Новолунието и сбъдване на желанията ни

Свобода на словото
Публикувай отговор
Аватар
Kleo
Вятър в косите...
Мнения: 15467
Регистриран на: 20 Авг 2010, 10:00
Местоположение: София

Re: Новолунието и сбъдване на желанията ни

Мнение от Kleo »

Днес е Новолунието

[img]http://images23.snimka.bg/005100081.jpg[/img]
Синът ми е на 18. Изживявам мечтите си. Центрирана и щастлива съм :) Виждам се отново майка.
Аватар
Kleo
Вятър в косите...
Мнения: 15467
Регистриран на: 20 Авг 2010, 10:00
Местоположение: София

Re: Новолунието и сбъдване на желанията ни

Мнение от Kleo »

На 29 Декември сутринта ще е Новолунието в Козирог :222
Синът ми е на 18. Изживявам мечтите си. Центрирана и щастлива съм :) Виждам се отново майка.
Аватар
Kleo
Вятър в косите...
Мнения: 15467
Регистриран на: 20 Авг 2010, 10:00
Местоположение: София

Re: Новолунието и сбъдване на желанията ни

Мнение от Kleo »

Утре е Новолунието в Риби :1216
Синът ми е на 18. Изживявам мечтите си. Центрирана и щастлива съм :) Виждам се отново майка.
Аватар
Kleo
Вятър в косите...
Мнения: 15467
Регистриран на: 20 Авг 2010, 10:00
Местоположение: София

Re: Новолунието и сбъдване на желанията ни

Мнение от Kleo »

Kleo написа:Утре е Новолунието в Риби :1216
А пък утре е Пълнолунието по оста Дева - Риби, което означава, че двете Светила /Слънцето и Луната/ ще бъдат в опозиция.

Слънцето е в Риби, а Луната е в Дева. Тази ос е свързана със служенето на другите хора, с грижата за тях. Възможно е да възникнат ситуации, обвързани с чуждите нужди и потребности, и затова как да им откликнем правилно.
Синът ми е на 18. Изживявам мечтите си. Центрирана и щастлива съм :) Виждам се отново майка.
Аватар
Kleo
Вятър в косите...
Мнения: 15467
Регистриран на: 20 Авг 2010, 10:00
Местоположение: София

Re: Новолунието и сбъдване на желанията ни

Мнение от Kleo »

Вчера беше най-мощното Новолуние в годината.
Новолунието в Овен!
Съжалявам, че не писах в темата навреме, за да ви кажа да се възползвате максимално от енергията му :oops:
Синът ми е на 18. Изживявам мечтите си. Центрирана и щастлива съм :) Виждам се отново майка.
Аватар
Kleo
Вятър в косите...
Мнения: 15467
Регистриран на: 20 Авг 2010, 10:00
Местоположение: София

Re: Новолунието и сбъдване на желанията ни

Мнение от Kleo »

Тази вечер ще бъде Новолунието в Близнаци :1216
Синът ми е на 18. Изживявам мечтите си. Центрирана и щастлива съм :) Виждам се отново майка.
Аватар
Kleo
Вятър в косите...
Мнения: 15467
Регистриран на: 20 Авг 2010, 10:00
Местоположение: София

Re: Новолунието и сбъдване на желанията ни

Мнение от Kleo »

На 24 юни в 5.32 ч. сутринта ще бъде Новолунието в Рак :954
Синът ми е на 18. Изживявам мечтите си. Центрирана и щастлива съм :) Виждам се отново майка.
Аватар
Kleo
Вятър в косите...
Мнения: 15467
Регистриран на: 20 Авг 2010, 10:00
Местоположение: София

Re: Новолунието и сбъдване на желанията ни

Мнение от Kleo »

Новолунието беше вчера в 12.45 ч. на обяд, в първия градус на Лъв.
Това означава, че Слънцето и Луната съвпаднаха точно в знака на Лъва.
Новолунната фаза продължава едно денонощие. Може да напишете желанията си днес докъм 12-13 часа.
Синът ми е на 18. Изживявам мечтите си. Центрирана и щастлива съм :) Виждам се отново майка.
Аватар
Kleo
Вятър в косите...
Мнения: 15467
Регистриран на: 20 Авг 2010, 10:00
Местоположение: София

