Новолунието и сбъдване на желанията ни

Свобода на словото
Публикувай отговор
Аватар
Kleo
Вятър в косите...
Мнения: 15467
Регистриран на: 20 Авг 2010, 10:00
Местоположение: София

Re: Новолунието и сбъдване на желанията ни

Мнение от Kleo »

Довечера, половин час след полунощ, Слънцето влиза в знака на Овена.
Синът ми е на 18. Изживявам мечтите си. Центрирана и щастлива съм :) Виждам се отново майка.
Аватар
Kleo
Вятър в косите...
Мнения: 15467
Регистриран на: 20 Авг 2010, 10:00
Местоположение: София

Re: Новолунието и сбъдване на желанията ни

Мнение от Kleo »

Новолунието сега се пада утре вечерта, в Овен. Новолунните си желания обаче е хубаво да намислим вдругиден, когато Луната ще бъде с курс. Дерзайте! :954
Синът ми е на 18. Изживявам мечтите си. Центрирана и щастлива съм :) Виждам се отново майка.
Аватар
Kleo
Вятър в косите...
Мнения: 15467
Регистриран на: 20 Авг 2010, 10:00
Местоположение: София

Re: Новолунието и сбъдване на желанията ни

Мнение от Kleo »

Мойте новолунни желания: все по-добре да отстоявам себе си и да съхраня мотивацията си да тренирам често за здраве! :524

От сайта "АстроНовини от Мишел":

НА ВСЯКО НОВОЛУНИЕ МОЖЕТЕ ДА СИ ПОЖЕЛАЕТЕ НЕЩО, КОЕТО ИСКАТЕ НАЙ-СИЛНО И ТО ЩЕ СЕ СБЪДНЕ! (по идея от книгата на Жан Спилър „Астрология на новата Луна“, изд. „Аратрон“)

Новолунието има силата да сбъдва желания. Не пропускайте никога този магичен момент.

КАКВО ДА СИ ПОЖЕЛАЕМ, КОГАТО НОВОЛУНИЕТО Е В ОВЕН

Разбира се, на първо място поставяте своите най-съкровени желания. Ето още идеи и сфери, които ще ви помогнат да формулирате нови желания.

ВРЕМЕ Е ЗА НОВИ НАЧИНАНИЯ!
Проправяне на нови пътища
Поставяне на ново начало
Висок енергиен заряд
Предприемане на действие
Новаторски подходи
Инстинкти
Увереност
Собствена посока
Собствена стабилност
Автономност
Самостоятелност
Честност
Самобитност
Автентичност
Импулсивност
Прямота
Изследователски дух
Поемане на рискове
Нетърпение
Състезателно начало
Съсредоточаване върху „Аз“-а
Невинност, истинност
Кураж
Необвързване
Себепоглъщане

СЛЕД НОВОЛУНИЕ МОЖЕТЕ ДА ЗАПОЧНЕТЕ И НОВО ЛЕЧЕНИЕ. ТОЗИ ЗОДИАКАЛЕН ЗНАК УПРАВЛЯВА СЛЕДНИТЕ ЧАСТИ НА ТЯЛОТО, ФИЗИОЛОГИЧНИ ПРОЦЕСИ И ЗАБОЛЯВАНИЯ:

Акне
Очи
Зъби
Глава, лице, скалп и мозък
Главоболие и световъртеж

ПОЖЕЛАВАМ ВИ ЩАСТЛИВО НОВОЛУНИЕ!

НЕКА СЕ СБЪДНАТ ВСИЧКИ ВАШИ ЖЕЛАНИЯ!

ВАЖНИ ПРЕПОРЪКИ:
Препоръчително е желанията да се пишат на хартия, така им се придава допълнителна сила, осъзнават се по-добре.

Желанията се пишат в рамките на 24 часа от настъпването на новолунието. Можете да напишете до 10 желания.

Само не забравяйте след това да приберете листа на сигурно място, далеч от любопитни погледи.

Когато се изпълнят желанията ви, първо благодарете, след това скъсайте листа и го изхвърлете. Можете да го изгорите, а пепелта да изхвърлите в течаща вода. Пак напомням, не забравяйте да благодарите за това, че желанието ви се е изпълнило.

Кога все пак желанията не се изпълняват?

Когато имате съмнение и сте изпълнени с недоверие.
Когато желанието ви е насочено към друг човек.

Запомнете: желанието ви трябва да засяга единствено самите вас! Не трябва да се опитвате да влияете на други хора, нищо няма да постигнете. Имате достъп само до своя собствен „файл“, до своята съдба. Помислете какво трябва да направите самите вие, за да се сбъдне желанието ви, което включва и други хора. Само по този начин можете да формулирате желанията си.

