Есен Златна вече е навън - чухме и Училищния звън!

Свобода на словото
Публикувай отговор
Аватар
Kleo
Вятър в косите...
Мнения: 15467
Регистриран на: 20 Авг 2010, 10:00
Местоположение: София

Re: Есен Златна вече е навън - чухме и Училищния звън!

Мнение от Kleo »

Попълних анкетата, Нели. Но никъде не бях попитана за възрастта :1044

Декс, желая на Яна да е напълно здрава до утре!!! :524

И ние утре ще сме у свекини. На мен се падна честта да приготвя питката с паричката и сега гледам рецепти из нет-а :222

Пожелавам и аз Светли Коледни празници на всички ви!!!

Ние тримата днес бяхме на Витоша. Нищо общо със София. Там беше снежно, чисто, бяло и много красиво. Пихме по чаша червено вино пред камината в хижа Еделвайс. Изкарахме си супер.
Синът ми е на 18. Изживявам мечтите си. Центрирана и щастлива съм :) Виждам се отново майка.
Аватар
Нели
Философска система
Мнения: 1466
Регистриран на: 23 Авг 2010, 19:49

Re: Есен Златна вече е навън - чухме и Училищния звън!

Мнение от Нели »

Здравейте отново!

Деси, няма въпрос за възрастта, да. Просто исках не всички участници да са все студенти, защото те са на по 20-25 години.

Декс, как сте?

Аз варя боб и пълня чушки. :954

Исках да разкажа друго - днес ходихме с децата на концерт "Любими коледни песни" в Операта. Цялата сграда, както и залата, бяха много студени. Една от оркестрантките свиреше с шал и шапка! На фона на това, на сцената имаше над 150 човека, много от които - деца. Изпълнителите бяха децата и младежите от Детската опера (около 50 участника), Хора на варненските момчета и младежи (около 100 човека), оркестърът на Варненската опера (на сцената имаше около 20 човека). Тези хора изнесоха чудесен концерт, децата стояха много леко облечени, пееха и... мръзнеха! :???: Хем ми хареса музиката и чистата енергия, която идваше от децата, хем ме хвана яд на този студ в залата, хем ми стана тъжно, хем изпитах някаква гордост, че тези деца са там и въпреки трудните условия, те не мрънкат и не се лигавят, а покзват талант и дух.

Хубава Коледа пожелавам на всички!
:1155 :1155 :1155
"Когато всички мислят еднакво, никой не мисли достатъчно" Уолтър Липман
Аватар
mari_ko
Форумна палавница
Мнения: 1135
Регистриран на: 19 Авг 2010, 21:43

Re: Есен Златна вече е навън - чухме и Училищния звън!

Мнение от mari_ko »

ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН, ЦВЕТИ :224
Бъди здрава, щастлива, много обичана и слушана от всички в къщи :1006 Весел празник :620
[url=http://line.romanticcollection.ru][img]http://line.romanticcollection.ru/ba/7_43b_47911350_Rviki_0.gif[/img][/url]
Аватар
Ванчето
От писане глава не боли
Мнения: 941
Регистриран на: 06 Яну 2014, 17:26

Re: Есен Златна вече е навън - чухме и Училищния звън!

Мнение от Ванчето »

Честит Рожден Ден, Цвети!
Бъди здрава и щастлива! Радвай се на любимите си хора и дано ти се сбъдне всичко за което мечтаеш!
Весел празник!
:922


Момичета,
весело посрещане на празниците от мен! Наслаждавайте се на всяка секунда с вашите близки хора и нека доброто настроение не ви напуска!
:922 :922
Никога не е късно за ново начало!
Аватар
cchery
Завършена форумна мечка
Мнения: 7926
Регистриран на: 19 Авг 2010, 11:12

Re: Есен Златна вече е навън - чухме и Училищния звън!

