Тихо се сипе първият сняг, галено щипе бузките пак!

Свобода на словото
Заключено
Аватар
mari_ko
Форумна палавница
Мнения: 1135
Регистриран на: 19 Авг 2010, 21:43

Re: Тихо се сипе първият сняг, галено щипе бузките пак!

Мнение от mari_ko »

Качествено посрещане на новата година и от мен /и количествено също/! :620
[url=http://line.romanticcollection.ru][img]http://line.romanticcollection.ru/ba/7_43b_47911350_Rviki_0.gif[/img][/url]
Аватар
Ванчето
От писане глава не боли
Мнения: 941
Регистриран на: 06 Яну 2014, 17:26

Re: Тихо се сипе първият сняг, галено щипе бузките пак!

Мнение от Ванчето »

Честита Нова Година, Момичета!
Бъдете здрави, бъдете щастливи, раздавайте и получавайте обич от скъпите за вас хора и не спирайте да се усмихвате през цялата 2018-та година! Нека късмета и успеха са с вас през всичките и дни!
Наздраве за 2018 година!!!
Никога не е късно за ново начало!
Аватар
cchery
Завършена форумна мечка
Мнения: 7926
Регистриран на: 19 Авг 2010, 11:12

Re: Тихо се сипе първият сняг, галено щипе бузките пак!

Мнение от cchery »

За много години, момичета!!!!

Желая на всички ни (и нашите семейства, естествено) да намерим сили и да осъществим поне една отдавна отлагана мечта през тази година!!! Да спрем с оправданията и извиненията, да се обърнем към себе си и да бъдем честни!!! И разбира се - най-вече здраве и човешка доброта и близост!!! Честита нова 2018 година!

Ние изкарахме много весело с нашите приятели, които ни бяха на гости.... аз поне се забавлявах здраво. Танцувахме, пяхме, в полунощ слязохме в нашия парк и танцувахме хора и изстрелвахме фойерверки..... Хубаво, много хубаво посрещане на Новата година - не бях го планирала така, но се получи. В Младост имаше страхотна (че и страховита) заря и "бомбардировка" :1062 :1062 и понеже този път бяхме в парка, а не наблюдавахме през терасата, имах чувството, че съм точно във "врящия казан" на цялата пушилка. Шумът беше оглушителен в продължение на поне половин час :fan :fan :fan ..... и пак в рамките на този половин час не мина нито един човек през парка..... всеки някъде запиваше и се радваше. Мислех си, че с нашето среднощно Дунавско хоро на открито, ще "повлечем крак" и ще хванем някои случайни минувачи и хорото ще набъбне, но..... айде - догодина ще го пларинам така.

Така, както гледам времето навън, тази година децата освен на по-ранна лятна ваканция, едва ли могат да се надяват на "дървена" такава, както беше предходната година :1062 :1062 :1062 по това време. Но, каквото е - такова. Утре е последния ден на Коледната ваканция и определено ми е някак си тъжно. Харесва ми всички да сме си у дома, да не планираме нищо абсолютно точно, а да импровизираме..... Обаче... обстоятелствата от вдругиден ще са отново с щампа "делничен график".

Кажете кой как празнува снощи?!
"Умният мислещият човек по правило се съмнява във възможностите си, когато е изправен пред неизвестното."

Радостина А. Ангелова - поетеса
Аватар
Нели
Философска система
Мнения: 1466
Регистриран на: 23 Авг 2010, 19:49

Re: Тихо се сипе първият сняг, галено щипе бузките пак!

Мнение от Нели »

Честита Нова година! Здраве и късмет на всички!
"Когато всички мислят еднакво, никой не мисли достатъчно" Уолтър Липман
Аватар
cvety_rz
Влюбена във вятъра
Мнения: 2131
Регистриран на: 28 Окт 2010, 07:49

Re: Тихо се сипе първият сняг, галено щипе бузките пак!

Мнение от cvety_rz »

За много години!
Чери, верно много лудо изпратихте старата година или поне така ви изклюкари фейсу :1062
Ние бяхме скромни.Празнувахме у мамини после след 12 часа играхме едно 20 минутно право хоро на мегдана, след това една бяла роза и по леглата.
Изпратих старата година с тренировка и посрещнах днес новата пак с тренировка.Явно тотално изтрещявам :mrgreen:
Утре съм на работа, ваканцията и тя е към своя край.....не ми харесва това, но ще трябва да си влизам в ритъм.
Вярата не прави нещата лесни, прави ги възможни!
Аватар
ellis_stoyanova
Със словото напред
Мнения: 1850
Регистриран на: 19 Авг 2010, 21:41

Re: Тихо се сипе първият сняг, галено щипе бузките пак!

Мнение от ellis_stoyanova »

За много години!Нека всичко бъдем здрави!
Ниепрекарахме един хубав асемеен празник.Забаелявахме се играхме пяхме.Днес си пътуваме към Горна.Малко ми е мъчно...за времето заедно,за безвремието коеъо ме беше обзело тези дни.Но пък за това са тези дни за да им се радваме от сърце
Воинът на светлината не си губи времето, за да се опитва да играе ролята, която другите са избрали за него.-П.Куелю

[url=http://postimage.org/][img]http://s28.postimg.org/5aihn4da1/335730_priroda_zima_zakat_doroga_krasnyj_192.jpg[/img][/url]

Има само един път към щастието:

да престанеш да се безпокоиш за нещата, които не са подвластни на волята ти.



Епиктет
Аватар
cchery
Завършена форумна мечка
Мнения: 7926
Регистриран на: 19 Авг 2010, 11:12

Re: Тихо се сипе първият сняг, галено щипе бузките пак!