За тези, които все пак не искат да пишат своите желания, по различни причини:
Отделете си поне 15 мин. в усамотение и си назовете желанията. Визуализирайте ги възможно най-ярко и силно, почувствайте ги, изживейте ги! Наситете ги с цвят, звук и аромат! Най-важното е, да не забравите да се „видите“ и вас самите в този образ-желание, не само да го гледате на „екран“ като на филм, ами вие да сте главния актьор във филма. Ако това го направите достатъчно ярко и силно, и успеете да изживеете съответната хубава емоция, която би трябвало да съпътства желанието ви,

ВАШЕТО ЖЕЛАНИЕ НЕСЪМНЕНО ЩЕ СЕ СБЪДНЕ!!!

Както и друг път съм ви съветвала, който от вас иска да работи по-подробно с енергията на новолунията да си закупи книгата на Жан Спилър „Астрология на новата Луна“. Там подробно е описан този процес.
Синът ми е на 18. Изживявам мечтите си. Центрирана и щастлива съм :) Виждам се отново майка.
Аватар
Kleo
Вятър в косите...
Мнения: 15467
Регистриран на: 20 Авг 2010, 10:00
Местоположение: София

Re: Новолунието и сбъдване на желанията ни

Мнение от Kleo »

[img]http://m4.netinfo.bg/media/images/9499/ ... elanie.jpg[/img]

Пожелах си. Вярвам, че ще се сбъдне.

А вие възползвахте ли се от силата на Новолунието да сътворява "чудеса" и да сбъдва мечти?
Синът ми е на 18. Изживявам мечтите си. Центрирана и щастлива съм :) Виждам се отново майка.
Аватар
Kleo
Вятър в косите...
Мнения: 15467
Регистриран на: 20 Авг 2010, 10:00
Местоположение: София

Re: Новолунието и сбъдване на желанията ни

Мнение от Kleo »

Предстоящо Новолуние на 18.05.2015 в Телец. Дерзайте и мечтайте активно. Целеполагайте, мислете, разчистете излишното в живота си.
Синът ми е на 18. Изживявам мечтите си. Центрирана и щастлива съм :) Виждам се отново майка.
Аватар
Kleo
Вятър в косите...
Мнения: 15467
Регистриран на: 20 Авг 2010, 10:00
Местоположение: София

Re: Новолунието и сбъдване на желанията ни

Мнение от Kleo »

[img]http://m3.netinfo.bg/media/images/18713 ... emenna.jpg[/img]

Имаме Новолуние в Рак сега. Аз вече написах своите новолунни желания. А вие?

[img]http://www.bg-mamma.com/attachments/rec ... ee6d76.jpg[/img]
Синът ми е на 18. Изживявам мечтите си. Центрирана и щастлива съм :) Виждам се отново майка.
Аватар
Kleo
Вятър в косите...
Мнения: 15467
Регистриран на: 20 Авг 2010, 10:00
Местоположение: София

Re: Новолунието и сбъдване на желанията ни

Мнение от Kleo »

Визуализирано Новолунно желание:

[img]http://m5.netinfo.bg/media/images/18714 ... a-igri.jpg[/img]
Синът ми е на 18. Изживявам мечтите си. Центрирана и щастлива съм :) Виждам се отново майка.
Аватар
Kleo
Вятър в косите...
Мнения: 15467
Регистриран на: 20 Авг 2010, 10:00
Местоположение: София

Re: Новолунието и сбъдване на желанията ни

Мнение от Kleo »

Днес е Новолуние в Дева и частично Слънчево затъмнение.

Информацията от Мишел:

НА ВСЯКО НОВОЛУНИЕ МОЖЕТЕ ДА СИ ПОЖЕЛАЕТЕ НЕЩО, КОЕТО ИСКАТЕ НАЙ-СИЛНО И ТО ЩЕ СЕ СБЪДНЕ!

Новолунието има силата да сбъдва желания. Не пропускайте никога този магичен момент.

КАКВО ДА СИ ПОЖЕЛАЕМ, КОГАТО НОВОЛУНИЕТО Е В ДЕВА?

Разбира се, на първо място поставяте своите най-съкровени желания. Ето още идеи и сфери, които ще ви помогнат да формулирате нови желания.

Физическо здраве, диети, упражнения, установяване на добри здравословни навици, контрол на теглото, изцеление;
Работа, работни проекти, задачи, колеги, дневен ред;
Ефикасна организация, почистване и подреждане на околната среда, боравене с детайли, ефективност и планиране, книжа и документи, точност;
Ясно разбиране, анализ, критично мислене;
Услужливост, желание за приспособяване, чисти намерения, съвестност.

