Предсказания и Синхроничност Прим - Лада Марина от Facebook

Свобода на словото
Публикувай отговор
Аватар
Kleo
Вятър в косите...
Мнения: 15467
Регистриран на: 20 Авг 2010, 10:00
Местоположение: София

Предсказания и Синхроничност Прим - Лада Марина от Facebook

Мнение от Kleo »

2 май - в десетия ден от Трецената на Бурята идва ред на деня на Звездата.

Изображение

От една страна в този ден е подходящо да разсеете съмненията си относно хора, събития, да намерите истината, като успеете да погледнете обективно на случващото се. От друга страна е добър ден да подготвите почвата за новите семена. Днес е "сеитбата" на нови семена, днес е денят, в който, ако вдигнете глава, ще видите Звездата, която искате да следвате. За да я следвате е нужно да сте напълно наясно къде точно е вашето място.

Изчислете вашите координати:
1. Къде ви харесва да бъдете?
2. Кои хора са ви близки?
3. Къде имате любов?
4. Кога се чувствате истински?

Бъдете там и бъдете с тези хора, където правите всичко само за любов и от любов, и не забравяйте да вдигате поглед, за да проверявате посоката си. Днес е ден без клевети, без арогантност, без заплахи... Постарайте се да бъдете внимателни с хората и търпеливи към емоциите си. Продължавайте да броите до десет...

Планетите над главите ни са в трудни конфигурации и както знаете пет от тях са ретроградни. Бавно, спокойно, пасивно и с мир. Намираме се в Трецената на Бурята, много връзки и приятелства са изправени пред изпитание. Каквото е за добро, да остане, другото да иде по бързото течение далеч, далеч от света ни.

А вие вървете по пътя, над който грее Вашата Звезда и осветява пътя Ви.

Да бъде!

Лада Марина


Последно промяна от Kleo на 23 Май 2021, 15:29, променено общо 1 път.
Синът ми е на 18. Изживявам мечтите си. Центрирана и щастлива съм :) Виждам се отново майка.
Аватар
Kleo
Вятър в косите...
Мнения: 15467
Регистриран на: 20 Авг 2010, 10:00
Местоположение: София

Re: Предсказания и Синхроничност - Лада Марина от Facebook

Мнение от Kleo »



Може би не сте удовлетворени от вашия живот? Може би не харесвате ситуациите, които ви се случват? А те имат само една и единствена цел, да ви доближат към духовното и Бог! Може би не вярвате? Хората твърдят, че всичко в света не е случайно и се случва с някаква цел. Огледайте се света е изпълнен с чудеса… Нима мислите, че те са дошли от нищото и се случват просто ей така? В света съществуват математически точни и логични природни закони. Нима те са създадени от хаоса? Дори да не вярвате, какво ви пречи да опитате? Най-страшно е тогава когато се откажете и не се борите да промените живота си. А това е толкова лесно, може би няма да стане веднага, но поспрете и се оставете в ръцете на Бог! Отворете сърцето си за него, помолете се, поискайте прошка, отдайте живота си на Бог и го помолете, той да го промени по начин който за вас ще е най добрият. Нищо определено не искайте, само му отдайте уважението и любовта си, придружени с молба той да се заеме с живота ви и да го направи такъв какъвто трябва да е. Поне опитайте и не след дълго, ще станете свидетели на истински чудеса…

Картите тук ще ви помогнат по вашия път към духовното. Изтеглете си 3 карти и вижте последователно, това което е важно за вас и на което трябва да обърнете внимание, как трябва да постъпите и съвета на Архангел Михаил.
Синът ми е на 18. Изживявам мечтите си. Центрирана и щастлива съм :) Виждам се отново майка.
Аватар
Kleo
Вятър в косите...
Мнения: 15467
Регистриран на: 20 Авг 2010, 10:00
Местоположение: София

Re: Предсказания и Синхроничност - Лада Марина от Facebook

Мнение от Kleo »

3 Май, намираме се в 11-тия ден от Трецената на Бурята... Минахме през вода и огън тези дни. Водата ни даде завишени емоции, връхлитащи спомени, а огънят сушеше мокрите ни дрехи и осветяваше пътя ни. Не са леки тези 13 дни, през които минаваме, остават още два от тях и днес... пак е вода. Днес се намираме под влиянието на знака на Водата по Майски календар. Водата или още наричаме този знак Воина.

