Разговори за малцина през новата година (2019)

Свобода на словото
Заключено
Аватар
cchery
Завършена форумна мечка
Мнения: 7926
Регистриран на: 19 Авг 2010, 11:12

Разговори за малцина през новата година (2019)

Мнение от cchery »

Здравейте. НОВА ГОДИНА - ново начало! Откривам спам-терапията в тази тема! Нека сме здрави и сплотени. Нищо няма смисъл, когато загубим чувството си за принадлежност.......
"Умният мислещият човек по правило се съмнява във възможностите си, когато е изправен пред неизвестното."

Радостина А. Ангелова - поетеса
Аватар
Kleo
Вятър в косите...
Мнения: 15467
Регистриран на: 20 Авг 2010, 10:00
Местоположение: София

Re: Разговори за малцина през новата година (2019)

Мнение от Kleo »

:923 :923 :923

Изображение

Черко, много ми хареса заглавието на новата ни темичка! :329 :524

И колко е хубаво и символично, че тази спам-психотерапевтична тема :222 започва точно на 1 януари тази година!

Нека 2019-та година бъде година на сбъднати желания, на привнесен смисъл, на истинско оценяване на всеки миг, на горене и ентусиазъм, на плуване и интуиция, на безброй дарове и чудеса! :922
Синът ми е на 18. Изживявам мечтите си. Центрирана и щастлива съм :) Виждам се отново майка.
Аватар
Нели
Философска система
Мнения: 1466
Регистриран на: 23 Авг 2010, 19:49

Re: Разговори за малцина през новата година (2019)

Мнение от Нели »

Честита Нова година, момичета! И най-вече ние да сме честити през новата година! :954


Чери, аз не мога да свиря на пиано, но мога да мечтая, а това вече е нещо, нали? Кой знае, може някой ден да се науча. Ако има нещо, което обичам, то е да уча. Освен това така моят дом стана още повече мой дом - в него има най-вече книги, картини и музика. И топлина. :954 :954 :954
"Когато всички мислят еднакво, никой не мисли достатъчно" Уолтър Липман
Аватар
cchery
Завършена форумна мечка
Мнения: 7926
Регистриран на: 19 Авг 2010, 11:12

Re: Разговори за малцина през новата година (2019)

Мнение от cchery »

Изображение

ЗА МНОГО ГОДИНИ! НЕКА СМЕ ЗДРАВИ иииииии всичко останало бъде изненада....... :954 :954
"Умният мислещият човек по правило се съмнява във възможностите си, когато е изправен пред неизвестното."

Радостина А. Ангелова - поетеса
Аватар
Kleo
Вятър в косите...
Мнения: 15467
Регистриран на: 20 Авг 2010, 10:00
Местоположение: София

Re: Разговори за малцина през новата година (2019)

Мнение от Kleo »

Лека нощ и сладки сънища от мен!

[img]http://i47.tinypic.com/29b0hn9.jpg[/img]

[img]http://s02.radikal.ru/i175/1710/09/bd4c391e3e69.jpg[/img]
Синът ми е на 18. Изживявам мечтите си. Центрирана и щастлива съм :) Виждам се отново майка.
Аватар
cchery
Завършена форумна мечка
Мнения: 7926
Регистриран на: 19 Авг 2010, 11:12

Re: Разговори за малцина през новата година (2019)

Мнение от cchery »

Нели написа: Освен това така моят дом стана още повече мой дом - в него има най-вече книги, картини и музика. И топлина. :954 :954 :954
Е, какво по-хубаво начало на Новата година от това .

Аз попитах за пианото и дали можеш да свириш, защото аз като ученичка имам изкарани 4 години в музикалната школа на Горна, където се учех да свиря на акордеон и ходех на солфеж. В момента..... мога да изкарам някоя и друга нота от този инструмент, но нищо повече. И малко съжалявам, че не бях сериозна да продължа...., и че нямаше и кой да ме натисне да не напускам.... Но с децата е така - непостоянството е дружката, с която израстват и която им дава едни от най-ценните уроци.

И като сме се разговорили за нова година да ви попитам - кой какъв късмет изтегли от баницата?!? Аз бях заложила по 2 късмета на човек в нашата баница.... Единият, който изтеглих, пророкува за много любов и успехи. А другият - да стана директор на болница - не беше предназначен за мен, а за приятелката ми, която има шанс за такава позиция . На нея пък ѝ се падна да иде на Световно първенство по художествена гимнастика в Баку...... и си трампихме съответните късмети, че да ни подхождат както трябва .

Днес следобед времето навън ми се видя адски студено. За първи път тази зима ми става толкова студено... не знам на какво се дължи, но така или иначе от утре почва застудяване.... Откакто съм се прибрала отвън, съм застанала пред печката и не я пускам......

