Новолунието и сбъдване на желанията ни

Свобода на словото
Публикувай отговор
Аватар
Kleo
Вятър в косите...
Мнения: 15467
Регистриран на: 20 Авг 2010, 10:00
Местоположение: София

Re: Новолунието и сбъдване на желанията ни

Мнение от Kleo »

Утре е Новолунието в Овен, най-мощното Новолуние в годината, възползвайте се от силата му, за да напишете своите желания и да започнете нещо ново в живота си! :524
Синът ми е на 18. Изживявам мечтите си. Центрирана и щастлива съм :) Виждам се отново майка.
Аватар
Kleo
Вятър в косите...
Мнения: 15467
Регистриран на: 20 Авг 2010, 10:00
Местоположение: София

Re: Новолунието и сбъдване на желанията ни

Мнение от Kleo »

Утре вечер е Новолунието в Телец, хайде, приготвяйте се да съчинявате желания :524


Новолунието в Телец е време за формулиране на желания от областите, управлявани от Телец. Записват се на ръка до 10 желания в първите 8 часа след настъпване на новолунието, ето примерни формулировки според Жан Спилър:

Натрупване:
1. Пари
2. Материален комфорт
3. Собственост
4. Притежания

Примери:

– Искам много пари, спечелени с радост.
– Искам изцяло да се освободя от всички само-саботажни страхове по отношение на парите.
– Искам да се озова в ситуация лесно да предприема нужните стъпки, за да придобия собствен… /дом, кола, самолет и т.н./

Физически удоволствия
1. Масаж
2. Физически комфорт
3. Аромати и вкусове

Примери:

– Искам с лекота да се наслаждавам на удоволствията в живота.
– Искам с лекота да се озова в ситуация, в която да преживявам удоволствието на взаимно масажиране с моя партньор /може и с някой друг/
– В моите сексуални отношения с… искам да преживявам пълно удоволствие.
– Искам с лекота да намирам време за готвене и наслаждаване на храната и питиетата.

Радост от живота на земята
1. Задоволство
2. Благодарност
3. Малки удоволствия
4. Общуване с природата

Примери:

– Искам редовно да броя благословиите в моя живот
– Искам с лекота и редовно са де се сещам колко много изобилие има в живота и колко щедра е Майката Природа
– Искам редовно да преживявам чувство на удовлетвореност от живота
– Искам да прекарвам…часа/дни на месец сред природата/в градината…

Изграждане на основи
1. Солидни основи
2. Постоянство
3. Прогресиране стъпка по стъпка

Примери:

– Искам с лекота да се изпълня с постоянство да преследвам целта си да … докато успея да я постигна
– Искам с лекота да намирам време за изграждане на солидни основи във всяка сфера от моя живот
– Искам с лекота да се науча да намалявам скоростта, с която решавам всяка задача и да се задълбочавам в нейното разрешаване.
– Искам с лекота да се освободя от навика да форсирам постигането на крайния резултат

Разчитане, спазване на обещания

1. Търпение
2. Зависимост
3. Доверие в мен

Примери:

– Искам с лекота да се превърна в човек, който си спазва обещанията и на когото другите могат да разчитат
– Искам търпението и постоянството да навлязат във всяка сфера на моя живот
– Искам с търпение и постоянство да вървя стъпка по стъпка напред и постигна целта си да…
– Искам с лекота да се науча да разчитам на себе си за постигане на успех в…

Собствена цена

1. Разбиране на собствените нужди
2. Изграждане на лични граници
3. Ценностна система
4. Себе-приемане

Примери:

– Искам с лекота да изразявам нуждите си пред другите и то по начин, който ги окуражава да ми помогнат
– Искам с лекота да изразявам нуждите си, без да се привързвам към крайния резултат
– Искам с лекота за изграждам личните си граници, с което да увелича личната си сила
– Искам да се освободя от тенденциите да се подценявам и подбивам цената си
– Искам да формулирам какво е важно за мен и с лекота да живея според тези ценности

Липсата на гъвкавост
1. Инат
2. Прилепване
3. Съпротива срещу промените
4. Обсебване
5. Стагнация

Примери:

– Искам всички саботажни тенденции и инат с лекота да се отстранят от мен
– Искам всичките обсебвания и тенденции на натрупване с лекота да се отстранят от мен
– Искам с лекота да изразявам мнението си по начин, по който другите да не се отдръпват от мен
– Искам всичката не конструктивна съпротива към промяната с лекота да се отстрани от мен

Здраве в областта на гърло, щитовидна жлеза, врат, гласови струни

Примери:

– Искам тотално излекуване в сферата на… /управлявана от Телец/
– Искам с лекота да привлека, разпозная и да започна да работя с правилните лечители, които да ме излекуват в областта на…
– Искам да привлека правилната информация, която да доведе до тотално излекуване на…
– Искам с лекота да предприема действия, които водят до успешното възстановяване на… в перфектно здраве и красота.

