Предсказания и Синхроничност Прим - Лада Марина от Facebook

Свобода на словото
Публикувай отговор
Аватар
Kleo
Вятър в косите...
Мнения: 15467
Регистриран на: 20 Авг 2010, 10:00
Местоположение: София

Re: Предсказания и Синхроничност - Лада Марина от Facebook

Мнение от Kleo »

22.12. Влизаме в деня на Благородния Елен, царят на гората, кралят на баланса, пазителят на мира.

От днес влизаме в три дни, през които младото Слънце изгрява всеки ден на едно и също място, сякаш времето е спряло и космическата матрица намества числата за новата игра. Три дни, през които да върнем баланса в ежедневието си, да обърнем внимание на приятелите, семейството и себе си, да изключим от работен режим, да се потопим в празници.

Днес Благородният Елен ни дава начало на тези няколко спокойни дни, през който бъдете нежни към себе си, внимателни към другите. Усмихвайте се, приемайте подаръците с радост и благодарност, и нека помним, че всеки го намира онова, което му е нужно, а не онова, което той търси.

Приятен пазарен ден ви пожелавам. Спомнете си, Меркурий е ретрограден, явно да купуваме телефони и компютри за подаръци за тази Коледа е крайно неподходящо :) Изберете друг подарък, правен ръчно, произведен в България, роден по нашите земи. Грижете се за себе си, семейството си и страната си колкото можете и както можете.

Спокоен ден и добро настроение!

Лада Марина :954

Изображение
Синът ми е на 18. Изживявам мечтите си. Центрирана и щастлива съм :) Виждам се отново майка.
Аватар
Kleo
Вятър в косите...
Мнения: 15467
Регистриран на: 20 Авг 2010, 10:00
Местоположение: София

Re: Предсказания и Синхроничност - Лада Марина от Facebook

Мнение от Kleo »

5*ти Януари. Влизаме в предпоследния ден от Трецената на Кучето, когато беше добре да си припомним, че доверието между хората и проявената добрина от наша страна са едни от най ценните неща в живота.

Днес влизаме в деня на Алигатора и още Крокодила, който ще ни донесе емоционални спомени и мечтания за любов и добруване. Чудесен ден, за да си ги пожелаем!

Днес е и денят преди Водици, Водата чува, тя ще чуе молбите ви, ще ги отнесе високо, високо до висшите представители на Аза ни и ще сбъднат желанията ни! Така че тази вечер, напълнете един съд с вода и го изнесете навън, под небето. Кажете си името на глас на водата и я оставете да помълчи под Луната и звездите. В полунощ я наречете с вашето желание. Нека желанието да не засяга други хора, лица и имена. Да си бъде лично ваше и като си го пожелавате си представете детайли от живота си, все едно то вече се е сбъднало. Наречете водата и я оставете навън да изпрати вашето желание към Звездите. Сутринта си измийте лицето с тази вода и полейте цветята вкъщи. Кажете си Да бъде! И ще бъде.

И малки детайли от деня: търпение, търсене на скрити причини, овладяване на вътрешни противоречия. Защита на близките. Потапяне в мечтания и блянове. Време е да се попитате защо не, какво ви спира да имате това, което искате. Алигаторът олицетворява нашите страхове от дълбочини емоции и самоопознание. Какво ме е страх да разбера за себе си?

И - внимавайте какво си пожелавате! - казал го е още Конфуций.

Прекрасен ден!

:329 Лада Марина

[img]http://www.beu.bg/images/11/14e15cb53ac ... 2979b5.jpg[/img]

9 житейски урока от Конфуций

Признат за „учител на 10 000 поколения“ великият мислител Конфуций оставя трайна следа в мислите не само на хората в Китай, Япония, Корея и Виетнам, но и на целия свят. Днес ви представяме 9 негови житейски урока, които всеки от нас би трябвало да пречете.

1. Просто продължавайте да вървите.