СЛЕД НОВОЛУНИЕ МОЖЕТЕ ДА ЗАПОЧНЕТЕ И НОВО ЛЕЧЕНИЕ. ТОЗИ ЗОДИАКАЛЕН ЗНАК УПРАВЛЯВА СЛЕДНИТЕ ЧАСТИ НА ТЯЛОТО, ФИЗИОЛОГИЧНИ ПРОЦЕСИ И ЗАБОЛЯВАНИЯ:

ЧРЕВЕН ТРАКТ
ХРАНОСМИЛАТЕЛНИ СМУЩЕНИЯ
ХРАНОСМИЛАНЕ И АСИМИЛИРАНЕ
СЛЪНЧЕВ СПЛИТ

ПОЖЕЛАВАМ ВИ ЩАСТЛИВО НОВОЛУНИЕ!

НЕКА СЕ СБЪДНАТ ВСИЧКИ ВАШИ ЖЕЛАНИЯ!

ВАЖНИ ПРЕПОРЪКИ:

Препоръчително е желанията да се пишат на хартия, така им се придава допълнителна сила, осъзнават се по-добре. Желанията се пишат в рамките на 24 часа от настъпването на новолунието. Можете да напишете до 10 желания.

Само не забравяйте след това да приберете листа на сигурно място, далеч от любопитни погледи.

Когато се изпълнят желанията ви, първо благодарете, след това скъсайте листа и го изхвърлете. Можете да го изгорите, а пепелта да изхвърлите в течаща вода. Пак напомням, не забравяйте да благодарите за това, че желанието ви се е изпълнило.

Кога все пак желанията не се изпълняват?

Когато имате съмнение и сте изпълнени с недоверие.
Когато желанието ви е насочено към друг човек.
КОГАТО НЕПРЕКЪСНАТО ПРОМЕНЯТЕ ЖЕЛАНИЯТА СИ И НЕ ПРОЯВИТЕ ТЪРПЕНИЕ ТЕ ДА СЕ ПРОЯВЯТ! Запомнете, че понякога на Вселената ѝ е необходимо малко повече време, за да може да прояви в материалния свят вашата „поръчка. Недейте постоянно да ѝ звъните и да питате какво става с „доставката“. Проявете малко повече търпение и не губете положителната си настройка и надежда.

Запомнете: желанието ви трябва да засяга единствено самите вас! Не трябва да се опитвате да влияете на други хора, нищо няма да постигнете. Имате достъп само до своя собствен „файл“, до своята съдба. Помислете какво трябва да направите самите вие, за да се сбъдне желанието ви, което включва и други хора. Само по този начин можете да формулирате желанията си.

За тези, които все пак не искат да пишат своите желания, по различни причини:

Отделете си поне 15 мин. в усамотение и си назовете желанията. Визуализирайте ги възможно най-ярко и силно, почувствайте ги, изживейте ги! Наситете ги с цвят, звук и аромат! Най-важното е, да не забравите да се „видите“ и вас самите в този образ-желание, не само да го гледате на „екран“ като на филм, ами вие да сте главния актьор във филма. Ако това го направите достатъчно ярко и силно, и успеете да изживеете съответната хубава емоция, която би трябвало да съпътства желанието ви,

ВАШЕТО ЖЕЛАНИЕ НЕСЪМНЕНО ЩЕ СЕ СБЪДНЕ!!!

(по идея от книгата на Жан Спилър „Астрология на новата Луна“, изд. „Аратрон“)

Който от вас иска да работи по-подробно с енергията на новолунията да си закупи книгата на Жан Спилър „Астрология на новата Луна“. Там подробно е описан този процес.

Ако искате да си набавите книгата, можете да се обадите на телефона в издателство „Аратрон“: 02 980 74 55 или да пишете на e-mail: aratron@techno-link.com,от издателството ще могат да ви я изпратят с наложен платеж.

http://www.aratron.org/index.php?option ... &Itemid=77

https://bg.wikipedia.org/wiki/%D0%A1%D0 ... 0%B8%D0%B5
Синът ми е на 18. Изживявам мечтите си. Центрирана и щастлива съм :) Виждам се отново майка.
Аватар
Kleo
Вятър в косите...
Мнения: 15467
Регистриран на: 20 Авг 2010, 10:00
Местоположение: София

Re: Новолунието и сбъдване на желанията ни

Мнение от Kleo »

Вчера беше Новолунието във Везни, ето какво пише за него в интернет:

Новолуние във Везни

С енергията на везните се учим на партньорство и чувствителност към желанията на другите