Re: Новолунието и сбъдване на желанията ни

Мнение от Kleo »

На 21 август ще е Новолунието в Лъв!
Не само че двете Светила /Слънцето и Луната/ ще съвпаднат в Лъв, но и ни очаква Слънчево затъмнение. В България ще бъде частично, а в САЩ - пълно.
Активна ще бъде Лъвската тематика. Повече информация прочетете по-долу:

Новолунието ще бъде на 21 август, в 21.29 ч., когато Слънцето и Луната ще транзитират заедно в 29-ия градус на Лъв. Водеща ще е тематиката, свързана с любовта, децата и творчеството. Засега остава да кажем, че днес Луната представлява вече съвсем тъничък сърп и че сега е моментът да се освободим от всичко старо и ненужно. Затова нека разчистим пространството вътре и около нас, и да освободим ново за в бъдеще. При Луна в Лъв е добра идея да празнуваме живота, да се забавляваме заедно с любимите си хора и с децата, да творим и да се изявяваме.

От 21.30 ч. на 21 август докъм полунощ е добре да съставим Новолунния си списък с желания. Този път не разполагаме с цяло денонощие време, за да го сторим, както обикновено. Това е така, защото още на 22 август сутринта Слънцето и Луната вече ще транзитират в следващия знак - Дева - и водещата тематика вече ще бъде различна.
Синът ми е на 18. Изживявам мечтите си. Центрирана и щастлива съм :) Виждам се отново майка.
Аватар
Kleo
Вятър в косите...
Мнения: 15467
Регистриран на: 20 Авг 2010, 10:00
Местоположение: София

Re: Новолунието и сбъдване на желанията ни

Мнение от Kleo »

Луната вече расте. Снощи беше тънък полумесец. Времето е добро за стартиране на нови начинания. Дерзайте! :1216
Синът ми е на 18. Изживявам мечтите си. Центрирана и щастлива съм :) Виждам се отново майка.
Аватар
Kleo
Вятър в косите...
Мнения: 15467
Регистриран на: 20 Авг 2010, 10:00
Местоположение: София

Re: Новолунието и сбъдване на желанията ни

Мнение от Kleo »

На 18 декември в 8.31 ч. сутринта ще бъде Новолунието в Стрелец :222
Това означава, че двете Светила /Слънцето и Луната/ символично ще се "целунат", тоест ще съвпаднат в един и същи градус, в зодиакалния знак на Стрелеца :222
Това Новолуние ще подкрепи всички наши желания, свързани с:
- висшето образование, квалификациите и преквалификациите
- пътуванията надалеч и отношенията с чужденци
- докосването до непознати територии и култури
- ученето на чужди езици и на нови неща като цяло
- пътешествията в чужбина, авантюрите и приключенията
- оптимизма, късмета и радостта от живота
- философията и откриването на вечните истини за света и за хората
- желанието за свобода и разгръщане на цялостния потенциал
- здравето на бедрата, вените и сетивните ни органи.
Дерзайте :!:

Изображение

Под знака Стрелец са: тазобедрената става, кръста, раменете и китките, черният дроб, белите дробове.
Чести заболявания на представителите на този знак са: хипертония, нарушения на кръвообращението (разширени вени), астма, нервни и психични изтощения, преумора, очни, гърлени и храносмилателни смущения. Обменът на веществата е активен, бърз. Претоварването на нервната система води до изостряне на болестите. Преяждането води до претоварване на черния дроб, който се явява най-уязвимият орган у Стрелците. Възможни са и заболявания, свързани с кръвта, ревматични проблеми. Препоръки: Да не прекаляват с храната и алкохола. Препоръчва се чист въздух, движение и спорт. Релаксация чрез медитация и духовни практики.
Синът ми е на 18. Изживявам мечтите си. Центрирана и щастлива съм :) Виждам се отново майка.
Публикувай отговор