“Не е важно колко бавно вървите, важно е да не спирате.“

Ако вие продължавате да вървите по правилния път, то в крайна сметка ще достигнете до своето местоназначение. Трудната работа е необходимо да се изпълнява последователно. Човекът, който постига успех е този, който остава предан на идеята и независимо от обстоятелствата се движи към целта си.

2. Вашите приятели имат значение.

“Не се сприятелявайте с човек, който не е по-добър от вас.“

Вашите приятели са един вид пророчество за вашето бъдеще. Вие се насочвате натам, където те вече са. Това е добър повод да си търсите приятели, които се движат в същата посока, която и вие сте избрали. Ето защо се обкръжавайте с хора с огън в сърцето си!

3. За хубавото се заплаща.

„Лесно се ненавижда и не лесно се обича. Хубавите неща изискват някакви усилия, много по-лесно е да постигнеш нещо не дотам хубаво.“

Това обяснява много. По-лесно е да ненавиждаш, по-лесно е да проявиш негативизъм, по-лесно е да си намериш оправдание. Любовта, прошката и великодушието вървят ръка за ръка с голямото сърце, големия ум и не винаги са лесно достижими.

4. Отначало подгответе инструментите си.

“Жизнените очаквания зависят от усърдието и старанието. Механик, който иска да усъвършенства работата си, отначало трябва да подготви инструментите си.“

Конфуций е казвал: “Успехът зависи от предварителната подготовка и без такава подготовка се търпи неуспех“.

С каквото и да се занимавате в живота си, за да успеете, първо е необходимо да се подготвите. Но даже и най-големият неуспех може да ускори пътя към успеха, защото представлява жизнен урок.

5. Няма нищо лошо в това, че сте сгрешили.

Няма нищо лошо в това, че сте сгрешили, ако не продължавате да помните за това. Не преживявайте напразно. Не позволявайте на грешките да ви развалят деня. Не позволявайте на негативното да занимава вашите мисли. Нашите грешки са наши учители! Празнувайте грешките си!

6. Обръщайте внимание на последствията.

“Когато си разгневен, мисли за последствията.“

Соломон е казвал: “Търпеливият е по-добър от храбрия и владеещият себе си е по-добър от завовевателя“. Винаги помнете, че е необходимо да запазите самообладание и мислете за последствията.

7. Внасяйте корекции.

„Ако е очевидно, че целите не могат да бъдат достигнати, не коригирайте целите, коригирайте действията.“

Ако вашите цели ви се струват неизпълними през тази година, то сега е най-добрия момент да пренастроите плана си за тяхното достигане. Не възприемайте неуспеха като вариант, настройте платната си на успех и плавно се движете към целите си.

8. Можете да се учите от всеки.

„Ако вървя с двама души, то всеки от тях ще влиза в ролята на мой учител. Аз ще подражавам на добрите черти на единия и ще поправям в себе си минусите на другия.“

Вие можете и трябва да извличате уроци от всеки, бил той светец или мошеник. Всеки живот – това е история, изпълнена с уроци, узрели за събиране.

9. Всичко или нищо.

„С каквото и да се занимавате, правете го от сърце.“

С каквото и да се занимавате, правете го с пълно отдаване, или въобще не го правете. За да постигнете успех, от вас ще е необходимо да отдадете най-доброто, на което сте способни и тогава вие ще живеете без съжаления.
Синът ми е на 18. Изживявам мечтите си. Центрирана и щастлива съм :) Виждам се отново майка.
Аватар
Kleo
Вятър в косите...
Мнения: 15467
Регистриран на: 20 Авг 2010, 10:00
Местоположение: София

Re: Предсказания и Синхроничност - Лада Марина от Facebook

Мнение от Kleo »

15*ти Януари, влизаме в деветия ден от Трецената на Нощта, когато опознаваме страховете си, сънуваме бъдещето си и потъваме в сенките си. Днес сме под влиянието на енергията на знака на Маймуната, която ще отвори деня ни за различни възможности, ще смени плановете ни, ще изпълни деня ни с шарени, вкусни и неочаквани неща.