Мнение от cchery »

Добър ден и от мен!!! :954

Елисче, и на мен днес ми е тотално пезпътно......
ellis_stoyanova написа:Малко ми е мъчно...за времето заедно,за безвремието коеъо ме беше обзело тези дни.
С две думи..... не се чувствам много добре.... И определено нищо не ми се похваща.

От друга страна, за тези 10 дена ваканция свърших неща, които са елементарни, но ги отлагам с месеци и ..... това все пак ме кара да се чувствам много добре.
"Умният мислещият човек по правило се съмнява във възможностите си, когато е изправен пред неизвестното."

Радостина А. Ангелова - поетеса
Аватар
ellis_stoyanova
Със словото напред
Мнения: 1850
Регистриран на: 19 Авг 2010, 21:41

Re: Тихо се сипе първият сняг, галено щипе бузките пак!

Мнение от ellis_stoyanova »

Дбешният ден е най-адаптиращ.Хайде от утре ще е по-лесно.На децата днес хич не им се ставаше.Сърцето ми се къса като ги будя и ги отделям от топлата завивка.Но колкото по бързо се адаптираме толкова по-добре.
Вие как сте момичета?Вмъкнахте ли се в ежедневието или все още се опитвате да го заобикаляте :plezya se
Луната няколко дни е направо зловеща...не я харесвам...Не. че някъде си ме слага ама да си кажа :1062
Воинът на светлината не си губи времето, за да се опитва да играе ролята, която другите са избрали за него.-П.Куелю

[url=http://postimage.org/][img]http://s28.postimg.org/5aihn4da1/335730_priroda_zima_zakat_doroga_krasnyj_192.jpg[/img][/url]

Има само един път към щастието:

да престанеш да се безпокоиш за нещата, които не са подвластни на волята ти.



Епиктет
Аватар
cchery
Завършена форумна мечка
Мнения: 7926
Регистриран на: 19 Авг 2010, 11:12

Re: Тихо се сипе първият сняг, галено щипе бузките пак!

Мнение от cchery »

ellis_stoyanova написа:Луната няколко дни е направо зловеща...не я харесвам...Не. че някъде си ме слага ама да си кажа :1062
Ха, Елисче, специално я погледнах сега среднощната ми красавица......, ама на мен ми се видя единствено....... малка :955 :955 , не и зловеща :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: .

И при мен моментът с адаптирането е жесток..... и тотално обезсърчаващ. За първи път, откакто имам ученици, а това са вече 9 години, тази сутрин направих нещо "немислимо". След като затворих входната врата след Коко, който тръгна за у-ще, се върнах в топлия и полутъмен хол (в 7.30 е все още доста сумрачно), легнах на дивана, завих се с едно одеало, попрочетох малко от книгата ми и ......... ЗАСПАХ..... И спах до 10 часа.... Обикновено ползвам това време, когато съм най-бодра, да свърша нещо, за което "не ми е стигнал акълът" предния ден, но днес не можех да се "събера" за нищо освен за сън.....

А иначе Бели е у дома до края на седмицата - взех ѝ бележка от личния лекар вчера. На 30, 31 и част от 1-и с нея почти не сме спали. Тя, защото получи някаква жестока болка в стомаха (вирусно се оказа - така казаха в Пирогов), от която плачеше и стенеше по цяла нощ, а аз - защото изживях един мой кошмар - да се чувствам безсилна да помогна на същество, което обичам повече от себе си..... :328 :328 ... Към днешна дата всичко е доста по-спокойно и се надявам да си остане все така.

А сега - лека нощ! :954 :954
"Умният мислещият човек по правило се съмнява във възможностите си, когато е изправен пред неизвестното."

Радостина А. Ангелова - поетеса
Аватар
ellis_stoyanova
Със словото напред
Мнения: 1850
Регистриран на: 19 Авг 2010, 21:41

Re: Тихо се сипе първият сняг, галено щипе бузките пак!

Мнение от ellis_stoyanova »

Чери,при мен луната се виждаше сякаш иска да влезе през терасата.
А относно този вирус-много хора се оплакват от него.Дори ние с Боби като че ли пррминахме през него,но доста по леко.Вече няма сезонни вируси има целогодишно :126
Има ли сняг при вас.Тук го видяхме една сутрин преди коледа май беше и още не сме му се нарадвали днес се очертава да е доста мразовито.Ивайла все ме пита мамо есен ли е още :lol:
Воинът на светлината не си губи времето, за да се опитва да играе ролята, която другите са избрали за него.-П.Куелю

[url=http://postimage.org/][img]http://s28.postimg.org/5aihn4da1/335730_priroda_zima_zakat_doroga_krasnyj_192.jpg[/img][/url]

Има само един път към щастието:

да престанеш да се безпокоиш за нещата, които не са подвластни на волята ти.



Епиктет
Аватар
cchery
Завършена форумна мечка
Мнения: 7926
Регистриран на: 19 Авг 2010, 11:12

Re: Тихо се сипе първият сняг, галено щипе бузките пак!

Мнение от cchery »

Здравейтееееееее!!!! За днес обещават да ни е слънчево и по-топличко от вчера :954 :954 . А дали е така?! Ще видим......

Аз отивам на някаква процедура за поддържане на кожата на лицето - след като вече 3 пъти ми се обаждат да ме канят, реших да ида, пък каквото ще да става :221 :221 :221 . После ще пиша пак.
"Умният мислещият човек по правило се съмнява във възможностите си, когато е изправен пред неизвестното."

Радостина А. Ангелова - поетеса
Заключено