ПРОЛЕТ ли е във гората, ПРОЛЕТ има и в душата

Свобода на словото
Публикувай отговор
Аватар
Kleo
Вятър в косите...
Мнения: 15467
Регистриран на: 20 Авг 2010, 10:00
Местоположение: София

Re: ПРОЛЕТ ли е във гората, ПРОЛЕТ има и в душата

Мнение от Kleo »

След последния пост на Нели си помислих нещо.
Колко често привидните дреболии, някакви малки частици от битието, ежедневието и нагласите ни, всъщност се оказват истинските пълнежи на нашия ден и на нашата същност като цяло.
Преди малко влязох във форума, за да споделя точно такива на пръв поглед малки, мънички нещица, които обаче така смениха настроението ми и усещането ми за мен самата.
Гледам - Нели ме е изпреварила - благодаря ти, Нели! Направо ме пренесе при теб на слънчевата веранда, рано сутринта, във Варна :954 А после, после пих охладено бяло вино с теб, вечерта, на сянка ... толкова прекрасно, мило и уютно ми стана от твоя пост, честно :940
А пък аз исках да ви се похваля, че вчера на обяд влезнах в един-единствен магазин за обувки, пробвах един-единствен чифт сандали и си ги купих много доволна от факта :1216 /мразя да пазарувам, самото обикаляне по магазините ме изнервя и изтощава много, особено пък ако е жега/ Сандалките ми са сладки, чисто бели, 36 номер, удобни са ми, изглеждат перфектно, на 9-сантиметрова платформа, правят ме по-висока и елегантна, изведнъж и походката ми се промени, и излъчването, и самочувствието. Абе всичко. И си помислих, как така ще ходя без лак на ноктите, като имам толкова хубави нови сандали? Речено - сторено. Тази сутрин в 8.30 бях сама в офиса. Излязох на терасата в Центъра и си се лакирах в ярко червено. Обичам червения лак! И ръцете, и краката ми сега се виждат отдалече. Колко малко направих, а колко различно се чувствам, момичета! ... Дано след поста не ме сметнете за кифла и куха лейка, че се впечатлявам от обувки и лакове, но това е истината - определено ми харесва да си усещам краката подновени: гладко епилирани, с червен лак и обути в нови обувки. Споделих си.
А вие с какво ще се похвалите, дами???
Хайде, пишете повече, липсвате ми!!!
Ани, Фют, Дани, Краси, Ели, как си изкарахте вчера вечерта? Елате, разкажете, споделете снимки.
П.П. След малко смятам да пусна, нова, лятна спам-тема.
Синът ми е на 18. Изживявам мечтите си. Центрирана и щастлива съм :) Виждам се отново майка.
Аватар
Kleo
Вятър в косите...
Мнения: 15467
Регистриран на: 20 Авг 2010, 10:00
Местоположение: София

Re: ПРОЛЕТ ли е във гората, ПРОЛЕТ има и в душата

Мнение от Kleo »

Синът ми е на 18. Изживявам мечтите си. Центрирана и щастлива съм :) Виждам се отново майка.
Публикувай отговор