Ген ключовете на Ричард Ръд

Свобода на словото
Аватар
Kleo
Вятър в косите...
Мнения: 15467
Регистриран на: 20 Авг 2010, 10:00
Местоположение: София

Ген ключовете на Ричард Ръд

Мнение от Kleo »

Самоцитирам се от месец ноември 2018 година, защото този пост в личния ми дневник отразява чудесно колко дълбоко се потопих в мистерията и мъдростта на това учение:
Kleo написа:Обмислям този текст от няколко дни... но някак все бях твърде концентрирана в ума си и не ми се получаваше. А аз исках в моето послание да присъства цялото ми същество, исках да дам глас на сърцето си, да пиша и да говоря от цялата си душа... първоначално множество хаотични идеи, мисли и чувства се щураха в главата ми и напираха да ги излея навън... но се удържах. Вътрешно усещах, че моментът още не е дошъл, че не съм вдъхновена да изразя цялостно и пълноценно своята лична позиция, а никак не обичам половинчати и повърхностни неща.

Питах се: как вълната да разкаже за морето? Как капката да пресъздаде океана? Как миниатюрната частица да се изказва за "всичко, което Е"? ... Ще ми се удаде ли да предам своята истина, и то така, че да е разбираема за другите? Желанието ми се оказа по-силно от колебанието! И ето ме, в ранни зори, вдъхновена от едно УЧЕНИЕ, до което се докоснах преди близо три години, което добави цвят, яснота и смисъл в моя свят и което продължавам, ден след ден, да въплъщавам в живота си, да откривам все нови и нови неща и да мечтая да продължа да се потапям в него...

Стенният часовник отброява миговете... тик-так, тик-так... у дома още е тихо. Близките ми спят. Времето е идеално за спокойно съзерцание и вникване в мъдростта на това всеобхватно учение. Уж съм сама, но всъщност съм в уютната виртуална компания на три дами, благодарение на които аз знам за това учение, благодарение на които аз започнах да навлизам в нестандартните му понятия и да резонирам все повече с общото му звучене и значение. Тези три жени, които спомагат за личностния ми растеж, които познават най-съкровените кътчета на моя Аз и които ме подкрепят по пътя ми, са Мария Цветкова, Елица Стоичкова и Зорница Симиджийска.

Накратко и синтезирано, доколкото ми е възможно изобщо: учението, за което става дума в това мое послание, се нарича ГЕН КЛЮЧОВЕ. 64 ген ключа, които описват всички ни, в различните ни проявления и особености. 64 кода, които съществуват на три нива - сянка, дарба и сидхи. 64 ключа, които отварят различни врати и които са налични във всеки един от нас. Оказва се обаче, че 11 от тези 64 ключа са изключително силно изявени във всеки отделен човек. Характеристиките на тези 11 ключа го правят различен, уникален и неповторим. Тези ключове могат да се открият с помощта на т.нар. Хологенетичен профил. Това е нещо като карта, на която са изобразени нашите водещи ключове, чрез които ще се придвижваме напред. И така плавно достигаме до едно друго понятие в учението, а именно Златният път.

Златният път се състои от три сфери: Активираща поредица, Венерина поредица и Перлена поредица. Имах честта и радостта да разбера повече за Активиращата поредица по време на своето онлайн-обучение за нея. Това обучение е 5-месечно и горещо го препоръчвам на всеки, тръгнал по пътя на познанието на себе си, по пътя на вечните философски въпроси "Кой съм аз?", "Защо съм тук?", "Каква е моята мисия на Земята?", "Как да се преборвам с предизвикателствата в живота си?"... По време на обучението си за Активиращата поредица ще разберете много нови неща за себе си, изучавайки плавно и постепенно ген ключовете, които се намират в сферите на вашата лична житейска мисия, еволюция, сияние и цел.

И идва ред на вълнуващата за мен НОВИНА - съвсем скоро, и то тук в България, на живо ще дойде Андрю Фретуел, за да представи пред нас ВЕНЕРИНАТА ПОРЕДИЦА или ПЪТЯТ НА СЪРЦЕТО! Аз ще присъствам на това тридневно обучение /16, 17 и 18 ноември в София/ и най-сърдечно каня и вас да вкусите от вълшебството, очарованието и дълбочината на ген ключовете! Ще можете лично да работите върху хологенетичния си профил, да изследвате сферите, касаещи Венера, а именно какви хора привличате в живота си, кой е вашият вътрешен център, какви сте в любовта, как да излекувате разбитото си сърце, как да се свързвате по-пълноценно и щастливо с партньорите си...