Това е Боецът за лично щастие, който, когато забележи, че сме започнали да натрупваме непотребни вещи, спомени и мечтания, излиза от сянката си и помита със силната си водна струя всичко наоколо. Така че днес пуснете струята на водата през себе си. Пуснете по бързото течение онези неща, които повече не искате в живота си. Онези преживявания и хора, които свиват сърцето ви и ви отблъскват.

Отделете пет минути време и напишете на едно листче пет неща, хора или преживявания, които не искате повече да ви се случват. Пуснете листа в някоя бърза вода след това... Коя да е бърза вода, става и Там. Да. Хвърлете листчето по бързея, което ще е добър знак от ваша страна, че имате сериозни намерения да слушате сърцето си и да следвате любовта в живота си. Без компромиси, без нелепи обещания, без излишни гневни изблици и безпредметно чакане.

Подгответе се за прелестно лято... това правим тези дни - прощаваме, чистим, проветряваме всички стаи, за да влезе, съвсем скоро, силната слънчева светлина в тях. Амин! :922

Верният отговор е "с любов". Което правите, искате, чакате "с любов" е вярното за вас. За нас. За всички. Хубав ден! По водата, по водата...

Лада Марина


Изображение
Синът ми е на 18. Изживявам мечтите си. Центрирана и щастлива съм :) Виждам се отново майка.
Аватар
Kleo
Вятър в косите...
Мнения: 15467
Регистриран на: 20 Авг 2010, 10:00
Местоположение: София

Re: Предсказания и Синхроничност - Лада Марина от Facebook

Мнение от Kleo »

Здравейте в предпоследния ден от Трецената на Бурята! Не знам за вас, но мен тази Буря ме освежи. Усетих я и успях да се измъкна от някои мои страхове и да ги погледна отстрани, успях да осъзная още нещо, което не харесвах в себе си и сега ще се заема по приемането му и лекуването му. Така че за мен това е една полезна Трецена. Надявам се, че и вие благодарение на комбинацията от ретроградни планети, водна Трецена и лошо време, сте успели да предизвикате спомени, да "ремонтирате" отношения, да се вглъбите в себе си, да прозрете причини за страховете си...

Изображение

* *
Днес се намираме в предпоследния й ден - 12 - тия - и сме под влиянието на знак Куче и още Вълк. След като приемем своя избор и решение, ние заставаме плътно до него и започваме да го защитаваме. На живот и смърт. Ние сме на страната на себе си и в моменти на колебания и страх, сме там да се защитим сами, това, което мислим, това, в което вярваме. Как иначе другите ще повярват в нас?

Кучето ни напомня за чистите хуманни качества, които всеки един от нас притежава и би трябвало да упражнява и подобрява. Тези качества ще ни помогнат да устояваме и защитаваме себе си. Нека днес да си спомним за кардиналните добродетели - Темперансия, Лустиция, Пруденс и Фортитуд или - умереност, справедливост, мъдрост и кураж. Тези четири добродетели са ни дадени по рождение от Твореца и е наша задача е да ги развием в качества. Ако успеем да внедрим тези добродетели в живота си, тогава пътят, по който вървим, ще стане по-широк, по-равен и мечтаният рай по-близо.

Да, има смисъл да сме търпеливи! Има смисъл да проникнем в смисъла на справедливостта, чудесно е да искаме да сме мъдри и смели. Днес да благодарим на смелостта, куража, доблестта и честността, които всеки от нас притежава, и да си пожелаем да развиваме тези добродетели в нас. Търпение, кураж, постоянство, мъдри решения и умението да бъдеш справедлив. и към другите и към себе си. Тези качества ни дават шанса да вървим по най-благоприятните пътища и да даваме на себе си максимум Живот.

* *
Утре - четвъртък, тези от вас, които живеят в София или наблизо, сте добре дошли на ул. 6ти септември 54, в Без бар, където ви чакам на сладки приказки с Таро картите и вкусно капучино ... Ще съм там между 13 и 21ч. Хубав ден!!! Доскоро! Лада Марина
Синът ми е на 18. Изживявам мечтите си. Центрирана и щастлива съм :) Виждам се отново майка.
Аватар
Kleo
Вятър в косите...
Мнения: 15467
Регистриран на: 20 Авг 2010, 10:00
Местоположение: София

Re: Предсказания и Синхроничност - Лада Марина от Facebook

Мнение от Kleo »

Здравейте, днес сме последният ден от Трецената на Бурята. Приключихме със съмнения, размишления и емоционални дисбаланси. Още днес може да отпразнуваме това, като отпуснем телата и умовете си, и се насладим на танца, рисуването, движението, с което тялото ни да изрази свободата си.

