Петък - ден на майстора! (тема за вицове и смешки)

Свобода на словото
Публикувай отговор
Аватар
Kleo
Вятър в косите...
Мнения: 15467
Регистриран на: 20 Авг 2010, 10:00
Местоположение: София

Re: Петък - ден на майстора! (тема за вицове и смешки)

Мнение от Kleo »

Веднъж един беден евреин, живеещ единствено със сляпата си майка, толкова дълго се молил на Бог, че Той се смилил и му казал:
- Добре, ще ти помогна, но ще изпълня само ЕДНО твое желание.
Евреинът без да мисли дълго поел въздух и започнал:
- Искам моята болна и сляпа майка да може да види, как красивата ми жена слага диамантено колие на шията на любимата ми дъщеря в скъпата ми кола, паркирана до басейна на разкошната ми къща на собствения ми остров!!!....ми,.. едно е !!..
Синът ми е на 18. Изживявам мечтите си. Центрирана и щастлива съм :) Виждам се отново майка.
Аватар
Kleo
Вятър в косите...
Мнения: 15467
Регистриран на: 20 Авг 2010, 10:00
Местоположение: София

Re: Петък - ден на майстора! (тема за вицове и смешки)

Мнение от Kleo »

– Мамо, влюбих се.

– Как се казва? Може ли да готви? Как изглежда? От добро семейство ли е? Какво е завършила? С какво се занимава? Сериозно ли ходите? Защо не ми каза досега? Кога ще излизате? Да ти дам ли пари?

– Тате, влюбих се.

– В жена?

– Да.

– Хубаво…
Синът ми е на 18. Изживявам мечтите си. Центрирана и щастлива съм :) Виждам се отново майка.
Аватар
Kleo
Вятър в косите...
Мнения: 15467
Регистриран на: 20 Авг 2010, 10:00
Местоположение: София

Re: Петък - ден на майстора! (тема за вицове и смешки)

Мнение от Kleo »

Прибира се мъж от командировка и вижда в семейното легло друг мъж. Отваря гардероба, а вътре - русата му жена: - Колко пъти да ти казвам, че той трябва да се крие, не ти!!!
Синът ми е на 18. Изживявам мечтите си. Центрирана и щастлива съм :) Виждам се отново майка.
Аватар
Kleo
Вятър в косите...
Мнения: 15467
Регистриран на: 20 Авг 2010, 10:00
Местоположение: София

Re: Петък - ден на майстора! (тема за вицове и смешки)

Мнение от Kleo »

Двайсетгодишна девойка споделя с приятелките си:
- Снощи бях с един страхотен пич! Правихме страхотен секс - нищо, че е на 50! Един час любовна игра, един час секс и после цяла нощ ми чете стихове на Пушкин!
Въпросният мъж се видял с приятели. Споменал, че забил млада девойка. Естествено аудиторията била любопитна как е минала вечерта.
- Един час, докато ми стане... Един час, докато свърша... И като ме хвана едно безсъние...
Синът ми е на 18. Изживявам мечтите си. Центрирана и щастлива съм :) Виждам се отново майка.
Аватар
Kleo
Вятър в косите...
Мнения: 15467
Регистриран на: 20 Авг 2010, 10:00
Местоположение: София

Re: Петък - ден на майстора! (тема за вицове и смешки)

Мнение от Kleo »

Изображение
Синът ми е на 18. Изживявам мечтите си. Центрирана и щастлива съм :) Виждам се отново майка.
Аватар
Kleo
Вятър в косите...
Мнения: 15467
Регистриран на: 20 Авг 2010, 10:00
Местоположение: София

Re: Петък - ден на майстора! (тема за вицове и смешки)

Мнение от Kleo »

Разправят се син и баща:
- Сине, тъп си като масата...
И чука по масата.
- Тате, някой чука..
- Остави, аз ще отворя...

:1062 :1062 :1062

– Мамо, тати яде ли котки?
– Не, миличко! Откъде ти хрумна?
– Амиии.. каза на леля Пенка, че ще ѝ изяде котето...
Синът ми е на 18. Изживявам мечтите си. Центрирана и щастлива съм :) Виждам се отново майка.
Аватар
Kleo
Вятър в косите...
Мнения: 15467
Регистриран на: 20 Авг 2010, 10:00
Местоположение: София

Re: Петък - ден на майстора! (тема за вицове и смешки)

Мнение от Kleo »

Мъж седи на пейка в парка с детска количка, в която реве дете, та се къса.
Той само повтаря, вече в истерия:
- Гоше, спокойно, спокойно Гоше, още малко. Само спокойно, Гошее! Всичко ще е наред, спокойно, Гошкооо, спокоооооо!
Една жена го погледала, пък се приближила:
- Ама, господине, така няма да успокоите Гошко, само ще го стресирате повече...
Той:
- Ама я си гледайте работата! Аз съм Гошко, аз!!!!!!