Маймуната е животинският аватар на Магьосника. На онзи Маг, който с възможностите и чара си, омагьосва публиката. Бързите му пръсти водят хилядите вторачени в него погледи, дълбоките му очи проникват в тайните ни, усмивката му разтопява ледове и граници. Почувствайте се Магьосници днес. Бъдете в центъра на вниманието, изисквайте да ви последват, покажете как се справяте с най сложните задачки през деня си, запазете увереност.

Вие сте изкусни диригенти на живота си!

Изображение

:524
Синът ми е на 18. Изживявам мечтите си. Центрирана и щастлива съм :) Виждам се отново майка.
Аватар
Kleo
Вятър в косите...
Мнения: 15467
Регистриран на: 20 Авг 2010, 10:00
Местоположение: София

Re: Предсказания и Синхроничност - Лада Марина от Facebook

Мнение от Kleo »

19*ти Януари, влизаме в последния ден от Трецената на Нощта, когато търсихме себе си в тъмното, справяхме се със страховете си и разбрахме повече за любимите си. Сънувахме, мечтахме, плакахме от дълбокото изживяване на любовта, смяхме се в свобода. Време е да се издигнем над всичко изживяно и с помощта на Орела, който е знака на деня днес и да погледнем от една друга - най-висока гледна точка как изглеждат нещата ни.

Започнахме преди 13 дни с ден Нощ, обещахме си да се вслушваме в тихичкия глас на интуицията си и да не се страхуваме от тъмното, веднага на втория ден засяхме това намерение, започнахме да правим нещо, при всеки е било различно в деня на Семето, след това съживихме семенцето със силата на Дракона и родихме пеперуда от какавидата със Смъртта, след нея влязохме отново в баланс в Елена и си дадохме нова надежда със Звездата. След това потопихме всичко във Вода и стана емоционално, но така тествахме силите си на Воини в живота си и проверихме етиката в отношенията си с Кучето. След това поиграхме с Маймуната, за да се върнем обратно на Пътя, защото там се чувстваме най хора... минахме през Тръстиката, за да бъдем заедно с другите и Ягуар, за да усетим земята и да премислим как да преминем отвъд страховете си. И днес в последния ден на Трецената се издигаме на крилете на Орела, високо високо, чак до Слънцето, за да може чучулигата, кацнала на крилете на Орела да попее на Боговете ...

Орелът и Чучулигата /басня/

Чучулигата пеела толкова красиво, но не можела да полети така високо като орела и не можела да стигне царството на Боговете, за да я чуят! Така че помолила Орела, да я качи на крилете си и да полетят заедно високо нагоре към Слънцето, за да може да попее на Боговете! Орела се съгласил и Чучулигата плахо се качила на гърба му, полетели нагоре, нагоре към небето и наистина скоро то се озвучило от красивата песен на чучулигата и всички Богове притихнали, заслушани в чудната песен на чучулигата, която благодарение на силата на крилете на Орела, стигнала своите Богове и ... Слънцето..

Чучулигата е нашата Интуиция, а силните криле на Орела е силата на нашия Ум... съчетани Заедно, те могат да стигнат до Слънцето, до Истината и да бъдат чути... от Нас.

Изображение

:954 :954 :954 :954 :954 :954 :954 :954 :954 :954 :954 :954 :954 :954 :954
Синът ми е на 18. Изживявам мечтите си. Центрирана и щастлива съм :) Виждам се отново майка.
Аватар
Kleo
Вятър в косите...
Мнения: 15467
Регистриран на: 20 Авг 2010, 10:00
Местоположение: София

Re: Предсказания и Синхроничност - Лада Марина от Facebook

Мнение от Kleo »

