Няма вече сняг, слънцето пече в очите пак

Свобода на словото
Заключено
Аватар
ellis_stoyanova
Със словото напред
Мнения: 1850
Регистриран на: 19 Авг 2010, 21:41

Re: Няма вече сняг, слънцето пече в очите пак

Мнение от ellis_stoyanova »

ЕЕЕЕеее,не,Нелка...Това са любимите ми моменти с децата,а именно когато от някой съвсем невинен разговор се роди истинско забавление.Разсмя ме от сърце,за което благодаря :954 :lol:
Как сте всички???
Хайде утре с нови сили да се "гмурнем"в работната седмица :1216
Воинът на светлината не си губи времето, за да се опитва да играе ролята, която другите са избрали за него.-П.Куелю

[url=http://postimage.org/][img]http://s28.postimg.org/5aihn4da1/335730_priroda_zima_zakat_doroga_krasnyj_192.jpg[/img][/url]

Има само един път към щастието:

да престанеш да се безпокоиш за нещата, които не са подвластни на волята ти.



Епиктет
Аватар
Нели
Философска система
Мнения: 1466
Регистриран на: 23 Авг 2010, 19:49

Re: Няма вече сняг, слънцето пече в очите пак

Мнение от Нели »

Честит рожден ден, Чери!
Изображение
Бъди с все такъв заряд!
Бъди здрава!
"Когато всички мислят еднакво, никой не мисли достатъчно" Уолтър Липман
Аватар
ellis_stoyanova
Със словото напред
Мнения: 1850
Регистриран на: 19 Авг 2010, 21:41

Re: Няма вече сняг, слънцето пече в очите пак

Мнение от ellis_stoyanova »

Честит празник,Чери!!!!Желая ти да бъдеш здрава,както и всички около теб! :923
Воинът на светлината не си губи времето, за да се опитва да играе ролята, която другите са избрали за него.-П.Куелю

[url=http://postimage.org/][img]http://s28.postimg.org/5aihn4da1/335730_priroda_zima_zakat_doroga_krasnyj_192.jpg[/img][/url]

Има само един път към щастието:

да престанеш да се безпокоиш за нещата, които не са подвластни на волята ти.



Епиктет
Аватар
dexter
Философска система
Мнения: 1363
Регистриран на: 19 Окт 2010, 12:14

Re: Няма вече сняг, слънцето пече в очите пак

Мнение от dexter »

Нели написа:В един момент забелязах, че очите ѝ се разширяват и тя е буквално потресена от моето обяснение. Най-накрая тя, очевидно много озадачена от думите ми, попита:
- Добре де, а тогава какво се учи в хуманитарната гимназия?
:1062 :1062 :1062
Това ми напомня асоциацията на Яна преди няколко седмици - чете ми тя обяви за апартаменти - площ, разположени, достъп до комуникации. Питам я какво според нея означава "комуникативен район" и тя ми вика - ами значи, че лесно създаваш приятелства със съседите :221

Чери, честит рожден ден! Пожелавам ти много здраве и добро настроение, да не губиш енергията си и устрема си да се захващаш с нови, все по-интересни и удовлетворяващи неща :954
Аватар
Kleo
Вятър в косите...
Мнения: 15467
Регистриран на: 20 Авг 2010, 10:00
Местоположение: София

Re: Няма вече сняг, слънцето пече в очите пак

Мнение от Kleo »

Честит Рожден Ден, скъпа Ани! Сбъдвай мечтите си с радостна лекота и една по една, за да имаш възможността да им се наслаждаваш напълно :954 Бъди здрава и все така жизнерадостна и обичаща живота :1216 Нека усмивката винаги грее на лицето ти :923 Изпълвай своя свят със светлина и топлина, и срещай по пътя си добро, красота, любов, истински приятели :922 Чувствай се щастлива, удовлетворена от нещата, които вършиш, и уютно у дома си, където да бъдеш обградена с нежност, грижа и обич :922
Синът ми е на 18. Изживявам мечтите си. Центрирана и щастлива съм :) Виждам се отново майка.
Аватар
cchery
Завършена форумна мечка
Мнения: 7926
Регистриран на: 19 Авг 2010, 11:12

Re: Няма вече сняг, слънцето пече в очите пак

Мнение от cchery »

Здравейте, момичета!!!!