:1062 :1062 :1062
Синът ми е на 18. Изживявам мечтите си. Центрирана и щастлива съм :) Виждам се отново майка.
Аватар
Kleo
Вятър в косите...
Мнения: 15467
Регистриран на: 20 Авг 2010, 10:00
Местоположение: София

Re: Петък - ден на майстора! (тема за вицове и смешки)

Мнение от Kleo »

Жената знае всичко за децата си - кога са на зъболекар, в кого са влюбени, кои са най-добрите им приятели, какво обичат да ядат, от какво се страхуват и за какво мечтаят. Мъжът има някаква обща бегла представа, че в дома му живеят някакви ниски хора... :1069
Синът ми е на 18. Изживявам мечтите си. Центрирана и щастлива съм :) Виждам се отново майка.
Аватар
Kleo
Вятър в косите...
Мнения: 15467
Регистриран на: 20 Авг 2010, 10:00
Местоположение: София

Re: Петък - ден на майстора! (тема за вицове и смешки)

Мнение от Kleo »

На мой приятел му звъни телефонът в хола, а той в банята.
Крещя:
– Телефонаааа!
Той крещи:
– Дигаааааай!
Гледам на дисплея „COBRATA". Вдигам аз и предпазливо казвам:
– Добър ден, господин Пулев!
Отсреща крещи женски глас:
– Къв Пулев бе, пиянде долно!? Къде е ония дебил, мъжът ми?
Синът ми е на 18. Изживявам мечтите си. Центрирана и щастлива съм :) Виждам се отново майка.
Аватар
Нели
Философска система
Мнения: 1466
Регистриран на: 23 Авг 2010, 19:49

Re: Петък - ден на майстора! (тема за вицове и смешки)

Мнение от Нели »

Деси, забавляваш ме с тези смешки. Благодаря! :954 :954 :954
"Когато всички мислят еднакво, никой не мисли достатъчно" Уолтър Липман
Аватар
Kleo
Вятър в косите...
Мнения: 15467
Регистриран на: 20 Авг 2010, 10:00
Местоположение: София

Re: Петък - ден на майстора! (тема за вицове и смешки)

Мнение от Kleo »

Нели, и аз се забавлявам с тях :923

А днес вече е ... петък! По случая:

Изпит в английски колеж по литература. Задачата е да се напише разказ. Преподавателят разяснява каква трябва да е структурата на разказа: - Господа, във вашия разказ трябва да има нещо божествено, тъй като Англия е религиозна страна. Действието обикновено се развива във висшето общество, защото там се случват най-интересните неща. В разказа е необходимо да има секс, за да се приеме от издателя, и трябва да има загадка, за да заинтригува читателя. Имате на разположение достатъчно време, започвайте. След минута един колежанин предава работата си. - Колега, за толкова кратко време успяхте ли да направите всички изисквания? - Да, сър. Ето: "Боже мой! - каза баронесата. - Та аз съм бременна. От кого ли?".

ЛЮБОВНО ОБЯСНЕНИЕ НА ЕДИН СТРОИТЕЛ ;)

Когато ви видях за първи път, вие приковахте погледът ми като чук пирон в чамова дъска. В този момент нищо, дори клещи и тесла, не бяха в състояние да откъснат очите ми от вашата прекрасна фасада! Кожата ви - бяла като латекс, краката ви, сякаш изваяни на струг, талията ви - стегната като носещ трегер, косата ви, небрежно разрошена от вятъра подобно на баданарка след първа ръка боядисване - всичко във вас беше толкова пропорционално, премерено и нивелирано, без излишни фуги и грапавини, че...кофражите ми избиха! Да, ще ви призная като пред технически ръководител - всичко във вас беше така майсторски изпипано, че пожелах да мина една ръка по тялото ви. Но един подобен невъздържан жест щеше да бъде по-груб от фадрома, щеше да погази като руски булдозер романтиката на чувствата, които предизвикахте в мен. Тези чувства се разгоряха с изгарящата сила на оксижен в сърцето ми и ето, че сега аз изливам като бетонобъркачка бетон на плоча душата си пред вас. Надявам се, че няма да погледнете на мен с критичния поглед на технически ръководител, а с очите на зидар, който вижда и в най- ръбестия камък възможност той да бъде крайъгълен! Да, аз мога да бъда крайъгълният камък на вашата любов, солидният фундамент на вашето щастие и чувствата ми ще останат бетон докрай! Дори безпощадната корозия на времето не биха разколебали скелето и дълбоките основи на моята любов! Тя ще остане непоклатимо свързана с вас подобно на дюбел в стена. И един ден, когато булдозерът на смъртта наближи със страшна сила, любовта ни ще се възвиси като кулокран над времето и пространството, оставяйки следа, по- ярка от искра на електрожен... Искрено, железобетонно ваш: Бригадир Донкин :329
Синът ми е на 18. Изживявам мечтите си. Центрирана и щастлива съм :) Виждам се отново майка.
Публикувай отговор