Новолунието и сбъдване на желанията ни

Свобода на словото
Публикувай отговор
Аватар
Kleo
Вятър в косите...
Мнения: 15467
Регистриран на: 20 Авг 2010, 10:00
Местоположение: София

Re: Новолунието и сбъдване на желанията ни

Мнение от Kleo »

Намислихте ли вече своите Новолунни желания?
Аз - да! :222
Искам да пътувам повече, да се запознавам с нови за мен кътчета на Земното кълбо, да уча с радост и вдъхновение, да приветствам приключенския дух в живота си :954
Синът ми е на 18. Изживявам мечтите си. Центрирана и щастлива съм :) Виждам се отново майка.
Аватар
Kleo
Вятър в косите...
Мнения: 15467
Регистриран на: 20 Авг 2010, 10:00
Местоположение: София

Re: Новолунието и сбъдване на желанията ни

Мнение от Kleo »

На 17 януари 2018 сутринта ще е Новолунието в Козирог, тоест Слънцето и Луната ще транзитират заедно в Козирог.
Този път Новолунните ни желания е добре да бъдат свързани с кариерата, професията, високите постижения.
Синът ми е на 18. Изживявам мечтите си. Центрирана и щастлива съм :) Виждам се отново майка.
Аватар
Kleo
Вятър в косите...
Мнения: 15467
Регистриран на: 20 Авг 2010, 10:00
Местоположение: София

Re: Новолунието и сбъдване на желанията ни

Мнение от Kleo »

Kleo написа:На 17 януари 2018 сутринта ще е Новолунието в Козирог, тоест Слънцето и Луната ще транзитират заедно в Козирог.
Този път Новолунните ни желания е добре да бъдат свързани с кариерата, професията, високите постижения.
Още не е късно, бъдете дръзки в мечтите си за професионален растеж, кариера, печалби, високи постижения, обществено признание! :524
Синът ми е на 18. Изживявам мечтите си. Центрирана и щастлива съм :) Виждам се отново майка.
Аватар
Kleo
Вятър в косите...
Мнения: 15467
Регистриран на: 20 Авг 2010, 10:00
Местоположение: София

Re: Новолунието и сбъдване на желанията ни

Мнение от Kleo »

Октомври, 2019 година:

Първа четвърт – 5 октомври, 19:48:04 часа

Пълнолуние – 14 октомври, 0:10:50 часа - Слънцето е във Везни, Луната е в Овен

Изображение

Последна четвърт – 21 октомври, 15:41:37 часа

Новолуние – 28 октомври, 5:40:15 часа :222 Слънцето и Луната са в Скорпион!

Изображение

:922 :922 :922 :922 :922

По Пълнолуние бъдете внимателни в общуването с околните и меки със самите себе си. Не преяждайте и не препивайте. Не влизайте в излишни спорове и пререкания. Може да минете на по-лек хранителен режим и да разтоварите малко стомаха и червата си. Тъй като двете Светила /Слънцето и Луната/ са в опозиция помежду си, а това е напрегнат аспект, е възможно да чувствате вътрешно психо-емоционално напрежение или да страдате от безсъние и раздразнителност. По Новолуние Слънцето и Луната съвпадат в един и същ зодиакален знак, този път ще транзитират в Скорпион. Тематиката на Скорпиона е ясна: страсти, тайни, сексуалност, емоции, дълбочина на преживяванията, интерес към окултните и езотеричните науки. Дните след Новолуние са подходящи да започнете нещо запланувано, да стартирате проект или бизнес начинание.
Синът ми е на 18. Изживявам мечтите си. Центрирана и щастлива съм :) Виждам се отново майка.
Аватар
Kleo
Вятър в косите...
Мнения: 15467
Регистриран на: 20 Авг 2010, 10:00
Местоположение: София

Re: Новолунието и сбъдване на желанията ни

Мнение от Kleo »

Новолуние – 28 октомври, 5:40:15 часа :222 Слънцето и Луната са в Скорпион!

Изображение

НОВОЛУНИЕ В СКОРПИОН

НА ВСЯКО НОВОЛУНИЕ МОЖЕТЕ ДА СИ ПОЖЕЛАЕТЕ НЕЩО, КОЕТО ИСКАТЕ НАЙ-СИЛНО И ТО ЩЕ СЕ СБЪДНЕ!

Новолунието има силата да сбъдва желания. Не пропускайте никога този магичен момент.