Аз съм вдъхновена и нетърпелива отново да се видя с момичетата, за които споменах по-горе, да се запозная с Андрю Фретуел, да разгърна своя профил и да се гмурна още по-дълбоко в същността си. Ще се радвам да видя на събитието много мои приятели и съмишленици! Ще бъда щастлива да наблюдавам как магията на това учение се разпростира и как всеки си взима полезното и нужното за себе си! Защото онлайн-обучението е формат, позволяващ на всеки да се докосне самостоятелно до учението, в удобно за него време и пространство, в уютна и интимна среда, но живото обучение предполага активност, общуване с околните, учене в динамична и предизвикателна среда, в която за части от секундата проблясват отговори и решения, търсени с месеци и години. Елате и бъдете озарени от общността на Ген ключове България! Елате и ще почувствате с кожата си, че наистина всяка сянка крие ДАРБА! Елате и ще изцерите сърцето си от натрупани болки, травми и рани!

И последно - да се върна към въпроса си как е възможно Капката вода да разкаже за целия Океан... ако си представя, че съм частица от един гигантски пъзел, колкото и мъничка част да представлявам от него, ще бъде ли той напълно подреден и цял, ако аз липсвам? В това е отговорът според мен. Всички ние, с нашите сенки, дарби и сидхита, представляваме всъщност части от този пъзел. Наскоро прочетох някъде следното: "Вълната попитала морето как да се почувства част от него. Морето отвърнало - просто се УСПОКОЙ!".

Успокояването, покоят, оставянето в ритъма на сърцето, туп-туп, туп-туп, търпението, упованието, вярата, съзерцанието... и накрая идва предаването. Неусетно капчицата вода става Океан. Нали? Подобно на всички останали капчици около нея, които също са Океанът. И всички капки са ЕДНО. И когато капките и Океанът са Едно и вече няма граници, нито усещане за нищожност, за слабост, дори не и за равенство между капките, тогава единственото усещане е за една абсолютна НЕЖНОСТ, разтворена в БОЖЕСТВЕНАТА ВОЛЯ на БЕЗВРЕМИЕТО и БЕЗГРАНИЧНОСТТА...

Не зная дали съм ви заинтригувала с горния текст, но излях цялата си душа в него. Това е моят личен опит с учението за ген ключовете досега. Елате на семинара за Венера и създайте своя собствен опит с това невероятно учение. И после пак ще си говорим... за дарбите, защо сме тук и най-вече за СЪРЦЕТО. Повече информация за предстоящото събитие можете да прочетете ето тук - Венера, пътят на Сърцето. Ще ви чакам там - Център Мандала, София, бул. „Kнягиня Мария Луиза“ № 58. Можете да доведете и приятел. Да излекуваме връзките си с помощта на Андрю Фретуел и екипът на Ген ключове България!

[img]http://genekeys-bulgaria.com/wp-content ... 429176.jpg[/img]
В тази тема ще публикувам информация за ген ключовете и за седмичния пулс, дано ви бъде от полза и да служи за доброто и благото на всички ни :329
Синът ми е на 18. Изживявам мечтите си. Центрирана и щастлива съм :) Виждам се отново майка.
Аватар
Kleo
Вятър в косите...
Мнения: 15467
Регистриран на: 20 Авг 2010, 10:00
Местоположение: София

Re: Ген ключовете на Ричард Ръд

Мнение от Kleo »

[img]http://img.mailout.genekeys.com/2lfgbxawcwfe.jpg[/img]

Jan 1 through Jan 5
Gene Key 38
The Warrior of Light

[img]http://img.mailout.genekeys.com/2lfgcpqwcwfe.png[/img]

Воинът на Светлината линкче - цък!
Ген ключ 38, 1-5 Януари всяка година
От Борба с Постоянство към Чест

[img]http://img.mailout.genekeys.com/2lfgdi6wcwfe.jpg[/img]

“The 38th Gift is the Gift of Perseverance. This is a Gift that really thrives when you are up against the odds. People with this Gift make the impossible look effortless, even whilst exerting themselves fully. These people are extremely active and physical. They have a genetic need to push their bodies and love being right in the thick of the action. As we saw with the 38th Shadow, this is not a thinking archetype. These are people of action. The only trick for them is to know when to act and when not to act and this is where the Gift of Perseverance comes into play.

