Училищно ежедневие

Свобода на словото
Публикувай отговор
Аватар
Kleo
Вятър в косите...
Мнения: 15467
Регистриран на: 20 Авг 2010, 10:00
Местоположение: София

Re: Училищно ежедневие

Мнение от Kleo »

Имате ли информация за предстоящи в скоро време:
- родителски срещи;
- зелени училища?
При нас родителската среща ще е на 25 януари, очаквам я с нетърпение, за да разбера повече за кандидатстването след 7. клас. А зелено училище ще има към края на месец март, предполагам, че на родителската среща ще разбера повече подробности.
Синът ми е на 18. Изживявам мечтите си. Центрирана и щастлива съм :) Виждам се отново майка.
Аватар
Kleo
Вятър в косите...
Мнения: 15467
Регистриран на: 20 Авг 2010, 10:00
Местоположение: София

Re: Училищно ежедневие

Мнение от Kleo »

Зеленото училище се очертава да бъде хубаво: 5 дни, 4 нощувки, в хубав хотел, с пълен храноден, басейн и кинопрожекция. В к.к. Пампорово. С екскурзии до Рожен, Смолян, пещера Дяволското гърло. Цена: 255 лв., с включен транспорт.

Алекс вчера изкара шестица по математика на изпитване по математика. Гордея се с него и се радвам заедно с него. Много задачи решаваше напоследък, много усилия положи, много се постара, а математиката му е адски трудна по принцип.

Почнаха вече да го оформят за първия срок. Ще видим какъв ще му е средният успех. Хайде, минете и споделете и вие по нещо за вашите ученици! :222
Синът ми е на 18. Изживявам мечтите си. Центрирана и щастлива съм :) Виждам се отново майка.
Аватар
Kleo
Вятър в косите...
Мнения: 15467
Регистриран на: 20 Авг 2010, 10:00
Местоположение: София

Re: Училищно ежедневие

Мнение от Kleo »

В понеделник ще започне новата учебна година, успех и късмет на всички!
Алекс ще е в 9. клас. Сега ще е на фотоваканция в Камчия, от 19 до 23 септември.
А от август е записан на тренировки по футбол във ФК "Септември".
Синът ми е на 18. Изживявам мечтите си. Центрирана и щастлива съм :) Виждам се отново майка.
Аватар
Kleo
Вятър в косите...
Мнения: 15467
Регистриран на: 20 Авг 2010, 10:00
Местоположение: София

Re: Училищно ежедневие

Мнение от Kleo »

[youtube]91nD7zi-n-E[/youtube]

Изображение

:lol: :lol: :lol:
Синът ми е на 18. Изживявам мечтите си. Центрирана и щастлива съм :) Виждам се отново майка.
Аватар
Kleo
Вятър в косите...
Мнения: 15467
Регистриран на: 20 Авг 2010, 10:00
Местоположение: София

Re: Училищно ежедневие

Мнение от Kleo »

Цял ден се каня и подканям сама себе си да се захвана с проверяването на купища входни нива на мои ученици, и така и не се захванах днес. А то какво било... днес е международният празник на учителите! А на празници работи ли се? Точно така - НЕ! :1062 :1062 :1062 Така че утре ще проверявам тестовете на учениците ми. Да им е на късмет и много шестици! :1216 :1028 :1216 :1028
Синът ми е на 18. Изживявам мечтите си. Центрирана и щастлива съм :) Виждам се отново майка.
Аватар
Kleo
Вятър в косите...
Мнения: 15467
Регистриран на: 20 Авг 2010, 10:00
Местоположение: София

Re: Училищно ежедневие

Мнение от Kleo »

В колко часа се събуждате сутрин през делничните дни, приятелки?
Аз ставам в диапазона между 5 и 6 часа сутринта :plezya se
И уви - навън още е съвсем тъмно. А аз обичам да се разсънвам на светло, топло и на фона на тихичка музика, с кафенце и с книжка в ръка. А какви са вашите сутрешни ритуали, ако имате такива, разбира се? :524 :923
Синът ми е на 18. Изживявам мечтите си. Центрирана и щастлива съм :) Виждам се отново майка.
Аватар
ellis_stoyanova
Със словото напред
Мнения: 1850
Регистриран на: 19 Авг 2010, 21:41

Re: Училищно ежедневие

Мнение от ellis_stoyanova »

На мен ставането ми е мега трудно,знам,че на колкото и години да стана,ставането с аларма никога няма да ми е любимо,когато съм почивка мога да стана сама и в 7,но трябва ли де по часовник....мъкаааа.Толкова обичам да си поспивам.
Воинът на светлината не си губи времето, за да се опитва да играе ролята, която другите са избрали за него.-П.Куелю

[url=http://postimage.org/][img]http://s28.postimg.org/5aihn4da1/335730_priroda_zima_zakat_doroga_krasnyj_192.jpg[/img][/url]

Има само един път към щастието:

да престанеш да се безпокоиш за нещата, които не са подвластни на волята ти.