КАКВО ДА СИ ПОЖЕЛАЕМ, КОГАТО НОВОЛУНИЕТО Е В СКОРПИОН?

Разбира се, на първо място поставяте своите най-съкровени желания. Ето още идеи и сфери, които ще ви помогнат да формулирате нови желания.

МОЩ, ПЪЛНА ТРАНСФОРМАЦИЯ, ПРЕОДОЛЯВАНЕ НА КРИЗИ, ОСВОБОЖДАВАНЕ ОТ НЕЖЕЛАНИ НАВИЦИ, ХОРА И СИТУАЦИИ
СЕБЕУСЪВЪРШЕНСТВАНЕ
ПРОМЯНА В СЕКСУАЛНИТЕ ОТНОШЕНИЯ
НОВИ ДУХОВНИ ПАРТНЬОРИ
ФИНАНСОВИ ПАРТНЬОРСТВА, РАЗРЕШАВАНЕ НА ФИНАНСОВИ ВЪПРОСИ, СПРАВЯНЕ СЪС ЗАЕМИ, ДАНЪЦИ, ДЪЛГОВЕ, СТИПЕНДИИ, ЗАВЕЩАНИЯ, ДАРЕНИЯ, РАЗРЕШАВАНЕ НА ВЛАСТОВИ И ПОЛИТИЧЕСКИ ВЪПРОСИ, УРЕЖДАНЕ НА ДОГОВОРИ ЗА БИЗНЕС
ОСЪЗНАВАНЕ НА ТАЙНИ, ОВЛАДЯВАНЕ НА ДЪЛБОКИ ПСИХОЛОГИЧЕСКИ СЪСТОЯНИЯ
САМОДИСЦИПЛИНА, УТВЪРЖДАВАНЕ, ОСЪЗНАВАНЕ НА СОБСТВЕНИТЕ СИЛИ И ЕНЕРГИИ
СЛЕД НОВОЛУНИЕ МОЖЕТЕ ДА ЗАПОЧНЕТЕ И НОВО ЛЕЧЕНИЕ. ТОЗИ ЗОДИАКАЛЕН ЗНАК УПРАВЛЯВА СЛЕДНИТЕ ЧАСТИ НА ТЯЛОТО, ФИЗИОЛОГИЧНИ ПРОЦЕСИ И ЗАБОЛЯВАНИЯ:

Всички отделителни органи: ректум, дебело черво, пикочен мехур
Предменструален синдром и менструация
Полови органи при мъжа и жената
Сексуални желания
ПОЖЕЛАВАМ ВИ ЩАСТЛИВО НОВОЛУНИЕ!

НЕКА СЕ СБЪДНАТ ВСИЧКИ ВАШИ ЖЕЛАНИЯ!

ВАЖНИ ПРЕПОРЪКИ:

Препоръчително е желанията да се пишат на хартия, така им се придава допълнителна сила, осъзнават се по-добре. Желанията се пишат в рамките на 24 часа от настъпването на новолунието. Можете да напишете до 10 желания.

Само не забравяйте след това да приберете листа на сигурно място, далеч от любопитни погледи.

Когато се изпълнят желанията ви, първо благодарете, след това скъсайте листа и го изхвърлете. Можете да го изгорите, а пепелта да изхвърлите в течаща вода. Пак напомням, не забравяйте да благодарите за това, че желанието ви се е изпълнило.

Кога все пак желанията не се изпълняват?

Когато имате съмнение и сте изпълнени с недоверие.
Когато желанието ви е насочено към друг човек.
КОГАТО НЕПРЕКЪСНАТО ПРОМЕНЯТЕ ЖЕЛАНИЯТА СИ И НЕ ПРОЯВИТЕ ТЪРПЕНИЕ ТЕ ДА СЕ ПРОЯВЯТ! Запомнете, че понякога на Вселената ѝ е необходимо малко повече време, за да може да прояви в материалния свят вашата „поръчка. Недейте постоянно да ѝ звъните и да питате какво става с „доставката“. Проявете малко повече търпение и не губете положителната си настройка и надежда.
Запомнете: Желанието ви трябва да засяга единствено самите вас! Не трябва да се опитвате да влияете на други хора, нищо няма да постигнете. Имате достъп само до своя собствен „файл“, до своята съдба. Помислете какво трябва да направите самите вие, за да се сбъдне желанието ви, което включва и други хора. Само по този начин можете да формулирате желанията си.