Примерни желания от областите, управлявани от Везни

Женитба, партньорство, споразумения
– Искам с лекота да привлека и установя моногамни, всеотдайни отношения с мъж/жена, с когото да преживявам взаимна..( любов, уважение, страст….и т.н)
– Искам да се изпълня с правилните идеи за осъществяване на възможно най-добри взаимоотношения с….
– Искам да привлека и разпозная правилния съпруг/а и да започна здрава връзка с него/нея.
– Искам обновена любов, грижа и споделеност да влязат отново в семейството ми.
– Искам с лекота да видя и следвам пътеката, водеща до създаване на щастливи семейни/партньорски отношения.
– Искам с лекота да изричам правилните думи към моя партньор, с което да му помогна да ме обича повече.

Баланс, равенство, преговори
– Искам с лекота да се освободя от всички мисли, че не съм равна на другите.
– Искам с лекота да стъпя в обувките на другите, за да ги усещам правилно.
– Искам с лекота да се отворя и възприема гледните точки на другите.
– Искам с лекота и ефективност да преговарям с ….за да създам взаимно печеливша ситуация.
– Искам да се чувствам вътрешно балансиран и спокоен/а.

Изкуство, красота, мир, ремонти
– Искам съзнателно да чувствам мир, спокойствие и хармония в моя живот.
– Искам с лекота да преживявам грацията на моята собствена красота като жена/мъж.
– Искам с лекота да бъда себе си по хармоничен и щастлив за мене и другите начин.
– Искам с лекота да открия и започна да работя с правилния специалист по фенг шуй, с чиято помощ да осъществя промените в моя дом, които да привлекат в живота ми, нещата, които искам.
– Искам с лекота да осъществя ремонтите в моя дом по начин, който ме прави щастлив/а.

Даване и получаване на подкрепа, екипност, сътрудничество
– Искам с лекота да проумея, че ние всички сме едно цяло и да отдавам моята подкрепа на другите.
– Искам с лекота да подкрепям… по начин, който е добър и за мен.
– Искам с лекота да си сътруднича с другите по щастлив и здравословен начин.
– Искам да се освободя от всичката съпротива да бъда член на екип.
– Искам с лекота да създам здраво чувство на сътрудничество с …

Такт, дипломация, чувствителност
– Искам да общувам с такт и дипломатичност с другите, водещ до тяхното желание да си сътрудничат с мен.
– Искам с лекота да превърна дипломацията в мой постоянен навик.
– Искам да се изпълня с тотална и прецизна яснота как да променя отношенията си с другите и да ги превърна в по-успешни и цялостни.

Лукс, елегантност, добър вкус, грациозност
– Искам напълно да се отворя и възприема грижите на другите за мен.
– Искам с лекота да се изпълня с енергията на грациозност и елегантност, с които да протича моя ден.
– Искам по естествен начин да привличам и закупувам изделия, които са белег за добър вкус и на цена, която лесно мога да си позволя.
– Искам с лекота и грация да приемам даровете на другите.
– Искам с лекота и пълноценно да се радвам на лукса в моя живот.
– Искам с лекота да се обличам по начин, който другите възприемат за елегантен.

Зависимост, нерешителност, безсмислени спорове
– Искам с лекота да се освободя от навика да се сравнявам с другите.
– Искам всичката парализираща нерешителност да се изчисти от мен.
– Искам навика винаги да възприемам противоположна гледна точка да се изчисти изцяло от мен.

Здраве, свързано с адреналинови жлези, диабет, бъбреци
– Искам тотално излекуване в областта на….
– Искам с лекота да привлека, разпозная и да започна да работя с правилните лечители, които да възстановят перфектно здравето ми в областта на…
– Искам да привлека правилната информация, която да доведе до тоталното ми излекуване на …


[img]http://media.otkrovenia.com/works/tn650 ... 187270.jpg[/img]
Синът ми е на 18. Изживявам мечтите си. Центрирана и щастлива съм :) Виждам се отново майка.
Аватар
Kleo
Вятър в косите...
Мнения: 15467
Регистриран на: 20 Авг 2010, 10:00
Местоположение: София

Re: Новолунието и сбъдване на желанията ни

Мнение от Kleo »

Когато Новолунието е в Скорпион, каквото ще бъде то на 11.11.2015, можете да пожелаете:

Мощ

Промяна

Преодоляване на кризи

Себеусъвършенстване

Секс / душевни партньори

Финансови партньорства

Избягване на схватки

СКОРПИОН УПРАВЛЯВА СИЛАТА, ВКЛЮЧВАЩА:

Тайните

Съзнаване нуждите и подбудите на другите

Политика

Психология

Обаяние

Примерни желания за усилване на личната сила:

„Искам да мога лесно да пазя тайни ”;

„Искам да мога ясно да осъзная истинските нужди на тези, които са значими за мен”;

„Искам да мога лесно да работя с политици в моята работа по начин, който е благотворен за мен и за другите”;

„Искам да ми хрумнат правилните идеи, свързани с взаимното разбирателство в моите взаимоотношения”;

„Искам да мога да използвам силата си конструктивно”;

„Искам да има много обаяние в моите връзки”;

„Искам лесно да привлека, разпозная и започна работа с правилния за мен човек, който да улесни моето психическо изцеление”.

СКОРПИОН УПРАВЛЯВА ТРАНСЦЕДЕНТНОСТТА, ВКЛЮЧВАЩА:

Трансформацията

Елиминиране на стария „багаж”

Промяна

Възстановяване

Опрощение

Примерни желания за насърчаване на промяната:

„Искам да се осъществи положителна трансформация в областта на … ”;

„Искам лесно да се освободя от „стария багаж”, свързан с … (моето детство/ всички предишни връзки)”;

„Искам да мога уверено да приема промяната в областта на … ”;

„Искам да ми е лесно да възстановя връзката си с …. до постигане на взаимна подкрепа, разбиране и уважение”;

„Искам да ми е лесно да прощавам по начин, който ми дава сила ”

„Искам да мога да придобия сила, като престана да обвинявам другите за моето положение ”

„Искам да навлезе положителна промяна във връзката ми с … ”.

СКОРПИОН УПРАВЛЯВА КРИЗИТЕ, ВКЛЮЧВАЩИ:

Поемане на рискове за придобиване на власт

Натрапчиви импулси

Обсебвания

Напрегнати взаимодействия

Живот на ръба

Примерни желания за намаляване на стреса по време на кризи:

„Искам да мога да реагирам на кризите с ясно, компетентно мислене и действие”;

„Искам навикът ми постоянно да създавам напрежение и кризи в живота си, напълно да ме напусне”;

„Искам навикът да влизам в бедствени ситуации напълно да ме напусне”;

„Искам да мога да поемам този конструктивен риск, който да ми даде ново усещане за сила”;

„Искам да мога да изявявам своята напрегнатост по начини, които не застрашават другите”;

„Искам да мога да забелязвам напрежението на другите, без да го поемам лично”;

„Искам моето … (обсебеност/ натрапчив импулс) по отношение на … напълно да ме напусне”;

„Искам да мога да обменям енергийна мощ с другите по начин, който е благотворен и удовлетворяващ за мен”;

СКОРПИОН УПРАВЛЯВА СЕБЕУСЪВЪРШЕНСТВАНЕТО, ВКЛЮЧВАЩО:

Доброто срещу злото

Сила

Самодисциплина

Ангажираност

Дълбочина на характера

Примерни желания за поощряване на себеусъвършенстването:

„Искам да мога да избера доброто пред злото: висшият път на почтеността, който е най-добрият за мен във всяка област на живота ми ”;

„Искам да мога лесно да се изпълня със сила и да извърша промените в живота си, които са напълно в мой интерес”;

„Искам да мога да проявявам самодисциплина в областта на … ”;

„Искам да мога извърша себеусъвършенстването си, като преодолея … (пушене/ пиене/ преяждане и т.н.)”;

„Искам да мога да приема собствената си емоционална дълбочина”;

„Искам да мога лесно да си сътруднича с … по начин, който води до победен край и се ангажирам напълно, за да постигна успех в … ”;

„Искам страхът ми от ангажираност лесно да се разсее”.

СКОРПИОН УПРАВЛЯВА ОБВЪРЗВАНЕТО, ВКЛЮЧВАЩО:

Секс

Всепоглъщане

Душевни партньори

Дълбоки емоционални връзки

Взаимно утвърждаване

Примерни желания за култивиране на положително обвързване:

„Искам да направя сексуалността във връзката ми с … по-страстна, улесняваща създаването на по-силна връзка между нас”;

„Искам да мога да ценя тези хора в моя живот, които са важни за мен, и да им давам пълната си подкрепа”;

„Искам склонността да бъда погълнат от другите лесно да се разсее”;

„Искам да привлека, разпозная и преживея щастлива душевна връзка с партньор”;

„Искам да мога да кажа правилните думи на …, които да създадат ситуация на взаимно разбирателство и подкрепа”;

„Искам яснота и мъдрост, които да ми покажат правилната посока за създаване на щастлива душевна връзка с партньор”;

„Искам да мога да се разбирам с … , изграждайки своята любов и връзка всеки ден по начин, който е благотворен за нас като индивиди”;.

