МЪЖЕ ГОВОРЯТ ЗА ЖЕНИ!

Свобода на словото
Публикувай отговор
Аватар
Kleo
Вятър в косите...
Мнения: 15467
Регистриран на: 20 Авг 2010, 10:00
Местоположение: София

Re: МЪЖЕ ГОВОРЯТ ЗА ЖЕНИ!

Мнение от Kleo »

[youtube]9BMwcO6_hyA[/youtube]

Доста показателни клипове какво са жените за някои мъже, не мислите ли? :1044

[youtube]KAzV2PxbzvA[/youtube]
Синът ми е на 18. Изживявам мечтите си. Центрирана и щастлива съм :) Виждам се отново майка.
Аватар
Kleo
Вятър в косите...
Мнения: 15467
Регистриран на: 20 Авг 2010, 10:00
Местоположение: София

Re: МЪЖЕ ГОВОРЯТ ЗА ЖЕНИ!

Мнение от Kleo »

Синът ми е на 18. Изживявам мечтите си. Центрирана и щастлива съм :) Виждам се отново майка.
Аватар
Kleo
Вятър в косите...
Мнения: 15467
Регистриран на: 20 Авг 2010, 10:00
Местоположение: София

Re: МЪЖЕ ГОВОРЯТ ЗА ЖЕНИ!

Мнение от Kleo »

Синът ми е на 18. Изживявам мечтите си. Центрирана и щастлива съм :) Виждам се отново майка.
Аватар
Kleo
Вятър в косите...
Мнения: 15467
Регистриран на: 20 Авг 2010, 10:00
Местоположение: София

Re: МЪЖЕ ГОВОРЯТ ЗА ЖЕНИ!

Мнение от Kleo »

[youtube]yDnvEp4FGSw[/youtube]
Синът ми е на 18. Изживявам мечтите си. Центрирана и щастлива съм :) Виждам се отново майка.
Аватар
Kleo
Вятър в косите...
Мнения: 15467
Регистриран на: 20 Авг 2010, 10:00
Местоположение: София

Re: МЪЖЕ ГОВОРЯТ ЗА ЖЕНИ!

Мнение от Kleo »

Наскоро прочетох следното: жените предоставят услуги, а мъжете - ресурси, за да се доберат до тях. Колкото повече ресурси, толкова повече услуги. Как ви звучи това?

И Артур Шопенхауер: "Жената трябва да бъде принцеса в обществото, скъперница в харчовете и к...а в леглото... А не като моята - принцеса в харчовете, к...а в обществото и скъперница в леглото."

После се чудим защо е бил такъв тотален женомразец. Е, все пак е живял преди 200 години де. Миличкият!
Синът ми е на 18. Изживявам мечтите си. Центрирана и щастлива съм :) Виждам се отново майка.
Аватар
Kleo
Вятър в косите...
Мнения: 15467
Регистриран на: 20 Авг 2010, 10:00
Местоположение: София

Re: МЪЖЕ ГОВОРЯТ ЗА ЖЕНИ!

Мнение от Kleo »

Изображение
Синът ми е на 18. Изживявам мечтите си. Центрирана и щастлива съм :) Виждам се отново майка.
Аватар
Kleo
Вятър в косите...
Мнения: 15467
Регистриран на: 20 Авг 2010, 10:00
Местоположение: София

Re: МЪЖЕ ГОВОРЯТ ЗА ЖЕНИ!

Мнение от Kleo »

Не знам в коя друга тема да изразя възмущението си от програма БиТиВи :126 :328 :1058
Как пък не им писнаха тези турски сериали бе?! И то в най-гледаното вечерно време... Това ако не е опит за промиване на мозъци, пък на!
Излях си негодуванието. Много ме е яд, ви казвам. Безтуй сме балканска държава, само това ни липсва на манталитета.
Сериали, в които възрастните са на почит и младите трябва да им се подчиняват. Мъжете са на почит и жените трябва да ги слушат. И никой в крайна сметка не е свободен да следва сърцето си :1052 :1053 Просто е отвратително.
Освен това драми и трагедии, сълзи и сополи, едно нещо се казва милион пъти... абе нямам думи.
Защо телевизията ни причинява това?! Чии интереси се обслужват?! Наистина се чудя и не зная отговора :1044 :1139
Синът ми е на 18. Изживявам мечтите си. Центрирана и щастлива съм :) Виждам се отново майка.
ellyto

Re: МЪЖЕ ГОВОРЯТ ЗА ЖЕНИ!

Мнение от ellyto »

Деска, решението е просто - не ги гледай...намери си друго занимание по това време или друго нещо за гледане. Има толкова много яки сериали, които може да се свалят от замундата и да ти доставят много по-голямо удоволствие...
Kleo написа:И никой в крайна сметка не е свободен да следва сърцето си
Аз пък не съм съгласна с това твърдение...всеки е свободен да прави това, което иска, просто всеки сам си поставя своите ограничения и после се чуди защо еди какво си не му е в ред и не е така както го искаме...
Какво да ти кажа, този който има акъл в главата си, няма да позволи някакви сериоали да му определят какво да му е поведението в живота...останалите....ами всеки да се спасява както се казва...
Аватар
Kleo
Вятър в косите...
Мнения: 15467
Регистриран на: 20 Авг 2010, 10:00
Местоположение: София

Re: МЪЖЕ ГОВОРЯТ ЗА ЖЕНИ!

Мнение от Kleo »

Опасявам се, че не ме разбра правилно, Ели :922
Казах, че в мюсюлманския свят хората не разполагат с тази свобода, която имаме ние тук :922 Там законите са следните - младите слушат старите, жените и децата се подчиняват на главата на семейството, абе изобщо :1052
Ако зависеше ЕДИНСТВЕНО от мен, нямаше да си ПРИЧИНЯВАМ подобно бедствие като гледане на турски сериал :1052
Обачееее.... понякога мъжът ми ДЪРЖИ да изгледа някоя и друга серия, а аз ям в същата стая, където ни е телевизорът. В другата стая дечко спи и е тъмно. А в кухнята е неотоплено и трябва да мръзна сама там, ако реша да не гледам с него... абе кофти тръпка! :1053
Синът ми е на 18. Изживявам мечтите си. Центрирана и щастлива съм :) Виждам се отново майка.
ellyto

Re: МЪЖЕ ГОВОРЯТ ЗА ЖЕНИ!

Мнение от ellyto »

Kleo написа:Казах, че в мюсюлманския свят хората не разполагат с тази свобода, която имаме ние тук
мммм да така е....ама няма смисъл да им се кахърим....те пък не разбират нашия начин на живот и така...
учудвам се, че твоя мъж иска да гледа турски сериали :1215 :1215 :1215 зариби го с някой як сериал например като suits или homeland или the blacklist или white collar .... гаранция ти давам, че никога повече няма да иска да гледа турски сериали...
Аватар
Kleo
Вятър в косите...
Мнения: 15467
Регистриран на: 20 Авг 2010, 10:00
Местоположение: София

Re: МЪЖЕ ГОВОРЯТ ЗА ЖЕНИ!

Мнение от Kleo »

Слава Богу, той ми обеща, че се връщаме към НОРМАЛНИТЕ филми и сериали, но мерси за съвета, ще ги имам предвид и твоите идейки :222
Синът ми е на 18. Изживявам мечтите си. Центрирана и щастлива съм :) Виждам се отново майка.
Публикувай отговор