It knows when to hold its energy back. In other words, these are people who have learned to draw a breath before they rush into some new action. This breath is not so that they can think — it is simply to make sure they are responding from truth rather than reacting from fear or anger.”

– The 38th Gene Key, the Gift of Perseverance


[img]http://genekeys-bulgaria.com/wp-content ... PRINT3.jpg[/img]
Синът ми е на 18. Изживявам мечтите си. Центрирана и щастлива съм :) Виждам се отново майка.
Аватар
Kleo
Вятър в косите...
Мнения: 15467
Регистриран на: 20 Авг 2010, 10:00
Местоположение: София

Re: Ген ключовете на Ричард Ръд

Мнение от Kleo »

[img]http://img.mailout.genekeys.com/2lfmnhawcwfe.jpg[/img]

Седмичен Пулс на Ген ключовете - 54 ген ключ: От Алчност със Стремеж към Възнесение

Jan 6 through Jan 10
Gene Key 54
Physical Alchemy

[img]http://img.mailout.genekeys.com/2lfmo9qwcwfe.png[/img]

“Ascension has to be earned, and there are people out there toting it as something we can get through a few workshops. Real Ascension is achieved only through lifetimes of hard toil, intense effort and sadhana – spiritual labour.

The process of Ascension concerns the highest levels of refinement. Each step along the way is so important. We can’t skip a single step. Every difficult experience that life brings us must be passed through and transformed inside us, in our heart.

Ascension is given only very rarely to those subtle orchids that have refined their human energies over much time, and along the way lost all their hard edges. The greed isn’t transcended, it’s simply softened, like wind-blasted rocks that become all smooth and feminine.

To ascend beyond the human form is to enter into the Divine Tenderness of the great Mother. The journey there is so masculine because we have to be a warrior and so determined. We have to sacrifice everything along the way. Finally just before the peak, we realise we’ve become this pure yin essence. It’s kind of a joke that one extreme gives way to its opposite.”

– The 54th Way, the Siddhi of Ascension

From the Gene Keys Living Library


[img]http://img.mailout.genekeys.com/2lfmp26wcwfe.jpg[/img]
Синът ми е на 18. Изживявам мечтите си. Центрирана и щастлива съм :) Виждам се отново майка.
Аватар
Kleo
Вятър в косите...
Мнения: 15467
Регистриран на: 20 Авг 2010, 10:00
Местоположение: София

Re: Ген ключовете на Ричард Ръд

Мнение от Kleo »

64-те ген ключа:

Изображение
Синът ми е на 18. Изживявам мечтите си. Центрирана и щастлива съм :) Виждам се отново майка.
Аватар
Kleo
Вятър в косите...
Мнения: 15467
Регистриран на: 20 Авг 2010, 10:00
Местоположение: София

Re: Ген ключовете на Ричард Ръд

Мнение от Kleo »

Седмичен пулс - мъдростта на 19 ген ключ - от 27 януари до 1 февруари всяка година:

- Сянка - Зависимост
- Дарба - Чувствителност
- Сидхи - Саможертва

Жертва на прекалената чувствителност

Изображение

От Зависимост с Чувствителност към Саможертва

Зависимост - разчитане на чужди сили, религиите, Бог, другите хора. Жертва на забравата, че силата се крие вътре в нас. Страх, че няма достатъчно храна и ресурси за оцеляването. Мъжът работи навън, жената работи вкъщи и отглежда децата. Страх от самота.

Чувствителност - шепнещите хора, тези, които са фино настроени към нуждите на другите, емпатите. Те носят дарбата на докосването. Магия, шесто чувство, интуиция, фокус върху жизнената енергия. Шептящите са хора, които умеят да общуват с животните, тук са шаманите, медиумите и др.

Саможертва - няма чиста независимост, има взаимозависимост. Жертване на отделната си идентичност. Предвестници на бъдещото съзнание. Мистична инициация. Връзка с 22-ия ген ключ и деветте портала на планетарната инициация: раждане, кръщение, потвърждение, бракосъчетание, благовещение, обединение, ръкополагане, опрощение и възхвала. Това е петият портал - благовещението. Христос чрез личната си саможертва на кръста е повдигнал колективното съзнание на по-високо ниво, извършила се е групова инициация. Общуване с аурата. Прегръщане на своята чувствителност. Докосването е езикът на душата.