Както виждате тези формулировки са малко „странни”, но са предложени от професионалист в областта на новолунието и формулирането на желанията, Жан Спилър. Същата тази дама, която написа книгите за северния лунен възел и която с години е изучавала енергиите на новолунието и е търсела точните формули на желанията.

За повече информация моля посетете http://www.janspiller.com" onclick="window.open(this.href);return false; и прочетете New Moon Astrology by Jan Spiller
Синът ми е на 18. Изживявам мечтите си. Центрирана и щастлива съм :) Виждам се отново майка.
Аватар
Kleo
Вятър в косите...
Мнения: 15467
Регистриран на: 20 Авг 2010, 10:00
Местоположение: София

Re: Новолунието и сбъдване на желанията ни

Мнение от Kleo »

Моите желания, свързани с Новолунието в Телец:

Печеля парите си с радостна лекота. Привличам блага на всяка крачка. Осъзнавам колко много изобилие има в живота и колко щедра е Майката Природа.

Озовавам се в ситуация на придобиване на собствен дом.

Наслаждавам се на удоволствията в живота. Виждам как ме масажират с нежност и любов. Намирам време за готвене и наслаждаване на храната и питиетата.

Моят сексуален живот е страстен и удовлетворителен.

Търпението и постоянството навлизат във всяка сфера на моя живот.

С лекота изразявам нуждите си пред другите и то по начин, който ги окуражава да ми помогнат.

Изграждам личните си граници, с което увеличавам личната си сила.

Освобождавам се от тенденцията да се подценявам и подбивам цената си.

Искам всичката неконструктивна съпротива към промяната с лекота да се отстрани от мен.

Здрава съм в областта на гърлото, щитовидната жлеза, врата и гласовите струни.
Синът ми е на 18. Изживявам мечтите си. Центрирана и щастлива съм :) Виждам се отново майка.
Аватар
Kleo
Вятър в косите...
Мнения: 15467
Регистриран на: 20 Авг 2010, 10:00
Местоположение: София

Re: Новолунието и сбъдване на желанията ни

Мнение от Kleo »

Предстои мощно Новолуние в Близнаци! Ето какво да направите за успеха си!

Гответе се за промяна във всяка сфера от живота!

Публикувано: 1 юни 2016, 22:50

[img]http://static.blitz.bg/documents/thumbn ... 60-720.jpg[/img]

Предстои изключително мощно Новолуние, което носи предизвикателства, осъзнаване, задвижва както вътрешни процеси, така и реални външни ситуации. Три планети са в Близнаци (Слънце, Луна и Венера), а срещу тях е Сатурн (в Стрелец), образувайки ос на противоположностите - като разпънат ластик, който може всеки момент да се скъса. И за да не й е самотно, перпендикулярно на нея - още една ос, този път между Нептун (в Риби) и Юпитер (в Дева), пише в "Астрологията - Път към себе си". Образува се фигурата Голям Кръст (Голям Квадрат) в подвижни знаци, което говори за нужда от промяна, флексабилност, предизвиква събития и дава възможност за излизане от остарели схващания. Това е напрегната конфигурация, която действа като искрата на двигателя - колата се задвижва! Думата е ПРОМЯНА, която може да се прояви почти във всяка сфера от живота ни.

Новолунието носи едновременно усещането за стартиране на нещо и в същото време, заради двете опозиции (Близнаци/Стрелец и Дева/Риби), нуждата да се освободим от нещо остаряло (което обикновено е по-характерно за Пълнолунието). Особено силно ще е за хората, които имат лични планети или важни точки от 9 до 20 градуса в изброените по-горе знаци.

Темите, които ще са активни, са свързани с вярванията ни, с чувството за принадлежност към определени колективни енергии или групи (егрегори), с авторитетните фигури в живота ни, с усещането, че сме жертва на дадени обстоятелства или хора, с ролята ни на съдници или агресори, пише petel.bg.