Намираме се в деня на Маймуната. Енергията на това животно ще влезе в сърцата ни и ще ни кара да се движим, да сменяме планове, да се чувстваме живи, да следваме импулсите си. Маймуната е очарователен артист, привличащ вниманието на всички. Днес поздравяваме всички артисти, заели се със сложната задача да изразяват себе си чрез изкуство, без което този свят би бил невъзможен.

Изображение

Да бъдем артисти всички ние. Бъдете артисти в живота си, напускайте сцената отвреме навреме и сядайте на първия ред да се насладите на живота и себе си. Забравете притеснения, свитост и комплекси, отпуснете косите си, усмихнете се и прекарайте един чуден ден с добро самочувствие и огън в сърцата.

Приятен ден ви пожелавам в танца на Маймуната.

И честит завършек на водната Трецена.

Да си пожелаем любов, хубаво време и вселенски подаръци през другата Трецена, която започва ... утре!

* * *
Днес ви очаквам на "6 Септември" № 54 в Без бар, между 13 и 21 ч., на сладки приказки и Таро! Ще ви отговарям на по един Ваш въпрос или пък ще ви наредя да видим каква ви е мисията този живот...

Заповядайте. Няма такси, работя на ДАРения. Чао!

:329

/рисунка Иванка Колчакова/
Синът ми е на 18. Изживявам мечтите си. Центрирана и щастлива съм :) Виждам се отново майка.
Аватар
Kleo
Вятър в косите...
Мнения: 15467
Регистриран на: 20 Авг 2010, 10:00
Местоположение: София

Re: Предсказания и Синхроничност - Лада Марина от Facebook

Мнение от Kleo »

Тръгваме по Пътя днес. Влизаме в нова Трецена, която ще ни изкара от уюта на дома и спокойната зона на нашата грижливо скътана сигурност. Излизаме с рязко отваряне на вратите и Слънцето блесва в очите ни. Пътят е пред нас, широк, топъл и жълт. И се точи в далечината, като безкрайна прашна река. Тръгваме. През тази Трецена ще следваме импулси и желания за пътуване, преместване, заминаване. Хора ще пристигат и ще си отиват, ще се движим с тях по Пътя, ще правим планове за Път. Ще мислим за Пътя си.

Изображение

Един от моите любими дни, предполагам и за много други хора, защото знаете - човек е човек, когато е на Път. Дали този път води директно към сърцето или до ... Пловдив, няма значение. Хубаво е да не губим посоката.

Тринадесетте дни, които предстоят, ще ни покажат как се прави това. Как да бъдем хора, които държат на пътя си, търсят посоката си, имат куража да вървят дълго, дълго, по безкрайната жълта змия, която се извива по нашият гръбначен стълб и ни предизвиква да сме страстни, да искаме, да изригваме в желания.
Следвайте ги!

Прекрасна Трецена... а днес... Днес - Новолуние в Телец! Плюс това Луната ще бъде днес съвсем близо до Венера и двете планети ще си говорят за любов и плетки. Ще се чувстваме еднакво добре и вкъщи и сред хора, настроението е приятно, емоцията спокойна. Днес, може да разчитате на добра интуиция и отлична проницателност. Ще разбирате бързо проблемите в дълбочина. Подходящ ден да си наредите едно Таро!

И! - Довечера в 22:30 е точката на съвпад на Луната и Слънцето, тоест настъпва Новолунието. Пожелайте си:

- Наслади за петте си сетива, да виждате, чувате, помирисвате, докосвате и опитвате вкусни, изящни, красиви, прелестни неща. Да усетите привличане, да се насладите на компанията на някого, да си хапнете вкусно, да си починете спокойно - Телецът обича това.
- Може да си пожелаете изобилие. Материално изобилие, което да ви прави по-спокойни. Материална обезпеченост, която да ви помогне да дишате и творите по-спокойно и добре. Искрено ви пожелавам такава!