Изображение
Синът ми е на 18. Изживявам мечтите си. Центрирана и щастлива съм :) Виждам се отново майка.
Аватар
Kleo
Вятър в косите...
Мнения: 15467
Регистриран на: 20 Авг 2010, 10:00
Местоположение: София

Re: Ген ключовете на Ричард Ръд

Мнение от Kleo »

[img]http://img.mailout.genekeys.com/2lglf1awcwfe.jpg[/img]

Jan 28 through Feb 1
Gene Key 19
The Fifth Initiation - The Annunciation

[img]http://img.mailout.genekeys.com/2lglftqwcwfe.png[/img]

“The path of frequency through the 19th Gift goes from co-dependence to independence and finally to interdependence. Interdependence represents a quantum leap beyond the other two, and its realisation is the future destiny of our species.

In many ways, it is the 19th Shadow of Co-dependence that contains the seed of the 19th Siddhi of Sacrifice. In a co-dependent relationship, both partners have sacrificed a part of their true selves to the relationship, and the resulting lack of synthesis they feel drives the negative patterns of the relationship. In a relationship that is truly interdependent, both partners also sacrifice their sense of individuality into a higher vision of their Divinity, holding nothing back for themselves at all.

The true meaning of interdependence is about entering into a state of union with all beings in the cosmos, which involves the death of the separate self.

This kind of sacrifice can only occur when you give your heart unconditionally to another. Instead of dying, you are actually reborn as a higher dimensional being.

In surrendering your smaller self, you attain realisation of your greater Self. Our awareness is like a series of Russian dolls — as we make each leap in awareness, we come to realise we are housed within a wider framework than we had previously understood.

– The 19th Gene Key, the Siddhi of Sacrifice

From the Gene Keys Living Library

[img]http://img.mailout.genekeys.com/2lglgm6wcwfe.jpg[/img]
Синът ми е на 18. Изживявам мечтите си. Центрирана и щастлива съм :) Виждам се отново майка.
Аватар
Kleo
Вятър в косите...
Мнения: 15467
Регистриран на: 20 Авг 2010, 10:00
Местоположение: София

Re: Ген ключовете на Ричард Ръд

Мнение от Kleo »

Продължавам да навлизам в прекрасната материя на ген ключовете.

Използвам момента, че повдигам темата, за да ВИ ПОКАНЯ НА ЕДНО БЕЗПЛАТНО СЪБИТИЕ:
Представяне на книгата ЛЮБОВ :329 Да отворим сърцата си

[img]http://genekeys-bulgaria.com/wp-content ... 402360.jpg[/img]

Да отворим сърцата си! Представяне на книгата “Любов”

Вход: Свободен

04.10.2019г.
от 19:00ч.
Ом Йога гр. София бул. Евлоги Георгиев 169, ет. 1

Празник! Навярно всеки от нас обича да празнува, а едни от най-щастливите празници е, когато се роди дете. Когато нещо красиво, светло и добро се появи на бял свят! И точно сега ние, екипът на Gene Keys Bulgaria, имаме повод да празнуваме, защото още едно от нашите приказни творения вече е на бял свят, неговото име е “Любов”!

Каним ви с огромна радост и гордост да отпразнуваме заедно появата на български език на книгата “Любов”. Това е поредната уникална книга написана от Ричард Ръд, чрез която той ни показва пътя през втората част на Златния път – Венерината поредица. Венерината поредица е едно дългоочаквано пътешествие за много от нас, чрез което можем да навлезнем в емоционалния си свят и взаимоотношенията си. Това пътуване е преживяването, което ще ни покаже връзките като един нов духовен път и средство за себепознание. Знание, чрез което ще успеем да трансформираме всичките си взаимоотношения във все по-положителна посока.

“Любов” е въплъщение на нежността, на надеждата, на вярата в обичта.
“Любов” е книга, която докато я четеш ще усетиш как сърцето ти ще бъде приласкано и прегърнато, за да намери вяра, че съществува истинска обич и сили отново да се отвори към света.

Едно от най-важните принципи за себепознанието с мъдростта на ген ключовете е да бъдем нежни към себе си, когато стане трудно, когато грешим, когато проявяваме сенките си … Книгата “Любов” е цялостното въплащение на този принцип!