21*ви Юли, влизаме в нова Трецена по майски календар. Тази на Огледалото и още " Резеца". Резеца, който с безкрайна прецизност минава по тънката граница между черното и бялото, между истината и лъжата. Разделя цялото на две половини, за да могат те да застанат една срещу друга и да се опознаят в очите на другата. Така и ние - хората, в началото на нашето създаване сме разделени на мъж и жена, на Аз и Другия, на пасивна и активна част, за да можем да осъзнаем кои сме , благодарение на нашите Отражения. През Трецената на Огледалото търсим себе си в постъпките, лицата, маниерите, действията, характера, думите на Другия. Няма черно и бяло, всичко е едно и изкуството да живееш и да бъдеш, минава през осъзнаването, че света е разделен на две, за да може да бъде създадена материята. Защото без плюс и минуса, нямаше да има съревнование, еволюция и движение. Идваме от среда в която няма Аз и Той. Нека през идните 13 дни да си спомним това и да не поставяме нещата в две везни. Нека да не поставяме граници и да не наричаме нещата " true or false" . Няма категоричен положителен и отрицателен отговор , не съществува разделение между Теб и Него. Не си по различен от това, което харесваш и не ги далече от това, което те дразни. Да съберем разликите, да разберем различията. Да си спомним, че бялото и черното са от двете страни на света, като ези и тура на една монета. amen. Карта Таро за новата Трецена: Магьосника! Осъзнаване и унифициране на личните качества. Признаване на личната сила и влияние. Мага е онзи творящ нови светове, ум. Мага въплъщава в себе си силата на Меркурий и неговата способност да преминава през всички възможни светове, за да намери отговор и изход от ситуация. Самочувствие, увереност. Общуване, постигане и съТворение.

Лада Марина :329


Изображение
Синът ми е на 18. Изживявам мечтите си. Центрирана и щастлива съм :) Виждам се отново майка.
Аватар
Kleo
Вятър в косите...
Мнения: 15467
Регистриран на: 20 Авг 2010, 10:00
Местоположение: София

Re: Предсказания и Синхроничност - Лада Марина от Facebook

Мнение от Kleo »

22*ри юли, влизаме във втория ден от Трецената на Огледалото, когато намираме себе си в другия. Всичко през тази Трецена може да бъде наше отражение; възможно е да открием себе си на най-неочаквани места! Оглеждайте се, вслушвайте се. Днес влизаме в деня на БУРЯТА. Втори ден от Трецената и вече е време да разместим местата, да погледнем нещата под друг ъгъл, да повдигнем всичко във въздуха и да разчистим место за нещо ново. В деня на Бурята се случва да излезем от емоционалния си баланс, случва се да се спречкаме с някого. Точно в тези моменти се спрете и се попитайте - Какво ме предизвиква, какво ме ядосва, кое не харесвам? Отговорите на тези въпроси са първите стъпки към разбиране на себе си. Бурята е смяна на местата, възможност на нещо ново да влезе в живота ни. Обърнете нещо в живота си. Карта Таро за деня: страшният съд, известяване, изясняване, казване на нещо на висок глас. Време за разкаяние, покаяние, явяване на изпит... пред самия себе си. Събудете старите страхове, пуснете ги на свобода и им пожелайте лек път! ;) Прекрасен слънчев ден. ЛМ