* * *
Пожелайте си здраве, любов и материална обезпеченост. Телеца днес позволява. Напишете желанията си на листче и ги приберете някъде за 28 дни. Дано да бъде!!!

* * *
Прекрасен ден, чудна Трецена да бъде и ви чакам утре сутрин, отново тук, за да разберем знака на деня, както всеки ден, както всеки ден...

Чао!

Лада М.


Изображение
Синът ми е на 18. Изживявам мечтите си. Центрирана и щастлива съм :) Виждам се отново майка.
Аватар
Kleo
Вятър в косите...
Мнения: 15467
Регистриран на: 20 Авг 2010, 10:00
Местоположение: София

Re: Предсказания и Синхроничност - Лада Марина от Facebook

Мнение от Kleo »

10 Май, пети ден от Трецената на Пътя се намираме в деня на Бухала.

Бъдете малко по-сериозни сега. Какво сте се усмихнали :) Бухалът, старият всичко-знаещ даскал ще намери нещо, което да не му харесва във вас и ще започне да ви човърка по някакви стари теми - дали сте свършили това, онова, дали сте си взели урока тук и там... Дали си спомняте, дали сте научили... Кимайте послушно глава. С толкова ретроградни планети над главите този Бухал идва малко неподготвен за това, колко много вече знаем... Да, научихме, да, спомняме си и продължаваме да си спомняме... да, учим се от старите си грешки... или поне толкова, колкото сърцето ни позволява да го правим!

Днес благодарим на всички наши учители, съветници, хора по Пътя, които ни учат за добро, дават ни опит от техния и знание, което е отлежало във времето и вече има вкус на старо пивко червено вино. Това знание, което може да замае мозъка ни и да ни зарадва с информацията, която ни носи. Живеем в прекрасно време, когато почти всичко, което искаш да знаеш се намира в една малка кутия свързана с кабел към Интернет... Всички Бухали са вътре, грижливо подредили знанието си в папки и сайтове. Благодаря!!!

Днес благодарим на всички онези, които са живели преди нас и са минали по всевъзможни трудни пътища, за да оставят онова богатство прибрано в книги, записано в лекции, трудове, опити, теории и прочие... Благодарим, Коперник, Менделеев, Тесла, Айнщайн, Папюс, Кюри, Едисън, Джобс, ... Благодарим за цялото това знание, обещаваме да го ползваме за добро и да развиваме идеите ви.

Учете, помнете и почитайте направеното от другите и Бухалчо ще е доволен от вас. Вслушайте се в съветите, които ще чуете днес... в случайните думи, които преминават покрай ушите ви... заслушайте се какво ви казват по-възрастните и умни от вас... това е.


Изображение
Синът ми е на 18. Изживявам мечтите си. Центрирана и щастлива съм :) Виждам се отново майка.
Аватар
Kleo
Вятър в косите...
Мнения: 15467
Регистриран на: 20 Авг 2010, 10:00
Местоположение: София

Re: Предсказания и Синхроничност - Лада Марина от Facebook

Мнение от Kleo »

13 Май петък... Осми ден от Трецената на Пътя, намираме се в ден Буря... Това е денят на плодородието, на пълноценните връзки между хората, на добрите отношения с близки, семейство и приятели. Днес ще изгрее Слънце, за да покаже, че годината ще бъде плодородна във всяко едно отношение. Ще изгрее и след това пак ще завали, но нали сме Буря - дъждът е изобилие, здраве и богатство.

Подходящ ден да уточните някакви недоразумения с ваши близки, да се погрижите за емоционален, здравословен проблем. Като го разясните, обмислите и решите какви действия е добре да предприемете. Денят Буря може да бъде по-емоционален, заради многото вода, но е необходим за разясняване на прегради и пречки по вашия Път. Бурята ще измие недоразуменията, ще изчисти огледалото, да се виждаме по-добре и по-ясна да е посоката. Ще ни обърне внимание на някои наши прекалени и илюзионни желания. Ще ни донесе полезно отрезвяване.

Така че погрижете се днес отношенията с вашите близки да са в благоприятна посока, поискайте си плодородие и резултатност в нещата, които правите. Пожелайте си хармония и спокойствие, и нека после да вали.

13-ти Петък :) Късмет днес!