Ако не ни харесва къде се намираме в този момент от живота си, сега е времето да направим скок и да се преместим на място, което е здравословно за нас. Не само като конкретни действия, а като вътрешно усещане, като намерение да привлечем за себе си различна реалност. Ако се чувстваме бедни - сега можем да излезем от колективното вярване, че няма достатъчно за всички, или че не заслужаваме. Ако се чувстваме жертва, сега имаме шанс да осъзнаем, че това е роля и можем да изберем, да живеем без нея. Ако изпитваме страхове и се парализираме от дадени ситуации - животът ще ни предложи начин да излезем от тях.
Синът ми е на 18. Изживявам мечтите си. Центрирана и щастлива съм :) Виждам се отново майка.
Аватар
Kleo
Вятър в косите...
Мнения: 15467
Регистриран на: 20 Авг 2010, 10:00
Местоположение: София

Re: Новолунието и сбъдване на желанията ни

Мнение от Kleo »

Синът ми е на 18. Изживявам мечтите си. Центрирана и щастлива съм :) Виждам се отново майка.
Аватар
Kleo
Вятър в косите...
Мнения: 15467
Регистриран на: 20 Авг 2010, 10:00
Местоположение: София

Re: Новолунието и сбъдване на желанията ни

Мнение от Kleo »

Предстои Новолуние в Стрелец на 29.11.2016 г.

НА ВСЯКО НОВОЛУНИЕ МОЖЕТЕ ДА СИ ПОЖЕЛАЕТЕ НЕЩО, КОЕТО ИСКАТЕ НАЙ-СИЛНО И ТО ЩЕ СЕ СБЪДНЕ!

Новолунието има силата да сбъдва желания. Не пропускайте никога този магичен момент.

КАКВО ДА СИ ПОЖЕЛАЕМ, КОГАТО НОВОЛУНИЕТО Е В СТРЕЛЕЦ

[img]http://astronews.eu/wp-content/uploads/ ... /str-2.jpg[/img]

Разбира се, на първо място поставяте своите най-съкровени желания. Ето още идеи и сфери, които ще ви помогнат да формулирате нови желания.
• Стрелец управлява търсенето на истината, това още включва и въпроси свързани с: религия, искреност и честност, директна комуникация, молитва и висше направление.
• Стрелец управлява природния свят, включващ: връзката с природата, интуицията, спокойствието на ума.
• Стрелец управлява свободата, включваща: спонтанност, авантюризъм, добри очаквания, изследователски дух, пътувания чужбина.
• Стрелец управлява закона, включващ: адвокати, етика, морал, съвест, съдебни процедури.
• Стрелец управлява оптимизма, включващ: вяра, приятелство, късмет, щедър дух, храброст.
• Стрелец управлява висшето образование, включващо: наставници, колежи и университети, философия, търсене на отговори, намиране на решения.

СЛЕД НОВОЛУНИЕ МОЖЕТЕ ДА ЗАПОЧНЕТЕ И НОВО ЛЕЧЕНИЕ. ТОЗИ ЗОДИАКАЛЕН ЗНАК УПРАВЛЯВА СЛЕДНИТЕ ЧАСТИ НА ТЯЛОТО, ФИЗИОЛОГИЧНИ ПРОЦЕСИ И ЗАБОЛЯВАНИЯ:
• Бедра
• Черен дроб
• Невралгия на седалищния нерв
• Цялата тазобедрена област

ПОЖЕЛАВАМ ВИ ЩАСТЛИВО НОВОЛУНИЕ!

НЕКА СЕ СБЪДНАТ ВСИЧКИ ВАШИ ЖЕЛАНИЯ!

ВАЖНИ ПРЕПОРЪКИ:

Препоръчително е желанията да се пишат на хартия, така им се придава допълнителна сила, осъзнават се по-добре. Желанията се пишат в рамките на 24 часа от настъпването на новолунието. Можете да напишете до 10 желания.

Само не забравяйте след това да приберете листа на сигурно място, далеч от любопитни погледи.

Когато се изпълнят желанията ви, първо благодарете, след това скъсайте листа и го изхвърлете. Можете да го изгорите, а пепелта да изхвърлите в течаща вода. Пак напомням, не забравяйте да благодарите за това, че желанието ви се е изпълнило.

Кога все пак желанията не се изпълняват?
• Когато имате съмнение и сте изпълнени с недоверие.
• Когато желанието ви е насочено към друг човек.
• КОГАТО НЕПРЕКЪСНАТО ПРОМЕНЯТЕ ЖЕЛАНИЯТА СИ И НЕ ПРОЯВИТЕ ТЪРПЕНИЕ ТЕ ДА СЕ ПРОЯВЯТ! Запомнете, че понякога на Вселената ѝ е необходимо малко повече време, за да може да прояви в материалния свят вашата „поръчка. Недейте постоянно да ѝ звъните и да питате какво става с „доставката“. Проявете малко повече търпение и не губете положителната си настройка и надежда.