Изображение

23*ти Юли, влизаме в третия ден от Трецената на Огледалото, когато намираме себе си в лицето на другия, в неговите думи, постъпки и действия. Днес знакът на деня е СВЕТЛИНА и още Слънце :954 , когато намираме любов и уважение с другите. Приобщаваме се към група хора, събираме се със семейството. Откриваме важни неща в живота ни, които започват да светят като пътеводна светлина пред нас. Днес е ден, в които е добре да се започва нещо ново или по-скоро нещо вече започнало да премине в следващ етап на своето развитие. Днес се обръща колелото на живота, подобряваме условия, правим планове, разясняваме истината, откриваме скрити послания. Светлината е положителен знак, зарежда ни с желание, воля и огън. Показва ни верните хора и ситуации, дава ни нова информация. Всичко това ще ни помогне и да заявим наша нова позиция и нов поглед на нещата. Опитайте се днес да погледнете от друга страна. Да бъдете друг човек, да видите със сърцето и ума на другия... Да не бързате да съдите, преди да стъпите "в обувките" на другия... с любов и разбиране. с приемане и сила. със смирение и вяра, че всичко най-добро ще се случи, ако даваш най-доброто от себе си. Да бъде Светлина :) ЛМ
Синът ми е на 18. Изживявам мечтите си. Центрирана и щастлива съм :) Виждам се отново майка.
Аватар
Kleo
Вятър в косите...
Мнения: 15467
Регистриран на: 20 Авг 2010, 10:00
Местоположение: София

Re: Предсказания и Синхроничност - Лада Марина от Facebook

Мнение от Kleo »

6*ти Септември, влизаме в деветия ден от Трецената на Земята и знакът днес е Серпентина и още Дракон.

Изображение

Дракон, змия, лисица, спирала, серпентина, кундалини, саламандър... всички те носят огън в себе си и са сътворени да творят и да раждат живот. Ден за съживяване, реорганизиране, вдъхване на живот, усещане на страст, самолечение, защита на личните интереси, възпламенени емоции и чувства. Високо кръвно налягане :) или просто лесно могат да ви вдигнат кръвното.

Изображение

Топъл ден, няма да вали. Аз съм знак Дракон по майски и не мога повече да пиша, отивам да видя къде има Огън навън. И вие така направете. Търсете живота днес. Това е. Аз съм следобед в Далет, ако искате да се видим и не сте на 300 км. :) ай летете с Дракона - бълвайте Огън и се погрижете за топлината си.

Нямаше нито едно снимка с облечена жена и дракон - това е положението :)

Картините са на американския илюстратор Борис Валехо

Лада Марина, Предсказания и Синхроничност


Изображение
Синът ми е на 18. Изживявам мечтите си. Центрирана и щастлива съм :) Виждам се отново майка.
Аватар
Kleo
Вятър в косите...
Мнения: 15467
Регистриран на: 20 Авг 2010, 10:00
Местоположение: София

Re: Предсказания и Синхроничност - Лада Марина от Facebook

Мнение от Kleo »

10*ти Септември, момичета и момчета :)

Уверено, ден по ден, навлизаме все по-навътре в първия месец от есента и се приближаваме към есенното равноденствие на 23*ти, когато ще бъдем любезно поканени да влезем в дългата нощ, където ще се роди новото Слънце и ... така цикъла се върти, живота си върви и ние по Пътя, по Пътя търсим най благоприятното и доброто за нас.

Днес е денят на Водата, последният ден от Трецената на Земята. Започнахме със Земя - развихме идеята за нужда от заземяване на нашите планове и желания, преминахме през Тръстиката, Ягуара, Орела и Бухала, Огледалото и Алигатора, и Маймуната, за да стигнем днес в 13*тия ден на този период, където се срещаме с другата основна субстанция в Природата - Водата. Водата е студена и влажна. Студена, за да концентрира и събере вниманието ни в посока и влажна, защото носи живот. Водата е воин, които не спира да пробива в скалата дупка, през която да мине, воин, който няма да спре да търси изход от пещерата, в която е влязъл. Водата е постоянство, упоритост, любов, гъвкавост, чувственост, страхове и тяхното овладяване. Бъдете като Водата днес - минете от там, където ви тегли течението, за да разберете, че вие сте течението.