Изображение
Синът ми е на 18. Изживявам мечтите си. Центрирана и щастлива съм :) Виждам се отново майка.
Аватар
Kleo
Вятър в косите...
Мнения: 15467
Регистриран на: 20 Авг 2010, 10:00
Местоположение: София

Re: Предсказания и Синхроничност - Лада Марина от Facebook

Мнение от Kleo »

Здравейте, влизаме в понеделник - деня на Луната. Подходящ ден да се замислим за здравето си, за нашето спокойствие.. . И да не планувате да почивате скоро - пак съвсем спокойно може да си помечтаете къде искате да бъдете! Отделете днес време, повече време, да викате спокойствието и мира в сърцето и главата си. Не натоварвайте понеделника, колкото и да искат другите от вас... Понеделник за всички работещи в работно време е малко или много натоварващ. Точно днес е добре да превключите и да мислите, че е денят на Дракона. Това е деня по календара на маите. А дракона е един от любимите ми знаци - това е вечната серпентина на живота. Дракона, огнения знак, който ни помага да се лекуваме сами, да си възстановяваме бързо от всяко преживяно, да се издигаме над пепелта на това, което е било и да не спираме своя бяг след Слънцето. Бъдете любопитни, бъдете будни, продължавайте да следвате мечтите си, да разбуждате тялото си! Подходящ ден за Кундалини йога, за почивка, за красиви планове, за домашна работа... сгответе нещо вкусно, прекарайте си деня спокойно и приятно! Приятен полет на крилете на Дракона. :ssm5:

Лада Марина

Тази седмица ще имаме среща в четвъртък в Без бар! Хубави дни ви пожелавам. Ако нещо в деня не ви харесва, тежи ви и предизвиква промяна на настроението ви - то помислете си, че живеете в една приказка и че може да намерите Вълшебника, който ще промени живота ви... а може би вие да се окажете Вълшебник... Мислете си, че сте герой от приказката... така няма как да приемате случващото се много сериозно :) а в живота, така или иначе няма нищо фатално и той винаги продължава. Докато не решим ние като Творци, кога да спрем. Амин! :922

Изображение
Синът ми е на 18. Изживявам мечтите си. Центрирана и щастлива съм :) Виждам се отново майка.
Аватар
Kleo
Вятър в косите...
Мнения: 15467
Регистриран на: 20 Авг 2010, 10:00
Местоположение: София

Re: Предсказания и Синхроничност - Лада Марина от Facebook

Мнение от Kleo »

Днес сме осмия ден от месец Септември и влизаме в деня на Земята по майски календар. Движим се ден по ден в Трецената на Водата, която ни провокира да разплетем неяснотите в живота си. Да се чуем какво мислим, какво желаем, кой обичаме! След като вчера мъдро погледнахме на нещата си с помощта на Бухала, то днес кацаме на Земята, за да продължим да търсим основа и целенасоченост в това, което вършим.

Изображение

Земята е знак от майски календар, който свързваме с нежната, но мощна женска енергия, енергията на майката. Земята ни влива от нейните животворни сили и повишава нашата жизненост. Повечето от нас ще усетят веднага разликата между вчерашния и днешния ден. Днес ще се чувстваме по-бодри и енергични. Тази енергия, обаче, може да взриви мислите ни и да ни накара да избухнем при срещата си с нещо несправедливо, обидно за нас или грозно за всички. Затова запазете спокойствие в дишането днес. Умейте да броите до десет, всеки път, когато усетите, че огнена топка думи се надига в гърлото ви. Не правете земетресения, просто си давайте сметка, къде, как и с кой се чувствате добре и спокойно. Там където, мястото и хората не ви носят комфорт явно не е вашето място и сте провокирани да обмислите варианти за вашето оттегляне от там.

Големият баща Юпитер влиза утре в зодиакален знак Везни. Това е чудесна новина, за всички, които търсят разрешение на проблемите си в партньорствата, но за да получите помощ от Вселената е добре да покажете, че вашата свободна воля работи... Иначе програмата по която вървите просто ще си цъка кротко и тихо и ще се чудите защо живота е така несправедлив към вас... Моля? А вие не сте ли несправедливи към себе си? Каквото отношение покажеш към себе си, такова отношение ще получиш от Вселената... Подходящ ден за размисли и ... страсти. Денят на Земята. Запазете спокойствие и почерпете сили от майката Земя, която винаги ни прощава, ще ни подслони и нахрани... А после?

Почитайте Майката. Събуждаме се. Няма връщане назад.

Приятен, ползотворен ден.

