Петък - ден на майстора! (тема за вицове и смешки)

Свобода на словото
Публикувай отговор
Аватар
Kleo
Вятър в косите...
Мнения: 15467
Регистриран на: 20 Авг 2010, 10:00
Местоположение: София

Re: Петък - ден на майстора! (тема за вицове и смешки)

Мнение от Kleo »

Папата пристига за първи път на посещение в Париж. На гарата е посрещнат от тълпа журналисти, които го връхлитат и започват да му задават въпроси. Един от тях се провиква:
- Какво е вашето отношение към парижките публични домове?
Папата си мисли "Да кажа, че е положително, не ми позволява санът, ако кажа, че е отрицателно, ще си загубя аудиторията"... Накрая измислил оригинален изход от положението. Направил учудена физиономия и попитал:
- Ама в Париж има ли публични домове?
На следващата сутрин топ новината във всички вестници е: "Първите думи на папата, пристигайки в Париж, бяха "Има ли тук публични домове?"
Синът ми е на 18. Изживявам мечтите си. Центрирана и щастлива съм :) Виждам се отново майка.
Аватар
Kleo
Вятър в косите...
Мнения: 15467
Регистриран на: 20 Авг 2010, 10:00
Местоположение: София

Re: Петък - ден на майстора! (тема за вицове и смешки)

Мнение от Kleo »

Хипнотизатор прави сеанс с много публика:
- Dance! – всички танцуват.
- Cry! - плачат.
Спънал се:
- Fuck!
И станало страшно…

Изображение

Коктейл "Сода Бикарнобат"- газирана вода и две карнобатски ракии
Синът ми е на 18. Изживявам мечтите си. Центрирана и щастлива съм :) Виждам се отново майка.
Аватар
Kleo
Вятър в косите...
Мнения: 15467
Регистриран на: 20 Авг 2010, 10:00
Местоположение: София

Re: Петък - ден на майстора! (тема за вицове и смешки)

Мнение от Kleo »

Синът на богаташ си харесал циганка. Бащата хич не одобрил избора, но видял, че детето му страда и пратил сватове да я искат. Татко Монго, обаче, не я дава. Втори път пращат сватове с богати дарове, ония пак се запъва. Тогава една мутра предложила да реши проблема бързо, отива и спуква от бой циганина. Ония реве и се тръшка:
- Давам я, бате, как да не я давам!
- Защо върна два пъти сватовниците тогава? - пита мутрата.
- Не обясняват добре, бате! Ето, ти дойде, обясни ясно и аз - давам...

:plezya se :plezya se :plezya se

На протест: - За какво протестираш? - Ми, щото нямам работа... - Ето ти визитка, утре в 9 ч. започваш при мен! - Еееее, ти па от 3000 човека баш мен ли уцели?

:plezya se :plezya se :plezya se

[img]http://bg-mamma.s3.eu-central-1.amazona ... /w8z8L.jpg[/img]
Синът ми е на 18. Изживявам мечтите си. Центрирана и щастлива съм :) Виждам се отново майка.
Аватар
Kleo
Вятър в косите...
Мнения: 15467
Регистриран на: 20 Авг 2010, 10:00
Местоположение: София

Re: Петък - ден на майстора! (тема за вицове и смешки)

Мнение от Kleo »

Като видяха, че на хладилника има само два магнита - от Лом и от Враца, крадците толкова се натъжиха, че нахраниха котката и измиха чиниите.

*****************************************************************************************************************************************************************

Що е то перфектно CV? И как да го постигнеш!

Понякога в стремежа си да получат дадена работа и да направят добро впечатление, доста хора имат навика да преувеличават в Автобиографията си, пренебрегвайки собствените си принципи.

Перфектното CV обаче, не бива да е лицемерно и изкуствено, а напълно откровено, точно като това:

Не съм готов за работа под стрес, както и за извънреден труд, освен ако за тази дейност не съм солидно възнаграден.
Честно казано, не ме засягат целите и плановете на компанията ви, ако със заплатата си не мога да покривам всички свои разходи, плюс и да ми остане за облекло и обувки , книги, пътувания, почивка, спорт, забавления и спестявания.
Верен съм на принципа колкото парите, толкова и работата. Не върша нищо на добра воля.

Също така, не ме интересува, че сте на загуба и очаквам, че всички законови задължения ще изпълните навреме, и че имам заслужена почивка по време на празниците, както и солиден, ПЛАТЕН годишен отпуск.