„Искам да мога лесно да кажа правилните думи на … , което да създаде атмосфера на дълбока емоционална обвързаност”.

СКОРПИОН УПРАВЛЯВА ФИНАНСОВИТЕ ПАРТНЬОРСТВА, ВКЛЮЧВАЩИ:

Заеми

Данъци

Дългове

Стипендии/ дарения

Завещания и наследства

Договори и бизнес

Примерни желания за успешно управление на финансовите партньорства:

„Искам да мога да кандидатствам и получа заем, който е в мой най-добър интерес”;

„В моите финансови преговори с … искам да се чувствам напълно уверен по положителен начин”;

„Искам склонността ми да протакам приключването на моите данъчни задължения лесно да ме напусне”;

„Искам да мога лесно да предприемам тези действия, които директно да ме освободят от данъци”;

„Искам да мога да използвам цялата си сила и мощ, за да се отърва от задълженията по кредитната ми карта по удовлетворяващ начин”;

„При унаследяването на …, искам да мога да кажа подходящите думи на тези, на които е необходимо, че да се стигне до разрешаване на ситуацията по справедлив за всички участващи начин”;

„Искам да мога да завърша собственото си завещание”;

„Искам да ми хрумнат правилните идеи за това как да се свържа с … и да ги накарам да ми върнат парите, които ми дължат”.

СКОРПИОН СЪЩО УПРАВЛЯВА ЗЛОУПОТРЕБАТА С ВЛАСТ, ВКЛЮЧВАЩА:

Отмъщение

Ревност

Тежки присъди

Разрушителни импулси

Борби за власт

Изоставяне

Подозрение

Вина

Примерни желания, които помагат да се освободим от всякаква склонност към злоупотреба с власт и сила:

„Искам всяка склонност да се включа в борба за власт да ме напусне лесно”;

„Искам страхът от изоставяне напълно да се разсее от мен ”;

„Искам цялата вина по отношение на … бързо и изцяло да ме напусне”;

„Искам желанието за мъст към … напълно да ме напусне”;

„Искам цялата ми ревност да изчезне напълно”;

„Искам да ми е лесно да не съдя себе си и другите”;

„Искам всички разрушителни импулси напълно да се махнат от мен”;

„Искам да мога да използвам силата си конструктивно във всички ситуации”.

ПО ОТНОШЕНИЕ НА ВЪЗСТАНОВЯВАНЕ НА ЗДРАВЕТО, СКОРПИОН УПРАВЛЯВА:

Ректум, дебело черво, пикочен мехур и отделителните органи

Предменструален синдром и менструация

Сексуални желания

Полови органи, мъжки и женски

Примерни желания за укрепване на доброто здраве в областите на тялото, специфично управлявани от СКОРПИОН:

„Искам да постигна пълно изцеление в областта на … (посочените области от тялото, управлявани от СКОРПИОН)”;

„Искам лесно да привлека, разпозная и започна работа с подходящите за мен лечители, което да възстанови моето …. (част от тялото, управлявана от СКОРПИОН) за пълно здраве”;

„Искам да привлека правилната информация, което да доведе до пълно премахване на склонността ми да … (телесно страдание, свързано с СКОРПИОН)”;

„Искам да мога да предприема действията, които да доведат до успешното възстановяване на … (област от тялото, управлявана от СКОРПИОН) за пълно здраве и хармония”.

Текстът е от книгата на:

Жан Спилър, „Астрология на Новата Луна”

Издателство АРАТРОН, 2006


Новолуние в Скорпион

По време на новолуние се задействат процесите на осъществяване и така както се пълни луната, се пълни с енергия и начинанието. За да се подпомогнем можем да работим с енергиите на луната като синхронизираме своите намерения с енергията на момента. Счита се, че е най-ефективно ако се съсредоточим върху намеренията си в първите 8 часа от настъпване на новолунието и то в областите, управлявани от съответния астрологичен знак, в който е новолунието.

Области, управлявани от Скорпион и примерни формулировки на желания според американската астроложка Жан Спилър:

С енергията на Скорпиона се учим да се свързваме с душата си

Политика, психология, чар, тайни

1. Искам с лекота да опазвам тайни.

2. Искам да усещам правилно нуждите на човека до мен.

3. Искам с лекота да се справям с политиките на работното ми място по начин, който е добър за мен и за другите.

4. Искам съзидателно да използвам силата си.

5. Искам да има много чар и магнетизъм в отношенията ми с другите.