Епиктет
Аватар
Kleo
Вятър в косите...
Мнения: 15467
Регистриран на: 20 Авг 2010, 10:00
Местоположение: София

Re: Училищно ежедневие

Мнение от Kleo »

Утре да отида ли на работа или не?
Това е въпросът!
Защото съм леко болна - имам повишена Т, хрема, сополи, болки в ушите и в гърлото, мускули като варени макарони, умора...
Но имам и много ангажименти и крайни срокове за спазване.
И сега съм пред дилема. Буквално. Дори карти Таро си изтеглих:

Защо всъщност съм болна тази седмица? /търся скритите причини за вируса, който ми се лепна изневиделица/. Моля тези от вас, които ще кажат, че е просто грип, че е настинка заради есенните температури, да прескочат моя пост. Аз търся дълбоките, духовните, психо-емоционалните причини за болестта ми - болят ме гърлото, ушите, имам 37.1 градуса, мускулите ми не са окей, уморена съм, имам сополи и хрема.

Ето кои карти си изтеглих сама преди малко: първо, Дяволът обърнат. После няколко пояснителни: 9 чаши обърната, Умереността права, 8 жезли права и Крал Пентакли обърнат. Сега ще помисля малко върху тях. Ще почета и от сайта 78 истории, от значенията на картите.

Обаче много ще бъда благодарна за вашите мнения и съвети!!!

:plezya se :plezya se :plezya se

От а-ник, бг-мамма, лс: Здравей, ще обсъдя тук комбинацията ти. Имам да си връщам жест. Емоционален баланс, това е проблема. Дълго време, прекалено дълго стоиш в състояние на нещо което нито харесваш нито понасяш, но се усмихваш пред света, даваш вид, че всичко е ок, нещо като поддържане на преструвка. Това е защото си зависима от чужди решения, не можеш да наложиш волята си. Струва ми се че става въпрос за отношения в семейството - по точно с родител. Може и да не съм права. Та, нещо е форсирало това състояние, в смисъл разменени реплики, разговори и те е извадило извън равновесие. Тъй като стискаш здраво контрола на психиката, просто тялото е реагирало. Може би трябва да помислиш, от какво толкова много те е страх.
Това е от мен.
Синът ми е на 18. Изживявам мечтите си. Центрирана и щастлива съм :) Виждам се отново майка.
Аватар
cchery
Завършена форумна мечка
Мнения: 7926
Регистриран на: 19 Авг 2010, 11:12

Re: Училищно ежедневие

Мнение от cchery »

Деска, според мен просто си почини и се възстанови. Не е маловажен и фактът, че ти си заразна за останалите, а това никога не е хубаво.

Разбира се, ти винаги можеш да търсиш психо-емоционалните причини за разболяването ти, НО..... половин София е болна. Така че... и това е част от причината.
"Умният мислещият човек по правило се съмнява във възможностите си, когато е изправен пред неизвестното."

Радостина А. Ангелова - поетеса
Аватар
Kleo
Вятър в косите...
Мнения: 15467
Регистриран на: 20 Авг 2010, 10:00
Местоположение: София

Re: Училищно ежедневие

Мнение от Kleo »

Права си.
Татко ме посъветва като теб. Хри - също.
Мама е малко на позицията да изчакам да видя като как ще съм утре сутринта.

БЛАГОДАРЯ ти за разбирането и подкрепата! :922

Много си те обичам, Черко.
Кажи сега кога и къде ще се видим? :329 :923
Синът ми е на 18. Изживявам мечтите си. Центрирана и щастлива съм :) Виждам се отново майка.
Аватар
cchery
Завършена форумна мечка
Мнения: 7926
Регистриран на: 19 Авг 2010, 11:12

Re: Училищно ежедневие

Мнение от cchery »

Kleo написа:Много си те обичам, Черко.
Кажи сега кога и къде ще се видим? :329 :923
И аз те обичам, Деситка! :923

Ами да се видим през седмицата?! Сряда - четвъртък?
"Умният мислещият човек по правило се съмнява във възможностите си, когато е изправен пред неизвестното."

Радостина А. Ангелова - поетеса
Публикувай отговор