Каним ви на 4-ти октомври от 19:00ч, да празнуваме заедно появата на български език на книгата “Любов”. Каним ви заедно да пожелаем на добър час на това ново творение и да му вдъхнем сили да достигне до колкото се може повече хора, за да им даде нужната нежност и кураж да отворят сърцата си!

ПРОГРАМА

19:00 – 20:00ч. – Официално представяне на книгата и каква е нейната цел. Ще ви покажем видео, което Ричард Ръд (авторът на книгата) записа специално за нашия празник.
20:00 – 20:50ч. – Ще има малка почерпка за всички гости, както и няколко интересни активности, в които всеки от присъстващите ще може да се включи
20:50 – 21:00ч. – Раздаване на награди чрез томбола

Важно! За всеки гост сме подготвили малък подарък, в знак на признателност, че ще уважи нашия празник и на самото събитие ще може да си закупите книгата “Любов” . Ще има и други интересни предложения, които ще споделим на самото събитие!

Благодарим на всеки един от вас, че заедно вървим по пътя на себепознанието и връщаме силата си!

Ще се видим на 04 октомври от 19:00ч.

Екипът на Gene Keys Bulgaria
Синът ми е на 18. Изживявам мечтите си. Центрирана и щастлива съм :) Виждам се отново майка.
Аватар
Kleo
Вятър в косите...
Мнения: 15467
Регистриран на: 20 Авг 2010, 10:00
Местоположение: София

Re: Ген ключовете на Ричард Ръд

Мнение от Kleo »

Вече си имам и тази книга на Ген ключовете:

[img]http://genekeys-bulgaria.com/wp-content ... age_21.jpg[/img]

:222 :222 :222
Синът ми е на 18. Изживявам мечтите си. Центрирана и щастлива съм :) Виждам се отново майка.
Аватар
Kleo
Вятър в косите...
Мнения: 15467
Регистриран на: 20 Авг 2010, 10:00
Местоположение: София

Re: Ген ключовете на Ричард Ръд

Мнение от Kleo »

Седмичен пулс - до 14.10. - 57 ген ключ, един Нежен Вятър, сянката на Безпокойството, дарбата на Интуицията и сидхито на Яснотата :222 Честотата на Страха ... Шестото чувство ... Интуицията е най-силният ни вътрешен компас... Изкуството на Мекотата... Яснотата е осъзнаването, че всичко е взаимосвързано, посредством нежността. Из "Ген ключове" на Ричард Ръд.
Синът ми е на 18. Изживявам мечтите си. Центрирана и щастлива съм :) Виждам се отново майка.
Аватар
Kleo
Вятър в косите...
Мнения: 15467
Регистриран на: 20 Авг 2010, 10:00
Местоположение: София

Re: Ген ключовете на Ричард Ръд

Мнение от Kleo »

Утре отново ще се включим с предаване на живо от нашата фейсбук страничка Gene Keys Bulgaria / Ген ключовете, заедно с Мария Цветкова Mariya Tsvetkova, където тя ще ни разкаже малко повече за една много важна тема от мъдростта на ген ключовете - линиите в хологенетичния ни профил.

Част от въпросите, които ще засегнем са:

Каква информация ни дават линиите за нас?
Защо е важно да разбираме какво ни казват линиите?
Какво означава архетип на линия?

А ако и вие имате въпрос по темата, не се колебайте да го зададете на Мария тук, под този пост или по време на самия лайф.

До утре в 17.00 ч.!

Повече за събитието, което подготвяме за Архетипите на линиите на 19-ти октомври, можете да разберете на:
http://genekeys-bulgaria.com/events/arh ... a-liniite/" onclick="window.open(this.href);return false;

Изображение
Синът ми е на 18. Изживявам мечтите си. Центрирана и щастлива съм :) Виждам се отново майка.
Аватар
Kleo
Вятър в косите...
Мнения: 15467
Регистриран на: 20 Авг 2010, 10:00
Местоположение: София

Re: Ген ключовете на Ричард Ръд

Мнение от Kleo »

1.11.-5.11. - Седмичният пулс на ген ключовете, който се отнася до България и Българите, а именно 44 ген ключ със сянката на Намесата, дарбата на Екипната работа и сидхито на Синархията. Вижте как началото му съвпада с празника на народните будители! :954 :954 :954
Синът ми е на 18. Изживявам мечтите си. Центрирана и щастлива съм :) Виждам се отново майка.
Публикувай отговор