6. Искам с лекота да привлека, разпозная и почна да работя с човека, който да подпомогне психологическото ми развитие.

Трансформация, промяна, пускане на миналото да си отиде, прошка

1. Искам положителна трансформация да настъпи в ситуацията с…

2. Искам с лекота да пусна миналото да си отиде в ситуацията с…/свързана с моето детство, брак, отношения с….

3. Искам смело да прегърна промените в областите…..

4. Искам с лекота да възстановя отношенията с… до степен на взаимопомощ, уважение и подкрепа.

5. Искам с лекота да простя на… по начин, по който да укрепне вътрешната ми сила.

6. Искам с лекота да възстановя силата си като престана да виня другите за моето състояние.

Възвръщане на силата, живот на ръба, обсебвания

1. Искам с лекота да действам в критичните ситуации като проявявам трезво мислене и действия.

2. Искам тотално да се освободя от навика да предизвиквам стрес и кризи в живота ми.

3. Искам с лекота да предприемам рискове, които да водят до нови усещания за моята сила и способности.

4. Искам тотално да се освободя от обсебванията си и пристрастяванията по отношение на…

Добро срещу зло, обвързване, самодисциплина

1. Искам с лекота да избирам доброто срещу злото, чрез което да се озовавам на пътя на съзиданието във всяка област от живота ми.

2. Искам с лекота да спазвам дисциплина в областите….(пиене, пушене, преяждане…)

3. Искам с лекота и напълно да се посветя на успех в областта на…

4. Искам страха от обвързване тотално да се изчисти от мен.

Дълбока емоционална връзка, душа-близнак, секс

1. Искам да постигна ниво на страстна сексуалност във връзката ми с… по начин, по който да се изгради стабилна връзка помежду ни.

2. Искам да привлека, разпозная и преживея щастлива връзка с моя душа-близнак.

3. Искам с лекота да общувам ежедневно с…така че нашата любов и връзка да ни стимулира в личностното ни израстване.

4. Искам с лекота да съумявам да казвам правилните думи на.. което да доведе до дълбока емоционална връзка.

Данъци, кредити, заеми, завещания

1. Искам с лекота да кандидатствам и получа заем за.. който да е в най-добър мой интерес.

2. Във финансовите преговори с.. искам да имам самочувствие, което да донесе положителни резултати.

3. Искам с лекота да предприема тези стъпки, които да ми помогнат по щастлив начин да се освободя от дълговете си.

4. Искам с лекота да използвам пълния си потенциал и сила за да се освободя от дълговете си по щастлив начин.

5. Искам с лекота да ми се появят правилните идеи как да получа парите си от хората, които ми ги дължат.

Отмъщение, ревност, вина, обвинение, изоставяне, обида, осъждане, битки за контрол

1. Искам всички тенденции да влизам в силови битки да се изчистят с лекота от мен.

2. Искам тотално да се освободя от: сраха от изооставяне/ревността/гордостта/обидата/вината/самообвинението/осъждането

3. Искам с лекота да се изчистят всички деструктивни енергии.

4. Искам с лекота да умея да използвам силата си конструктивно.

Органи, управлявани от Скорпион- пикочен мехур, дебело черво, анус, сексуални органи и болести

1. Искам тотално излекуване в областите….(управлявани от Скорпион)

2. Искам с лекота да привлека, разпозная и работя с правилните лечители, които да възстановят здравето ми в областите…. (управлявани от Скорпион)

ТОВА ИЛИ НЕЩО ПО-ДОБРО ЗА НАЙ-ВИСШЕ БЛАГО! АМИН!


[img]http://pia-news.com/wp-content/uploads/ ... oemvri.jpg[/img]
Синът ми е на 18. Изживявам мечтите си. Центрирана и щастлива съм :) Виждам се отново майка.
Аватар
Kleo
Вятър в косите...
Мнения: 15467
Регистриран на: 20 Авг 2010, 10:00
Местоположение: София

Re: Новолунието и сбъдване на желанията ни

Мнение от Kleo »



При писането на желания на всяко новолуние има няколко тънкости, които ако не се спазят, желанията не се реализират.

