Листата пожълтяха и мецанките в хралупата се свряха :)

Свобода на словото
Заключено
Аватар
Kleo
Вятър в косите...
Мнения: 15467
Регистриран на: 20 Авг 2010, 10:00
Местоположение: София

Листата пожълтяха и мецанките в хралупата се свряха :)

Мнение от Kleo »

Привет :940 :940 :940 Добре сме дошли в новата ЕСЕННА темичка на мечките :940 :940 :940 Призовавам всички четящи тук да вземат да се сгреят с чаша горещ ароматен чай и да минат да се разпишат и те! :329 Че останахме шепа народ да си споделяме личните истории и драми. Не, че има нещо лошо в това. Но когато има лично отношение и ДЕЙСТВИЯ, нещата се получават в ПЪТИ по-добре, качествено, синхронично, приятно. Важна е компанията. С кого общуваш всеки ден. Лично аз - от години - ежедневно съм тук. Неслучайно. И така: очаквам пишещите да продължат да пишат, а само четящите - да възобновят своето писане. Благодаря за вниманието! Вие сте на ход.

[img]http://www.cdmbg.com/esen-listo.jpg[/img]

[youtube]a_ehQGIL2pc[/youtube]
Синът ми е на 18. Изживявам мечтите си. Центрирана и щастлива съм :) Виждам се отново майка.
Аватар
Нели
Философска система
Мнения: 1466
Регистриран на: 23 Авг 2010, 19:49

Re: Листата пожълтяха и мецанките в хралупата се свряха :)

Мнение от Нели »

Здравейте и от мен, момичета! Влизам само за малко, колкото да се отбележа в темата. После, разбира се, ще пиша. :954
"Когато всички мислят еднакво, никой не мисли достатъчно" Уолтър Липман
Аватар
Kleo
Вятър в косите...
Мнения: 15467
Регистриран на: 20 Авг 2010, 10:00
Местоположение: София

Re: Листата пожълтяха и мецанките в хралупата се свряха :)

Мнение от Kleo »

Нели, прочетох те в предната тема и останах възхитена от реакцията ти, когато си била на 28 години! :222
Синът ми е на 18. Изживявам мечтите си. Центрирана и щастлива съм :) Виждам се отново майка.
Аватар
cchery
Завършена форумна мечка
Мнения: 7926
Регистриран на: 19 Авг 2010, 11:12

Re: Листата пожълтяха и мецанките в хралупата се свряха :)

Мнение от cchery »

Здравейте и от мен в новата ни тема :954 . Аз минавам също само, за да се маркирам, защото вече е време за сън. Но от друга страна - тя - зимата тепърва идва, така че.... ще се виси на топло пред компа.

Днес бях на курс, после с Бели гледахме състезание по художествена гимнастика в Арена Армеец. Прибрахме се към 9 часа..... и денят мина страшно бързо. След 3 седмици завършвам обучението си по Компютърна графика и дизайн, което започнах на 16 април 2016 година :D , но ми предстои направа на дипломна работа :plezya se ..... Направо не е истина. Тъкмо си мислех, че всичко ще приключи съвсем скоро, а уви.... :1062 :1062 Моята тема е уебсайт за художествена гимнастика :221 :221
Kleo написа:Привет :940 :940 :940 Добре сме дошли в новата ЕСЕННА темичка на мечките :940 :940 :940 Призовавам всички четящи тук да вземат да се сгреят с чаша горещ ароматен чай и да минат да се разпишат и те! :329 Че останахме шепа народ да си споделяме личните истории и драми. Не, че има нещо лошо в това. Но когато има лично отношение и ДЕЙСТВИЯ, нещата се получават в ПЪТИ по-добре, качествено, синхронично, приятно. Важна е компанията. С кого общуваш всеки ден. Лично аз - от години - ежедневно съм тук. Неслучайно. И така: очаквам пишещите да продължат да пишат, а само четящите - да възобновят своето писане. Благодаря за вниманието! Вие сте на ход.
Мда..... присъединявам се изцяло към Деси!!!! Да, фейсбук е много по-динамичен, по-удобен и род други предимства, но.... той е за бърз изказ и за споделяне на снимки. А това, което един задълбочен човек може да каже, изисква по-подходяща платформа, каквато е и форума - този или някой друг. Който има желание, ще намери и време - в това съм убедена.