За тези, които все пак не искат да пишат своите желания, по различни причини:

Отделете си поне 15 мин. в усамотение и си назовете желанията. Визуализирайте ги възможно най-ярко и силно, почувствайте ги, изживейте ги! Наситете ги с цвят, звук и аромат! Най-важното е, да не забравите да се „видите“ и вас самите в този образ-желание, не само да го гледате на „екран“ като на филм, ами вие да сте главния актьор във филма. Ако това го направите достатъчно ярко и силно, и успеете да изживеете съответната хубава емоция, която би трябвало да съпътства желанието ви,

ВАШЕТО ЖЕЛАНИЕ НЕСЪМНЕНО ЩЕ СЕ СБЪДНЕ!!!

(по идея от книгата на Жан Спилър „Астрология на новата Луна“, изд. „Аратрон“)

Михайлина Никлева-Мишел
Записване за консултации:
mishell.nikleva@gmail.com
тел. 0887/204-234

Изображение
Синът ми е на 18. Изживявам мечтите си. Центрирана и щастлива съм :) Виждам се отново майка.
Аватар
Kleo
Вятър в косите...
Мнения: 15467
Регистриран на: 20 Авг 2010, 10:00
Местоположение: София

Re: Новолунието и сбъдване на желанията ни

Мнение от Kleo »

Лунните фази през месец Ноември 2019 година:

Първа Четвърт - Утре, 4 Ноември, на обяд:
Изображение
на 2019-11-04 12:23

Пълнолуние - на 12 Ноември следобяд:
Изображение
на 2019-11-12 15:37

Последна Четвърт - на 19 Ноември:
Изображение
на 2019-11-19 23:13

Новолуние - на 26 Ноември
Изображение
на 2019-11-26 17:07

Относно разтоварване или детокс по пълнолуние - подходящи дни са 10, 11 и 12 Ноември :222 :222 :222
Синът ми е на 18. Изживявам мечтите си. Центрирана и щастлива съм :) Виждам се отново майка.
Аватар
Kleo
Вятър в косите...
Мнения: 15467
Регистриран на: 20 Авг 2010, 10:00
Местоположение: София

Re: Новолунието и сбъдване на желанията ни

Мнение от Kleo »

След 3 денонощия ще се радваме на Новолуние в Стрелец.
И двете Светила /Слънцето и Луната/ ще транзитират в Огнения Подвижен зодиакален знак на Стрелеца.
Оптимизъм, щедрост, късмет, интерес към пътешествия, обучения, философия, чужбина, чужденци, чужди езици, търсене на истината, авантюри, приключения, пътувания, образование, квалификация и преквалификация.
Синът ми е на 18. Изживявам мечтите си. Центрирана и щастлива съм :) Виждам се отново майка.
Аватар
Kleo
Вятър в косите...
Мнения: 15467
Регистриран на: 20 Авг 2010, 10:00
Местоположение: София

Re: Новолунието и сбъдване на желанията ни

Мнение от Kleo »

11 май 2021, вторник, ден на Марс. Марс е в Рак и прави хармоничен аспект с Уран в Телец. Активността ни е насочена към дейности у дома, заедно със семейството, близките и/или децата, в същото време сме настроени на работна вълна и на вълна печелене на пари, средства и материални блага като цяло. Възможни са обаче някакви финансови затруднения или забавяния на постъпления, добре е да го имате предвид.

Днес вечерта, и по-точно в 22.01 ч. за град София, ще бъде Новолунието в 22-ия градус на Телец. Слънцето и Луната ще съвпаднат в този Земен зодиакален знак. Освен това ще образуват благотворна Земно-Водна конфигурация /бисекстил/ с Нептун в Риби и ретроградния Плутон в Козирог. Материя и Дух ще бъдат в сътрудничество 🙂 Успехи, кариера, пари, но без да забравяме да бъдем добри, състрадателни и човечни! Меркурий в Близнаци е добре аспектиран от Сатурн във Водолей. Умът ни сече. Раждат се интересни идеи. Дните са добри за учене на нови неща, пътувания, търговия, общуване с другите хора, покупки на комуникационни системи, обучения, сръчност в занаятите и всякакъв обмен на вещи, мисли и думи. Квадратурите Венера-Юпитер и Сатурн-Уран обаче е възможно малко да нажежат атмосферата, особено в любовните връзки са вероятни неприятности и нагнетяване на напрежението.