Мнение от cchery »

Добър вечер и честита Коледа!!! Пожелавам на всяка една от вас всички усещания, всички надежди и всичката любов, която имате за този ден, да топлят сърцата ви възможно най-дълго! Да се чувствате щастливи и стоплени от хората около вас.
"Умният мислещият човек по правило се съмнява във възможностите си, когато е изправен пред неизвестното."

Радостина А. Ангелова - поетеса
Аватар
cvety_rz
Влюбена във вятъра
Мнения: 2131
Регистриран на: 28 Окт 2010, 07:49

Re: Есен Златна вече е навън - чухме и Училищния звън!

Мнение от cvety_rz »

Благодаря ви, момичета, за хубавите пожелания :923
Мариначе, радвам се да те "видя" :)
Нели, много неприятно това с температурата в залата.
Деси, стана ли питката?
Къде планирате да празнувате нова година? Ние ще сме у майкини.Не ми се ходи никъде.Личи си, че станах на 40 нали :1062
Вярата не прави нещата лесни, прави ги възможни!
Аватар
Нели
Философска система
Мнения: 1466
Регистриран на: 23 Авг 2010, 19:49

Re: Есен Златна вече е навън - чухме и Училищния звън!

Мнение от Нели »

Момичета, аз днес съм... на плаж. Буквално. По бански. Имам книга и кафе. Ако реша да вляза в морето, ще е непосредствено преди да тръгна, за да не замръзна. :954
"Когато всички мислят еднакво, никой не мисли достатъчно" Уолтър Липман
Аватар
Нели
Философска система
Мнения: 1466
Регистриран на: 23 Авг 2010, 19:49

Re: Есен Златна вече е навън - чухме и Училищния звън!

Мнение от Нели »

Не влязох в морето. Мислех да сваля банскя и да вляза гола, за да не стои нищо мокро после по мен, нали бях сама. Обаче по едно време дойде... някакъв. От целия плаж точно тук намери да дойде! Застана на дестина метра и стоеше все към мен обърнат. Не ми хареса това. Тръгнах си.
:cry:
"Когато всички мислят еднакво, никой не мисли достатъчно" Уолтър Липман
Аватар
Нели
Философска система
Мнения: 1466
Регистриран на: 23 Авг 2010, 19:49

Re: Есен Златна вече е навън - чухме и Училищния звън!

Мнение от Нели »

Сиренце, честит имен ден!
"Когато всички мислят еднакво, никой не мисли достатъчно" Уолтър Липман
Аватар
cchery
Завършена форумна мечка
Мнения: 7926
Регистриран на: 19 Авг 2010, 11:12

Re: Есен Златна вече е навън - чухме и Училищния звън!

Мнение от cchery »

Нели написа:Не влязох в морето. Мислех да сваля банскя и да вляза гола, за да не стои нищо мокро после по мен, нали бях сама. Обаче по едно време дойде... някакъв. От целия плаж точно тук намери да дойде! Застана на дестина метра и стоеше все към мен обърнат. Не ми хареса това. Тръгнах си.
:cry:
Е, това вече е ... тъпак!!! Хубаво си направила, че си си тръгнала.... Честно казано мен би ме било страх да съм сама на плажа.....

Цони, честит имен ден! Бъди здрава и осъществявай мечтите си на дела, от които да се чувстваш горда!!! :954
"Умният мислещият човек по правило се съмнява във възможностите си, когато е изправен пред неизвестното."

Радостина А. Ангелова - поетеса
Аватар
mari_ko
Форумна палавница
Мнения: 1135
Регистриран на: 19 Авг 2010, 21:43

Re: Есен Златна вече е навън - чухме и Училищния звън!

Мнение от mari_ko »

Нели написа:Момичета, аз днес съм... на плаж. Буквално. По бански. Имам книга и кафе. Ако реша да вляза в морето, ще е непосредствено преди да тръгна, за да не замръзна. :954
Мислех и аз да ходя, но съм си изпрала ватирания бански :222
[url=http://line.romanticcollection.ru][img]http://line.romanticcollection.ru/ba/7_43b_47911350_Rviki_0.gif[/img][/url]
Публикувай отговор