Лада Марина

P.S. Днес следобед (13:00 - 20:00ч.) съм на ул. "6ти Септември" 54, София, в клуб Без бар, за да отговоря на въпросите ви към Таро. Тези сесии са на база дарения, за да може всеки да се ориентира по Пътя си. Имам претенция, че мога да ви ориентирам къде сте. Така че... :) Покажете на Вселената колко ви е грижа за вас и чакайте само хубави неща да ви се случват!

Изображение

Утре, девети Септември, бащата на боговете и хората - Зевс, най-после ще реши да си отдъхне от дългото лято. Лято през което той е положил много труд за другите, посял, ожънал и обрал плодовете от цялата година, сега той е готов да направи следващата крачка по пътя си.

Когато ви е трудно да разберете какво искат да ви кажат планетите, обърнете техните образи в образите на героите, които знаем от приказките, легендите и митовете. Нали затова са измислени, тези вълнуващи фантазията истории - да ни научат на живот. Те са живите примери за нашите малки перипетии тук на Земята. Тогава, Сатурн, Юпитер и малкият му син Марс ще се превърнат в образите си на суровият Кронос, юначният му син Зевс и войнственият Арес.

Чувате, около вас се говори, че Юпитер ще премине в зодиакален знак Везни на 9. Септември и който е сам ще си намери половинката, който пък не е сам ще подобри отношенията с половинката. Да, чудесно, но... какво е добре да направим ние, че Юпитер да ни види и да си каже - "О! Това момиче/момче, доста добре се грижи за себе си, буден дух има, голямо сърце притежава! Я да видим какво мога да помогна?!". Защото Юпитер това прави, той много обича да помага на всички на тази земя. На всички, които имат буден дух в себе си. Защото той е защитник на хората и господар на Олимп. Той е Зевс, най-великия от тримата велики - Зевс, Посейдон и Хадес, и негова задача е да ни пази, вдъхновява и носи надежда и разширява пътя ни. Той ни подава меча (Марс) в ръцете, с който да режем заплетените възли в изпитанията си. Следвайте го. Зевс показва бъдещето, тегли ни към знанието. Той е планетата на късмета и експанзията - Юпитер. Сега му е време да обърне внимание на темата партньорства. Дали сте направили достатъчно за себе си и какъв образ в огледалото ще привлечете, зависи напълно от вас. Добрият баща не дава, той възпитава как да си вземеш.

А вие сигурно вече знаете, че тук на Земята, не сервират безплатни обяди, нали? За всяко нещо е по-добре да си платиш, защото знаеш ли, какво ще мърда в чинията ти, когато ти донесат поръчката? По-добре самостоятелно и волево да минаваш през живота си, с меч в ръката и ум в главата, правейки съзнателни поръчки към Вселената, за които да имаш с какво да си платиш, когато ти се сервират. Така, че какво направихме по Пътя си досега, за да очакваме вкусен обяд? Проследете няколко месеца назад какво се случи. В началото на Август месец, точно когато Слънцето влизаше в Лъв, по време на новолунието там, Бащата на изначалното всичко - хаоса, небето - негово превъзходителство Уран стана ретрограден в Овен, за да провокираме сами себе си в самостоятелност и активност. Нарече ни да търсим любовта и да правим само онова, което правим с любов. Вие какво направихте? Поработихме в тази насока, докато в един момент почувствахме, че наистина не можем повече да се примиряваме с това, което е било. Уран ни прави най-добрата услуга в целия Космос - напомня ни, постоянно ни напомня, че този, които не се събуди ( " и последва Спасителя" ) той няма да премине нататък.. Което буквално означава, че ще останете безактивни, слепи свидетели на живота, който предстои. Време на кратка равносметка за това. Събуждайте се, поръчката ви идва, проверете дали всичко е наред със съдържанието в чинията ви. Този обяд вие си го поръчахте с любов към себе си. Нали? Дали?