Искам да ви благодаря за пожеланията. И дори не толкова за пожеланията, а за това, че всяка дума в тях беше ЛИЧНО за мен, а не общо пожелание. Наистина точно рожденият ден може би е денят за това да на караш човек да се чувства специален и аз така и се почувствах!!! БЛАГОДАРЯ! :922 :922

Днес целия ден телефонът ми звъни и това допълнително ме кара да се чувствам специална и щастлива!!! Сутринта избягах почти половин маратонска дистанция. Тичах 20,5 км, защото исках да изтичам разстояние, което е точно 2 пъти по-малко от годините ми, а полумаратонската дистанция е 21,1 км. Радвам се, че не се отказах.... И че го направих. Най-вече заради мен самата. Всъщност само заради мен самата. А другата причина е, че се глася да тичам на полумаратон на маратон Пловдив, който е след 2 седмици и така се тествах мога ли или не мога..... НО си е зор, де.

Успях и се справих и с подаръка на Момчил за утре. Той днес ми беше напрвил изненада. Ставал е посред нощите и на светлината на челник ми е надул 10 балона, вързал ги е и ги беше окачил да видят по лампи, дръжки, шкафове. И един транспарант Хепи бърдей е закачен. Въобще, събудих се като в един обикновен ден, а попаднах на рождения си такъв :1062 :1062 .
"Умният мислещият човек по правило се съмнява във възможностите си, когато е изправен пред неизвестното."

Радостина А. Ангелова - поетеса
Аватар
Ванчето
От писане глава не боли
Мнения: 941
Регистриран на: 06 Яну 2014, 17:26

Re: Няма вече сняг, слънцето пече в очите пак

Мнение от Ванчето »

ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН, ЧЕРИ! Бъди здрава и все така вдъхновена и вдъхновяваща! Радвам се, че денят ти е бил специален, всеки ден трябва да е такъв! :922 :329
Никога не е късно за ново начало!
Аватар
cchery
Завършена форумна мечка
Мнения: 7926
Регистриран на: 19 Авг 2010, 11:12

Re: Няма вече сняг, слънцето пече в очите пак

Мнение от cchery »

Ванчето написа:Радвам се, че денят ти е бил специален, всеки ден трябва да е такъв! :922 :329
Благодаря ти, Ванче! :954 :954 :954

Наистина вчера беше страхотен ден!!!! Толкова много хора ми се обадиха. Толкова много приятни неща чух. Почувствах се като най-голямата работа на света :1062 :1062 :1062 . Отделно от това успях да измисля, поръчам и купя подарък и за Момчил и съвсем добре ми стана :954 :954 . Така че купонът днес продължава.
Нели написа:- Добре де, а тогава какво се учи в хуманитарната гимназия? :1062 :1062 :1062
И да си дойдем на въпроса, Нелка, какво, аджеба, се учи в това училище?!?
:221 :221 :221 :221
dexter написа:Питам я какво според нея означава "комуникативен район" и тя ми вика - ами значи, че лесно създаваш приятелства със съседите :221
:1140 :1140 :1140 :1140 :1140

Какви деца само?!?! :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Това пък на мен ме кара да се осъзная колко думички не ги ползваме в прекия им смисъл и как сме се овъртяли в асоциации само и само да не наричаме нещата с истинските им думи. Но за децата няма лъжа, няма измама.

Сега се хващам да работя - 1 час съм си определила за сериозна работа, а после ще изляза да пазарувам разни неща, вкл. и торта за РД на Момчил. Довечера ще изкараме неговия рожден ден необичано - ще сме на гости на съседа под нас - холандеца. Дъщеря му е на гости и той иска да ни запознае с нея да споделим впечатленията си от тяхната държава. Ние пък ще ги изненадаме с още един рожденик :1062 :1062 .

Хубав ден на всички!
"Умният мислещият човек по правило се съмнява във възможностите си, когато е изправен пред неизвестното."