Запомнете: желанието ви трябва да засяга единствено самите вас! Не трябва да се опитвате да влияете на други хора, нищо няма да постигнете. Имате достъп само до своя собствен „файл“, до своята съдба. Помислете какво трябва да направите самите вие, за да се сбъдне желанието ви, което включва и други хора. Само по този начин можете да формулирате желанията си.

За тези, които все пак не искат да пишат своите желания, по различни причини:

Отделете си поне 15 мин. в усамотение и си назовете желанията. Визуализирайте ги възможно най-ярко и силно, почувствайте ги, изживейте ги! Наситете ги с цвят, звук и аромат! Най-важното е, да не забравите да се „видите“ и вас самите в този образ-желание, не само да го гледате на „екран“ като на филм, ами вие да сте главния актьор във филма. Ако това го направите достатъчно ярко и силно, и успеете да изживеете съответната хубава емоция, която би трябвало да съпътства желанието ви,

ВАШЕТО ЖЕЛАНИЕ НЕСЪМНЕНО ЩЕ СЕ СБЪДНЕ!!!

(по идея от книгата на Жан Спилър „Астрология на новата Луна“, изд. „Аратрон“)

Който от вас иска да работи по-подробно с енергията на новолунията да си закупи книгата на Жан Спилър „Астрология на новата Луна“. Там подробно е описан този процес.

Ако искате да си набавите книгата, можете да се обадите на телефона в издателство „Аратрон“: 02 980 74 55 или да пишете на e-mail: aratron@techno-link.com,от издателството ще могат да ви я изпратят с наложен платеж.

Книгата можете да видите тук:

http://www.aratron.org/index.php?option ... &Itemid=77" onclick="window.open(this.href);return false;

Михайлина Никлева-Мишел

Записване за консултации:
mishell.nikleva@gmail.com
•тел. 0887/204-234
Синът ми е на 18. Изживявам мечтите си. Центрирана и щастлива съм :) Виждам се отново майка.
Аватар
Kleo
Вятър в косите...
Мнения: 15467
Регистриран на: 20 Авг 2010, 10:00
Местоположение: София

Re: Новолунието и сбъдване на желанията ни

Мнение от Kleo »

Днес е Новолунието

[img]http://images23.snimka.bg/005100081.jpg[/img]
Синът ми е на 18. Изживявам мечтите си. Центрирана и щастлива съм :) Виждам се отново майка.
Аватар
Kleo
Вятър в косите...
Мнения: 15467
Регистриран на: 20 Авг 2010, 10:00
Местоположение: София

Re: Новолунието и сбъдване на желанията ни

Мнение от Kleo »

На 29 Декември сутринта ще е Новолунието в Козирог :222
Синът ми е на 18. Изживявам мечтите си. Центрирана и щастлива съм :) Виждам се отново майка.
Аватар
Kleo
Вятър в косите...
Мнения: 15467
Регистриран на: 20 Авг 2010, 10:00
Местоположение: София

Re: Новолунието и сбъдване на желанията ни

Мнение от Kleo »

Утре е Новолунието в Риби :1216
Синът ми е на 18. Изживявам мечтите си. Центрирана и щастлива съм :) Виждам се отново майка.
Аватар
Kleo
Вятър в косите...
Мнения: 15467
Регистриран на: 20 Авг 2010, 10:00
Местоположение: София

Re: Новолунието и сбъдване на желанията ни

Мнение от Kleo »

Kleo написа:Утре е Новолунието в Риби :1216
А пък утре е Пълнолунието по оста Дева - Риби, което означава, че двете Светила /Слънцето и Луната/ ще бъдат в опозиция.

Слънцето е в Риби, а Луната е в Дева. Тази ос е свързана със служенето на другите хора, с грижата за тях. Възможно е да възникнат ситуации, обвързани с чуждите нужди и потребности, и затова как да им откликнем правилно.
Синът ми е на 18. Изживявам мечтите си. Центрирана и щастлива съм :) Виждам се отново майка.
Аватар
Kleo
Вятър в косите...
Мнения: 15467
Регистриран на: 20 Авг 2010, 10:00
Местоположение: София

Re: Новолунието и сбъдване на желанията ни

Мнение от Kleo »

Вчера беше най-мощното Новолуние в годината.
Новолунието в Овен!
Съжалявам, че не писах в темата навреме, за да ви кажа да се възползвате максимално от енергията му :oops:
Синът ми е на 18. Изживявам мечтите си. Центрирана и щастлива съм :) Виждам се отново майка.
Публикувай отговор