Факт е, че ще ви напусна веднага, щом имам късмета да намеря по-подходяща работа с по-големи възможности за развитие.
Комуникативен съм и имам добро възпитание, но за дразнителите не правя компромиси и веднага го отнасят.

Псувам на няколко световни езика, но сериозна кореспонденция мога да водя само на майчин език и на английски, ето защо би трябвало да сте ми благодарни, че изобщо имам интерес към компанията ви.

Фактът, че често, реализирате сделки с Германия, Франция и Англия, не ви прави чак толкова успешна мултинационална компания.

Следвах доста време, но съм убеден, че е успех, че изобщо завърших университет в тази занемарена и скапана държава пълна с нагли неграмотници.

Усъвършенствам се непрекъснато и без вас, тъй като съм любознателна личност и мисля, че животът има смисъл и без да се скъсваш от скучна работа.

Недейте да ме занимавате с пробни периоди и тийм-билдинг тъпизми. Ако вече сте фенове по такива европейски "изпълнения", тогава осигурете ми и европейска заплата и условия на труд. Което не знам, ще науча. Не съм идиот. Има неща в живота, които бих вършил безвъзмездно, но за съжаление трябва да ви съобщя , че работата, която предлагате, не е едно от тях.

Aвтор: Линда Николова

Изображение


*************************************************************************************************************************************************************

Въпрос: Какво е Пирова победа?
Отговор: Жена ти да ти каже, че твоят е най-голям в целия блок! :plezya se
Последно промяна от Kleo на 04 Сеп 2018, 11:14, променено общо 2 пъти.
Синът ми е на 18. Изживявам мечтите си. Центрирана и щастлива съм :) Виждам се отново майка.
Аватар
Kleo
Вятър в косите...
Мнения: 15467
Регистриран на: 20 Авг 2010, 10:00
Местоположение: София

Re: Петък - ден на майстора! (тема за вицове и смешки)

Мнение от Kleo »

Любовно обяснение от един адвокат
И нека любовта на Темида бъде с него!

Изображение

О, по-съвършена от Римско право!

Изражението ви, достолепно като Американска конституция; лицето ви, нежно като оправдателна присъда; очите ви, черни като съдийска тога, гърдите ви, овални като адвокатска банка; косите ви, дълги като престой в следствен арест... Когато ви видях за първи път, занемях от благоговение като пред конституционен съдия и се оставих на съкратеното и бързо производство на Любовта. Изправен пред обвинителния акт, че досега не съм знаел какво е истинска любов, се отказах от възраженията и защитната си пледоария, готов да приема любовта като доживотна присъда без право на обжалване. Та нима можех да обжалвам пред Арбитражния съд на Съдбата възможността да срещна Любовта като справедливо възмездие за всичките ми години, прекарани в строгия затвор на Самотата?! Та нима можех да обжалвам предсрочното ми освобождаване от следствения арест на Отчуждението?!

Можех да го направя и да се скрия от следствието на собствената си съвест, търсеща ми правна отговорност, че още не съм обичал през живота си. Но аз се предадох доброволно и направих пълни самопризнания в Любов. Признах, че съм извършил тежко, углавно престъпление спрямо себе си, ограбвайки с взлом правото си на щастие и взаимна обич. Признах, че нямам алиби, оправдаващо ме за извършеното с особена жестокост предумишлено убийство на всичките си мечти за споделена Любов. Признах, че имам двойно счетоводство на чувствата, укриващо нежността ми от данъчно облагане с процент, нужен за раздаване на нуждаещите се от нея хора... Признах си всичко като пред дознател! И този дознател на душата ми бяхте вие с вашия строг, съдия – изпълнителски поглед, който разкри, че в душата ми има още неунищожени улики, доказващи, че съм способен да обичам силно – доживотно и до смърт!

Конституционно и антиконституционно ваш: Пледоар Донкин
Източник: Actualno
Синът ми е на 18. Изживявам мечтите си. Центрирана и щастлива съм :) Виждам се отново майка.
Аватар
Kleo
Вятър в косите...
Мнения: 15467
Регистриран на: 20 Авг 2010, 10:00
Местоположение: София

Re: Петък - ден на майстора! (тема за вицове и смешки)

Мнение от Kleo »

Мутра отива в родилния дом. Акушерката му съобщава:

- Роди ви се момченце! Три и осемстотин.

