имало нелеки моменти, но това ви е направило още по-добър човек. Усмивката никога не слиза от лицето ви. Хората ви обичат заради голямото ви сърце и отдаденост към тях. Вие сте един добър пример за подражание, имате безупречен стил и винаги ще будите възхищението на околните.
Синът ми е на 18. Изживявам мечтите си. Центрирана и щастлива съм :) Виждам се отново майка.
Аватар
Kleo
Вятър в косите...
Мнения: 15467
Регистриран на: 20 Авг 2010, 10:00
Местоположение: София

Re: Коледно тестче + още нещо + ТЕСТОВЕ

Мнение от Kleo »



Моят резултат от теста - Самостоятелната мацка
Редно е цялата страна да си вземе почивен ден в твоя чест, защото ти, скъпа, просто излъчваш независим дух! Достатъчно умна си да потърсиш съвет при нужда, но имаш достатъчно доверие в себе си, за да поемаш здравословни рискове като самостоятелно пътуване например. Фактът, че понякога допускаш, че наистина имаш нужда от помощ, би могъл да доведе до нови връзки, защото на всички ни допада мисълта да се чувстваме нужни. Впусни се в приключения, които те плашат – да започнеш свой бизнес например. Дори да не разчиташ на ничия подкрепа, куражът ти ще ти помогне да се издигнеш нагоре.


[img]http://p.cosmopolitan.bg/tests/nezavisi ... -636x0.jpg[/img]



Моят резултат - [img]http://dama.bg/uploaded/quizzes/0fe458f ... f79f8d.png[/img]
Синът ми е на 18. Изживявам мечтите си. Центрирана и щастлива съм :) Виждам се отново майка.
Аватар
Kleo
Вятър в косите...
Мнения: 15467
Регистриран на: 20 Авг 2010, 10:00
Местоположение: София

Re: Коледно тестче + още нещо + ТЕСТОВЕ

Мнение от Kleo »



Моят резултат:

Индиго

Душата ви жадува за дълбока концентрация, интроспекция и медитация - нещо което ви помага да постигнете по-високи нива на съзнание, но имате лека склонност към фанатизъм и пристрастяване.

Структурата ви дава смисъл и идентичност. Егото ви стимулира дясната половина на мозъка, свързана с креативността и пространствените способности. В моменти на стрес обаче можете да се превърнете в царе на драмата и често да правите от мухата слон.


[img]http://cdn.playbuzz.com/cdn/c2cd2a77-6e ... 868bd5.jpg[/img]

А вашите цветове кои са, дами?
Синът ми е на 18. Изживявам мечтите си. Центрирана и щастлива съм :) Виждам се отново майка.
Аватар
Kleo
Вятър в косите...
Мнения: 15467
Регистриран на: 20 Авг 2010, 10:00
Местоположение: София

Re: Коледно тестче + още нещо + ТЕСТОВЕ

Мнение от Kleo »



Моят резултат:
Златната среда
Не прекарваш кой знае колко време сама, само че понякога обичаш времето, което посвещаваш изцяло на себе си, без да се съобразяваш с някого. Разходките по магазините в собствената ти компания те правят истински щастлива например. На кино сама? Защо не?! Определено не си от типа хора, които биха заминали сами на друг континент, но обичаш да поддържаш баланс в комуникацията си.


[img]http://p.cosmopolitan.bg/tests/strah-li ... -636x0.jpg[/img]
Синът ми е на 18. Изживявам мечтите си. Центрирана и щастлива съм :) Виждам се отново майка.
Аватар
Kleo
Вятър в косите...
Мнения: 15467
Регистриран на: 20 Авг 2010, 10:00
Местоположение: София

Re: Коледно тестче + още нещо + ТЕСТОВЕ

Мнение от Kleo »

Синът ми е на 18. Изживявам мечтите си. Центрирана и щастлива съм :) Виждам се отново майка.
Публикувай отговор