С любов и до утре, когато влизаме в нова Трецена. Днес след 20:00 е изключително подходящ момент, за да обявите новите си планове, да започнете, да огласите. Разбира се, този, които има желания, въпроси и мнения - нека да ги обяви към Вселената отново по това време. Чухме се, каза, че ще е онлайн след осем тази вечер :)

О и една карта Таро по въпрос ... Кое е най важното за мен през идния лунен месец ..? Рицар Пентакли. Това е единствения Рицар в таро, който не препуска, не бърза. Той сякаш е стигнал там където иска да бъде и единственото, което ще направи е да изчака подходящия момент и ситуация, за да вземе своето. Рицар Пентакли е прилежност, методичност и прагматичност, за да постигнеш това, което си планирал. Също означава укрепване на здравето и здравословен начин на живот. Може да си позволим някои решения като да спрем вредно нещо за нас през този един месец! Опитайте! През месеца на Девата се чисти :)

Доскоро!
Лада Марина

Изображение
Синът ми е на 18. Изживявам мечтите си. Центрирана и щастлива съм :) Виждам се отново майка.
Аватар
Kleo
Вятър в косите...
Мнения: 15467
Регистриран на: 20 Авг 2010, 10:00
Местоположение: София

Re: Предсказания и Синхроничност - Лада Марина от Facebook

Мнение от Kleo »

11*ти Септември, влизаме в нова Трецена по майски календар. Нови 13 дни, през които ще минем през преживявания, размишления, случки, срещи и събития, които ще ни водят в една нова посока. Ще ни дадат храна за размисъл, повод за промени, стъпки към себе си.

Майският календар е направен въз основа на взаимодействието на движението на планетите и особено
Венера и Земята, които рисуват на небето цветето на живота. Цветето на живота, което разбулва тайната на Маиа, на илюзията и ни показва, че всеки един от нас има важна вселенска мисия. Календара на Маите ни учи, че сме вселенски хора, същества, чиито живот има значение не само тук на Земята, а и за съществуването на цялата Вселена.

След този кратък абзац за нашата важност :) да продължим с Трецената, в която влизаме днес. В първия ден на тази Трецена (цикъл от 13 дни), стои знака на Кучето. Бау! :) Да си припомним, че Кучето е знакът на годината по Китайския зодиак. Тоест имаме синхронизация между знаците. Забелязвайте синхронизациите в живота си, те ни водят нанякъде. Особено ако се появят три заедно!

Кучето през идните 13 дни ще ни кара да играем, да се радваме, да пробваме разни неща, които са паднали по пода :) Кучето може да е дълго време недоверчиво, преди да даде доверието си. Кучето вечно търси нещо, рови под камъка, завира се под леглото, души непрестанно по следите, търси трескаво нещо за ядене, за игра и за любов :)

13 дни, през които ще търсим доверието в другия, за да отдадем и нашето. 13 дни, през които ще ни се играе и флиртува. И разбира се - 13 дни, през които да преговорим онези седем етични закона, които кучето, още от Анубис, носи със себе си - Честност, Работливост, Доброта, Щедрост, Скромност, Търпение, Лишение. Проверете тези добродетели, дали работят в живота ви? Имаме 13 дни. Прекрасен преход през тях, начело с Кучето и ден по ден през още 12 знака.

Изображение

Лада Марина :329
Синът ми е на 18. Изживявам мечтите си. Центрирана и щастлива съм :) Виждам се отново майка.
Аватар
Kleo
Вятър в косите...
Мнения: 15467
Регистриран на: 20 Авг 2010, 10:00
Местоположение: София

Re: Предсказания и Синхроничност - Лада Марина от Facebook

Мнение от Kleo »