Ретроградна планета все още е единствено Плутон. Скоро още две планети ще обърнат своя ход.

Колкото до разпределението по стихии, то е следното:
- елемент Земя: Слънце, Луна и Уран в Телец, Плутон в Козирог;
- елемент Въздух: Венера и Меркурий в Близнаци, Сатурн и Юпитер във Водолей;
- елемент Вода: Марс в Рак и Нептун в Риби;
- елемент Огън: няма планета в огнен знак, затова и представителите на Овен, Лъв и Стрелец е възможно да не се чувстват много добре през този период.

С пожелание за хубав и успешен новолунен ден! Flowers Hibiscus Flowers Four Leaf Clover Two Hearts

П.П. Тази вечер след 22 ч. или утре докъм 10 ч. сутринта си намислете 10 новолунни желания. Свързани с вас. Най-подходящи са целите, свързани по някакъв начин със знака на Телеца. Придобиване на материални блага. Намиране на подходяща за вас работа, която ще ви носи достатъчно пари и средства за съществуване. Достигане до търпение, постоянство, спокойствие, упоритост, умение да се наслаждавате на малките радости в живота, да си почивате качествено и да си доставяте чувствени наслади. Заземеност, грижа за растения и животни. Достатъчно сън, качествени дрехи, здравословни храни, подбрани питиета, изискани бижута, стилни аксесоари 🙂 Неслучайно се казва "Златният Телец" 🙂 Този знак е свързан с богатството и изобилието, пожелайте си ги. Назовете конкретните си мечти и после пуснете желанията си свободно да полетят. Не наричайте за други хора, всеки сам кове съдбата си и прави изборите си. Бъдете отговорни за своите решения и оставете околните на мира.

Осмислено и щастливо Новолуние ви желая!
Синът ми е на 18. Изживявам мечтите си. Центрирана и щастлива съм :) Виждам се отново майка.
Аватар
Kleo
Вятър в косите...
Мнения: 15467
Регистриран на: 20 Авг 2010, 10:00
Местоположение: София

Re: Новолунието и сбъдване на желанията ни

Мнение от Kleo »

Изображение

Започнаха да ми се сбъдват новолунните желания.

Благодарна съм. Много. :954 :954 :954
Синът ми е на 18. Изживявам мечтите си. Центрирана и щастлива съм :) Виждам се отново майка.
Аватар
Kleo
Вятър в косите...
Мнения: 15467
Регистриран на: 20 Авг 2010, 10:00
Местоположение: София

Новолунието и сбъдване на желанията ни

Мнение от Kleo »

Утре, на 07.09.2021 г., вторник, Новолунието в Дева настъпва в 03:52 часа, тогава Слънцето и Луната символично ще се целунат в зодиакалния знак Дева. Засилва се влиянието на всички аспекти, сфери и задачи, свързани с този знак. Работливост, практичност, прагматичност, трудолюбие, усет към детайлите, грижа за физическото здраве, хигиена и режим на хранене, дневен режим и всекидневни дейности, критичност и самокритичност, изпипване на всички дейности, известна дребнавост, грижовност, заземеност, служене на другите хора по един материален, земен, видим начин.
Синът ми е на 18. Изживявам мечтите си. Центрирана и щастлива съм :) Виждам се отново майка.
Аватар
Kleo
Вятър в косите...
Мнения: 15467
Регистриран на: 20 Авг 2010, 10:00
Местоположение: София

Re: Новолунието и сбъдване на желанията ни

Мнение от Kleo »

Днес е Новолунието в Дева.
Време е за Новолунни Желания.
Списък с 10 ваши съкровени желания,
най-добре свързани с:
* физическото здраве, хигиената и всекидневните дейности
* местоработата, колегите, труда, работата, професията ви
* служенето на другите хора по видим, земен, материален начин
* практичността, прагматичността, деловитостта, усета към детайлите
* критичността, самокритичността, взискателността, дълга, подредеността, отговорността
* здравето на стомаха, червата, матката, панкреаса, коремната кухина и храносмилателната система като цяло
* заземеността и центрирането ви, общуването и свързването с околните, комуникацията, търговията, сръчността и пътуванията
Синът ми е на 18. Изживявам мечтите си. Центрирана и щастлива съм :) Виждам се отново майка.
Публикувай отговор