Най-важните три условия са:

Желанията трябва да се пишат, а не само умствено да се назовават, напишете ги не само на таблета и компютъра, а най-добре на хартия – да има материален, осезаем носител. Самото написване вече носи в себе си тайнството на реализирането му във физическия мир.
Желанията се пишат в сегашно време, все едно вече се е реализирало и вие съобщавате събитието и описвате как се чувствате.
Никога не намесвайте в желанието второ лице, независимо дали това е съпруг, любовник или родното ви дете. Така нищо не се получава. Първо, защото енергията се разсейва, второ – по фините енергийни закони това се смята за лично вмешателство и желанието веднага се обявява за „невалидно“, невалидна бюлетина! J Няма значение, че желаете на този човек само най-най-най прекрасни неща… просто не се получава. Нямаме достъп до тях, това са техните енергийни слоеве, ние нямаме допуск, край, това е. Единственият файл, който можем да редактираме и променяме е нашият собствен живот, променяме се ние – променя се и околната действителност. Така работи Вселената, това е закона за Резонанса, живеем във вибрационна Вселена. Точно затова пишем само за нас: например – „Аз съм влюбен/а и щастлив/а, имам чудесна приятел/ка/, съпруг/а, която/който е най-прекрасното същество на земята, разбираме се чудесно и се обичаме.“ Това е, без имена, без фокусиране. Ако се фокусирате върху някого, той интуитивно усеща тази енергия и може да я изтълкува като заплаха, ограничение, като тежест и интуитивно да избягва общуването с вас. Получава се обратен ефект.
Подхождайте отговорно, пишете максимално реалистични неща към настоящия момент от вашето развитие.

Защото се получава парадокс: ако вие се шегувате и си правите експерименти, пишете закачливи и чудновати неща, само за да видите какво ще стане, точно такъв ще е и отговора на Вселената към вас. Шеговит и нереалистичен, т.е. – нищо няма стане или ще получите нещо, което ще бъде със силно изкривен образ и ще се чудите, защо ви се случват такива неща.

Помнете, че Вселената е огледало, какъвто образ и намерение изпратите, това ще получите след време.

Ето ги и препоръките, които е добре да спазвате, за да ви се реализират желанията.

Желанието трябва да е силно, горещо, трепетно. Толкова много да го искате, че като си помислите за него да изпитвате силно вълнение и нетърпение. Точно както като деца сте искали нова играчка. Когато мислите за това свое желание, трябва да изпитвате силна емоция. Така тези усещания се записват в клетките и цялото ви същество се стреми да го изпита отново. По този начин се създава емоционална пътека, трасирате пътя към желанието си.
Трябва да изпитвате убеденост, че това може да се постигне. Ако самите вие имате колебание или резервираност – по-добре не го пишете и не го искайте това желание, докато не усетите силна непоколебимост и УБЕДЕНОСТ.
Записване на желанието на красива хартия, може да е цветна, с красива химикалка. Запалете свещ, аромалампа, пуснете си приятна музика. Всичко това създава спокойствие, уют и същевременно тържественост на този важен етап от съзиданието на желанието ви.
Непременно съставете списък с ползите, които ще имате, когато желанието се изпълни. Много важно помагало се оказва този списък, защото дава вдъхновение и мотивация и предпазва от евентуален отказ и разколебаване от ваша страна.
Непременно отбележете от каква житейска позиция тръгвате в момента. Зафиксирайте, определете изходящите си позиции. Трябва да имате репер, по който да сравнявате развитието и прогреса си, т.е. приближаването към реализирането на желанието. Много често се получава така, че чакайки реализацията му, не забелязваме големите положителни промени, които са настъпили в живота ни, просто защото сме се вторачили в крайния резултат и това ни демотивира.
Определете си пределен срок за изпълнението на желанието. Ако с времето видите, че не ви достига този срок, спокойно можете да го удължите, но срок винаги трябва да има, това мотивира и създава темпо. Както се досещате, в цялата процедура по писане на желания, трябва да положите и вие поне минимални лични усилия и инициативи. Най-сигурният начин да не постигнете нищо по вашето желание е само да го напишете и да го пуснете във Вселената, да му мислят Висшите сили как да го реализират.

Ето това е основна тънкост: ние пак разчитаме на Висшите сили (Бог, Ангели хранители, духовни водачи и т.н.), без тях на практика нищо не става. Но техните методи за помощ са чрез нас, ние сме канала за реализация в материалната действителност. Ако само искаме, пишеме, ядосваме се, тропаме с крак, а същевременно и пръста не си помръдваме, поне някакво старание, инициатива или друго да направим по посока на желанието, то как ще се реализира?

Имам още идеи и предложения, но ще ги оставя за следващото новолуние.

До тогава нека да упражняваме тези точки.

Пожелавам щастливо новолуние, прекрасно ново начало!

Михайлина Никлева-Мишел

Записване за консултации:

mishell.nikleva@gmail.com
тел. 0887/204-234


[img]http://astronews.eu/wp-content/uploads/ ... birsey.jpg[/img]
Синът ми е на 18. Изживявам мечтите си. Центрирана и щастлива съм :) Виждам се отново майка.
Публикувай отговор