Влизаме в Трецената на Водата. Днес, на 20*ти Октомври. В следващите 13 дни, колкото е дълга една Трецена, ще следваме посоката по която ще ни води Водата. Водата е интуитивното усещане за истина и неистина. Водата помага на нашата интуиция да се отключи и да ни посочва посоката. Водата е умение плавно да променяме пътя си, да заобикаляме ненужни за нас изпитания, да изкопаваме малки тунели през вековни скали..
Маите наричат Водата - Воин. Воин за свободата на чувствата, воин , който следва страстите и желанията си. Воин, който смело би продължил и по най трудния път, за своята кауза и своите хора. Водата носи паметта на генното богатство на хората. Тя ни чува, поема от нашите положителни и негативни влияния. Общува с нас. Водата е нашата чувственост, емоционалност, сетивност. В следващите 13 дни да се научим да се пускаме по Потока, да се доверяваме на душата си, да се потапяме във сънища, фантазии и мечти и да творим. Да почитаме женските аспекти в себе си, да се научим да приемаме, да успокояваме другите и да проявяваме разбирателство. Да намираме най-добрия начин и път и да обичаме. Водата е стихия, която гаси огъня, тя успокоява мъжките/ активните аспекти на света. Дава своята ласка, и лечителна сила. Погрижете се за спокойствието и радостта на душата си, прегърнете любим човек, отдайте внимание на любовта и... да се пуснем по Потока. Водата знае пътя навън и от най тъмната пещера.

Лада Марина
:329

Изображение

21*ви Октомври. Влизаме в деня на Кучето по майски календар.. и още Вълка. Вълка стои в нозете на Отшелника, който застанал на върха на своята скала, гледа света пред себе си и обмисля следващата си решителна крачка. Отшелника е мъдър човек, който умее да се отдръпва от излишния шум около себе си и да се концентрира в правилния си избор. Вълка в краката му, му дава онази сила, която намалява емоциите по време на размишленията, която му позволява ума да вземе връх над сърцето, за да бъдат разумни стъпките му. Кучето и още Вълка е знак за доверие, смелост, увереност, чистосърдечност и стремеж към истината. Днешния ден е подходящ да преговорим седемте етични закона за взаимоотношенията между хората - да бъдем щедри, работливи, смирени, търпеливи и да се радваме на чуждото щастие. Да поставяме интереса на другите пред нашия, да се водим от интереса на общото благо. Да умеем да виждаме личния ни живот в перспективата на едно по добро бъдеще за всички нас. Във втория ден от Трецената на Водата, когато важното е да овладеем емоциите си и да приемем Потока на случване на нещата, се намира Кучето, което ни учи на силата да отдаваме доверието си на другия. Да се потапяме в неговата атмосфера и да изчакваме неговите решения, да забравим за личното си Его. Кучето обича игрите, милувките, дългите разходки - дайте му тези удоволствия днес.

Приказен ден на всички!
Лада Марина :329


Изображение
Синът ми е на 18. Изживявам мечтите си. Центрирана и щастлива съм :) Виждам се отново майка.
Аватар
Kleo
Вятър в косите...
Мнения: 15467
Регистриран на: 20 Авг 2010, 10:00
Местоположение: София

Re: Предсказания и Синхроничност - Лада Марина от Facebook

Мнение от Kleo »

29*ти Октомври, влизаме в деня на Огледалото. Всичко, което срещаме днес и ни прави впечатление. Всичко, в което се огледаме днес, коментираме, критикуваме или похвалим е рефлекция на нашето съзнание, което разпознава подобното. Днес се разпознаваме в това, което виждаме и онова, което ни прави по-силно впечатление. Днес е добър момент да се поставим отстрани на нас самите и да се огледаме от една друга гледна точка. Наблюдавайте се, изследвайте се, това ще ни даде възможност да се видим по добре. Оглеждайте се в очите и реакциите на другите. Забавете времето и се вижте на бавен каданс, какви са ви реакциите, какви са думите, които използвате и какви бихте искали да бъдат. Искате ли да бъдете по красиви, галантни, искате ли да ходите с изправен гръб - погледнете се отстрани и изправете гърба си. Прекрасен ден и да виждате само красиви неща днес! Този четвъртък следобед ви очакваме в нов Далет на сладки приказки, Таро и Номерологични анализи! На ул. "Чарлз Дарвин " 10 ще бъдем!

Лада Марина :329


Изображение
Синът ми е на 18. Изживявам мечтите си. Центрирана и щастлива съм :) Виждам се отново майка.
Публикувай отговор