Есен Златна вече е навън - чухме и Училищния звън!

Свобода на словото
Публикувай отговор
Аватар
Kleo
Вятър в косите...
Мнения: 15467
Регистриран на: 20 Авг 2010, 10:00
Местоположение: София

Re: Есен Златна вече е навън - чухме и Училищния звън!

Мнение от Kleo »

Ани, честит имен ден! :329 Желая ти хубав празник! :329 Чувствай се великолепно и радостно, смислено и красиво, това ти пожелавам в момента! :922

:940 Ще ти се обадя да те чуя лично по някое време, че ми липсва гласчето ти. :940

[img]http://f01.bis.bulcdn.net/fsh/5/d/8/5/0 ... 78.jpg?v=0[/img]
Синът ми е на 18. Изживявам мечтите си. Центрирана и щастлива съм :) Виждам се отново майка.
Аватар
Сиренце
Със словото напред
Мнения: 1652
Регистриран на: 13 Окт 2010, 13:58
Местоположение: Черни Вит

Re: Есен Златна вече е навън - чухме и Училищния звън!

Мнение от Сиренце »

Честит имен ден, Ани! Да пребъде името ти!
Весел празник!

[img]http://i59.tinypic.com/288wnbb.jpg[/img]
Аватар
cchery
Завършена форумна мечка
Мнения: 7926
Регистриран на: 19 Авг 2010, 11:12

Re: Есен Златна вече е навън - чухме и Училищния звън!

Мнение от cchery »

Нелка, честит имен ден на твоята прекрасна Ани!!! Нека все така да бъде с остър ум и открито съзнание към всичко, което я заобикаля!!!!!

[img]http://bgflash.com/data/thumbnails/41/roza1-big.jpg[/img]



Цони, Деска, благодаря ви!!!!
"Умният мислещият човек по правило се съмнява във възможностите си, когато е изправен пред неизвестното."

Радостина А. Ангелова - поетеса
Аватар
cvety_rz
Влюбена във вятъра
Мнения: 2131
Регистриран на: 28 Окт 2010, 07:49

Re: Есен Златна вече е навън - чухме и Училищния звън!

Мнение от cvety_rz »

Здравейте.
Днес имам рожденик и да почерпя :)
Изображение
Вярата не прави нещата лесни, прави ги възможни!
Аватар
Ванчето
От писане глава не боли
Мнения: 941
Регистриран на: 06 Яну 2014, 17:26

Re: Есен Златна вече е навън - чухме и Училищния звън!

Мнение от Ванчето »

Цвети, да ти е много здраво и щастливо момчето! И все така да се гордееш с него :) Много е хубав, видях го във фейса :222 :923

Чери, а на теб да ти е честит имения ден... на голяяяма патерица ( :oops: :oops:)
Бъди здрава! :923
Никога не е късно за ново начало!
Аватар
cchery
Завършена форумна мечка
Мнения: 7926
Регистриран на: 19 Авг 2010, 11:12

Re: Есен Златна вече е навън - чухме и Училищния звън!

Мнение от cchery »

Цветушка, здраве, щастие и много слънце в детството желая на Симчо!!! Дано никога да не порЕсне...... :954 :954 Нека винаги бъде твоето страхотно момче, с което се гордееш!!!

[img]http://lizettedeklerk.files.wordpress.c ... mage6.jpeg[/img]
"Умният мислещият човек по правило се съмнява във възможностите си, когато е изправен пред неизвестното."

Радостина А. Ангелова - поетеса
Аватар
cchery
Завършена форумна мечка
Мнения: 7926
Регистриран на: 19 Авг 2010, 11:12

Re: Есен Златна вече е навън - чухме и Училищния звън!

Мнение от cchery »

Добро утро от мен!!! Днес небето имаше уникално ярки розови облаци - сигурен признак за студа навън!!! И при все - беше прекрасно. Аз се събудих дори без аларма. Не ми се спеше особено и това определено се отразява на цялостната ми настройка за деня, който тепърва почва. А тя - настройката е..... да свърша това, което мога, това, за което ми стигне времето и което ще ми носи удоволствие...... Пожелавам и на вас една такава седмица.......

В интерес на истината, се захващам с чистене и из нас - не е нещо, което обичам, но..... си трябва и точно в момента не ми тежи :954 :954 :954
"Умният мислещият човек по правило се съмнява във възможностите си, когато е изправен пред неизвестното."