Чувате също така, че тези дни ще се случват някакви "квадратури" , " страшни" аспекти между планетите и кой знае какво ще стане, ако изобщо си покажете носа навън...?! А знаете ли какво всъщност са тези така "страшни" , "лоши " и пр. аспекти ? Представете си Баща, син и неговия син, седнали на верандата пред къщи, говорейки си за живота. Всеки учи другия на нещо. Всеки ще даде своя съвет и нагледен пример за това как се справя в живота и как търси щастието си. Може да си покрещят един на друг, да се накажат, да се обидят един друг. Но това е едно семейство, едно неделимо цяло на доброто и злото. Да, вероятно вие не искате да чуете сериозните съвети на бащата, но как иначе ще бъдете там с тях, за да поиграете с малкия син или да се влюбите в големия? Как ще имате щастливите си моменти, ако не се натоварите и с реалните си грижи и проблеми? Така че, излизайте навън, радвайте се на всеки контакт между Великите горе в небето, защото те говорят за нас. По същия начин, както Ние говорим за тях. Чуйте ги, изпитайте ги. Сложете на изпитание вашите фантазии срещу гневния поглед на бащата, проверете чувствата си в суровите условия на конкуренция, колебания и разочарования. Как иначе нещо ще има смисъл?

От утре Юпитер влиза в знак Везни, а Сатурн, неговият изключително самонадеян стар баща, ще седне на верандата и ще си поговори остро с вашата воля и самостоятелност. Ще опровергае някои ваши романтични надежди и ще ви покаже истината, която изгрява на хоризонта. Остава да приемете, че изгрева не е мираж и да продължите да растете и ходите към него. Съветите на Бащата никога не са излишни. Почитайте себе си, опита си и знайте, че не можете да очаквате светлото бъдеще, ако не чуете острия тон на настоящето.

Да бъде.

Изображение

Лада Марина

/За повече информация как ще се отрази астрологичната подредба в небето в следващите месеци лично за вас, може да се обърнете към мен или просто следвайте приказките в които вярвате./


:954 :954 :954 :954 :954 :954 :954
Синът ми е на 18. Изживявам мечтите си. Центрирана и щастлива съм :) Виждам се отново майка.
Аватар
Kleo
Вятър в косите...
Мнения: 15467
Регистриран на: 20 Авг 2010, 10:00
Местоположение: София

Re: Предсказания и Синхроничност - Лада Марина от Facebook

Мнение от Kleo »

9.9.9 днес е денят на Трите деветки, тъй като датата е девети, месеца е девети, а и числото на годината, редуцирано в едно число също е девет. Завършеност, пълен кръг от възможности и затваряне на цикъла са ключовите думи за деветката. Също така, добрият стар Юпитер преминава в знака на Везни, което ще ни изправи тет-а-тет с въпросите за партньорствата в живота ни. А и днес влизаме в знака на Огледалото по майски календар, което още веднъж затвърждава тенденцията да се познаем в другия.
* * *
Намираме се към края на Трецената на Водата, когато проверяваме чувства, страхове и колебания и се срещаме с различни аспекти на себе си. Днес се изправяме пред Огледалото. Виждаме се в цял ръст. Време да поспрем и да се разгледаме. Какво в този човек отсреща, ми прави първо впечатление? Какво харесвам в него и какво не мога да приема? Дали умея да взимам решения, които да разделят лъжата от истината и страхувам ли се да погледна от другата страна на Огледалото, където в креслото си от слама стои голата Истина, гледайки нахално право в очите ни.

Изображение

За да посрещнем както подобава Юпитер, за да можем да се изправим срещу партньора в живота ни, за да успеем да се намерим с половинката е нужно да допуснем истината дълбоко в живота ни, да прегърнем възможността да разберем повече за себе си и да не се страхуваме от последствията. Така че продължете с вдигната глава напред, носейки високо устойчивите намерения да стигнете най-далеч вътре в себе си. И тогава, когато вие самите сте завършен, красив и себе-достатъчен човек, тогава в Огледалото пред вас ще застане същия такъв човек. Тогава ще знаем, че сме стигнали далеч и продължаваме заедно.

Нека да бъде за всеки, да срещне другият си Аз и да бъдем благодарни за всеки момент по Пътя заедно.

Отдайте цялата си любов. Не задържайте нищо за себе си, тогава тя, любовта ще стане огромна, всеобща и неудържима.
И всеки ще получи заслуженото, така както се е разпоредила Истината, която седи зад огледалото в своето сламено кресло с поглед втренчен в душите ни.

Пазете ги чисти и свободни,

Лада Марина

/която се оглежда къде е Огледалото/


:329 :329 :329
Синът ми е на 18. Изживявам мечтите си. Центрирана и щастлива съм :) Виждам се отново майка.
Публикувай отговор