Радостина А. Ангелова - поетеса
Аватар
cchery
Завършена форумна мечка
Мнения: 7926
Регистриран на: 19 Авг 2010, 11:12

Re: Няма вече сняг, слънцето пече в очите пак

Мнение от cchery »

Как сте момичета?! Какво ново? Какво старо?!

Тук в София последните 2 дена е такава пролет, че на човек му иде да литне от кеф :954 :954 . Днес с Бела бяхме парка и тя там си написа домашното по математика. Ей така - само и само да сме навън и двете.

Сега ставам да правя салата, а след малко ще ида да прибера Бела от тренировка. Нещо ми е уборено днес, спи ми се....... защо ли?!
"Умният мислещият човек по правило се съмнява във възможностите си, когато е изправен пред неизвестното."

Радостина А. Ангелова - поетеса
Аватар
ellis_stoyanova
Със словото напред
Мнения: 1850
Регистриран на: 19 Авг 2010, 21:41

Re: Няма вече сняг, слънцето пече в очите пак

Мнение от ellis_stoyanova »

Привет,момичета!
Добрах се и аз тези дни до компютър.Не че има кой знае какво интересно да разказвам,но ей така да ви нагледам просто.Днес смених най-накрая дрехите,ей друго си е да облечеш тениската и да излезеш :222 .Слънцето ме радва все повече,защо не съм се родила в Доминикана,например :1062 .Миналата седмица си засях новите сандъчета на терасата с петунии,приказно красиви са,както и с едно друго цвете,чието име така и не запомних,което обаче също цъфти много.Тази година реших да махна всички сакъзчета и мушката и да си сложа само петунии и от това другото,макар и само едногодишни.засях си и две малки саксии с копър и магданоз,вече 2-ра седмица няма показало се стебълце.Започвам да се отчайвам :1044
Воинът на светлината не си губи времето, за да се опитва да играе ролята, която другите са избрали за него.-П.Куелю

[url=http://postimage.org/][img]http://s28.postimg.org/5aihn4da1/335730_priroda_zima_zakat_doroga_krasnyj_192.jpg[/img][/url]

Има само един път към щастието:

да престанеш да се безпокоиш за нещата, които не са подвластни на волята ти.



Епиктет
Аватар
cchery
Завършена форумна мечка
Мнения: 7926
Регистриран на: 19 Авг 2010, 11:12

Re: Няма вече сняг, слънцето пече в очите пак

Мнение от cchery »

Добро утро на всички!!!! Позагубихме се тук. Аз самата все по-рядко влизам да пиша. Причини много и една от тях е прекрасното време, с което пролетта ни дарява..... Тези дни е толкова топло, толкова слънчево, толкова светло, че на човек му иде да лети... Дори дъждът, който от 2 дена се ръси привечер, няма как да развали настроението, защото всъщност той е живителната нужда от глътка разхлаждаща почивка.

Ние утре, живот и здраве, ще си отидем в Пловдив. Пак ще е набързо, пак ще е за малко. В неделя с Момчил се пускаме на маратон Пловдив в полумаратонската дистанция. За страх - страх ме е. Това са 21 км.... За бягане - избягах ги вече веднъж :954 . Но все пак са си много.... Но пък, ако не го направя, няма да знам нито дали мога, нито дали не мога, така че...... просто ще бягам.

За съжаление след маратона в неделя ще бързаме да се върнем, защото трябва да доведем Бела на тренировка. Другата седмица - в събота, ѝ е първото състезание в живота :1216 :1216 . Ще участват с ансамбъл ленти в първото издание на турнира "Златен Пирин" в Благоевград. Те са 3 момичета в ансамбъла и направо са ги пощурили от тренировки - мене също. :lol: В крайна сметка няма да имаме много добро изиграване, защото лентата е най-трудният уред, а те са твърде малки и неопитни за нея, но... по правилник тази и другата година ансамблите в категория девойки ще играят само с ленти на големите първенства - Европейско, включително, и явно нашият клуб иска да е "в крак" с това....... Кой знае.

Друго..... друго засега няма. Слизам да тичам. :954

Вие как сте?!
"Умният мислещият човек по правило се съмнява във възможностите си, когато е изправен пред неизвестното."

Радостина А. Ангелова - поетеса
Заключено