Радостина А. Ангелова - поетеса
Аватар
Kleo
Вятър в косите...
Мнения: 15467
Регистриран на: 20 Авг 2010, 10:00
Местоположение: София

Re: Есен Златна вече е навън - чухме и Училищния звън!

Мнение от Kleo »

Черко, и аз днес се наслаждавах на розово-синия изгрев, беше просто разкошно! :954
Синът ми е на 18. Изживявам мечтите си. Центрирана и щастлива съм :) Виждам се отново майка.
Аватар
cchery
Завършена форумна мечка
Мнения: 7926
Регистриран на: 19 Авг 2010, 11:12

Re: Есен Златна вече е навън - чухме и Училищния звън!

Мнение от cchery »

Kleo написа:Черко, и аз днес се наслаждавах на розово-синия изгрев, беше просто разкошно! :954
В интерес на истината, залезът беше издържан в същия (розов) дух :lol: :lol: . Но ме примързя да го снимам.......

Добро утро на всички!!! Гледам слънцето, което "ближе" с лъчите си блока в далечината и в същото време знам колко студено е навън. Какво раздвоение в природата и в мен. Светлината ме вика да изляза и да потичам, а студът ме сковава.... Последните няколко седмици, така или иначе съм си у дома, не се напъвам да тичам рано сутрин, както беше преди, когато ходех на работа. Казвам си, че ще изляза на обед, когато ледът по алеите в парка се е разтопил, и се е стоплил въздуха. И досега само веднъж не съм си изпълнила обещанието. Но забелязвам, че остана ли у дома уж само докато се стопли, после ми е много трудно да изляза, за което нямам обяснение. :1044 :) И всъщност вчера се случи точно така - не ми се излизаше на студа сутринта, но най-вече заради заледените алеи и...... така и не излязох и въобще. Затова, като ходих да пазаравам, после не се върнах по най-прекия път, а направих огромна обиколка, за да мога да повървя и да се движа. Не беше студено, всъщност въздухът щипеше много приятно бузите ми и се почувствах много добре.

Тази седмица се заформя интересна и динамична. Особено края ѝ... В четвъртък сме на концерт на Хелоуин в Армената. В петък е Коледното парти от фирмата на Момчил. В събота е Коледното тържество в клуба по ХГ на Бела, където и тя ще участва. След тържеството се емваме към Пловдив, т.к. племеникът навършва 1 годинка :954 . Вечерта, обаче, ще се върнем в София, т.к. в неделя Бела е на олимпиада по литература, а аз на курс.....

И такива неща...... почвам да си довършвам нещата тук - искам на Нова година да съм "на чисто" и да нямам нито една поръчка от старата, която да не е изпълнена!!! :954
"Умният мислещият човек по правило се съмнява във възможностите си, когато е изправен пред неизвестното."

Радостина А. Ангелова - поетеса
Аватар
Kleo
Вятър в косите...
Мнения: 15467
Регистриран на: 20 Авг 2010, 10:00
Местоположение: София

Re: Есен Златна вече е навън - чухме и Училищния звън!

Мнение от Kleo »

Чери, желая ти да започнеш на чисто Новата година тогава! :524

И при мен като при теб програмата ми е малко плътна тези дни: тази вечер след работа ще работя с клиентка, утре вечерта ще празнуваме 60-годишнината на свекърва ми, в петъка ни е коледното тържество от службата :222 На 17-ти следобед се надявам с теб да се наслаждаваме на щандове с книги в НДК :329

На мен студът навън ми се отразява супер добре, но аз съм си така открай време, просто обожавам Зимата. Съживява ме, тонизира ме, хрумват ми много повече идеи, красиво ми е, приятно ми е. Не се чувствам така разтопена и размазана, както през лятото, не ми е мързеливо, абе ... хубаво ми е, с две думи.
Синът ми е на 18. Изживявам мечтите си. Центрирана и щастлива съм :) Виждам се отново майка.
Аватар
cvety_rz
Влюбена във вятъра
Мнения: 2131
Регистриран на: 28 Окт 2010, 07:49

Re: Есен Златна вече е навън - чухме и Училищния звън!

Мнение от cvety_rz »

Здравейте и благодаря за пожеланията за Симчо .Споделям една статия на тема, която последно време явно много ме вълнува :mrgreen:
цък
Вярата не прави нещата лесни, прави ги възможни!
Публикувай отговор