Лека нощ.
"Умният мислещият човек по правило се съмнява във възможностите си, когато е изправен пред неизвестното."

Радостина А. Ангелова - поетеса
Аватар
cchery
Завършена форумна мечка
Мнения: 7926
Регистриран на: 19 Авг 2010, 11:12

Re: Листата пожълтяха и мецанките в хралупата се свряха :)

Мнение от cchery »

Днес е един много тъжен ден...... с огромно разочарование..... установявам, че нищо в живота ни в България няма да се промени. Защо ли?! Ами защото няма желаещи да променят... Така мога да определя протеста на майките на деца с увреждания. Аз бях там. Протестирах. Отидох на обяд. Подкрепих и каузата на кметицата на Младост....., но бяхме не повече от 200 човека. Дори и след работно време - към 19 часа протестиращите не са били повече от това.......

НАИСТИНА ЛИ НИКОЙ ОТ НИЩО НЕ СЕ ИНТЕРЕСУВА?!...... :328 :328 :328
"Умният мислещият човек по правило се съмнява във възможностите си, когато е изправен пред неизвестното."

Радостина А. Ангелова - поетеса
Аватар
Kleo
Вятър в косите...
Мнения: 15467
Регистриран на: 20 Авг 2010, 10:00
Местоположение: София

Re: Листата пожълтяха и мецанките в хралупата се свряха :)

Мнение от Kleo »

Наистина, Черита, ПОЧТИ НИКОЙ НЕ СЕ ИНТЕРЕСУВА ОТ НИЩО вече в България :328
Аз пък си ЗАБРАНИХ СЪЗНАТЕЛНО да се опитвам да променям МАКРОСВЕТА :328 Поради две причини: 1. Точно защото виждам, че когато протестирам наяве, навън, с мен идват много малко хора. Губя смисъла. и 2. Точно защото т.1 страшно много ме потиска, направо ме разболява от мъка, безсилие и яд. Е, спестявам си вече безсмислени упражнения :954 Влагам силите си там, където знам, че ще има видим ефект, където знам, че усилията ми ще подобрят реално нещата.
Затова пък УСИЛЕНО СЕ ОПИТВАМ ДА ПРОМЕНЯМ КЪМ ПО-ДОБРО МИКРОСВЕТА около мен :222
Ани, вече подбирам битките си. Честно! Тъжно ми е и на мен за това, но е факт - идеализмът ми на 40 години е сериозно пострадал, в сравнение с идеализма ми преди около 10-15 години :328 Както и оптимизма ми относно гражданското общество. В България просто ЛИПСВА ИСТИНСКО ГРАЖДАНСКО ОБЩЕСТВО. Това е истината според мен. Тъжната, жестока и тягостна истина. И - всяко чудо за три дни - разбира се :328
Синът ми е на 18. Изживявам мечтите си. Центрирана и щастлива съм :) Виждам се отново майка.
Аватар
Сиренце
Със словото напред
Мнения: 1652
Регистриран на: 13 Окт 2010, 13:58
Местоположение: Черни Вит

Re: Листата пожълтяха и мецанките в хралупата се свряха :)

Мнение от Сиренце »

НАИСТИНА ЛИ НИКОЙ ОТ НИЩО НЕ СЕ ИНТЕРЕСУВА?!......
Не, Чери, интересуват се, но пред последните десетина, че и повече, години управляващата партия успя да внуши на всички, че от нас нищо не зависи. Аз - говоренето на премиера до какво води, как мислиш? Няма НИЕ, няма коалиции, посланията са, че той еднолично решава всичко. Години наред, ако имаш проблем, трябва да стигнеш до ЕДИН конкретен човек, не институция, а именно един човек. И ако някак се случи този човек да е премиера, проблема ти е решен МОМЕНТАЛНО.
Е, тогава? Как хората да повярват, че масата, общността може нещо да промени?!