След малко обаче ще изляза от нас, т.к. имаме събиране в залата по танци, понеже от нова година ще има промени - та ще ида да чуя за какво иде реч колкото и да ми е студено.

Лека вечер. За съжаление - от утре училището започва отново......
"Умният мислещият човек по правило се съмнява във възможностите си, когато е изправен пред неизвестното."

Радостина А. Ангелова - поетеса
Аватар
Нели
Философска система
Мнения: 1466
Регистриран на: 23 Авг 2010, 19:49

Re: Разговори за малцина през новата година (2019)

Мнение от Нели »

Ани, от новогодишната баница ми се падна... любов. :954
"Когато всички мислят еднакво, никой не мисли достатъчно" Уолтър Липман
Аватар
ellis_stoyanova
Със словото напред
Мнения: 1850
Регистриран на: 19 Авг 2010, 21:41

Re: Разговори за малцина през новата година (2019)

Мнение от ellis_stoyanova »

За много години,прекрасни момичета!
Тази година си пожелавам от всичко по много,за себе си и за всички....много здраве,много щастие,много любов,много пари,много пътешествия,много време заедно със семейството ми,много красиви моменти...много много много от всичко прекрасно на този свят.Пожелавам го и на вас!
От баницата ми се падна здраве-дай Боже
Воинът на светлината не си губи времето, за да се опитва да играе ролята, която другите са избрали за него.-П.Куелю

[url=http://postimage.org/][img]http://s28.postimg.org/5aihn4da1/335730_priroda_zima_zakat_doroga_krasnyj_192.jpg[/img][/url]

Има само един път към щастието:

да престанеш да се безпокоиш за нещата, които не са подвластни на волята ти.



Епиктет
Аватар
Нели
Философска система
Мнения: 1466
Регистриран на: 23 Авг 2010, 19:49

Re: Разговори за малцина през новата година (2019)

Мнение от Нели »

ellis_stoyanova написа:За много години,прекрасни момичета!
Тази година си пожелавам от всичко по много,за себе си и за всички....много здраве,много щастие,много любов,много пари,много пътешествия,много време заедно със семейството ми,много красиви моменти...много много много от всичко прекрасно на този свят.Пожелавам го и на вас!
От баницата ми се падна здраве-дай Боже
Ели, чудесно пожелание!
Да бъде!
:954
"Когато всички мислят еднакво, никой не мисли достатъчно" Уолтър Липман
Аватар
Сиренце
Със словото напред
Мнения: 1652
Регистриран на: 13 Окт 2010, 13:58
Местоположение: Черни Вит

Re: Разговори за малцина през новата година (2019)

Мнение от Сиренце »

Здравейте! И за много години!
Ние изкарахме една много спокойна и лежерна вечер на Нова година. Бяхме на гости на едно семейство, с което се събираме за първи път и които са доста по-млади от нас. Вечерта премина повече в разговори и взаимно опознаване, но пък на първи към обяд ни заведоха на чудесен излет около река Искър до Луковит. Направихме чудесна разходка, ходихме до скални манастири, напалихме огън и аз си подпалих подметката :plezya se . После се присъединихме към една много весела компания и така замръкнахме. Не ни се тръгваше!(е, те ни каниха да останем още една вечер, но щеше да е малко нахално) Не, че не ни изпратиха с храна за два дни :1062 .От баницата ми се падна нова кола. Не съм мислила да сменям моята, но кой знае.

От днес вече съм в работен режим. Сиси е вкъщи да чете за първия изпит (вече е в сесия) и къщата е пълна. Обичам всички да сме си у дома!
Аватар
cchery
Завършена форумна мечка
Мнения: 7926
Регистриран на: 19 Авг 2010, 11:12

Re: Разговори за малцина през новата година (2019)

Мнение от cchery »

Сиренце написа:Сиси е вкъщи да чете за първия изпит (вече е в сесия) и къщата е пълна. Обичам всички да сме си у дома!
Ей, Цони, почти усетих радостта ти... И на мен би ми било много уютно и приятно в твоя случай. Успех на Сиси на първия ѝ изпит :524 .

Здраве, любов, нова кола.... виж ти какви късмети само :D :D . Да дава Господ каквото и да е, което предстои, но да е хубаво.

Нелка, Вили докога ще е в България? Докога ще си имаш голямо момиченце вкъщи?! И въобще - я кажи как изкара на Нова година с тези приятели, с които доколкото си спомням май за първи път щеше да се събираш.

Ние сме добре. От утре си почва същинския работен график, защото и на Момчил отпуската му свършва днес. А аз съм на един много здрав кръстопът - какво да правя със себе си и с професионалното си развитие...... Направо не знам. Но друг път ще пиша по-подробно.

Хубава неделя, мацки! :954
"Умният мислещият човек по правило се съмнява във възможностите си, когато е изправен пред неизвестното."

Радостина А. Ангелова - поетеса
Заключено