- Ех, няма да се пазарим - радостно отговаря мутрата, вади портфейла си и отброява. - Едно, две, три, ето и осемстотин...
Синът ми е на 18. Изживявам мечтите си. Центрирана и щастлива съм :) Виждам се отново майка.
Аватар
Kleo
Вятър в косите...
Мнения: 15467
Регистриран на: 20 Авг 2010, 10:00
Местоположение: София

Re: Петък - ден на майстора! (тема за вицове и смешки)

Мнение от Kleo »

Габровец с депресия отива при психолога. Психологът:
- Според мен и Вие като другите пациенти от Габрово, страдате най-вече заради това, че правите всичко възможно, за да не харчите пари. Това вечно въздържание води до вътрешни напрежения, които се натрупват и водят до депресия. Препоръчвам Ви шопинг - терапия. Изхарчете колкото може повече пари, като си купувате всичко, което Ви хрумне. Това действа безотказно!
След седмица габровецът идва на контролен преглед, отново тъжен и унил. Психологът:
- Колко пари похарчихте?
- 1000 лева, и НИКАКЪВ резултат!
- Хм. 1000 лв. е доста добра сума за шопинг, и да няма никакъв резултат.... а какво си купихте?
- 500 евро!
Синът ми е на 18. Изживявам мечтите си. Центрирана и щастлива съм :) Виждам се отново майка.
Аватар
Kleo
Вятър в косите...
Мнения: 15467
Регистриран на: 20 Авг 2010, 10:00
Местоположение: София

Re: Петък - ден на майстора! (тема за вицове и смешки)

Мнение от Kleo »

Изображение

Изображение

В американско религиозно семейство синът моли баща си:
- Тате, купи ми автомобил.
- Добре, но при три условия: трябва да се учиш добре, да ходиш на църква и да се подстрижеш. Ако изпълниш условията, на 16-ия ти рожден ден ще ти подаря автомобил.
Минава време...
- Тате, утре навършвам 16 години. Учих се добре, ходих на църква...
- Да, ама не се подстрига.
- Ама, тате, така повече ми харесва. Освен това виж иконите в църквата. На всички тях Христос е с дълга коса, а и апостолите също са с дълги коси...
- И какво? Имат ли автомобили?
Синът ми е на 18. Изживявам мечтите си. Центрирана и щастлива съм :) Виждам се отново майка.
Аватар
Kleo
Вятър в косите...
Мнения: 15467
Регистриран на: 20 Авг 2010, 10:00
Местоположение: София

Re: Петък - ден на майстора! (тема за вицове и смешки)

Мнение от Kleo »

[youtube]ozDdqOg1MDs[/youtube]

:1062 :1062 :1062 :1062 :1062 :1062 :1062 :1062 :1062 :1062 :1062 :1062 :1062 :1062 :1062 :1062 :1062 :1062 :1062 :1062

[youtube]lWSJn5G1Xus[/youtube]
Синът ми е на 18. Изживявам мечтите си. Центрирана и щастлива съм :) Виждам се отново майка.
Аватар
Нели
Философска система
Мнения: 1466
Регистриран на: 23 Авг 2010, 19:49

Re: Петък - ден на майстора! (тема за вицове и смешки)

Мнение от Нели »

:222
Жена се оплаква на приятелка:
- Омръзна ми този мой мъж! Все едно и също слушам от него: мама това, мама онова, мама.... Аман от тази негова майка!
- Слушай сега! Важното е да го заинтригуваш като жена - тогава той просто ще престане да мисли за майка си - съветва приятелката.
Прибира се мъжът вечерта - жена му го посреща облечена в черно, еротично бельо.
Мъжът я гледа няколко секунди замислено и пита:
- Що си цялата в черно, ма? Да не се е случило нещо с мама ...
"Когато всички мислят еднакво, никой не мисли достатъчно" Уолтър Липман
Аватар
Kleo
Вятър в косите...
Мнения: 15467
Регистриран на: 20 Авг 2010, 10:00
Местоположение: София

Re: Петък - ден на майстора! (тема за вицове и смешки)

Мнение от Kleo »

Нели, много е добро, уникално яко е даже :plezya se
Синът ми е на 18. Изживявам мечтите си. Центрирана и щастлива съм :) Виждам се отново майка.
Публикувай отговор