И още една теория имам - за критичната маса от интелигентни хора, която вече не е в България, но това е дълга и спорна тема.
Аватар
Kleo
Вятър в косите...
Мнения: 15467
Регистриран на: 20 Авг 2010, 10:00
Местоположение: София

Re: Листата пожълтяха и мецанките в хралупата се свряха :)

Мнение от Kleo »

Да, интересуват се, но са /сме/ обезверени.
Да, интересуваме се, но критичната маса българи, която би довела до положителни промени, просто вече не е в България.
За съжаление и с болка в сърцето се съгласявам със Сиренце.
Синът ми е на 18. Изживявам мечтите си. Центрирана и щастлива съм :) Виждам се отново майка.
Аватар
ellis_stoyanova
Със словото напред
Мнения: 1850
Регистриран на: 19 Авг 2010, 21:41

Re: Листата пожълтяха и мецанките в хралупата се свряха :)

Мнение от ellis_stoyanova »

Записвам се и бягам!
Темите,които сте зачекнали са много сериозни и много наболели и за мен,но изискват повече време,така че си оставям за да се включа...
Много се радвам на раздвижването тук. :923
Воинът на светлината не си губи времето, за да се опитва да играе ролята, която другите са избрали за него.-П.Куелю

[url=http://postimage.org/][img]http://s28.postimg.org/5aihn4da1/335730_priroda_zima_zakat_doroga_krasnyj_192.jpg[/img][/url]

Има само един път към щастието:

да престанеш да се безпокоиш за нещата, които не са подвластни на волята ти.



Епиктет
Аватар
Нели
Философска система
Мнения: 1466
Регистриран на: 23 Авг 2010, 19:49

Re: Листата пожълтяха и мецанките в хралупата се свряха :)

Мнение от Нели »

ellis_stoyanova написа:Записвам се и бягам!
Темите,които сте зачекнали са много сериозни и много наболели и за мен,но изискват повече време,така че си оставям за да се включа...
Много се радвам на раздвижването тук. :923
Здравейте!
Аз също се радвам на раздвижването. :954

Колкото до сериозните теми...
Нещата са многопластови. Пише ми се по темата, но точно сега нямам време, след малко отивам на тренировка.
"Когато всички мислят еднакво, никой не мисли достатъчно" Уолтър Липман
Аватар
cchery
Завършена форумна мечка
Мнения: 7926
Регистриран на: 19 Авг 2010, 11:12

Re: Листата пожълтяха и мецанките в хралупата се свряха :)

Мнение от cchery »

Здравейте. И аз набързо :955 :955 ...... истината е, че досега висях из ФБ (макар да имах други планове), защото там следя поне 3 теми. Протестите на майките с деца с увреждания, проблемът с Референдума срещу презастрояването в Младост, както и процеса срещу кметицата на Младост и заместничката ѝ - Иванчева и Петрова, който утре има заседание - трето подред. Аз по-специално се включвам активно в темата за РЕФЕРЕНДУМА. Не може на всяко място да се огрее. Ако някой му е интересно, вижте на какво сме подложени, когато се опитваме по официален и законов път да стигнем до пряка демокрация:

РЕФЕРЕНДУМЪТ в Младост - как се разви историята?

Този текст не е прекалено дълъг - да предупредя :roll:

Иначе - сега ставам, защото трябва да отида да си взема Бела от тренировка и имам 15 минути шофиране до залата..... и още толкова навръщане.
"Умният мислещият човек по правило се съмнява във възможностите си, когато е изправен пред неизвестното."

Радостина А. Ангелова - поетеса
Заключено